Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20397
415
10
64903

KANCELARIA KOMORNICZA komornik


 
Opis Komornik Sądowy, Maciej Kaczmarzyk, działający przy Sądzie Rejonowym w Kluczborku, realizuje egzekucje należności i długów. Przyjmuje kompletnie wypełnione wnioski egzekucyjne od mieszkańców z powiatu kluczborskiego, namysłowskiego i oleskiego oraz gminy Murów. Cała obsługa naszej kancelarii obejmuje zadania, takie jak: przygotowanie protokołu stanu faktycznego, przed rozpoczęciem postępowania sądowego, a także doręczanie zawiadomień, obwieszczeń i pism sądowych oraz nadzór nad aukcjami publicznymi oraz odszukiwanie majątku dłużnika na stosowną prośbę wierzyciela. W pełnym zakresie zadań należy umieścić: poszukiwanie majątku dłużnika na prośbę wierzyciela. Komornik sądowy wykonuje postanowienia orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne wraz z zabezpieczeniem roszczeń. Na stronie kancelarii widnieje informacja o dotychczasowych aukcjach nieruchomości i ruchomości.

 

Słowa kluczowe komornik sądowy   kancelaria komornicza   komornik w kluczborku   kancelaria   komornik
Url http://komornik-kluczbork.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Jun 10, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Przedstawiamy Ci zakres usług kancelarii radcy prawnego i już z tego miejsca serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy doświadczonym zespołem pracowników, który od wielu lat pomaga osobom prywatnym i klientom biznesowym. Jeśli tylko masz jakiś problem prawny i jeżeli na przykład chcesz umówić jakiś artykuł z kodeksu pracy, prawa upadłościowego lub naprawczego, to czekamy na kontakt. Postaramy się najszybciej jak to możliwe znaleźć rozwiązanie Twojego problemu.
Kategoria:

Specjalizacją naszej Kancelarii jest dochodzenie odszkodowań.
Osobom poszkodowanym zapewniamy kompleksową obsługę w postępowaniu likwidacyjnym jak również podczas ewentualnego procesu.
Wypracowane narzędzia, ludzkie podejście i znajomość prawa to trzy filary, na których opieramy pomoc jaką oferujemy naszym Klientom.

Szybko i skutecznie uzyskamy dla Państwa odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

INFOLINIA 801 000 130

Solace sp. z o.o.
Ul. Księdza Robaka 1
80-119 Gdańsk
tel. +48 58 746-92-95
kom. +48 510 17-42-87 / +48 517 45-33-85
fax.+48 58 739-12-35
biuro@solace.pl

Biuro czynne od poniedziałku do czwartku
w godzinach 10:00 – 18:00
Kategoria:

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński proponuje dużą różnorodność świadczeń prawniczych dla kontrahentów prowadzących działalność gospodarczą, instytucji oraz klientów prywatnych. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w stolicy Dolnego Śląska. Obszar naszego działania to cały kraj. Oferujemy także pomoc prawną dla kontrahentów z Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ogromną wiedzą merytoryczną zapewnia doskonałą jakość oferowanych przez nas usług. Potrafimy idealnie dopasować się do oczekiwań kontrahentów.
Kategoria:

Wybierając doradztwo prawne w Oświęcimiu warto postawić na jakość i skuteczność. Kancelaria prawna prowadzona przez Monikę Śmigielską pomoże Ci w różnego typu sprawach dotyczących prawa cywilnego - gospodarczego, rodzinnego, spadkowego i innych. Dla przedsiębiorców adresowana jest między innymi obsługa sektora finansów publicznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

G&K Kancelaria Radców Prawnych proponuje klientom kompletną pomoc w zakresie prawa. Pomagamy zarówno klientom personalnym, jak i biznesowym. Indywidualnie traktujemy każdego kontrahenta, gwarantując dużą efektywność wszystkich realizowanych usług. Siedziba prowadzonej przez nas Kancelarii zlokalizowana jest w Krakowie. Proponujemy klientom także możliwość wyboru cyklicznego doradztwa prawnego. Gwarantujemy klientom możliwość szybkiego kontaktu za pośrednictwem telefonu lub maila. Zachęcamy klientów do kooperacji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl