Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20214
415
2
64798

KANCELARIA KOMORNICZA komornik


 
Opis Komornik Sądowy, Maciej Kaczmarzyk, działający przy Sądzie Rejonowym w Kluczborku, realizuje egzekucje należności i długów. Przyjmuje kompletnie wypełnione wnioski egzekucyjne od mieszkańców z powiatu kluczborskiego, namysłowskiego i oleskiego oraz gminy Murów. Cała obsługa naszej kancelarii obejmuje zadania, takie jak: przygotowanie protokołu stanu faktycznego, przed rozpoczęciem postępowania sądowego, a także doręczanie zawiadomień, obwieszczeń i pism sądowych oraz nadzór nad aukcjami publicznymi oraz odszukiwanie majątku dłużnika na stosowną prośbę wierzyciela. W pełnym zakresie zadań należy umieścić: poszukiwanie majątku dłużnika na prośbę wierzyciela. Komornik sądowy wykonuje postanowienia orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne oraz niepieniężne wraz z zabezpieczeniem roszczeń. Na stronie kancelarii widnieje informacja o dotychczasowych aukcjach nieruchomości i ruchomości.

 

Słowa kluczowe komornik sądowy   kancelaria komornicza   komornik w kluczborku   kancelaria   komornik
Url http://komornik-kluczbork.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Jun 10, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prezentujemy Kancelarię Radcy Prawnego Justyna Bartz. Siedziba mieści się w Płocku. Zaświadczamy usługi z zakresu udzielania porad prawnych, sporządzania opinii i analiz prawnych, pozasądowego rozwiązywania sporów, konstruowania umów, reprezentowania Klientów w sprawach sądowych i pozasądowych, konsultacji i szkoleń wg indywidualnego programu. Specjalizujemy się w prawie cywilnym oraz handlowym. W razie rozstrzygania sporów rodzinnych kancelaria zapewnia współpracę w zakresie psychologicznym oraz pedagogicznym. Po wcześniejszej rezerwacji wizyty zapraszamy do naszej Kancelarii w Płocku. Można się z nam kontaktować telefonicznie albo mailowo. Pełna oferta na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Przedmiotem działalności kancelarii Polz i Polz jest świadczenie szeroko zakrojonej pomocy prawnej. Klientami kancelarii są między innymi osoby, które natknęły się na trudności z uzyskaniem odszkodowania, przysługującego np. z powodu odwołania lotu albo jego opóźnienia. Dzięki dużemu doświadczeniu, kancelaria może pochwalić się bardzo duża skutecznością w tego typu sprawach.
Kategoria:

Strona internetowa PrzyjaznyPrawnik.pl proponuje czytelnikom darmową pomoc prawną z licznych zagadnień prawa. Oferujemy możliwość zaznajomienia się z zadanymi przez czytelników pytaniami. Przedstawiamy dla Państwa na naszych łamach profesjonalnie przygotowaną odpowiedź, która jest zgodna z obowiązującymi w Polsce przepisami. Dzięki temu czytelnicy otrzymują błyskawiczną odpowiedź, bez potrzeby odpłatnej konsultacji. Udostępniliśmy także dla ludzi korzystających z naszej witryny duży wybór wzorów pism, które mogą okazać się potrzebne w wielu przypadkach.
Kategoria:

Szukasz kancelarii prawnej oferującej usługi o najwyższym standardzie? Chciałbyś swoje interesy powierzyć prawnikom, którzy dołożą wszelakich starań by zadbać o Twoje dobro? Skorzystaj z usług naszej kancelarii prawnej. Zajmujemy się wsparciem prawnym w aspekcie takich dziedzin prawa jak kodeks pracy, prawo cywilne, prawo handlowe czy też dochodzenie zadośćuczynień. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Nasze działania znamionują się dokładnością i skutecznością. Skorzystaj z naszej oferty – na głównym miejscu nieustannie stawiamy dobro naszych interesantów.
Kategoria:

Specjalizacją naszej Kancelarii jest dochodzenie odszkodowań.
Osobom poszkodowanym zapewniamy kompleksową obsługę w postępowaniu likwidacyjnym jak również podczas ewentualnego procesu.
Wypracowane narzędzia, ludzkie podejście i znajomość prawa to trzy filary, na których opieramy pomoc jaką oferujemy naszym Klientom.

Szybko i skutecznie uzyskamy dla Państwa odszkodowanie, zadośćuczynienie lub rentę.

INFOLINIA 801 000 130

Solace sp. z o.o.
Ul. Księdza Robaka 1
80-119 Gdańsk
tel. +48 58 746-92-95
kom. +48 510 17-42-87 / +48 517 45-33-85
fax.+48 58 739-12-35
biuro@solace.pl

Biuro czynne od poniedziałku do czwartku
w godzinach 10:00 – 18:00
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl