Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
11
65459

Kancelaria Doradztwa Prawnego


 
Opis Kancelaria Doradztwa Prawnego, Gospodarczego i Finansowego ABSOLUTIO w Zamościu oferuje pomoc osobom w ciężkiej sytuacji finansowej. Oferta skierowana jest do osób fizycznych oraz osób prawnych. Nasze usługi ugruntowują się na wszechstronnej analizie sytuacji prawnej klienta. Rozległa wiedza w zakresie prawa pozwoliła nam na wypracowanie oryginalnych rozwiązań. Oferujemy także wszechstronne doradztwo finansowe. Pomogliśmy już wielu klientom w odzyskaniu stabilności finansowej. Osoby zainteresowane pozyskaniem dokładnych informacji dotyczących naszej propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

 

Słowa kluczowe analiza prawna zamość   antywindykacja zamość   bank fundusz sekurytyzacyjny   bankowy tytuł egzekucyjny   dłużnicy zamość   dłużnik zamość   egzekucja komornicza zamość   egzekucja z mieszkania zamość   kłopot z długiem zamość   kredyty komornik zamość
Url http://www.absolutio.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Data wpisu Aug 9, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Strona internetowa kancelarii adwokackiej mieszczącej się w Głogowie. Na stronie szczegółowo przedstawione zostały w poszczególnych działach obszary praktyki kancelarii. Wyróżnione zostały takie pola jak: sprawy rodzinne, sprawy karne, sprawy cywilne, sprawy z zakresu prawa prawa nieruchomości, sprawy administracyjne, odszkodowania czy też stała obsługa prawna przedsiębiorców. Ponadto na stronie zawarte są również dane kontaktowe.
Kategoria:

Kancelaria Biegłego Rewidenta Magnet znajduje się w stolicy Małopolski. Funkcjonujemy w branży od 2006 roku. Oferujemy doradztwo w tematach związanych z podatkami a także pozyskiwaniem funduszy unijnych. Wysokie kwalifikacje naszych pracowników zapewniają doskonałą klasę świadczonych czynności. Nasi klienci mogą liczyć na podanie zadowalającego rozwiązania, w oparciu o indywidualną analizę każdego przypadku. Zapewniamy tajność wszystkich przedstawionych nam informacji. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi doradcze, audytorskie oraz szkoleniowe.
Kategoria:

Działająca w Lublinie Kancelaria Notarialna not. Jacka Rzączyńskiego i not. Piotra Banderskiego rozpoczęła funkcjonowanie 1 lutego 2007 roku, zaś jej podbudowę stanowiła indywidualna kancelaria prowadzona do tego czasu przez pierwszego z obecnych wspólników, a w jakiej Piotr Banderski pełnił funkcję aplikanta, a następnie asesora notarialnego. Kancelaria angażuje również asesora notarialnego Michała Rzączyńskiego, który może zastępować notariuszy przy wszystkich czynnościach notarialnych. Swoim Klientom kancelaria oferuje kompleksowe usługi takie jak sporządzanie aktów notarialnych, w przypadkach, gdy wymagają tego obowiązujące przepisy prawne lub istnieje taka wola stron, notarialne akty poświadczenia dziedziczenia oraz protokoły otwarcia i ogłoszenia testamentu, a także sporządza różnorodne poświadczenia, w tym miedzy innymi o własnoręczności podpisu, daty okazania dokumentu, czy zgodności odpisu z okazanym dokumentem. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Kancelarię Prawną - Radca Prawny Anna Grzegorska z siedzibą we Wrocławiu. Nasza Kancelaria proponuje usługi w aspekcie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia oraz innych dziedzin prawa. Współpracujemy z przedsiębiorstwem Agra Centrum Dochodzenia Roszczeń Powypadkowych, dzięki czemu świadczymy wszechstronną obsługę prawną poszkodowanym w wypadkach zarówno na terenie kraju jak oraz osobom przebywającym za granicą, a potrzebującym pomocy prawnej ściśle z prawem polskim. Współpracujemy również z Krakowskim Centrum Bezpieczeństwa, dzięki co w sposób wszechstronny zdołamy kierować sprawy. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka Anny Rurarz z siedzibą w Warszawie posiada doświadczenie zarówno w obsłudze firm, jak i Klientów indywidualnych. Charakteryzuje nas wysoka skuteczność w podejmowanych sprawach, a zadowolenie i partnerskie relacje z Klientem są podstawą naszej działalności.

Kancelaria posiada szczególnie dużą praktykę w sprawach z zakresu prawa spadkowego, rodzinnego, pracy, odszkodowań, a także spraw karnych i gospodarczych.
Stosujemy także zasadę minimalizacji kosztów Klienta. Bezustannie informujemy o wszelkich konsekwencjach planowanych prac oraz o naszej analizie szans ich powodzenia.

Zapraszamy do kontaktu i wizyt w naszej Kancelarii w dzielnicy Warszawa Wola.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl