Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24980
415
4
66125

Kancelaria Adwokacka - Adwokat Warszawa Wola


 
Opis Kancelaria Adwokacka Anny Rurarz z siedzibą w Warszawie posiada doświadczenie zarówno w obsłudze firm, jak i Klientów indywidualnych. Charakteryzuje nas wysoka skuteczność w podejmowanych sprawach, a zadowolenie i partnerskie relacje z Klientem są podstawą naszej działalności.

Kancelaria posiada szczególnie dużą praktykę w sprawach z zakresu prawa spadkowego, rodzinnego, pracy, odszkodowań, a także spraw karnych i gospodarczych.
Stosujemy także zasadę minimalizacji kosztów Klienta. Bezustannie informujemy o wszelkich konsekwencjach planowanych prac oraz o naszej analizie szans ich powodzenia.

Zapraszamy do kontaktu i wizyt w naszej Kancelarii w dzielnicy Warszawa Wola.

 

Słowa kluczowe kancelaria prawna warszawa   kancelaria adwokacka warszawa   adwokat warszawa   porady prawne warszawa
Url http://annarurarz.com/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Data wpisu Aug 23, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kancelaria Radcy Prawnego Marta Mackiewicz funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które pozwala na zapewnienie doskonałej jakości proponowanych czynności. Wyspecjalizowaliśmy się głównie w szerokim aspekcie doradztwa prawnego dla firm. Mamy świetnie przygotowaną grupę prawników. Obszar naszej działalności to przede wszystkim cała Polska. Oferujemy również świadczenia dla firm międzynarodowych. Biegle mówimy w kilku językach, co ułatwia międzynarodową współpracę. Szczegóły propozycji umieściliśmy na witrynie internetowej.
Kategoria:

Posiadająca swoją siedzibę w Rybniku Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Zyman kieruje swoje usługi. Zaprzątamy się prawem administracyjnym- pomagamy odpowiednie przeprowadzić transakcję związaną z nieruchomościami, wskazujemy jakie formalności dopełnić oraz w jaki sposób to wykonać, żeby uniknąć problemów z różnorodnymi urzędami. Prawem spadkowym oraz pracy - działalności gospodarczej, zawierania pracowniczych umów zbiorowych. Pomagamy też w postępowaniach dotyczących wypadków komunikacyjnych, w tym tych z udziałem zwierząt. Kancelaria podchodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny, uwzględniając jego wymagania oraz potrzeby. Więcej wiadomości na stronie internetowej.
Kategoria:

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński proponuje dużą różnorodność świadczeń prawniczych dla kontrahentów prowadzących działalność gospodarczą, instytucji oraz klientów prywatnych. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w stolicy Dolnego Śląska. Obszar naszego działania to cały kraj. Oferujemy także pomoc prawną dla kontrahentów z Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ogromną wiedzą merytoryczną zapewnia doskonałą jakość oferowanych przez nas usług. Potrafimy idealnie dopasować się do oczekiwań kontrahentów.
Kategoria:

Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Ścibisz obsługuje głównie podmioty gospodarcze. Kancelaria uczestniczy w życiu przedsiębiorstwa niezależnie od fazy jego rozwoju. Pomagamy jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i spółkom notowanym na giełdzie.
Kancelaria od początku swojej działalności nastawiona była na obsługę podmiotów gospodarczych. Zachęcamy do współpracy firmy głównie z rejonu Trójmiasta.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka adw. Rafał Myć specjalizuje się w doradztwie prawnym powiązanym z sytuacjami występującymi w życiu codziennym. Prowadzona przez nas Kancelaria znajduje się w Lublinie. Oferujemy możliwość umówienia się z klientem w określonym miejscu a także poprzez wideokonferencję. Personalne podejście do wszystkich zleconych czynności pozwala nam na zagwarantowanie odpowiedniej jakości proponowanych czynności. Proponujemy kontrahentom także pomoc prawną online, bez konieczności osobistego spotkania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl