Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24502
415
77
65940

Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Sęk


 
Opis Zajmujemy się sprawami rodzinnymi i spadkowymi. Nasza Kancelaria Adwokacka ma ogromną praktykę w reprezentacji Klientów przed sądami na terenie całego Kraju. Nasz podstawowy zasięg działalności to sądy z województwa łódzkiego. Nasz doświadczony zespół prawników pomoże również Państwu m.in. w sprawach odszkodowawczych, administracyjnych, czy pracowniczych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www i do zapoznania się z naszą ofertą świadczonych usług prawnych.

 

Słowa kluczowe adwokat Łódź   adwokat Zgierz   Adwokat Ozorków   porady prawne Łódź   odszkodowania Łódź   dobry adwokat Łódź   sprawy karne adwokat Łódź   prawo podatkowe adwokat Łódź
Url http://https://www.adwokat-sekpiotr.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Data wpisu Jun 18, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Strona internetowa Kancelaria Adwokacka Głogów zawiera dane о działalności zawodowej adwokata. Na osobnych stronach przedstawione zostały ważniejsze obszary praktyki zawodowej, takie m.in. jak: sprawy karne, sprawy spadkowe, sprawy z zakresu prawa pracy, sprawy dotyczące odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania zobowiązań czy też sprawy dotyczące windykacji wierzytelności. Na osobnej podstronie opisana została stała obsługa prawna. Dla zwiększenia przejrzystości danych zamieszczonych na stronie Kancelaria Adwokacka Głogów, informacje о zakresie wykonywanych usług prawnych zostały pogrupowane na dwie kategorie. Pierwszą z nich jest kategoria: osoby fizyczne, drugą natomiast - klienci biznesowi.
Kategoria:

Nie od dziś wiadomo, że prawo może być obosiecznym mieczem – z jednej strony pozwala walczyć o swoje, a z drugiej niekiedy stawia nas w ciężkiej sytuacji. Mając jednak dostęp do godnych uwagi usług adwokackich czy radcowskich możemy korzystnie wyjść z niemalże każdego położenia – wystarczy jedynie skontaktować się z fachowcami, którzy na co dzień zajmują się taką problematyką. Sami nie podołamy prawnym kruczkom, ale to nie my przygotowywaliśmy się do tego przez całe życie – od tego są prawnicy.
Kategoria:

Obsługa prawna klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych mieści się w zakresie działalności Kancelarii Adwokackiej Adrianny Duks-Taniewskiej, której siedziba jest umiejscowiona w Gdańsku. Adwokat, przyjmującą w kancelarii, zajmuje się udzielaniem porad prawnych dodatkowo reprezentowaniem interesów swoich klientów przed sądami, prokuraturą, organami administracji i organami ścigania. Zapewniamy doradztwo oraz pomoc prawną z zakresu wielu dyscyplin prawa, w tym prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, pracowniczego i administracyjnego. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółowych informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Decydując się na usługę firmy adwokackiej Kopczyńska klienci będą mogli skorzystać przykładowo z rozbudowanych usług w zakresie prawa karnego. Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, jednakowoż nie bagatelizuje spraw klientów z odmiennego obszaru prawa, w tym na przykład opiekuńczego, albo też cywilnego. Interesanci zwracając się o pomoc do adwokata najpierw dostają wnikliwą analizę przypadku oraz dowiadują się o rzeczywistych szansach rozstrzygnięcia danego przypadku. Adwokat przyjmuje klientów po wcześniejszym uzgodnieniu czasu wizyty drogą telefoniczną.
Kategoria:

Kancelarie Adwokackie ARTLEX świadczą kompleksowe usługi sądowe, posiadamy filie kancelarii w różnych miastach takich jak: Tarnowskie Góry, Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Będzin i Mysłowice. Kancelarie Prawne zagwarantują Państwu w szerokim zakresie dostrzeganą pomoc prawną. Posiadamy zespół mecenasów, którzy mają dużą znajomość z przeróżnych zakresów prawniczych, pomożemy między innymi z: prawa cywilnego, spadkowego, karnego, gospodarczego.
Nasze Kancelarie ARTLEX pomogą Państwu szybko, profesjonalnie i tanio w przeróżnych kłopotach sądowych. Udzielamy porady nie tylko w oddziałach kancelarii, ale dodatkowo przez sieć i telefon, dostaniecie odpowiedzi na każde pytanie w ciągu 24 godzin.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl