Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832


 
Opis Jeśli tym, czego szukasz, jest prawnik w Poznaniu, to zajrzyj już teraz na naszą stronę www – gwarantujemy, że znajdziesz tam dokładnie to, czego szukasz. Świadczymy pomoc w wielu różnych sprawach, pracując zarówno dla firm, przedsiębiorstw i korporacji, jak i dla osób prywatnych. Stawiamy na rzetelną współpracę opartą o dialog, dzięki któremu jesteśmy w stanie poznać szczegółowo potrzeby każdego klienta i skutecznie mu pomóc.

 

Słowa kluczowe adwokat Poznań   kancelaria adwokacka Poznań   prawnik Poznań
Url http://adwokacigp.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Data wpisu Mar 11, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Kancelaria prawna Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy zajmuje się kompleksową obsługą prawną różnego typu firm. Prowadzimy także doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści zawsze biorą pod uwagę specyfikę działalności danego przedsiębiorstwa i starają się jak najtrafniej dopasować poradę prawną do jego potrzeb i oczekiwań. Nasza kancelaria prawna posiada duże doświadczenie we wprowadzaniu inwestorów zagranicznych na polski rynek.
Kategoria:

Wypadki samochodowe, komunikacyjne czy te, do których dochodzi w pracy, zdarzają się nam lub naszym znajomym coraz częściej. Ma na to z pewnością wpływ ogromny pęd życia i wynikająca z niego nieostrożność. Mamy jednak świetną wiadomość dla osób, które chcą uzyskać odszkodowanie z tytułu różnych zdarzeń losowych. W firmie Kompensja zdajemy sobie sprawę, że są to trudne i nierzadko sporne sytuacje, dlatego też gwarantujemy przeprowadzenie naszych klientów przez wszystkie formalności i procedury w jak najbardziej korzystny i najmniej absorbujący sposób. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do kontaktu.
Kategoria:

Odszkodowania Łódź, odszkodowania-lodz.com.pl, Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, odszkodowanie-lodz.pl, Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenieszkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają.
Kategoria:

Kancelaria prawnicza Lex Imprimis Warszawa oferuje doradztwo prawne zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Porady prawne świadczone są w zakresie następujących dziedzin: logistyka, Internet oraz bazy danych, postępowania rozwodowe, sprawy spadkowe oraz podziały majątku. Radca prawny zajmuje się również sprawami związanymi z nieruchomościami, doradza zarządom wspólnot. Prawnik posiada również doświadczenie z obszaru doradztwa łączącego się z promocją i reklamą. Praca w ramach takiej dziedziny to konieczność posiadania dobrej znajomości przepisów prawa autorskiego, dlatego warto korzystać z doradztwa jakie świadczą najlepsze kancelarie prawne. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług są rozliczne referencje.
Kategoria:

Toruńska kancelaria Misiak M. A. zaświadcza kompleksowe usługi prawnicze w zakresie prawa karnego, gospodarczego i cywilnego na każdym etapie postępowania. Kierujemy sprawy przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i reprezentujemy klientów w innych instytucjach. Często zajmujemy się sprawami z obszaru prawa rodzinnego, takimi jak rozwody, separacje, podział majątku, przyznanie władzy rodzicielskiej i opieki nad dziećmi, alimenty lub potwierdzenie ojcostwa. Proponujemy pełną obsługę prawną przedsiębiorców, ale udzielamy także indywidualnych konsultacji. Dodatkowo proponujemy negocjacje, wydajemy opinie prawne oraz analizujemy umowy oraz kontrakty, a również sporządzamy projekty umów, pozwy i apelacje. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl