Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
11
65081

Kalms.pl


 
Opis Stres, przemęczenie, kłopoty z zaśnięciem - to problemy nękające coraz więcej osób. To właśnie z myślą o nich firma Axellus oferuje lek o nazwie Kalms. Lek ten przeznaczony jest głównie dla osób u których występuje nadmierny stres, ale także można stosować go jako środek ułatwiający zasypianie. Kalms działa uspakajająco, nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych, dlatego też jego przyjmowanie jest bezpieczne.

 

Słowa kluczowe leki na stres   leki ziołowe   zdrowie   leki przeciwstresowe   lek   lek kalms
Url http://www.kalms.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Data wpisu Apr 16, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Konkurencyjne ceny, a także najnowocześniejsze metody sanowania, to niezaprzeczalne zalety. Dzięki wdrożeniu takich rozwiązań Prywatna Praktyka Lekarska lek. Med. Rafał Więcek specjalista ortopeda to bezsprzeczny lider na rynku medycznym. Sekretem owego sukcesu, jest duże doświadczenie oraz profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Właściciel praktyki jest wyspecjalizowanym doktorem specjalistą, który gwarantuje komfort i wysoką postać proponowanych kuracji. Każdego dnia podejmuje nowych pacjentów, którzy zachwyceni jego podejściem, entuzjastycznie powracają do jego gabinetu. Po więcej informacji inwitujemy na stronę internetową, a także do gabinetu:
Kategoria:

Gabinet stomatologiczny w Gdańsku działa nieprzerwanie od 1989 roku. Prowadzi go lekarz stomatolog Eleonora Mroczkowska-Kuchta. Wykonywane są w nim zabiegi związane z profilaktyką stomatologiczną, leczeniem próchnicy oraz chorób przyzębia. Na miejscu w gabinecie znajduje się urządzenie do wykonywania punktowych zdjęć rentgenowskich, a także laser przydatny podczas zabiegów endodontycznych. Zajmujemy się nie tylko stomatologią dorosłych, ale także dziecięcą. Gwarantujemy naszym małym pacjentom bezstresową atmosferę i spokojne oswojenie się z gabinetem. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę internetową.
Kategoria:

Jeśli poszukujesz profesjonalnego salonu optycznego zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Optyka Okularowa Krystian Bloch. Nasz salon znajduje się w Poznaniu. W naszej ofercie znajdą Państwo oprawy okularowe, soczewki kontaktowe, soczewki okularowe, okulary progresywne, jak również różnego rodzaju akcesoria do okularów. W naszym salonie codziennie oferujemy naszym klientom przyciągające promocje, w ramach których mogą na przykład otrzymać Państwo fachowe badanie okulistyczne za darmo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategoria:

Medicus Aparatura i Instrumenty Medyczne to dystrybutor specjalistycznego sprzętu laryngologicznego.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz sprzętu diagnostycznego pozwalający na precyzyjne określenie choroby. Dystrybuujemy również zaawansowany technologicznie sprzęt, pozwalający na skuteczne wyeliminowanie choroby.
Ponadto firma Medicus jest dystrybutorem aparatów słuchowych oraz implantów ślimakowych marki Cochlear.
Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Kategoria:

Zapraszamy do Implant-Art - wyjątkowego i nowoczesnego gabinetu stomatologicznego. Znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Mokotów i świadczy kompleksowe usługi pielęgnacji uzębienia i jamy ustnej. Gabinet ten specjalizuje się w implantologii i chirurgii stomatologicznej, a do wykonania zabiegów z tego zakresu stosuje najnowsze techniki i rozwiązania oraz nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny (RTG). Ponadto osoby odwiedzające Implant-Art na Mokotowie mogą skorzystać z zabiegów z dziedzin, takich jak: protetyka, endodoncja, ortodoncja, periodontologia czy stomatologia estetyczna. W gabinecie tym zatrudniani są wysoko wyszkoleni specjaliści - od chirurgów stomatologicznych po dentystów dziecięcych. Całe miejsce przystosowane jest do potrzeb niepełnosprawnych - Implant-Art dba, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i w sposób profesjonalny zadbał o zdrowy i piękny uśmiech
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl