Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64951

Kalms.pl


 
Opis Stres, przemęczenie, kłopoty z zaśnięciem - to problemy nękające coraz więcej osób. To właśnie z myślą o nich firma Axellus oferuje lek o nazwie Kalms. Lek ten przeznaczony jest głównie dla osób u których występuje nadmierny stres, ale także można stosować go jako środek ułatwiający zasypianie. Kalms działa uspakajająco, nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych, dlatego też jego przyjmowanie jest bezpieczne.

 

Słowa kluczowe leki na stres   leki ziołowe   zdrowie   leki przeciwstresowe   lek   lek kalms
Url http://www.kalms.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Data wpisu Apr 16, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Jeżeli podjęliśmy decyzję o wykonaniu badań genetycznych, to warto, abyśmy zaufali tylko sprawdzonej firmie zajmującej się ich wykonywaniem. Jeżeli zdecydujemy się na pierwsze lepsze laboratorium genetyczne, to zawsze istnieje ryzyko, że nasze pieniądze przepadną, natomiast wynik badania nie będzie wiarygodny. Warto zatem skorzystać z usług sprawdzonej firmy, jaką jest na Laboratorium Genetyczne INVICTA. Z jego usług skorzystało już wiele osób i wszyscy potwierdzają, że tej firmie warto zaufać. Oferuje ona bardzo wiele pakietów badań, umożliwiających sprawdzenie swoich predyspozycji genetycznych do wystąpienia pewnego rodzaju chorób, diagnostykę niektórych schorzeń, a także przygotowanie do roli rodzica. Badania wykonuje się niezwykle prosto, we własnym domu, wynik natomiast odbieramy online.
Kategoria:

Forum dyskusyjne MedTalk. Zdrowie człowieka - medycyna, pomoce, dyskusje, porady i problemy zdrowotne. Znajdziesz tu wiele ciekawych porad lekarskich, opini. Wiele działów ściśle tematycznych, w których można podyskutować o chorobach, uzyskać poradę, poznać opinię.
Kategoria:

AlbusDent z Krakowa to pełen rozmiar usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciwko potrzebom klientów do propozycji włączyliśmy usługę turystyki medycznej. Jest to oferta dla pacjentów tak jak z kraju jak tudzież z zagranicy. O ile zależy Ci na kompetentnej opiece stomatologicznej, pomocy najlepszych lekarzy specjalistów powinno się wybrać się do Krakowa. Powinno się podkreślić, że dostarczamy więcej, niż zabiegi dentystyczne. O ile przy zabiegach jesteśmy to w naszej klinice dostaniecie pomoc z zakresu chirurgii stomatologicznej, ortodoncji, protetyki, periodnentologii tudzież wielu innych specjalizacji. Ważne jest, iż dostajecie globalną pomoc i pieczę naszego Opiekuna, jaki zadba o każdy szczegół Twojej wizyty w Krakowie, począwszy od wynajęcia hotelu po zaproponowanie rozlicznych atrakcji, jakie przynosi była stolica Polski, w co wplecione będzie odwiedzenie naszego gabinetu.
Kategoria:

Odwiedź gabinet dentysta Szczecin i przekonaj się, jak należy dbać o swoje zęby. Pokazujemy jak czyścić oraz pielęgnować uzębienie, by długo cieszyć się z pełnego uśmiechu. Posiadamy bogatą ofertę zabiegów upiększających takich jak piaskowanie czy wybielanie zębów. Zajmujemy się również leczeniem oraz rekonstrukcją usuniętych zębów. Zapewniamy komfortowe warunki oraz bezbolesne wykonywanie wszystkich czynności. Nasi pacjenci cenią sobie miłą obsługę oraz doskonały kontakt z lekarzami. Każdy dentysta oraz ortodonta posiada wymagane wykształcenie oraz doświadczenie. Zapewniamy dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz urządzeń. Ułatwia to odpowiednie zdiagnozowanie problemów i znalezienie sposobu leczenia. Gabinet stomatolog Szczecin to oferta dla każdego niezależnie od wieku czy stanu uzębienia. Podchodzimy do wszystkich przypadków indywidualnie oraz pokazujemy możliwości skutecznego leczenia. Nasz gabinet jest stale rozbudowywany i powiększany. Jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny oraz wiele możliwych terminów leczenia.
Kategoria:

Sklep stomatologiczny - dystrybutor sprzętu dla gabinetów stomatologicznych oraz naprawa sprzętu dentystycznego Poznań. W naszej ofercie znajdują się między innymi: unity stomatologiczne, końcówki NSK i KaVo, monitory LCD, kompresory, skalery, asystory i foteliki, autoklawy oraz endometry.
Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu dentystycznego. Przeprowadzamy montaż, demontaż i modernizację aparatury stomatologicznej. Wydajemy orzeczenia techniczne a także zapewniamy doradztwo przy zakupie wyposażenia gabinetu stomatologicznego. Prowadzimy też szkolenia w zakresie obsługi urządzeń medycznych oraz wystawiamy paszporty techniczne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl