Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20356
415
2
64870

Kalms.pl


 
Opis Stres, przemęczenie, kłopoty z zaśnięciem - to problemy nękające coraz więcej osób. To właśnie z myślą o nich firma Axellus oferuje lek o nazwie Kalms. Lek ten przeznaczony jest głównie dla osób u których występuje nadmierny stres, ale także można stosować go jako środek ułatwiający zasypianie. Kalms działa uspakajająco, nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych, dlatego też jego przyjmowanie jest bezpieczne.

 

Słowa kluczowe leki na stres   leki ziołowe   zdrowie   leki przeciwstresowe   lek   lek kalms
Url http://www.kalms.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Data wpisu Apr 16, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
W Łodzi i Pabianicach funkcjonują salony optyczne PAN HILARY. Na naszym rynku firma istnieje od powyżej 40. lat, mianowicie od 1972 roku. Nasz wyspecjalizowany oddział tworzą m.in. lekarze okuliści przeprowadzający bezpłatne badanie wzroku i diagnostykę prawdopodobnych schorzeń oczu. Pracują z nami również optometryści, którzy po zrobieniu testów parametrów układu wzrokowego pomagają naszym Pacjentom dobrać właściwe w ich pojedynczym wypadku oprawki okularowe bądź soczewki kontaktowe. Cały obszar usług przeprowadzanych za pośrednictwem Salonów Optycznych PAN HILARY zamieszczono na stronie www firmy.
Kategoria:

MagneB6.pl to serwis online, w którym znajdziesz bardzo wiele informacji na temat magnezu i roli tego pierwiastka w naszym życiu. Zaglądając na naszą stronę poznasz skład leku OTC oraz suplementów diety z grupy Magne B6, jak również znajdziesz wskazówki związane z uzupełnianiem niedoborów czy informacje o objawach wskazujących na tę dolegliwość. Odwiedź nas i wybierz preparat magnezowy nie tylko z dużą dawką magnezu, ale taką, która podana jest w łatwej do przyswojenia postaci. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Kategoria:

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gemini ma swoje gabinety w Krakowie. Przyjmujący w nim lekarze zajmują się opieką położniczą i ginekologiczną, prewencją chorób kobiecych oraz leczeniem niepłodności. Wykonują diagnostykę ultrasonograficzną wielu narządów, w tym w schorzeniach jamy brzusznej, tarczycy i gruczołów piersiowych. Od 2011 roku w zakładzie istnieje Pracownia Elastografii Dynamicznej, która pozwala na dokładne obrazowanie zmian chorobowych w tkankach miękkich. W gabinecie medycyny estetycznej prowadzimy zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym oraz ich wygładzanie toksyną botulinową. Więcej na witrynie.
Kategoria:

Zbigniew Łuczak to lekarz medycyny ze specjalizacją anestezjologa. Od przeszło 10 lat opiekuje się pacjentami, wymagającymi znieczulenia albo leczenia przeciwbólowego. Przeprowadza znieczulenia ogólne i miejscowe. Anestezjolog przygotowuje chorego do znieczulenia i monitoruje jego stan podczas zabiegu, jak też po nim. Opiekuje się także osobami w czasie intensywnej terapii. Pacjenci doktora Zbigniewa Łuczaka uzyskują informacje na temat uwarunkowań zabiegu i przebiegu całego procesu anestezjologicznego. Są uświadamiani, na czym będzie polegało przygotowanie do znieczulenia, jak będzie wyglądało samo znieczulenie oraz co będzie się z nimi działo po znieczuleniu. Specjalista anestezjolog, uśmierza ból oraz opiekuje się chorym też w domu pacjenta. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Gabinet neurologiczny w Przygodzicach to specjalistyczny gabinet lekarski, w jakim zaświadczane są usługi medyczne z zakresu neurologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarza neurologa, jaki przyjmuje w gabinecie oraz współczesnym przyrządom medycznym, realne jest zdiagnozowanie padaczki, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, bólów głowy, zawrotów głowy oraz zaburzeń równowagi. Pacjenci gabinetu neurologicznego w Przygodzicach mają zapewnione badania neurologiczne, a również diagnostykę oraz leczenie zdiagnozowanych chorób. W gabinecie przeprowadzane są okresowe badania neurologiczne dla osób genetycznie zagrożonych chorobami neurologicznymi. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo osobistego w gabinecie w Przygodzicach. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl