Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

Kalms.pl


 
Opis Stres, przemęczenie, kłopoty z zaśnięciem - to problemy nękające coraz więcej osób. To właśnie z myślą o nich firma Axellus oferuje lek o nazwie Kalms. Lek ten przeznaczony jest głównie dla osób u których występuje nadmierny stres, ale także można stosować go jako środek ułatwiający zasypianie. Kalms działa uspakajająco, nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych, dlatego też jego przyjmowanie jest bezpieczne.

 

Słowa kluczowe leki na stres   leki ziołowe   zdrowie   leki przeciwstresowe   lek   lek kalms
Url http://www.kalms.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Data wpisu Apr 16, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Dostarczamy matkom w ciąży urządzenie renomowanego producenta, które pozwala na wykonywanie regularnych badań związanych z badaniem tętna dziecka. Nasze urządzenie jest bardzo wygodne i proste w użytkowaniu a jednocześnie bezpieczne. Zapewniamy urządzenie, które posiada wszystkie niezbędne certyfikaty dla urządzeń medycznych. Oferujemy również fachowe doradztwo dla naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:

Clinica Dermatologica znajduje się w Gdańsku. Proponujemy pacjentom wiele świadczeń medycznych powiązanych z problemami skórnymi a także z włosami i paznokciami. Wykonujemy również badania znamion przy zastosowaniu najnowszych i bezinwazyjnych sposobów. Nasza placówka jest doskonale wyposażona. Nowoczesny sprzęt pomaga nam w szybkim i efektywnym wykryciu przyczyny danej dolegliwości. Pracują u nas bardzo doświadczeni lekarze, których wyróżnia ponadprzeciętna wiedza oraz doskonałe wyniki w odbytej edukacji. Oferujemy konkurencyjne ceny wizyt i zabiegów.
Kategoria:

KOWAL-medical to jeden z lepszych sklepów medycznych w regionie. Jest nam niezmiernie miło zaprosić Cię na stronę naszego sklepu - www.sklep-ortopedyczny.com. Mamy nadzieję że wybierzesz coś dla siebie spośród naszej bogatej oferty. Oferujemy : sprzęt ortopedyczny, sprzęt medyczny, rehabilitacja, kule, wózki, stabilizatory, pasy brzuszne, profesjonalną pomoc fizjoterapeutów - serdecznie zapraszamy! Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze przedmiotu dla siebie skontaktuj się z nami, nasi specjaliści rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości. Sklep stacjonarny mieści się w Limanowej, na ulicy Fabrycznej, zapraszamy w godzinach: Pn-pt 8:30 - 17:30, Sobota 8:00 - 14:00. W swojej bogatej ofercie prowadzimy również sprzedaż internetową, nasz sklep znajduje się pod adresem www.sklep-ortopedyczny.com - serdecznie zapraszamy. Sprzęt medyczny, sprzęt ortopedyczny, najlepszy asortyment w powiecie limanowskim. Profesjonalny sklep medyczny niedaleko centrum Limanowej, wykwalifikowana obsługa sklepu ortopedycznego.
Kategoria:

Stołeczne przedsiębiorstwo Balumed specjalizuje się w opiece medycznej dzieci od czasu poczęcia. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo zdrowotne, począwszy od prowadzenia ciąży, aż do fachowej pomocy po urodzeniu dziecka. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, mających ponadprzeciętne doświadczenie medyczne, gwarantujące fachowe traktowanie każdego zagadnienia. Długi czas otwarcia pozwalają na łatwe umówienie wizyty ludziom pracującym. Posiadamy bardzo nowoczesne urządzenia medyczne, dzięki czemu możemy szybko zidentyfikować i usunąć przyczyny problemów zdrowotnych.
Kategoria:

Zestaw Breast Actives składa się z suplementu diety w postaci tabletek oraz kremu. Oba elementy działając w połączeniu prowadzą do długotrwałego zwiększenia rozmiaru piersi. Składniki Breast Actives zostały dobrane tak, aby oddziałując ze sobą wywoływać najskuteczniejsze wyniki. Nie musisz już wydawać ogromnych pieniędzy na kosztowną operację! Regularne stosowanie zestawu Breast Actives sprawi, że wszyscy zauważą jak bardzo zmieniły się Twoje piersi.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl