Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007

Kalms.pl


 
Opis Stres, przemęczenie, kłopoty z zaśnięciem - to problemy nękające coraz więcej osób. To właśnie z myślą o nich firma Axellus oferuje lek o nazwie Kalms. Lek ten przeznaczony jest głównie dla osób u których występuje nadmierny stres, ale także można stosować go jako środek ułatwiający zasypianie. Kalms działa uspakajająco, nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych, dlatego też jego przyjmowanie jest bezpieczne.

 

Słowa kluczowe leki na stres   leki ziołowe   zdrowie   leki przeciwstresowe   lek   lek kalms
Url http://www.kalms.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda > Suplementy diety
Data wpisu Apr 16, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Stomatologia Mierzyn w Szczecinie zapewnia rzetelne i sprawdzone rozwiązania z zakresu zdrowia jamy ustnej. Propozycja ośrodka obejmuje leczenie próchnicy, leczenie kanałowe, leczenie wad zgryzu, uzupełnianie braków zębowych, implanty, estetykę uzębienia. Na wykonywane zabiegi udzielana jest rękojmia. W centrum stomatologicznym pracują doświadczeni stomatolodzy, jacy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach. Są wśród nich również eksperci z międzynarodowym certyfikatem ds. implantologii. Zespół ośrodka dba o luksus i dobre samopoczucie każdego Pacjenta. Więcej centrum stomatologii na stronie internetowej.
Kategoria:

Najtańsze w sieci szkła kontaktowe znanych producentów takich jak: Bausch&Lomb, Johnson&Johnson, Ciba Vision, a także płyny do czyszczenia miękkich soczewek kontaktowych wszystkich typów wykonywanych z różnego rodzaju materiałów. W ofercie również krople do nawilżanie zmęczonych i suchych oczu firmy EYEYE Hydraclair. W sklepie optycznym z soczewkami dostępne są wszystkie typy szkieł kontaktowych takich jak toryczne, dwutygodniowe, miesięczne oraz kolorowe do zmiany lub podkreślenia naturalnego koloru oczu.
Kategoria:

Bezcenny Dar - to program na rzecz specjalnych substancji którymi są komórki macierzyste. Zaplanowanym celem jest podnoszenie świadomości jak również edukowanie społeczeństwa, a przede wszytskim początkujących mam, na temat tego, co kryje w sobie krew pępowinowa pobierana przy porodzie i w jaki sposób w przyszłości będzie w stanie pomóc naszym dzieciom.Naświetlamy, czym jest bank krwi pępowinowej tudzież w jaki sposób przyszykować się do pobrania i przechowywania krwi pępowinowej naszego malca. Zapraszamy każdą zainteresowaną osobę na naszą stronę www. Prezentujemy najnowsze efekty badań tudzież artykuły naukowe dotyczące przeszczepów. Tu odkryjecie informacje na wszystkie pytania połączone z pobieraniem oraz przeszczepianiem komórek macierzystych.
Kategoria:

Serdecznie polecamy Państwu naszą witrynę internetową o adresie www.niechrapanie.pl. Znajdują się tam informacje, dotyczące diagnozowania problemów laryngologicznych związanych m.in. z chrapaniem i bezdechem sennym. Dodatkowo na stronie umieszczone są informacje o jednostce, która w ramach Centrum Medycznego MML, zajmuje się leczeniem tychże problemów. Swoje usługi świadczy ona na najwyższym poziomie (dzięki specjalnie wykwalifikowanemu w tym kierunku personelowi), używając najnowocześniejszego sprzętu i dzięki temu najnowszych metod m.in. koblacji. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:

Profesjonalny sklep stomatologiczny o nazwie Implant4u oferuje wyposażenie gabinetu dentystycznego. Sklep posiada wyselekcjonowany asortyment produktów pochodzących od renomowanych i cenionych w branży producentów (Osstell, Satelec, Nouvag i innych). Jednym z głównych produktów są nowoczesne implanty stomatologiczne DTI. Oferta zawiera także lupy stomatologiczne, sprzęty, narzędzia i materiały wykorzystywane w stomatologii i implantologii, znacznie podnoszące standard opieki medycznej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl