Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048

KALMEDICA operacja zatok


 
Opis Specjaliści neurochirurdzy, ortopedzi i chirurdzy dziecięcy przyjmują chorych w klinice Kalmedica mieszczącej się w Kaliszu. Posiadamy własne laboratorium diagnostyczne ze sprzętem niezbędnym do badań alergologicznych, oznaczania poziomu hormonów płciowych, markerów nowotworowych i badań moczu. Rozporządzamy także pracownią rentgenologiczną, w jakiej przeprowadzane są badania rozmaitych obszarów ciała w pozycjach podstawowych oraz celowanych, a dodatkowo zdjęcia z obszaru radiologii stomatologicznej. W ramach zabiegów chirurgicznych zajmujemy się nie tylko pacjentami dorosłymi, lecz leczymy również noworodki oraz dzieci. Żeby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe leczenie chorób układu nerwowego   leczenie chorób układu nerwowego   leczenie zeza u dzieci   leczenie zeza
Url http://www.kalmedica.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Sep 14, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Znalazłem w sieci ciekawe miejsce gdzie można stworzyć grupe przyjaciół o tych samych problemach, chorobach i dolegliwościach www.naszechoroby.pl - choroby chyba wszystkie , tam masz wyszukiwarkę osób o tych samych chorobach, możesz napisać bezpośrednio do osoby i podpytać
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Eveline Atelier, którego siedziba znajduje się w Lublinie, wyspecjalizowało się w stylizacji klientek a także w szyciu sukni wieczorowych oraz ślubnych. Każde wykonywane przez naszą firmę suknie są idealnie dopasowane do sylwetki a także wymiarów klientek. Zapewniamy doskonałą klasę i pełne zindywidualizowanie wyrobów. Proponujemy szeroki zakres świadczeń związanych z doradztwem w doborze najlepszych ubrań do cech morfologicznych a także innych cech. Realizujemy także usługi związane z odświeżeniem szafy oraz pomocą w nabyciu interesującej odzieży.
Kategoria:

Zachęcamy do odwiedzenia Profesjonalnego Centrum Stomatologicznego La Dental Spa w Warszawie. Oferujemy w dużej mierze wyspecjalizowane usługi obejmujące: stomatologię zachowawczą, stomatologię dziecięcą, chirurgię stomatologiczną, endodoncję, protetykę, leczenie paradontozy oraz stomatologię estetyczną. Zapewniamy leczenie na najwyższym światowym poziomie i dodatkowo opiekę lekarzy, którzy mają gigantyczne doświadczenie i cieszą się ogromnym zaufaniem naszych pacjentów. Dbamy o przyjazną i miłą atmosferę panującą w naszych gabinetach, pragniemy, aby pacjenci czuli się spokojni i zrelaksowani. Dzięki nam wizyta u dentysty przestanie być przykrym obowiązkiem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
Kategoria:

W ofercie Qi-med.com znajdą Państwo szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny chińskiej i fizjoterapii. Oferujemy Państwu: akupunkturę klasyczną, akupunkturę kosmetyczną, naradę dietetyczną, konsultację ziołową, viofor JPS, terapię manualną i osteopatię, nowoczesną fizjoterapię, mikrokinezyterapię, kinesiology taping czy masaż. Zapewniamy niepowtarzalność oraz wysoką jakość usług. W celu omówienia wszelkich detali zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz osobistego w naszym gabinecie w Katowicach. Pełna oferta firmy zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Kłopoty ortopedyczne spotkały także Ciebie? A przypuszczalnie jesteś technikiem ortopedą i potrzebujesz kompetentnego poparcia w kwestii leczenia dla Twoich pacjentów? U nas znajdzie się dla Ciebie kompetentna obsługa techników ortopedów, dzięki czemu jeszcze łatwiej poradzisz sobie z problemami pacjentów, jakie się u Ciebie kurują. Jeżeli zajmujesz się wykonywaniem i sprzedażą wkładek ortopedycznych, to właśnie w naszym sklepie odnajdziesz się znakomicie. Nasze sprawdzonne wkładki nie są szkodliwe i jest dozwolone je długo stosować lecząc tym samym bez liku popularnych wad.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl