Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
5
65256

KALMEDICA operacja zatok


 
Opis Specjaliści neurochirurdzy, ortopedzi i chirurdzy dziecięcy przyjmują chorych w klinice Kalmedica mieszczącej się w Kaliszu. Posiadamy własne laboratorium diagnostyczne ze sprzętem niezbędnym do badań alergologicznych, oznaczania poziomu hormonów płciowych, markerów nowotworowych i badań moczu. Rozporządzamy także pracownią rentgenologiczną, w jakiej przeprowadzane są badania rozmaitych obszarów ciała w pozycjach podstawowych oraz celowanych, a dodatkowo zdjęcia z obszaru radiologii stomatologicznej. W ramach zabiegów chirurgicznych zajmujemy się nie tylko pacjentami dorosłymi, lecz leczymy również noworodki oraz dzieci. Żeby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe leczenie chorób układu nerwowego   leczenie chorób układu nerwowego   leczenie zeza u dzieci   leczenie zeza
Url http://www.kalmedica.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Lekarze
Data wpisu Sep 14, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Warszawska przychodnia stomatologiczna Komplet proponuje szeroki zakres świadczeń z zakresu stomatologii. Dla stałych pacjentów wszystkie konsultacje są bezpłatne. Zapewniamy świetną jakość świadczonych usług, na którą wpływa wieloletnie doświadczenie a także zatrudnianie odpowiednio wykwalifikowanych lekarzy. Nasi pracownicy bez trudu pomogą klientom w znalezieniu optymalnego rozwiązania każdego problemu. Zapraszamy do rezerwowania terminów wizyt telefonicznie lub poprzez specjalny formularz internetowy.
Kategoria:

Klinika Czar-Dent to miejsce, które świadczy wszystkie usługi z działu implantologii oraz stomatologii estetycznej. Bazując na umiejętnościach wybitnych specjalistów, rzetelnemu doświadczeniu i imponującej liczbie wzorowych zabiegów, centrum jest prawdziwym liderem wskazanej branży. Specjaliści stosują nowatorskie metody i najlepsze urządzenia, co zapewnia bezpieczeństwo i maksymalne zadowolenie wszystkich pacjentów. Mocną stroną kliniki stały się zabiegi implantacyjne oraz stomatologia dla dzieci. Pacjenci centrum mogą przyłączyć się do specjalnego programu lojalnościowego, który zapewnia atrakcyjne promocje.
Kategoria:

NZOZ Almadent to gabinet stomatologiczny, w którym robione są zabiegi protetyczne, profilaktyczne i stomatologiczne. W skład personelu stomatologicznego wchodzi pięciu lekarzy stomatologów, którzy zatroszczą się o każdego pacjenta. Gabinet ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i oferuje ciąg różnych zabiegów od wybielania zębów do wstawiania protez. Na niektóre zabiegi dotyczące napełniania, rekonstrukcji oraz uzupełniania protetycznego udostępniana jest 12 miesięczna gwarancja. Punkt czynny jest każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 19:00. Więcej wiadomości na temat gabinetu i jego usług znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Sulphur oferuje kontrahentom duży wybór produktów leczniczych. Przygotowana przez nas propozycja zawiera także kosmetyki naturalne. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa znajduje się w Busku-Zdroju. Proponujemy klientom tylko artykuły oparte na surowcach pochodzących z naturalnych źródeł. Dzięki temu możemy zapewnić ich doskonałą klasę a także wysoką skuteczność. Na naszej witrynie internetowej klienci odnajdą duży wybór artykułów, które mogą okazać się pomocne przy określonych problemach zdrowotnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Nasza hurtownia frezy protetyczne Lublin to firma z wieloletnią praktyką na polskim rynku i długą listą zadowolonych klientów.

Szeroki wachlarz produktów, w których wysoka jakość idzie w parze z konkurencyjną ceną to to, co wyróżnia Nas z tłumu.

Frezy kosmetyczne lublin oraz frezy protetyczne Lublin to asortyment cieszący się największym zainteresowaniem firm i salonów, z którymi

współpracujemy. Nasza hurtownia frezy do manicure Lublin

nieustannie dąży do 100% zadowolenia wśród Klientów.


Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl