Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24645
415
2
65949

Kalendarz online


 
Opis MagazynyInternetowe.pl to portal opisujący tworzenie stron internetowych, z którego skorzysta zarówno webmaster, jak i przeciętny użytkownik internetu. PHP, HTML, CSS, Flash, Java (webmastering) oraz grafika komputerowa to tylko
niektóre z zagadnień opisanych na portalu.

 

Słowa kluczowe internet   komputery   sieć komputerowa   e-handel   e-commerce   e-gospodarka  
Url http://serwis.magazynyinternetowe.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Data wpisu Dec 27, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy CStore z siedzibą w Warszawie. Specjalizujemy się w dostarczaniu oprogramowania e-commerce zarządzającego sprzedażą hurtową jak i detaliczną w Internecie. Można nam także zlecić prowadzenie kampanii reklamowych, projektowanie stron a ponadto gotowych sklepów internetowych. Mamy długoletnie doświadczenie w branży i doskonale znamy potrzeby rynku oraz naszych klientów. Oferujemy profesjonalne doradztwo, atrakcyjne ceny i miłą współpracę. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie i niezbędne dane kontaktowe.
Kategoria:

Oprogramowanie dla adminstacji które pozwoli Ci usprawnić, lepiej zaplanować i zorganizować obieg dokumentów. Oprogramowanie działa na liniach urząd-obywatel oraz urząd-urząd. Bazujemy na platformie Ocean wdrożonej między innymi w Urzędzie Marszałkowskim.
Kategoria:

Programy, najlepsze darmowe programy - bearshare, emule, winrar, avast, gry, download, spolszczenia. Portal poświęcony darmowemu legalnemu oprogramowaniu, spolszczenia, gry, gry online, forum. Wszystko co potrzebne Twojemu komputerowi w jednym miejscu. Zapraszamy codziennie aktualizacje, szybkie transfery, bez limitów i kolejek.
Kategoria:

Androidweb.pl – pod tym adresem dostępna jest duża ilość ciekawych aplikacji i gier, z których na pewno będą zadowoleni fani systemu Android. Każdy odwiedzjący, niezależnie od wieku, ma możliwość skorzystania z oferty bezpłatnie. Dostępne aplikacje pomagają w życiu codziennym, mogą być również doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasy - nie brakuje tutaj gier strategicznych, logicznych i zręcznościowych. Wszystkie tytuły są starannie opisane i przyporządkowane do odpowiednich kategorii co na pewno pomoże w wyborze.
Kategoria:

mySales to intuicyjna oraz skuteczna Platforma do zarządzania przedsiębiorstwem klienta a także grupą odpowiedzialną za sprzdaż. Przygotowana przez nas platforma może Państwu zwiększyć skuteczność generowania dobrych leadów a także zoptymalizować proces sprzedaży i windykacji. Dodatkowo z naszą firmą mogą Państwo pracować nad lojalnością klientów. Z naszą pomocą mogą Państwo także zwiększyć dokładność prognoz a także proces przepływu wiadomości w przedsiębiorstwie. Proponujemy klientom możliwość testowania naszej platformy bezpłatnie przez miesiąc. Zapewniamy bezpieczeństwo danych SSL.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl