Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168

Kalendarz online


 
Opis MagazynyInternetowe.pl to portal opisujący tworzenie stron internetowych, z którego skorzysta zarówno webmaster, jak i przeciętny użytkownik internetu. PHP, HTML, CSS, Flash, Java (webmastering) oraz grafika komputerowa to tylko
niektóre z zagadnień opisanych na portalu.

 

Słowa kluczowe internet   komputery   sieć komputerowa   e-handel   e-commerce   e-gospodarka  
Url http://serwis.magazynyinternetowe.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Data wpisu Dec 27, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Specjalizujemy się w utrzymaniu i obsłudze infrastruktury informatycznej w firmie. Doradzamy i wdrażamy rozwiązania poprawiające funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa. Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno oprogramowania jak i sprzętu. Nasza firma zajmuje się również webdevelopingiem (projektowanie stron WWW, portali korporacyjnych, sklepów internetowych, systemów CRM), pozycjonowaniem w wyszukiwarkach oraz optymalizacją serwisów internetowych, doradztwem. Trzonem usług jest outsourcing IT. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie.
Kategoria:

Human Capital Management Deck wspiera Twój biznes. Dzięki Nam skutecznie i efektywnie możesz zarządzać Swoim zespołem. Tworzymy innowacyjne rozwiązania dla działów HR. Zaufało Nam już wielu przedsiębiorców z kraju i poza jego granicami. Dostarczyliśmy wiele narzędzi zarządzania. Ty i Twoi pracownicy również możecie z nich skorzystać. Wystarczy, że już dziś skontaktujesz się z Nami. Nie zwlekaj! Sukces jest w zasięgu ręki.
Kategoria:

Specjalizacja firmy InfoConsulting to: profesjonalne doradztwo informatyczne, systemy ERP. Wybór systemu informatycznego, wdrożenia systemów zarządzania, zintegrowane systemy informatyczne, szkolenia i wdrożenia ISO, WorkFlow, Pilot BPM, znakowanie CE, Igrafx a także ARIS.
Kategoria:

Firma Viking oferuje klientom profesjonalne oprogramowanie do przemysłu piekarniczego oraz cukierniczego. Przygotowane przez nas oprogramowanie Infopiek cechuje duża funkcjonalność oraz łatwość obsługi. Nasze oprogramowanie jest pomocne we wszystkich obszarach działalności piekarni oraz cukierni, niezależnie od jej wielkości. Mamy także programy dla sklepów firmowych. Działamy w branży od bardzo długiego czasu, co pozwoliło nam na zagwarantowanie świetnej klasy proponowanych świadczeń. Elastycznie dostosowujemy opcje aplikacji do zgłoszonych przez klienta wymagań.
Kategoria:

Postaw na PITy z Gazet. Program posiada wiele opcji ułatwiających pracę użytkownikowi. Dla przykładu – jeśli będą mieć Państwo jakiekolwiek trudności lub wątpliwości co do sposobu wypełnienia druków, można skorzystać z dodatku w postaci Pomocy. Pomoc zawiera masę niezbędnych informacji ułatwiających wypełnienie zeznania podatkowego. Z naszymi programami wypełnisz wszystkie dokumenty prawidłowo. Wejdź na stronę i pobierz odpowiedni program.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl