Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
5
65256


 
Opis HELUKABEL Polska jest naszym oddziałem niemieckiej firmy produkującej kable i kable oraz osprzęt kablowy.
Różnorodna propozycja przewodów i przewodów to m.in: przewody sterownicze, kable do przesyłu danych, kable bezhalogenowe, kable światłowodowe, kable do transmisji danych, przewody telekomunikacyjne, przewody płaskie, kable niezrażone na temperaturę, kable energetyczne, gumowe czy kręte.Jeżeli chodzi zaś o osprzęt kablowy, do szerokiego portfolio osprzętu sugerowanego przez firmę należą m. in.: dławice, zaślepki czy prowadnice kablowe.
Na stronie www.helukabel.pl odnajdziecie Państwo informacje dotyczące działalności firmy, fachową informację techniczną, dane kontaktowe oraz mechanizmy pozwalające odszukać dostosowany asortyment. Łatwo dostosujecie Państwo złącza do kabli Profibus, zestawicie poprawne wtyczki do przewodów, czy dobierzecie przewód i osprzęt kablowy do falowników.
Najistotniejszą częścią serwisu www firmy HELUKABEL jest spis towarów, zawierający pełną ofertę przewodów, przewodów i osprzętu kablowego. Dzięki zaawansowanym mechanizmom wyszukiwawczym, katalog umożliwia na znalezienie odpowiedniego towaru na bazie jego nazwy, nazwy odpowiedników konkurencji, numeru katalogowego czy konkretnych cech danego towaru.
Kiedy już odszukają Państwo odpowiadający waszym potrzebom artykuł w prosty sposób mogą skontaktować się Państwo za pomocą klarownej listy oddziałów i przedstawicieli.
Zapraszamy na stronę www.helukabel.

 

Słowa kluczowe kable i przewody   osprzęt kablowy   helukabel
Url http://www.helukabel.pl
Kategorie Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Elektryczne
Data wpisu May 5, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Firma Boplast jest liderem rynkowym w produkcji izolacji na podstawie żywicy epoksydowej. Oferta obejmuje izolatory wsporcze, wsporcze pojemnościowe, przepustowe, osłonowe, specjalne, wskaźniki napięcia , metalowe detale do aparatów elektrycznych. Niezwykle szeroka gama asortymentu, jak i najwyższa jakość świadczonych usług sprawiają że właściwie każdy klient odnajdzie dla siebie towary spełniające jego wymogi.
Kategoria:

W pracy eklektyka bezpieczeństwo to podstawa. Dlatego też warto wiedzieć o kilku podstawowych zasadach, dzięki którym praca będzie o wiele bezpieczniejsza.
Przede wszystkim wszystkie prace muszą być wykonywane przy wyłączonym zasilaniu. Ponadto nawet w przypadku odłączenia zasilania należy zachować ostrożność zwłaszcza przy pracy przy elementach o dużej pojemności elektrycznej. Mowa tu o kondensatorach czy na przykład kablach. Nawet po wyłączeniu zasilania mogą one przez pewien czas grozić porażeniem. Należy też używać wyłącznie profesjonalnego sprzętu oraz odpowiedniej odzieży ochronnej. Innymi słowy nie jest to praca dla amatorów bez odpowiedniego doświadczenia i wykształcenia. Porażenie prądem elektrycznym może powodować śmierć.
Firma elektryczna Elektrosystem Andrzej Zdeb zajmuje się instalacjami elektrycznymi od wielu lat. Wie jak zamontować instalacje aby i instalator i użytkownicy byli bezpieczni.
Kategoria:

Zastanawiałeś się kiedyś, co to jest inteligentny budynek? Chciałbyś, żeby ogrzewanie samo się włączało, rolety zamykały, a światło w ogrodzie świeciło lub nie w zależności od Twoich potrzeb. W ten sposób widzisz w marzeniach swój dom. Inteligentny system, który dla Ciebie zaprojektujemy, wykonamy i uruchomimy spełni Twoje marzenia. Inteligentny budynek to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Inteligentny dom to system sterowania oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i innymi urządzeniami.
Kategoria:

Sklep internetowy mający w sprzedaży urzadzenia pomiarowe - dalmierze laserowe oraz akcesoria do dalmierzy. Jeśli produkt którego szukasz to dalmierz laserowy marki Bosch, Leica, First, Stabila to jest to strona internetowa dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu.
Kategoria:

J&J Błasiak to nasza jednostka rodzinna z wieloletnią tradycją. Powstała w 1993 roku jednostka absorbuje się fabrykacją wysokiej próby termometrów do centralnego nagrzewania i zamiarów techniczno spożywczych. W sprzedaży firmy znajdują się także jedynie polskie towary związane z centralnym ogrzewaniem i skorzystaniem do zamysłów techniczno-spożywczych.Dzięki posiadaniu własnego taboru transportowego, firma jest gotowa zagwarantować optymalną obsługę dostaw do zainteresowanych klientów.W obfitej ofercie firmy konsumenci znajdą pomiędzy innymi: manometry, wakuometry, termomanometry. Dopełnieniem wyboru są towary do budowy i wyposażenia kotłów C.O, butli gazowych, jak również ogromna paleta kształtek i zaworów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl