Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
18
65106


 
Opis HELUKABEL Polska jest naszym oddziałem niemieckiej firmy produkującej kable i kable oraz osprzęt kablowy.
Różnorodna propozycja przewodów i przewodów to m.in: przewody sterownicze, kable do przesyłu danych, kable bezhalogenowe, kable światłowodowe, kable do transmisji danych, przewody telekomunikacyjne, przewody płaskie, kable niezrażone na temperaturę, kable energetyczne, gumowe czy kręte.Jeżeli chodzi zaś o osprzęt kablowy, do szerokiego portfolio osprzętu sugerowanego przez firmę należą m. in.: dławice, zaślepki czy prowadnice kablowe.
Na stronie www.helukabel.pl odnajdziecie Państwo informacje dotyczące działalności firmy, fachową informację techniczną, dane kontaktowe oraz mechanizmy pozwalające odszukać dostosowany asortyment. Łatwo dostosujecie Państwo złącza do kabli Profibus, zestawicie poprawne wtyczki do przewodów, czy dobierzecie przewód i osprzęt kablowy do falowników.
Najistotniejszą częścią serwisu www firmy HELUKABEL jest spis towarów, zawierający pełną ofertę przewodów, przewodów i osprzętu kablowego. Dzięki zaawansowanym mechanizmom wyszukiwawczym, katalog umożliwia na znalezienie odpowiedniego towaru na bazie jego nazwy, nazwy odpowiedników konkurencji, numeru katalogowego czy konkretnych cech danego towaru.
Kiedy już odszukają Państwo odpowiadający waszym potrzebom artykuł w prosty sposób mogą skontaktować się Państwo za pomocą klarownej listy oddziałów i przedstawicieli.
Zapraszamy na stronę www.helukabel.

 

Słowa kluczowe kable i przewody   osprzęt kablowy   helukabel
Url http://www.helukabel.pl
Kategorie Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Elektryczne
Data wpisu May 5, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Mamy ogromną przyjemność zaoferować Państwu pakiet wyspecjalizowanych usług elektrycznych. Na naszej witrynie internetowej pomiary-audyt.pl odnaleźć można wszelakiego stylu pomiary. Proponujemy pomiary zabezpieczenia przed porażeniem, zabezpieczeń różnicowo prądowych, sytuacji instalacji odgromowych, oświetlenia i także wiele innych. Oferujemy wymagane obecnie świadectwa energetyczne dla nowych oraz odnowionych budynków mieszkalnych, zakładowych jak i obiektów miejskich. Wytwarzamy charakterystyki energii oraz organizujemy audyty. W naszym asortymencie odszukać można również realizowanie sieci i także instalacji elektrycznych z projektem i także uzgodnieniami. Zajmujemy się również kosztorysowaniem robót elektrycznych. Dodatkowo prowadzimy audyty remontowe i nadzór remontowy. Wspomagamy w skutecznym gospodarowaniu energią elektryczną, poprzez obliczanie kosztów grzania, oświetlenia i klimatyzacji jak i konfrontacja ze źródłami alternatywnymi.
Kategoria:

Sklep internetowy mający w sprzedaży urzadzenia pomiarowe - dalmierze laserowe oraz akcesoria do dalmierzy. Jeśli produkt którego szukasz to dalmierz laserowy marki Bosch, Leica, First, Stabila to jest to strona internetowa dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu.
Kategoria:

Hurtownia Elektryczna EL-City Opole, członek grupy Elektrounion. Działamy szybko i sprawnie. Dwa magazyny w Opolu, magazyn centralny w Warszawie. W ofercie wszystko czego potrzebuje instalator: min. Kable, przewody, aparatura modułowa, obudowy, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy. Oferujemy szybkie wyceny, kompletacje dostaw, doradztwo techniczne, projektowanie i wykonanie rozdzielnic. Także sprzedaż przez Internet. Zapraszamy!
Kategoria:

Elektryk oferujący pogotowie elektryczne czynne całą dobę. Strona wyśmienitego fachowca przedstawia podstawową działalność oraz zakres usług prowadzonych przez elektryka z Warszawy. Działa w obrębie miasta stołecznego Warszawa. Strona zawiera dane teleadresowe i kontaktowe. W celu informacji prosimy dzwonić na podany tam numer. Usługi elektryczne na najwyższym poziomie gwarantujemy wszystkim klientom.
Kategoria:

Przekładnie, motoreduktory www.PRZEKLADNIE.info 0601747565
Przekładnie kštowe ślimakowe, walcowe,stożkowe sprzedaż serwis. Falowniki regulacja prędkości, przekładnie lenze.. Motoreduktory kątowe ślimakowe
Motoreduktory kątowe ślimakowe Motoreduktor walcowy P=0,55...
Motoreduktory walcowe proste
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl