Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
3
65046


 
Opis HELUKABEL Polska jest naszym oddziałem niemieckiej firmy produkującej kable i kable oraz osprzęt kablowy.
Różnorodna propozycja przewodów i przewodów to m.in: przewody sterownicze, kable do przesyłu danych, kable bezhalogenowe, kable światłowodowe, kable do transmisji danych, przewody telekomunikacyjne, przewody płaskie, kable niezrażone na temperaturę, kable energetyczne, gumowe czy kręte.Jeżeli chodzi zaś o osprzęt kablowy, do szerokiego portfolio osprzętu sugerowanego przez firmę należą m. in.: dławice, zaślepki czy prowadnice kablowe.
Na stronie www.helukabel.pl odnajdziecie Państwo informacje dotyczące działalności firmy, fachową informację techniczną, dane kontaktowe oraz mechanizmy pozwalające odszukać dostosowany asortyment. Łatwo dostosujecie Państwo złącza do kabli Profibus, zestawicie poprawne wtyczki do przewodów, czy dobierzecie przewód i osprzęt kablowy do falowników.
Najistotniejszą częścią serwisu www firmy HELUKABEL jest spis towarów, zawierający pełną ofertę przewodów, przewodów i osprzętu kablowego. Dzięki zaawansowanym mechanizmom wyszukiwawczym, katalog umożliwia na znalezienie odpowiedniego towaru na bazie jego nazwy, nazwy odpowiedników konkurencji, numeru katalogowego czy konkretnych cech danego towaru.
Kiedy już odszukają Państwo odpowiadający waszym potrzebom artykuł w prosty sposób mogą skontaktować się Państwo za pomocą klarownej listy oddziałów i przedstawicieli.
Zapraszamy na stronę www.helukabel.

 

Słowa kluczowe kable i przewody   osprzęt kablowy   helukabel
Url http://www.helukabel.pl
Kategorie Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Elektryczne
Data wpisu May 5, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Podstawowym zakresem działalności firmy jest wykonawstwo robót instalacyjnych z branży elektrycznej i AKPiA
Kategoria:

Sklep internetowy mający w sprzedaży urzadzenia pomiarowe - dalmierze laserowe oraz akcesoria do dalmierzy. Jeśli produkt którego szukasz to dalmierz laserowy marki Bosch, Leica, First, Stabila to jest to strona internetowa dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu.
Kategoria:

Firma Stycznik ma niezwykle rozległą i nowoczesną propozycję urządzeń takich jak styki, cewki, zwalniaki, nastawniki, styczniki, wyłączniki, przekaźniki czasowe, krańcówki, komory łukowe, hamulce jak również kilka innych towarów najwyższej jakości. Porada i fachowe wsparcie, jak również możliwość wyboru z bogatego asortymentu umożliwia zdobyć zaufanie i zadowolenie z zakupionego sprzętu. Wysoka klasa odznacza korporację Stycznik na naszym rynku.
Kategoria:

Firma Electrum, będąca Generalnym Wykonawcą farm wiatrowych oraz infrastruktury elektroenergetycznej, dostarcza innowacyjne rozwiązania elektroenergetyczne dla budownictwa i przemysłu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany zespół, który nieustannie rozwija swoje umiejętności. Wszelkie informacje o działalności firmy znajdą Państwo na naszej stronie www.
Kategoria:

Elektryk oferujący pogotowie elektryczne czynne całą dobę. Strona wyśmienitego fachowca przedstawia podstawową działalność oraz zakres usług prowadzonych przez elektryka z Warszawy. Działa w obrębie miasta stołecznego Warszawa. Strona zawiera dane teleadresowe i kontaktowe. W celu informacji prosimy dzwonić na podany tam numer. Usługi elektryczne na najwyższym poziomie gwarantujemy wszystkim klientom.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl