Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
7
65012


 
Opis HELUKABEL Polska jest naszym oddziałem niemieckiej firmy produkującej kable i kable oraz osprzęt kablowy.
Różnorodna propozycja przewodów i przewodów to m.in: przewody sterownicze, kable do przesyłu danych, kable bezhalogenowe, kable światłowodowe, kable do transmisji danych, przewody telekomunikacyjne, przewody płaskie, kable niezrażone na temperaturę, kable energetyczne, gumowe czy kręte.Jeżeli chodzi zaś o osprzęt kablowy, do szerokiego portfolio osprzętu sugerowanego przez firmę należą m. in.: dławice, zaślepki czy prowadnice kablowe.
Na stronie www.helukabel.pl odnajdziecie Państwo informacje dotyczące działalności firmy, fachową informację techniczną, dane kontaktowe oraz mechanizmy pozwalające odszukać dostosowany asortyment. Łatwo dostosujecie Państwo złącza do kabli Profibus, zestawicie poprawne wtyczki do przewodów, czy dobierzecie przewód i osprzęt kablowy do falowników.
Najistotniejszą częścią serwisu www firmy HELUKABEL jest spis towarów, zawierający pełną ofertę przewodów, przewodów i osprzętu kablowego. Dzięki zaawansowanym mechanizmom wyszukiwawczym, katalog umożliwia na znalezienie odpowiedniego towaru na bazie jego nazwy, nazwy odpowiedników konkurencji, numeru katalogowego czy konkretnych cech danego towaru.
Kiedy już odszukają Państwo odpowiadający waszym potrzebom artykuł w prosty sposób mogą skontaktować się Państwo za pomocą klarownej listy oddziałów i przedstawicieli.
Zapraszamy na stronę www.helukabel.

 

Słowa kluczowe kable i przewody   osprzęt kablowy   helukabel
Url http://www.helukabel.pl
Kategorie Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Produkcja Przemysł > Elektronika
Firmy wg branż > Elektryczne
Data wpisu May 5, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Na przedstawianej witrynie internetowej klienci znajdą propozycję firmy F.H.U. Kuba, która oferuje usługi elektryczne na obszarze województwa Zachodniopomorskiego. Użytkownicy poruszając się po stronie będą mieli sposobność zaznajomić się z bogatą propozycją usług, takich jak na przykład instalacje alarmowe czy monitoringu. Osoby, które mają niewielkie pojęcie o instalacjach elektrycznych, będą mogły dowiedzieć się wielu użytecznych rad czytając artykuły zamieszczone na firmowym blogu.
Kategoria:

Schneider Electric od wielu lat pomaga swoim klientom efektywnie zarządzać energią i skomplikowanymi procesami operacyjnymi. Współpraca z klientami w ponad 100 krajach oraz wiele lat doświadczenia sprawiaką, że Schneider Electric jest obecnie licerem na rynku efektywnego zarządzania energią. Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom proponwanym przezwww.schneider-electric.pl klienci nie tylko znacznie obnizają koszty związane ze zuzyciem energii lecz także w prosty sposób automatyzują procesy w firmie.
Kategoria:

Firma Polyco specjalizuje się automatyzacją stref zagrożonych eksplozjami jak również bezpieczeństwem procesów technologicznych. Propozycja zrealizowana dla nabywców obejmuje interface'y , urządzenia iskrobezpieczne, zabezpieczenia przepięciowe, sterowniki zabezpieczające, armatura ciśnieniowa, zawory ręczne, automatyczne, zblocza zaworowe. Wykwalifikowani pracownicy służą pomocną radą przy wyborze pożądanych urządzeń, czy rozwiązań spełniających wymogi nowoczesnych odbiorców zarówno w państwie jak również na świecie.
Kategoria:

Jesteśmy firmą idącą z postępem technicznym, wzbogacającą usługi o nowoczesne rozwiązania i coraz większe wymagania klientów. Stawiamy na terminowość, niezawodność i dostosowanie naszej oferty do nowych wymagań rynku, tak by nasze działania wiązały się z Państwa zaufaniem i zadowoleniem. Wykonujemy instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej. Wykonane prace kończymy wykonaniem pomiarów elektrycznych, do których dołączamy dokumentację techniczną obejmującą protokół zdawczo-odbiorczy. Pomiary elektryczne jak i pomiar natężenia oświetlenia wykonujemy miernikami posiadającymi aktualne świadectwa legalizacji. W ramach oferty zajmujemy się również konserwacją oraz montażem domofonów cyfrowych jak i analogowych. Do grona naszych Klientów zaliczają się klienci indywidualni (domy jednorodzinne, mieszkania) jak i firmy, na rzecz których świadczymy w/w usługi.
Kategoria:

Omicron - producent pokazów oraz urządzeń laserowych oferuje Państwu: oświetlenie dyskotekowe, diody laserowe, lasery RGB, projektory laserowe, laserowe plotery tnące, znakowarki laserowe, laserowe plotery grawerujące i wycinarki laserowe. Zapraszamy - oświetlenie dyskotekowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl