Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
12
65048

K Rytelewski adwokat szczytno


 
Opis Kancelaria adwokacka Kamila Rytelewskiego to miejsce sprawdzone przez klientów. Dbamy o zapewnienie Państwu fachowych usług z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, prawa pracy oraz rodzinnego. Cały czas pracujemy na najwyższą jakość świadczonych usług, ponadto oferujemy Państwu indywidualne oraz odpowiedzialne podejście. Klienci nam ufają, gdyż cenią sobie nasze zaangażowanie w każdą sprawę. Naszą wielką zaletą jest doświadczenie - dzięki niemu osiągamy wielką skuteczność w rozwiązywaniu nawet bardzo złożonych oraz nietypowych spraw. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie albo drogą mailową. Wszystkie informacje odnośnie naszej oferty na stronie:

 

Słowa kluczowe Prawo administracyjne   Prawo pracy   adwokat mława   adwokat szczytno
Url http://adwokatrytelewski.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Kraje Miasta Regiony > Warmińsko-mazurskie
Data wpisu Dec 27, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
W zakresie oferowanych przez nas usług prawnych w pierwszej kolejności kładziemy nacisk na dobrą komunikację z Klientem, jako że stanowi ona fundament wnikliwego poznania Jego potrzeb, a to z kolei sprzyja wypracowaniu spójnej wizji zamierzonego przedsięwzięcia.

Angażujemy się na każdym etapie transakcji oraz projektów realizowanych przez naszych Klientów, co sprzyja zapewnieniu wysokiej jakości świadczonych przez nas usług prawnych
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka adwokata Jakuba Kamińskiego to szybka i skuteczna pomoc prawna, nowoczesny styl pracy i zaufanie klientów.

Kancelaria kieruje swoją ofertę zarówno do klientów prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych.
Siedziba kancelarii mieści się w Toruniu, przy ulicy Panny Marii 3/6.

Obszar działalności biura obejmuje także Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Chełmno i Świecie.
Na podstawie zlecenia kancelaria prowadzi też sprawy poza województwem kujawsko-pomorskim. Stali klienci mogą korzystać z udzielania porad za pośrednictwem internetu.

W zakresie oferty dla klientów indywidualnych Kancelaria świadczy usługi z zakresu następujących dziedzin prawa: prawo cywilne, rodzinne i opiekuńcze, prawo spadkowe, ochrona konsumentów (m.in. sprawy dotyczące reklamacji), sprawy o odszkodowanie (z tytułu wypadku drogowego, wypadku przy pracy, wynikające z niewykonania umów), windykacja wierzytelności, doradztwo w zakresie postępowania egzekucyjnego, prawa administracyjnego oraz prawa karnego.
Kategoria:

Kancelaria prawna ze Szczecina świadczy pomoc prawną z zakresu prawa karnego, gospodarczego, prawa cywilnego, opiekuńczego. Posiada szeroką ofertę także dla osób prywatnych jak i dla Przedsiębiorców. Honorarium za prowadzenie zagadnienia oraz należności za rady prawne są dostosowane do możliwości klientów. Zachęcamy do odwiedzin naszej kancelarii - znajdujemy się w centrum szczecina, niedaleko dworca pks i pkp. Niedawno wprowadziliśmy także możliwość porad prawny poprzez internet !
Kategoria:

Adwokat Maja Galas, która w Czeladzi prowadzi Kancelarię Adwokacką, Wydział Prawa i Administracji UŚ ukończyła w 2004 r. W latach 2006-2010 odbyła aplikację adwokacką, zakończoną pozytywnie egzaminem adwokackim. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w prestiżowej Kancelarii Adwokackiej Adwokata Andrzeja Rajperta w Katowicach. Posiada 10-letnie doświadczenie prawnicze w obsłudze osób prywatnych, jak i klienta biznesowego. Prowadziła sprawy międzynarodowe, jakie w dalszym ciągu realizuje w ramach swojej oferty. Posługuje się językiem niemieckim i angielskim. Zapraszamy na stronę kancelarii.
Kategoria:

Interesuje Cię uzyskanie profesjonalnej pomocy prawnej w sprawie podziału majątku? Czeka Cię burzliwy rozwód, a chcesz, żeby szybko ta sprawa stała się wspomnieniem? Nie wiesz co robić w temacie otrzymanego spadku? Skontaktuj się z nami! Wiedza i doświadczenie pozwala nam poruszać się w tych tematach nie tylko sprawnie, ale również efektywnie! Nasza kancelaria adwokacka pozwoli Ci się pozbyć problemów!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl