Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21100
415
7
64995


 
Opis Ogólnopolski serwis informacyjny dla przedsiębiorców i księgowych rozliczających podatki w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego bezpośrednio przesyłając go do odpowiednich Urzędów Skarbowych. JPK jest nowym obowiązkiem, który od 1 stycznia 2018 roku objął także mikroprzedsiębiorców. Obsługa Jednolitych Plików Kontrolnych wymaga prowadzenia elektronicznej ewidencji transakcji. Do tego celu Ministerstwo Finansów oferuje program e-mikrofirma. Na stronach serwisu prowadzimy krok po korku instruktaż jak wysyłać JPK, jak utworzyć Profil Zaufany, jak podpisać plik JPK podpisem ePUAP. Staramy się ponadto prezentować aktualności z dziedziny finansów i księgowości. Zapraszamy zespój serwisu JPK-VAT.

 

Słowa kluczowe jpk   jednolity plik kontrolny   vat   klient2.0   ustawa vat
Url http://jpk-vat.com.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Data wpisu Feb 3, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Firma Amate to zakład produkcyjny. Od długiego czasu para się handlem hurtowym oraz dodatkowo handlem detalicznym artykułami metalowymi. Wyroby oferowane poprzez firmę Amate cechują się doskonałą jakością i solidnością, ponieważ wszelkie pochodzą od znanych oraz renomowanych producentów. Firma ma bogate wiedzę praktyczną i świadczy swoje usługi na coraz szeroką skalę,nieustająco dba również o poszerzanie własnej oferty.
Kategoria:

GWAMED jest przedsiębiorstwem produkcyjno usługowo handlowym istniejącym od 1977 roku. Wieloletnia działalność zapewnia solidną i specjalistyczną obsługę, , a oprócz tego wysokie standardy jakościowe i wzornicze.Robimy zamówienia na podstawie własnych wzorów jak również projektów Naszych Klientów. Oferujemy szczegóły ze stali nierdzewnej według zapotrzebowania, poręcze, balustrady, barierki ze stali nierdzewnej , a ponadto balkoniki rehabilitacyjne.
Kategoria:

Chcesz się dowiedzieć jak działa nasza porównywarka ubezpieczeń www.ubezpieczeniaonline.pl? Interesuje Cię zawarcie umowy na dłuższy okres czasu? A może wybierasz się na kilka dni w góry i chcesz podpisać krótkoterminową umowę? Bez względu na Twoje motywacje nasze proste w obsłudze narzędzie ułatwi Ci podjęcie właściwej decyzji. Musisz tylko odpowiedzieć na kilka pytań, a potem wybrać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.
Kategoria:

Firma Złotecki posiada bardzo duże doświadczenie ponieważ na rynku istnieje już od roku 1972. Dziś firma para się produkowaniem wysokiej jakości części mechanicznych, które są przeznaczone do przemysłu samochodowego. Firma opiera swoją działalność na najnowszych technologiach, dlatego wszystkie jej usługi są całkowicie jakościowe , a ponadto profesjonalne. Firma cieszy się aktualnie dużym powodzeniem na rynku.
Kategoria:

Firma Mmtools oferuje niezwykle rozległy asortyment związany z zaopatrzeniem przemysłu i warsztatów, materiały ścieralne, miernictwo, mocowania, imadła, narzędzia dla instalatorów, narzędzia pneumatyczne, ręczne, narzędzia traserskie, elementy wykorzystywane do spawania, lutowania, obróbki skrawaniem , jak i elektrykę i akcesoria. Atrakcyjne ceny, sposobność uzgadniania upustów, , a dodatkowo dbałość o najwyższą jakość towarów powoduje że wielu nabywców wybiera Mmtools jako kluczowego dostawcę narzędzi.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl