Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21130
415
0
64996

JARMA włóknina puszysta


 
Opis Przedstawiamy Państwu firmę Jarma z siedzibą w miejscowości Watorowo. Jesteśmy zakładem włókienniczym specjalizującym się w produkcji wypełnień, jakie wykorzystywane są w meblarstwie, kołdrach, poduszkach, śpiworach oraz wielu innych asortymentach. Oferujemy: kulkę silikonową, frytkę kolorową, frytkę białą, watę poliestrową niepalną, szarpankę, granulat i mieszankę kulki oraz frytki. Nasze wypełnienia wytwarzane są na własnych maszynach, wyprodukowanych przez naszą firmę „JARMA-TECH”. Mamy nadzieję, iż zechcą Państwo dołączyć do grona naszych solidnych Klientów! Jesteśmy również pomysłodawcą oraz inwestorem pomysłu i budowy farmy wiatrowej. Tym samym przyłączamy się do krajowej strategii, zakładającej wzrost fabrykacji energii elektrycznej w najbliższych latach, pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Dzięki temu projektowi przyczyniamy się również do zmniejszenia rocznej emisji zakażeń do atmosfery. Więcej informacji zamieszczonych jest również na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe kulka silikonowa   wypełnienia   maszyny włókiennicze   elektrownia wiatrowa   wata poliestrowa   granulat   frytka   włóknina puszysta   włókno   owata
Url http://www.jarma.net.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Aug 1, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Przedstawiamy Państwu firmę Jarma z siedzibą w miejscowości Watorowo. Jesteśmy zakładem włókienniczym specjalizującym się w produkcji wypełnień, jakie wykorzystywane są w meblarstwie, kołdrach, poduszkach, śpiworach oraz wielu innych asortymentach. Oferujemy: kulkę silikonową, frytkę kolorową, frytkę białą, watę poliestrową niepalną, szarpankę, granulat i mieszankę kulki oraz frytki. Nasze wypełnienia wytwarzane są na własnych maszynach, wyprodukowanych przez naszą firmę „JARMA-TECH”. Mamy nadzieję, iż zechcą Państwo dołączyć do grona naszych solidnych Klientów! Jesteśmy również pomysłodawcą oraz inwestorem pomysłu i budowy farmy wiatrowej. Tym samym przyłączamy się do krajowej strategii, zakładającej wzrost fabrykacji energii elektrycznej w najbliższych latach, pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Dzięki temu projektowi przyczyniamy się również do zmniejszenia rocznej emisji zakażeń do atmosfery. Więcej informacji zamieszczonych jest również na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Ultrarent Zakład Badań Nieniszczących specjalizuje się w ekspertyzach technicznych i badaniach nieniszczących tj.radiograficznych, ultradźwiękowych, magnetyczno-proszkowych. Umożliwiają one wykrycie niezgodności materiałowych, występujące w złączach spawanych. Badania wykonywane są m.in. na zbiornikach LPG, kotłach parowych, odlewach, rurociągach technicznych i preizolowanych, konstrukcjach stalowych.
Kategoria:

Oferujemy usługę pokrywania detali powłoką błyszczącego oraz matowego cynku, zabezpieczoną przed działaniem korozji w procesie chromianowania (pasywacji) oraz dodatkowo uszczelnioną w specjalnym lakierze, co ma zabezpieczyć przed mechanicznymi uszkodzeniami i wzmocnić odporność korozyjną.
 Proponujemy chromianowanie na kolor: Srebrny, Stalowy (tzw. ,,TYTAN”), Żółty, Oliwkowy (słomkowy), Niebieski.
 Firma oferuje także proces chromianowania, który zabezpiecza antykorozyjnie oraz poprawia przyczepność powłok wykończeniowych (np. lakierowania proszkowego) firmy HSO Herbert Schmidt Oberflachentechnik Gm.
Kategoria:

To jest strona internetowa nowoczesnej firmy Maszmont, która prowadzi montaż i demontaż maszyn. Zajmujemy się, również nowymi, jak i używanymi maszynami. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Tomaszowie Mazowieckim. Maszmont od lat funkcjonuje z powodzeniem na rynku polskim, obsługując klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. W ofercie firmy mieszczą się usługi takie jak: relokacje, czyli przemieszczenie i montaż maszyn przemysłowych oraz remonty i naprawy maszyn przemysłowych. Co więcej prowadzimy również transport i montaż urządzeń wewnątrz i na zewnątrz zakładu przemysłowego. W przypadku pytań, dotyczących szczegółów oferty oraz cennika i wolnych terminów, wykonywanych usług prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Z chęcią odpowiemy na każde Państwa zapytanie. Więcej wiadomości podaliśmy Państwu na naszej witrynie.
Kategoria:

Farm - Pak to fabrykant opakowań dla farmacji. Przedsiębiorstwo zaistniało w 1987 roku w Luboniu. Wszelkie wyroby posiadają Świadectwa Pozwolenia Do Obrotu Instytutu Leków w Warszawie. Nasze artykuły to: butelki, słoiki, dozowniki do płynnych środków farmaceutycznych, łyżeczki do podawania leków, miarki. Artykuły nasze posiadają: wieczko zatrzaskowe, pojedynczą nakrętkę, podwójną nakrętkę, plombę, zabezpieczenie przed dziećmi bądż też nakrętkę gwarancyjną (membrana aluminiowa, taśma zrywana, pierścień zrywający). Nasi fachowcy to specjaliści z wieloletnim stażem w branży. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Osoby zaciekawione pozyskaniem gruntownych informacji dotyczących naszej działalności i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl