Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20228
415
3
64803

IT Helpdesk, IT4Q, Outsourcing Informatyczny, Wirtualizacja serwerów, VMWare, Hyper-V, Katowice, Bie


 
Opis Specjalizujemy sie w Outsourcingu IT, Wirtualizacji Serwerów VMWare Hyper V, Oraz swiadczymy usługi w Zakresie Helpdesku
W ramach współpracy świadczymy szeroka gamę doraźnych usług serwisowo-wdrożeniowych poprzez doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu lub oprogramowania, instalację i kurs obsługi, po usuwanie wszelkich awarii powstałych podczas pracy systemu IT. Biznesowy cel naszego klienta determinuje formę i zakres naszej współpracy:

Kompleksowy Outsourcing IT
– delegujemy specjalistów do realizacji prac u Klienta,

Stałe wsparcie
– zapewniamy stałą opiekę, oraz dostęp do kardy specjalistów,

Helpdesk na zlecenie
– przejmujemy opiekę nad Twoimi klientami,

Zdalne wdrożenia
– realizujemy zdalne wdrożenia,

Serwis interwencyjny
– zajmiemy się Twoim problemem nawet jeśli nie nas umowa o współpracy.


Wirtualizacja srodowiska serwerowego
-VmWare (ESX)
-Microsoft Hyper V

Standaryzacja srodowiska pracy (SOE)

Pomoc zdalna

VOIP

Działamy na terenie całego kraju.
Siedziba spółki/Centrala
ul. Mieczyków 14
40-748 Katowice

Więcej informacji na:
http://www.it4q.com
email: office@it4q.com
Tel: +48 327007800
Fax: +48 327007809
Wsparcie Techniczne: 0801 081 160

 

Słowa kluczowe Outsourcing IT   Helpdesk   Wirtualizacja   Usługi IT   ESX   Hyper-V   Katowice   Tychy   Bytom   Bielsko - Biała   Kraków --- It4Q
Url http://www.it4q.com
Kategorie Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Usługi komputerowe
Data wpisu Apr 21, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Spółka Consorg zajmuje się bardzo szeroko rozumianym wdrażaniem rozwiązań IT w strefie budżetowania, czy wspomagania zarządzania grupami kapitałowymi. Wczesne ostrzeganie o pojawiających się zagrożeniach, spadkach finansowych, czy zawirowaniach oddziałujących na korporację. Możliwość wdrażania przyszłościowych systemów szkoleniowych, wyspecjalizowane wsparcie, nowoczesna analiza finansowa, budżetowania ale także szerokie sprawdzanie rynków sprzedażowych. Firma Cosnorg to pełen profesjonalizm działający na potrzeby przyszłościowych nabywców.
Kategoria:

Jesteśmy firmą, która działa na terenie Poznania oraz Warszawy, gdzie wszystkim naszym klientom możemy zapewnić wirtualne biura w najlepszych oraz prestiżowych lokalizacjach w centrach miast. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić również korzystne warunki współpracy, które pozwalają na zmniejszenie kosztów związanych z prowadzeniem biur. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w ramach naszej strony firmowej!
Kategoria:

Masz z komputerem, laptopem lub drukarką problemy ? Zadzwoń, a my je rozwiążemy. Prawdopodobnie najtaniej w Lublinie. Serwis komputerowy Kamelkomp Lublin świadczy usługi informatyczne dla klientów indywidualnych oraz firm. Naprawa komputerów, naprawa laptopów, naprawa drukarek. Twój komputer działa wolniej, a może wcale się nie uruchamia ? Nie panikuj - jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Chcesz podzielić łącze internetowe w domu lub firmie? Dobrze trafiłeś. Zajmujemy się budową i rozbudową sieci komputerowych. Wystarczy, że zadzwonisz lub zamówisz usługę na naszej stronie internetowej. My zajmiemy się resztą. Tanio i solidnie. Sprawdź nasze aktualne promocje na stronie www.kamelkomp.pl/promocje.html. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu nowość na rynku profesjonalny system zamiany głosu na tekst. Gt - trans wygoda, wydajność, oszczędność. Dzięki naszemu systemowy zamiany głosu na tekst zaoszczędzą Państwo czas wykwalifikowanych pracowników, którzy nie muszą marnować go na żmudne przepisywanie tekstów a poświecić się twórczym zadaniom dla rozwoju firmy. Zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego testu. Wystarczy wejść na stronę Bioconnect.pl, podać adres e – mail, załączyć plik który chcemy poddać transkrypcji i wcisnąć przycisk wyślij. Czas realizacji od momentu potwierdzenia zgłoszenia to maksymalnie następny dzień. Zapraszamy zespół Bioconnect.pl
Kategoria:

Agencja interaktywna Gekos.pl oferuje tworzenie nowoczesnych i profesjonalnych serwisów internetowych w najnowszych technologiach między innymi php,flash,java script i wiele innych. Systemy CMS i wiele więcej. Musisz się przekonać więc wejdź do nas i sprawdź co oferujemy . Zapraszamy do nas. Nasza oferta jest najwyższej klasy. Dzięki temu będzie wszystko na najwyższym poziomie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl