Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20011
415
8
64694

IT Helpdesk, IT4Q, Outsourcing Informatyczny, Wirtualizacja serwerów, VMWare, Hyper-V, Katowice, Bie


 
Opis Specjalizujemy sie w Outsourcingu IT, Wirtualizacji Serwerów VMWare Hyper V, Oraz swiadczymy usługi w Zakresie Helpdesku
W ramach współpracy świadczymy szeroka gamę doraźnych usług serwisowo-wdrożeniowych poprzez doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu lub oprogramowania, instalację i kurs obsługi, po usuwanie wszelkich awarii powstałych podczas pracy systemu IT. Biznesowy cel naszego klienta determinuje formę i zakres naszej współpracy:

Kompleksowy Outsourcing IT
– delegujemy specjalistów do realizacji prac u Klienta,

Stałe wsparcie
– zapewniamy stałą opiekę, oraz dostęp do kardy specjalistów,

Helpdesk na zlecenie
– przejmujemy opiekę nad Twoimi klientami,

Zdalne wdrożenia
– realizujemy zdalne wdrożenia,

Serwis interwencyjny
– zajmiemy się Twoim problemem nawet jeśli nie nas umowa o współpracy.


Wirtualizacja srodowiska serwerowego
-VmWare (ESX)
-Microsoft Hyper V

Standaryzacja srodowiska pracy (SOE)

Pomoc zdalna

VOIP

Działamy na terenie całego kraju.
Siedziba spółki/Centrala
ul. Mieczyków 14
40-748 Katowice

Więcej informacji na:
http://www.it4q.com
email: office@it4q.com
Tel: +48 327007800
Fax: +48 327007809
Wsparcie Techniczne: 0801 081 160

 

Słowa kluczowe Outsourcing IT   Helpdesk   Wirtualizacja   Usługi IT   ESX   Hyper-V   Katowice   Tychy   Bytom   Bielsko - Biała   Kraków --- It4Q
Url http://www.it4q.com
Kategorie Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Usługi komputerowe
Data wpisu Apr 21, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Jesteśmy firmą której głównym obszarem działalności jest outsourcing IT.
Świadczymy min. takie usługi IT jak: naprawa komputerów, dostawy komputerów, administracja sieci LAN WAN WLAN, audyt IT, zabezpieczanie sieci, archiwizację danych i inne.
Świadczymy także usługi związane z internetem czyli: projektowanie i tworzenie stron internetowych, hosting, rejestrowanie domen czy pozycjonowanie stron.
Nasze usługi świadczymy głównie w miastach: Warszawa, Legionowo, Nasielsk, Marki, Ząbki, Zielonka, Łomianki oraz województwo mazowieckie.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu nowość na rynku profesjonalny system zamiany głosu na tekst. Gt - trans wygoda, wydajność, oszczędność. Dzięki naszemu systemowy zamiany głosu na tekst zaoszczędzą Państwo czas wykwalifikowanych pracowników, którzy nie muszą marnować go na żmudne przepisywanie tekstów a poświecić się twórczym zadaniom dla rozwoju firmy. Zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnego testu. Wystarczy wejść na stronę Bioconnect.pl, podać adres e – mail, załączyć plik który chcemy poddać transkrypcji i wcisnąć przycisk wyślij. Czas realizacji od momentu potwierdzenia zgłoszenia to maksymalnie następny dzień. Zapraszamy zespół Bioconnect.pl
Kategoria:

Szukasz aplikacji, która wyręczy Cię w rozliczaniu nadgodzin i urlopów? Zastanaiwasz się ile czasu Twoi pracownicy poświęcają na poszczególne zadania? Chcesz sprawnie rozliczyć swoich pracowników? Właśnie znalazłeś rozwiązanie!

Cechy systemu

Używając systemu GeoPracownik zdziwisz się jak łatwy w obsłudze może być program kadrowo-płacowy. A co najważniejsze - Ty i Twoi pracownicy będziecie mieć dostęp do systemu z każdego miejsca na świecie.

* Intuicyjna obsługa systemu
* Czas pracy jest zapisywany z dokładnością 1 minut
* Ewidencjonowanie czasu poświęconego na poszczególne projekty i zadania
* Rozliczanie nadgodzin (50% i 100%) oraz godzin nocnych
* Kontrola wykorzystania urlopów wypoczynkowych, w tym na żądanie, szkoleniowych i innych

Program posiada również wielopoziomowy moduł do rozliczania kosztów realizowanych projektów. W zestawieniu otrzymasz informacje o kosztach w zależności od osobo-godzin oraz kosztów bezpośrednich. Dowiesz się również ile czasu zostało poświęconego na poszczególne projekty/zlecenia oraz ile czasu zostalo poświęconego na wykoanie poszczególnych zadań w danym projekcie.
Kategoria:

Biuro Usług Informatycznych Krzysztof Sulich prowadzi swoją działalność od 1999 roku. Chociaż jej siedziba znajduje się w Bolesławcu, usługi świadczy na terenie całej zachodniej Polski, a częściowo także zdalnie, za pośrednictwem Internetu. Wyjątkowo kompleksowa oferta obsługi informatycznej skierowana jest przede wszystkim do właścicieli i osób zarządzających firmami działającymi w branży medycznej lub farmaceutycznej, lecz także do biur rachunkowych, czy też sklepów. Obejmuje zarówno wysokiej jakości sprzęt, jak także serwis i szeroki zakres usług. Więcej szczegółowych wiadomości na temat oferty mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Powstała w 2001 roku CPU-NET to dostawca internetu na terenie Szczecina w dzielnicach Niebuszewo, Warszewo, Bezrzecze, Żelechowa i Bukowo. Zajmujemy się również dystrybucją telewizji cyfrowej Cyfra+ i Polsatu, a także zbiorczymi instalacjami do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej SMATV w budynkach jedno i wielorodzinnych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl