Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
11
65048

IT Helpdesk, IT4Q, Outsourcing Informatyczny, Wirtualizacja serwerów, VMWare, Hyper-V, Katowice, Bie


 
Opis Specjalizujemy sie w Outsourcingu IT, Wirtualizacji Serwerów VMWare Hyper V, Oraz swiadczymy usługi w Zakresie Helpdesku
W ramach współpracy świadczymy szeroka gamę doraźnych usług serwisowo-wdrożeniowych poprzez doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu lub oprogramowania, instalację i kurs obsługi, po usuwanie wszelkich awarii powstałych podczas pracy systemu IT. Biznesowy cel naszego klienta determinuje formę i zakres naszej współpracy:

Kompleksowy Outsourcing IT
– delegujemy specjalistów do realizacji prac u Klienta,

Stałe wsparcie
– zapewniamy stałą opiekę, oraz dostęp do kardy specjalistów,

Helpdesk na zlecenie
– przejmujemy opiekę nad Twoimi klientami,

Zdalne wdrożenia
– realizujemy zdalne wdrożenia,

Serwis interwencyjny
– zajmiemy się Twoim problemem nawet jeśli nie nas umowa o współpracy.


Wirtualizacja srodowiska serwerowego
-VmWare (ESX)
-Microsoft Hyper V

Standaryzacja srodowiska pracy (SOE)

Pomoc zdalna

VOIP

Działamy na terenie całego kraju.
Siedziba spółki/Centrala
ul. Mieczyków 14
40-748 Katowice

Więcej informacji na:
http://www.it4q.com
email: office@it4q.com
Tel: +48 327007800
Fax: +48 327007809
Wsparcie Techniczne: 0801 081 160

 

Słowa kluczowe Outsourcing IT   Helpdesk   Wirtualizacja   Usługi IT   ESX   Hyper-V   Katowice   Tychy   Bytom   Bielsko - Biała   Kraków --- It4Q
Url http://www.it4q.com
Kategorie Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Usługi komputerowe
Data wpisu Apr 21, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Comp-Geo krakowskie pogotowie komputerowe, działamy w Krakowie i okolicach przez siedem dni w tygodniu. Nasze usługi wykonujemy najczęściej tego samego dnia u klienta w domu, z każdym indywidualnie ustalamy termin wykonania usługi. Wystawiamy rachunki, nasze usługi objęte są gwarancją.
Kategoria:

Jesteśmy firmą świadczącą usługi informatyczne w zakresie tworzenia oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Tworzymy głównie oprogramowanie dedykowane pod konkretne potrzeby Klienta. Korzystamy z nowych technologii i nowatorskich rozwiązań.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Edison specjalizuje się w elektronicznej wymianie dokumentów. Gwarantujemy także sposobność przechowywania dokumentów w formie komputerowej. Naszym kontrahentom proponujemy instalację systemu, jego wdrożenie a także przeszkolenie załogi i późniejszą pomoc techniczną. Nasi pracownicy doradzą Państwu w kwestii dopasowania istniejących programów komputerowych do współdziałania z przygotowanym systemem. Istniejemy na polskim rynku od kilkunastu lat. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w stolicy. Proponujemy pomoc i doradztwo w każdym momencie kooperacji.
Kategoria:

Tantor - profesjonalne pozycjonowanie sklepu, strony w najpopularniejszych wyszukiwarkach. Kompleksowa obsługa firm w internecie. Usługa pozycjonowania strony w oparciu o najnowsze techniki i sprawdzone metody. pozycjonowanie, katalogowanie, optymalizacja, rejestracja w katalogach, seo, sem, pozycjonowanie stron, reklama
Kategoria:

Instalacje światłowodowe, budowa sieci telekomunikacyjnych oraz usługi telefoniczne dla biznesu, administracji czy klientów prywatnych to oferta TK Telekom. Operator telekomunikacyjny działa na rynku od 2001 roku tworząc sieci telekomunikacyjne z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Ogólnopolska transmisja danych o ogromnej przepustowości to założenie do którego obecnie dążą dostawcy Internetu. Poprzez projektowanie i układanie światłowodów, którymi zajmuje się TK Telekom będzie to możliwe nie tylko w wybranych regionach, ale także na terenie całej Polski.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl