Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995

IT Helpdesk, IT4Q, Outsourcing Informatyczny, Wirtualizacja serwerów, VMWare, Hyper-V, Katowice, Bie


 
Opis Specjalizujemy sie w Outsourcingu IT, Wirtualizacji Serwerów VMWare Hyper V, Oraz swiadczymy usługi w Zakresie Helpdesku
W ramach współpracy świadczymy szeroka gamę doraźnych usług serwisowo-wdrożeniowych poprzez doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu lub oprogramowania, instalację i kurs obsługi, po usuwanie wszelkich awarii powstałych podczas pracy systemu IT. Biznesowy cel naszego klienta determinuje formę i zakres naszej współpracy:

Kompleksowy Outsourcing IT
– delegujemy specjalistów do realizacji prac u Klienta,

Stałe wsparcie
– zapewniamy stałą opiekę, oraz dostęp do kardy specjalistów,

Helpdesk na zlecenie
– przejmujemy opiekę nad Twoimi klientami,

Zdalne wdrożenia
– realizujemy zdalne wdrożenia,

Serwis interwencyjny
– zajmiemy się Twoim problemem nawet jeśli nie nas umowa o współpracy.


Wirtualizacja srodowiska serwerowego
-VmWare (ESX)
-Microsoft Hyper V

Standaryzacja srodowiska pracy (SOE)

Pomoc zdalna

VOIP

Działamy na terenie całego kraju.
Siedziba spółki/Centrala
ul. Mieczyków 14
40-748 Katowice

Więcej informacji na:
http://www.it4q.com
email: office@it4q.com
Tel: +48 327007800
Fax: +48 327007809
Wsparcie Techniczne: 0801 081 160

 

Słowa kluczowe Outsourcing IT   Helpdesk   Wirtualizacja   Usługi IT   ESX   Hyper-V   Katowice   Tychy   Bytom   Bielsko - Biała   Kraków --- It4Q
Url http://www.it4q.com
Kategorie Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Usługi komputerowe
Data wpisu Apr 21, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Z czystym sumieniem polecamy powyższą ofertę z przedmiotu pozycjonowania stron www. Ofertę dedykujemy mieszkańcom Śląska oraz okolicznych miast tego regionu. Poniższe usługi przedkładamy firmom które mają ochotę dać zauważyć się w Internecie. Mikroprzedsiębiorstwa ochoczo z takiej usługi korzystają. Uczestniczymy w etapach kreacji marki Państwa biznesu w Internecie. Ponadto otrzymują Państwo możliwość na wykonanie optymalizacji posiadanego wortalu www.
Kategoria:

Biznesowe laptopy, to laptopy, które nadają się przede wszystkim dla firm. Zakup takich komputerów jest niezwykle kosztowny zwłaszcza, jeżeli niezbędna jest ich hurtowa ilość. W takiej sytuacji warto zapoznać się z ofertą sprzedawcy It Remarketing, który oferuje w swoim asortymencie poleasingowe komputery oraz laptopy w bardzo niskich cenach!

Komputery poleasingowe są to komputery, które wcześniej zostały zakupione w leasingu przez inne firmy. Po czasie, firmy decydując się na zmiany sprzętu, odsprzedały komputery, które wbrew pozorom wciąż są w doskonałym stanie. Właśnie dlatego,w ofercie sprzedawcy It Remarketing znajduje się tak wiele ciekawych, markowych komputerów poleasingowych dla firm.

Zaletą takich komputerów jest nie tylko wspomniana już niska cena, ale także biznesowa klasa. Oznacza to, że poleasingowe laptopy są najwyższej jakości.

W It Remarketing znaleźć można także używany komputer do indywidualnego użytku. Ponadto w asortymencie znajdują się również dyski twarde, czy monitory!

Zakup komputerów i laptopów poleasingowych może odbyć się zarówno online, jak i stacjonarnie w punkcie w Warszawie lub Sochaczewie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Warto także zwrócić uwagę na wyprzedaż poleasingowych komputerów i laptopów oraz monitorów.
Kategoria:

Małopolskie przedsiębiorstwo S-NET Sp. z o.o. wyspecjalizowało się w proponowaniu rozwiązań telekomunikacyjnych dla klientów firmowych. Mamy pięcioletni staż w sektorze usługowym. Nasze usługi cechuje doskonała klasa a także wysoka stabilność. Używamy osobistej instalacji światłowodowej. Pomagamy także kontrahentom we wdrożeniach różnorodnych rozwiązań IT a także telekomunikacyjnych. Nad stałym dostępem do sieci czuwa przez całą dobę profesjonalny serwis. Przygotowaną przez nas ofertę adresujemy przede wszystkim w obszarze Krakowa, Łodzi a także Katowic.
Kategoria:

www.przepisywanie.com.pl - komputerowe przepisywanie tekstów, przepisywanie prac, komputeropisanie, wprowadzanie danych, transkrypcje, firma świadczy profesjonalne usługi - na najwyzszym poziomie, przy najniższych cenach na rynku. Najwyższa jakość usług przepisywania tekstów czy też transkrypcji nagrań, przy zachowanej najniższej cenie. Przepisywane prace sa sprawdzane przez 3 osoby, co gwarantuje najwyzsza jakosc i najmniej bledow.
Kategoria:

Quicktel Sp. z o.o. jest znaną i renomowaną firmą z siedzibą w Katowicach, która istnieje od 1999 roku, a specjalizuje się w usługach projektowych i instalacyjnych, a także serwisowych i uruchomieniowych w dziedzinie kolokacji sprzętu IT, telekomunikacji, teletransmisji, usług światłowodowych, systemów zasilania itd. Zatrudniając sprawdzonych i doświadczonych fachowców oraz dysponując nowoczesnym zapleczem, firma ciągle się rozwija i podejmuje nowe wyzwania.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl