Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20458
415
3
64921

IT Helpdesk, IT4Q, Outsourcing Informatyczny, Wirtualizacja serwerów, VMWare, Hyper-V, Katowice, Bie


 
Opis Specjalizujemy sie w Outsourcingu IT, Wirtualizacji Serwerów VMWare Hyper V, Oraz swiadczymy usługi w Zakresie Helpdesku
W ramach współpracy świadczymy szeroka gamę doraźnych usług serwisowo-wdrożeniowych poprzez doradztwo w doborze odpowiedniego sprzętu lub oprogramowania, instalację i kurs obsługi, po usuwanie wszelkich awarii powstałych podczas pracy systemu IT. Biznesowy cel naszego klienta determinuje formę i zakres naszej współpracy:

Kompleksowy Outsourcing IT
– delegujemy specjalistów do realizacji prac u Klienta,

Stałe wsparcie
– zapewniamy stałą opiekę, oraz dostęp do kardy specjalistów,

Helpdesk na zlecenie
– przejmujemy opiekę nad Twoimi klientami,

Zdalne wdrożenia
– realizujemy zdalne wdrożenia,

Serwis interwencyjny
– zajmiemy się Twoim problemem nawet jeśli nie nas umowa o współpracy.


Wirtualizacja srodowiska serwerowego
-VmWare (ESX)
-Microsoft Hyper V

Standaryzacja srodowiska pracy (SOE)

Pomoc zdalna

VOIP

Działamy na terenie całego kraju.
Siedziba spółki/Centrala
ul. Mieczyków 14
40-748 Katowice

Więcej informacji na:
http://www.it4q.com
email: office@it4q.com
Tel: +48 327007800
Fax: +48 327007809
Wsparcie Techniczne: 0801 081 160

 

Słowa kluczowe Outsourcing IT   Helpdesk   Wirtualizacja   Usługi IT   ESX   Hyper-V   Katowice   Tychy   Bytom   Bielsko - Biała   Kraków --- It4Q
Url http://www.it4q.com
Kategorie Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
Komputery > Usługi komputerowe
Data wpisu Apr 21, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Usługi Informatyczne
AdvaCom to lider w branży projektowania oraz wdrażania systemów informatycznych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu. Posiadamy przeszło 20 letnie doświadczenie w branży systemów informatycznych i sieci komputerowych. Oprócz usług projektowych, zapewniamy pomoc w konfiguracji, dostarczamy pełne oprogramowanie oraz wysokiej klasy urządzenia. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm IBM, DELL oraz HP. Zajmujemy się zaopatrywaniem stanowisk pracy, centrów obliczeniowych, projektowaniem oraz montażem okablowania strukturalnego. Organizujemy także profesjonalne szkolenia. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi, handlowymi, usługowymi, a także jednostkami administracji, nauki oraz oświaty. Nasze rozwiązania są w pełni dostosowane do potrzeb oraz wymagań Klientów. Na stronie internetowej znajdują się dodatkowe informacje o ofercie.
Kategoria:

Quicktel Sp. z o.o. jest znaną i renomowaną firmą z siedzibą w Katowicach, która istnieje od 1999 roku, a specjalizuje się w usługach projektowych i instalacyjnych, a także serwisowych i uruchomieniowych w dziedzinie kolokacji sprzętu IT, telekomunikacji, teletransmisji, usług światłowodowych, systemów zasilania itd. Zatrudniając sprawdzonych i doświadczonych fachowców oraz dysponując nowoczesnym zapleczem, firma ciągle się rozwija i podejmuje nowe wyzwania.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Edison specjalizuje się w elektronicznej wymianie dokumentów. Gwarantujemy także sposobność przechowywania dokumentów w formie komputerowej. Naszym kontrahentom proponujemy instalację systemu, jego wdrożenie a także przeszkolenie załogi i późniejszą pomoc techniczną. Nasi pracownicy doradzą Państwu w kwestii dopasowania istniejących programów komputerowych do współdziałania z przygotowanym systemem. Istniejemy na polskim rynku od kilkunastu lat. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w stolicy. Proponujemy pomoc i doradztwo w każdym momencie kooperacji.
Kategoria:

CloudPBX to najlepsze rozwiązania jeżeli chodzi o kwestie związane z takimi działaniami jak choćby przygotowanie odpowiedniej jakości rozwiązań telefonicznych. Szukasz najlepszych specjalistów od nowoczesnych rozwiązań w tym zakresie? Sprawdź naszą firmę tu i teraz. Zobacz że możesz ulepszyć technologie w firmie i nie zwiększając przy tym kosztów, a wręcz uzyskać odpowiednie oszczędności
Kategoria:

Comp-Geo krakowskie pogotowie komputerowe, działamy w Krakowie i okolicach przez siedem dni w tygodniu. Nasze usługi wykonujemy najczęściej tego samego dnia u klienta w domu, z każdym indywidualnie ustalamy termin wykonania usługi. Wystawiamy rachunki, nasze usługi objęte są gwarancją.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl