Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23416
415
5
65691

Inwestycje w innowacje


 
Opis Inwestycje w Innowacje .pl jest internetową platformą inwestycyjną. Nasz serwis ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.
Naszą misją jest promocja Przedsiębiorczości, innowacyjności oraz kreatywności. Prezentujemy wszelkie źródła finansowania innowacyjnych przedsięwzięć.
Publikujemy ogłoszenia w następujących kategoriach: szukam inwestora, zainwestuję, sprzedam firmę, franchising, nieruchomości komercyjne, domeny internetowe oraz nawiążę współpracę.
Istnieje także możliwość dodania wpisu do naszego katalogu inwestorów i instytucji finansowych.

 

Słowa kluczowe inwestycje   innowacje   szukam inwestora   sprzedam firmę   zainwestuję   nieruchomości komercyjne   franchising   domeny internetowe   nieruchomości komercyjne
Url http://www.inwestycjewinnowacje.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Internet > Portale
Biznes Ekonomia > Katalog firm
Data wpisu Feb 15, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Strona zawierająca najważniejsze informacje i artykuły związane z tematyką lokat. Znajdziesz tu ciekawe porady, polecaną literaturę, która krok po kroku wprowadzi Cię w świat inwestycji oraz bezpiecznego zarządzania nadwyżkami kapitału. Dzięki bezpłatnemu kalkulatorowi lokat, natychmiast obliczysz rzeczywisty zysk z danego depozytu bankowego (uwzględniając podatek dochodowy).
Na początku każdego miesiąca aktualizujemy ranking lokat bankowych, który tworzą profesjonaliści na podstawie aktualnych informacji udzielanych przez największe polskie banki.
Kategoria:

Sklep Mennica złota prowadzony jest przez firmę, która prowadzi obrót złotem i srebrem. W ramach prowadzonego sklepu Mennica Złota oferuje sprzedaż metali i kamieni szlachetnych. W ten sposób oferuje swoim kupującym świetny sposób zainwestowania kapitału. Obrót najbardziej cenionymi światowymi mennicami, gwarantuje, że kupujący będą otrzymywać produkt najwyższej jakości. Ze względu na wysoką wartość każdej inwestycji wszystkie zostają ubezpieczone przez firmę zajmującą się sprzedażą, która w ten sposób chce gwarantować wszystkim kupującym doskonałą obsługę.
Kategoria:

W naszej firmie zajmujemy się realizowaniem doradztwa oraz zarządzania inwestycjami alternatywnymi. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku inwestycji pozwala nam zapewnić między innymi efektywne inwestycje w przedmioty kolekcjonerskie. Celem naszej firmy jest zapewnienie możliwości realizowania inwestycji przez inwestorów indywidualnych na trudno dostępnych rynkach, gdzie można uzyskać ponadstandardowe stopy zwrotu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy!
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się realizowaniem usług doradztwa finansowego. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na polskim rynku pozwala nam zapewnić indywidualnie dopasowane produkty między innymi z rynku kredytów, ubezpieczeń, emerytur czy inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do korzystania z naszych usług! Sprawdź sam na naszej stronie !
Kategoria:

Commercial Union Polska OFE to największy w Polsce fundusz emerytalny. Wielokrotnie nagrodzony w Polsce i za granicą. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów Commercial Union i zadbaj o swoją przyszłość już teraz.

wybór OFE, zmiana OFE, Fundusz Emerytalny

Skorzystaj z oferty i wybierz lub zmień na CU OFE.

Zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl