Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
16
65460

Inwestycje w innowacje


 
Opis Inwestycje w Innowacje .pl jest internetową platformą inwestycyjną. Nasz serwis ułatwia nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.
Naszą misją jest promocja Przedsiębiorczości, innowacyjności oraz kreatywności. Prezentujemy wszelkie źródła finansowania innowacyjnych przedsięwzięć.
Publikujemy ogłoszenia w następujących kategoriach: szukam inwestora, zainwestuję, sprzedam firmę, franchising, nieruchomości komercyjne, domeny internetowe oraz nawiążę współpracę.
Istnieje także możliwość dodania wpisu do naszego katalogu inwestorów i instytucji finansowych.

 

Słowa kluczowe inwestycje   innowacje   szukam inwestora   sprzedam firmę   zainwestuję   nieruchomości komercyjne   franchising   domeny internetowe   nieruchomości komercyjne
Url http://www.inwestycjewinnowacje.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Internet > Portale
Biznes Ekonomia > Katalog firm
Data wpisu Feb 15, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Marr organizuje darmowe szkolenia dla przedsiębiorców z całej Małopolski. Poza tym Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego oferuje pomoc przedsiębiorcom w prowadzeniu własnego biznesu na terenie małopolski. Skąd pozyskać wsparcie finansowe, jak operować pieniędzmi, w jaki sposób szukać biura dla swojej firmy w Małopolsce - na te i inne problemy znajdziecie Państwo odpowiedź dzięki naszej Agencji Rozwoju.
Kategoria:

Mennica Polska zaprasza do swojego sklepu online. W ofercie sprzedaż złota i srebra, monety bulionowe oraz diamenty inwestycyjne. Na stronie można nie tylko nabyć cenny kruszec, ale także dowiedzieć się więcej o inwestowaniu, sprawdzić aktualny kurs złota, dowiedzieć się czy cena srebra będzie spadać czy rosnąć, jakie są prognozy jeśli chodzi o światowe rynki finansowe i złoto inwestycyjne w kontekście obecnej sytuacji gospodarczej, etc. Sztabki złota i sztabki srebra dostępne w sklepie Mennicy to nie tylko atrakcja dla inwestorów. To także propozycje dla kolekcjonerów i osób szukających wartościowego i oryginalnego prezentu (złoto czy srebro w postaci monet lub sztabek okolicznościowych). Zapraszamy!
Kategoria:

Qspread.pl to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują rzetelnej i innowacyjnej porównywarki kantorów internetowych. Z nami szybko znajdziesz interesujący Cię kurs walutowy i zawsze będziesz na bieżąco. Przedstawiamy aktualne, precyzyjne i rzetelne dane, które z pewnością ułatwią wiele transakcji, czyniąc je udanymi. Stawiamy na nowoczesność, profesjonalizm, rzetelność oraz najwyższą jakość. Gwarantujemy satysfakcję.
Kategoria:

Zainteresuj się naszą ofertą - SKA bez podatku - na sprzedaż gotowe spółki komandytowo akcyjne SKA z przedłużonym rokiem obrotowym pozwalającym na zwolnienie z podatku dochodowego do końca miesiąca październik roku 2015. Gotowe SKA 2015 - kupię, sprzedam SKA bez podatku. Kliknij link do strony i dowiedz się więcej - zajrzyj na naszą stronę interntową i poznaj ofertę. Jeśli interesują Państwa ogłoszenia "sprzedam lub kupię spółkę komandytowo akcyjną", to zapraszamy na stronę firmy Nogel (Warszawa).
Kategoria:

"Mieszkanie dla młodych" można w atrakcyjnych cenach kupić także w Katowicach. W Portalu mdmkatowice.pl, należącym do Grupy MdM stawiamy na praktyczne informacje i konkretne symulacje finansowych korzyści z wynajmu, zakupu mieszkania na kredyt lub prawa do użytkowania lokalu komunalnego. Limity cenowe, warunki dopłat, informacje na temat dostępności mieszkań i oferty deweloperów – wszystkie informacje na temat rynku nieruchomości w Katowicach w jednym miejscu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl