Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22141
415
2
65248

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Internet > Pomoc charytatywna

Wpisy
Sortowanie :
Fundacja Alivia zajmuje się pomocą osobom chorym na raka. Odpowiednie wsparcie pozwoli pacjentom podjąć walkę z chorobą między innymi dzięki zgromadzonym funduszom oraz wiedzy na temat raka. Zachęcamy do regularnego wspierania chorych na przykład w formie przekazania 1% podatku. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Fundacji Alivia.
Kategorie:

Data dodania: Jul 13, 2017 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Fundacja Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski to wyjście dla osób szukających wsparcia w dziedzinie pomocy dydaktycznej, terapeutycznej, wychowawczej oraz opiekuńczej. Siedziba naszej fundacji znajduje się w Legnicy. Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzimy na ul. Roosevelta 27/1. Warsztat w czerwcu 2010 r. dostał imię jednego z założycieli i wieloletniego Przewodniczącego Fundacji Andrzeja Krakowskiego. Fundacja w tym momencie opiekuje się 25 podopiecznymi, kieruje 5 warsztatów: plastyczny, techniczny, informatyczny, gospodarstwa domowego oraz ogrodniczy. W ramach warsztatów dzieci uczestniczą także w zajęciach sportowych i troszczą się o działkę ogrodniczą. Zapewniamy, iż każdy, kto się do nas zgłosi, nie zostanie pozostawiony bez opieki i fachowego doradztwa. Więcej informacji na naszej stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Stowarzyszenie pomocy im. Świętego Brata Alberta z Katowic udziela pomocy wszelkim potrzebującym. Pozostajemy niezależną katolicką organizacją dobroczynną oraz chcemy pomóc bezdomnym oraz ubogim w ich trudnej sytuacji życiowej. Nasze podstawowe cele to zapewnianie podopiecznym wyżywienia, schronienia, ubrań, obuwia, a także pomocy socjalno-psychologicznej oraz wsparcia duchowego realizowanego przez kleryków i duchownych z Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach. Podejmujemy również kroki w celu aktywizacji społecznej i zawodowej osób potrzebujących oraz zmobilizowania ich do usamodzielnienia się. Mamy ogrzewalnię dla bezdomnych, jaka zapewni nocleg 38 osobom. Pomagamy każdemu nie patrząc na jego wyznanie albo poglądy. Działamy we współpracy m.in. z administracją państwową oraz Kościołem Katolickim. Więcej na stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

komu1procent.pl to portal mający na celu promowanie fundacji i działalności charytatywnych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Znajduje się tu katalog fundacji, a także forum ludzi pomocy...
Portal porusza szeroko rozumiane pojęcie pomocy...
Portal i forum ludzi pomocy - tych, którzy jej potrzebują i tych, którzy ją oferują...
Kategorie:

Data dodania: Aug 12, 2008 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl