Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

inteligentny dom - japoelectric


 
Opis Firma JapoElectric działa w Warszawie. Wykonujemy prace w zakresie:
inteligentne instalacje elektryczne (inteligentny dom), tradycyje instalacje elektryczne, okablowanie, sieci strukturalne, sieci teletechniczne, linie kablowe i napowietrzne zasilające budynki, instalacje RTV - SAT, instalacje alarmowe, okablowanie systemów kina domowego

 

Słowa kluczowe inteligentny dom   japoelectric   elektryka   rtv   sat   instalacje   inteligentne   sieci strukturalne   alarmowe   okablowanie   teletechniczne
Url http://www.japoelectric.pl
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Elektryczne, pomiary
Dom Wnętrze
Data wpisu Sep 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Okna PCV - wszystko co powinienieś wiedzieć. Zgromadziliśmy w jednym miejscu informacje o oknach z PVC, które do tej pory były rozproszone w sieci, opatrując je przystępnym komentarzem i objaśnieniami ułatwiającym korzystanie z nich nawet kompletnym laikom w dziedzinie budownictwa i techniki okiennej. Korzystając z informacji naszego vortalu każdy z czytelników może bez trudu odnaleźć wskazówkę lub gotową odpowiedź na większość podstawowych zagadnień dotyczących okien z PVC.
Kategoria:

Remonty i wykończenia wnętrz są głównym profilem działalności firmy Rem-remonty. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma do wyznaczonych zadań kieruje odpowiednio wykwalifikowanych fachowców, którzy cechują się precyzją i sprawnością działania. Firma dokonuje remontów zarówno domów jak i mieszkań. W naszej dyspozycji znajdują się również brygady wykonujące: zagospodarowania terenu, usługi brukarskie oraz dotyczące izolacji i drenażu budynków i terenu.
Kategoria:

Oferujemy biopreparaty do: szamb, przydomowej oczyszczalni ścieków, kompostowania, udrażniania, mycia i dezynfekcji, utrzymania czystości oczek wodnych i stawów.
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługe i najniższe ceny oraz korzystne rabaty.
Zapraszamy do zakupów i kontaktu.

biosanit, biolatrin, septifos, septonic, hydrobiol, biokompost, biolux, super szambex, bio7, wcnet, microbec
Kategoria:

Żywiczne posadzki stały się standardem nowoczesnych i funkcjonalnych obiektów przemysłowych. Firma iPm-Posadzki jest Przedstawicielem Handlowym i Autoryzowanym Wykonawcą Czeskiego Producenta Posadzek Żywicznych AST Systems. Posadzki żywiczne wykorzystywane są w obiektach przemysłowych, a także w gospodarstwie domowym. Kolory posadzek dostępne są we wszystkich propozycjach wzornika RAL.
Kategoria:

Panująca moda na ekologiczne, ręcznie wykonywane przedmioty zatacza coraz szersze kręgi. Pragniemy przenosić ją do naszego codziennego egzystowania nie tylko w materii przyodziań czy biżuterii, ale również budowy domów. Tłumaczy to powodzenie firmy Primex, od ponad dwudziestu lat produkującej gonty drewniane. Ekologiczny i solidny, a przy tym nader elastyczny surowiec, jakim jest drewno, doskonale nadaje się na pokrycia dachowe czy okładziny elewacji budynków. Pokrycie z gontów nada Twojemu domowi niepowtarzalny charakter i zawsze świetnie wpisze się w otaczającą go przestrzeń. Drewno zwykle po pewnym okresie przybiera szaro- srebrzysty kolor, który nadaje szczególnej elegancji całej bryle architektonicznej. Więcej danych znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, na którą Gorąco zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl