Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952


 
Opis Firma IRKL ma do zaoferowania usługi zarówno dla pracodawców jak i osób chcących rozwinąć swoją karierę zawodową. Rekrutacja, szkolenia oraz praca - to podstawowe usługi naszej firmy. Przedsiębiorstwa mogą liczyć na naszą pomoc w rekrutacji pracowników. Osoba szukająca pracy dostanie bezpłatną pomoc w rozwoju swojej kariery. Pomożemy znaleźć pracę w Polsce lub zagranicą. Oferujemy ciekawy program do rozwoju zawodowego "Menedżer kariery". Zachęcamy również do samodzielnego przeglądania pojawiających się ofert pracy na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo również szereg ciekawych szkoleń. Oferujemy pracę w Polsce, Niemczech, Anglii, Szkocji oraz Irlandii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Słowa kluczowe Rekrutacja   Szkolenia   Doradztwo   Praca za granicą   Praca w Niemczech   Praca dla Ukraińców
Url http://www.irkl.org/
Kategorie Biznes Ekonomia > Praca
Internet > Strony www
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Apr 11, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Praca
Każda firma, która oferuje nam projektowanie stron internetowych zapewnia, że jest w stanie perfekcyjnie wywiązać się z powierzonego jej zadania. Praktyka nie zawsze idzie jednak w parze z teorią. Zamawiając tę usługę zwracajmy zatem uwagę na to, aby strony nie ograniczały swojej przejrzystości do potrzeb wyszukiwarek internetowych. W sieci najważniejszy jest klient i to on powinien błyskawicznie znaleźć na naszej firmowej stronie www wszystkie niezbędne mu dane.
Kategoria:

Portal praca-katowice.info został założony dla osób, które poszukują zatrudnienia w Katowicach albo w okolicznych gminach. Gwarantujemy stały dopływ interesujących ofert. Przygotowaliśmy różnorodne opcje dodawania propozycji, w tym możliwość ich wyróżnienia. Na życzenie klienta, za dodatkową opłatą, umieszczamy dane ogłoszenie w portalach branżowych oraz innych regionalnych serwisach pracy. Naszą niekwestionowaną zaletą są konkurencyjne stawki w zamian za dodanie oferty. Przygotowaliśmy także bazę wiedzy dotyczącą interpretacji różnych aspektów aktualnego prawa pracy.
Kategoria:

Agencja pośrednictwa pracy Euro Group działa na terenie Krapkowic oraz Krzyżanowic, gdzie oferuje miejscowym pracownikom zatrudnienie na terenie Europy Zachodniej. Działamy w branży od kilkunastu lat i posiadamy wypracowane kontakty oraz pracodawców na terenie Austrii oraz Szwajcarii. Zatrudniamy na warunkach obowiązujących w danym państwie. Nasza prężnie rozwijająca się agencja odnajdzie posadę dla każdego specjalisty, który chce je podjąć poza granicami naszego kraju. Posiadamy oferty pracy w budownictwie i specjalizacji produkcyjnej. Dziś najbardziej poszukiwani są spawacze MAG, TIG (wig), ślusarze, szlifierze, stolarze produkcyjni oraz hydraulicy, elektrycy oraz monterzy wentylacji i klimatyzacji. W przypadku wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Więcej na stronie.
Kategoria:

Tematyczne darmowe ogłoszenia: praca, ogłoszenia, katalog firm.
1. Praca dla specjalistów podzielona według rodzaju, gałęzi przemysłu i gospodarki
2. Szczegółowy katalog firm, instytucji i gmin.
3. Ogłoszenia business i prywatne według branż gospodarki i przemysłu, rodzaju oferowanych produktów, rodzaju hobby i świadczonych usług np: http://www.e-pawilony.eu/ogloszenia.php?kat=SELL&brId=13576
Kategoria:

Oferty pracy, praca w Polsce i za granicą. Baza CV dzięki której znajdziesz pracę lub pracownika. Codziennie najnowsze oferty pracy, artykuły, porady, przykłady CV.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl