Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
11
65544


 
Opis Firma IRKL ma do zaoferowania usługi zarówno dla pracodawców jak i osób chcących rozwinąć swoją karierę zawodową. Rekrutacja, szkolenia oraz praca - to podstawowe usługi naszej firmy. Przedsiębiorstwa mogą liczyć na naszą pomoc w rekrutacji pracowników. Osoba szukająca pracy dostanie bezpłatną pomoc w rozwoju swojej kariery. Pomożemy znaleźć pracę w Polsce lub zagranicą. Oferujemy ciekawy program do rozwoju zawodowego "Menedżer kariery". Zachęcamy również do samodzielnego przeglądania pojawiających się ofert pracy na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo również szereg ciekawych szkoleń. Oferujemy pracę w Polsce, Niemczech, Anglii, Szkocji oraz Irlandii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Słowa kluczowe Rekrutacja   Szkolenia   Doradztwo   Praca za granicą   Praca w Niemczech   Praca dla Ukraińców
Url http://www.irkl.org/
Kategorie Biznes Ekonomia > Praca
Internet > Strony www
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Apr 11, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Praca
Nasza agencja pracy tymczasowej wrocław szybko dostarcza personel pracodawcom, co jest ważne, gdy pojawia się natychmiastowa potrzeba. Na przykład, jeśli właśnie podpisałeś umowę z ważnym klientem i musisz od razu wypełnić i wysłać duże zamówienia, agencja tymczasowa może przeszukać bazę danych zarejestrowanych pracowników i zorganizować wysłanie wykwalifikowanych kandydatów na miejsce pracy w krótkim czasie.
Kategoria:

Nasz serwis udostępnia najnowocześniejsze sposoby internetowej rekrutacji, świadcząc pomoc i wsparcie w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy pracodawcami a osobami poszukującymi pracy. Znajdą u nas Państwo oferty pracy z Polski jak i z całego świata. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, gwarantujemy Państwu wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Zainteresowanych ofertą zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Pomocny dla wszystkich szukających pracy w rejonie Tarnowskich Gór, będzie regionalny portal praca-tarnowskiegory.pl. Liczne oferty od zatrudniających zachęcają naszych użytkowników do regularnego wyświetlania naszego serwisu. Zapewniamy dużą różnorodność a także szybkie przedstawianie ofert. Prosty proces dodawania ogłoszenia oraz niska cena publikacji sprawiają, że wielu pracodawców decyduje się na skorzystanie z przygotowanej oferty. Cyklicznie umieszczamy interesujące teksty z zakresu prawa pracy, z których skorzystać mogą zarówno pracownicy, jak i pracodawcy.
Kategoria:

Oferty pracy w Trójmieście! - Szukasz pracy w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie? Dobrze trafiłeś! Codziennie aktualizowana baza ogłoszeń od trójmiejskich pracodawców. Przeglądaj za darmo! Za darmo możesz również dodać własne ogłoszenie w serwisie praca! Zapraszamy. Aktualny rynek pracowników i pracodawców z Trójmiasta! Przeglądaj setki aktualnych ogłoszeń w serwisie praca w portalu regionalnym trojmiasto.pl – Dodaj własne ogłoszenie do bazy.
Kategoria:

Firma Marvel Personal Consulting działa w branży od kilkunastu lat. Proponujemy kontrahentom świadczenia związane z pośrednictwem pracy poza granicami naszego kraju. Wyspecjalizowaliśmy się w znajdowaniu zatrudnienia na terenie Holandii a także Niemiec. Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia, co gwarantuje legalność naszych czynności. Oferujemy doradztwo w wyszukaniu pracy stałej, jak i sezonowej. Współpracujemy z uznanymi pracodawcami, dzięki czemu możemy zagwarantować obsługiwanym przez nas klientom odpowiednie warunki pracy. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl