Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20348
415
2
64858


 
Opis Firma IRKL ma do zaoferowania usługi zarówno dla pracodawców jak i osób chcących rozwinąć swoją karierę zawodową. Rekrutacja, szkolenia oraz praca - to podstawowe usługi naszej firmy. Przedsiębiorstwa mogą liczyć na naszą pomoc w rekrutacji pracowników. Osoba szukająca pracy dostanie bezpłatną pomoc w rozwoju swojej kariery. Pomożemy znaleźć pracę w Polsce lub zagranicą. Oferujemy ciekawy program do rozwoju zawodowego "Menedżer kariery". Zachęcamy również do samodzielnego przeglądania pojawiających się ofert pracy na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo również szereg ciekawych szkoleń. Oferujemy pracę w Polsce, Niemczech, Anglii, Szkocji oraz Irlandii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Słowa kluczowe Rekrutacja   Szkolenia   Doradztwo   Praca za granicą   Praca w Niemczech   Praca dla Ukraińców
Url http://www.irkl.org/
Kategorie Biznes Ekonomia > Praca
Internet > Strony www
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Data wpisu Apr 11, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Praca
Szukasz pracy wakacyjnej lub sezonowej za granicą? Zapraszamy na naszą stronę, znajdą Państwo tutaj program pracy wakacyjnej do USA popularnie zwany przez studentów Work and Travel, oraz program pracy sezonowej do Kanady, którego angielska nazwa brzmi Working Holiday in Canada. Nasze biuro oferuje również rozliczanie się z podatku zapłaconego za granicą . Zapraszamy!
Kategoria:

Pomysłowe produkty firmy i innowacyjne rozwązania zdobyły wiele nagród i wyróżnień. Na początku lat 90 Betterware znalazło się na liście 500 najlepszych firm według Financial Times.
Rozwinęła się sieć oddziałów we Francji, Hiszpanii, Niemczech i Australii. Ekspansja zagraniczna zaowocowała też rozbudową oferty, wprowadzeniem nowych katalogów, większą liczbą produktów.
Betterware to pomysły dla każdego domu. To świetne rozwiązania w naszych codziennych obowiązkach: gotowaniu, sprzątaniu,praniu, prasowaniu czy przechowywaniu.
Kategoria:

Wyszukiwanie odpowiednich ludzi we właściwym czasie, tworzenie skutecznych systemów motywacyjnych czy budowa modeli kompetencyjnych – doradztwo personalne, które oferujemy to kompleksowa usługa obejmująca wiele aspektów działania przedsiębiorstwa. To także bliski kontakt z klientem i szybka reakcja na wszystkie potrzeby. To także świadomość tego, że doradztwo personalne jest kluczowym procesem w każdej firmie. Procesem, którym zarządzamy w sposób optymalny.
Kategoria:

We specialize in providing our customers with welders, CNC operators,
construction and steel industry workers. We offer very competitive
cooperation terms. Oferujemy prace za granicą głównie w zawodach
technicznych i budowlanych. Posiadamy oferty pracy dla spawaczy,
operatorów cnc, monterów i większości zawodów budowlanych.
Jesteśmy agencja pracy z kilkuletnim, bogatym doświadczeniem w zakresie rekrutacji personelu, jego leasingu a także świadczeniu usług outsourcingu. Swoje usługi świadczymy zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Zadowoleni, usatysfakcjonowani klienci są naszą najlepszą rekomendacją.
Kategoria:

Prezentuję na czym polega praca konsultantki Oriflame. Opisuję całą prawdę o Oriflame. To nie tylko możliwość kupowania dla siebie bardzo dobrej jakości, naturalnych, szwedzkich kosmetyków taniej. Ale również sposób na osiągnięcie niezależności finansowej. Zarówno dzięki sprzedaży kosmetyków swoim znajomym, jak i dzięki budowaniu swojej grupy sprzedaży. Przedstawiam również grupę konsultantek Oriflame MojeOri, które wykorzystują w swojej pracy nową, dochodową metodę OriNet. Dzięki tej metodzie można budować swoją grupę konsultantów nie wychodząc z domu, pracując tylko przez Internet.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl