Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19630
415
1
64574

Instytut Genetyki Sądowej, działający od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów


 
Opis Laboratorium Genetica działające od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.

Standardowe ekspertyzy kryminalistyczne w dziedzinie biologii i genetyki sądowej wykonujemy w terminie 14 do 21 dni. Gwarantujemy naszym zleceniodawcom rzetelność i terminowość wydawania opinii.

Genetica.pl prowadzi prace naukowo-badawcze w dziedzinie genetyki sądowej, skupiające się na rozwijaniu narzędzi genetycznej identyfikacji i ustalania pokrewieństwa człowieka oraz innych organizmów roślin, zwierząt a także drobnoustrojów.

 

Słowa kluczowe test na ojcostwo   badania DNA   testy genetyczne
Url http://www.genetica.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Data wpisu Nov 20, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Zmiany w DNA zarówno te, które pojawiają się podczas życia jak również te dziedziczone po przodkach odgrywają olbrzymią rolę w powstawaniu, oraz rozwoju chorób takich jak nowotwory, cukrzyca, choroby serca, choroba Alzheimera i wiele innych. Szansą na ich wyleczenie jest zidentyfikowanie genów będących ich przyczyną. Zbankowanie DNA daje szansę na prześledzenie zmian zachodzących w naszym genomie i wykrycie mutacji, które może ocalić życie.
Kategoria:

Prywatny gabinet w Poznaniu zaprasza na konsultacje z doświadczonym psychologiem. Pracuje w nim Natalia Guglas - Jankowiak doktor nauk medycznych. W ofercie gabinetu jest terapia indywidualna oraz grupowa. Skorzystać z niej mogą małżeństwa, pary i rodziny. Prowadzone są spotkania terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Psycholog specjalizuje się w psychoterapii osób z zakłóceniami nerwicowymi, lękowymi, depresyjnymi. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, jednocześnie zapewniając pełną dyskrecję i profesjonalną pomoc. Więcej wiadomości oraz pełna oferta znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Specjalnością naszej firmy jest produkowanie preparatów medycznych, które mają działanie przeciwbólowe i pozwalają na uśmierzenie bólu o różnych pochodzeniu, które pojawiają się w brzuchu. Nasze preparaty opierają się na działaniu rozkurczowym, co pozwala zapewnić dużą skuteczność. Zapraszamy do korzystania z naszych produktów!Wejdź na naszą strone www.
Kategoria:

Vital3 to preparat najnowszej generacji wspierający zwalczanie schorzeń tj: bóle stawów, zapalenie stawów, choroby zwyrodnieniowe stawów.
Kategoria:

Dentyści z gabinetów Jardent mieszczących się w Ostródzie i Iławie zajmą się Państwa uzębieniem. Diagnozujemy przy pomocy rentgena i leczymy próchnicę i wszelkie choroby dziąseł i dziąseł. Niektóre wypadki potrzebują sięgnięcia po chirurgię dentystyczną. Wtedy stosujemy bezbolesne znieczulenie na czas wyrywania zębów, dłutowania i zszywania ran. Po wszystkim wyrabiamy protezy całościowe albo częściowe, czasami wszczepiamy implanty. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl