Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19260
415
9
64443

Instytut Genetyki Sądowej, działający od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów


 
Opis Laboratorium Genetica działające od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.

Standardowe ekspertyzy kryminalistyczne w dziedzinie biologii i genetyki sądowej wykonujemy w terminie 14 do 21 dni. Gwarantujemy naszym zleceniodawcom rzetelność i terminowość wydawania opinii.

Genetica.pl prowadzi prace naukowo-badawcze w dziedzinie genetyki sądowej, skupiające się na rozwijaniu narzędzi genetycznej identyfikacji i ustalania pokrewieństwa człowieka oraz innych organizmów roślin, zwierząt a także drobnoustrojów.

 

Słowa kluczowe test na ojcostwo   badania DNA   testy genetyczne
Url http://www.genetica.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Data wpisu Nov 20, 2008
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Zapewniamy naszym klientom profesjonalne środki lecznicze, które pozwalają na przeciwdziałanie, uśmierzanie skutkom oraz leczenie zapaleń zarówno błon śluzowych gardła jak też krtani. Gwarantujemy leki, które przeszły dokładne badania, które potwierdzają zarówno skuteczność ich działania jak też bezpieczeństwo. Nasze preparaty pozwalają na leczenie poprzez zastosowanie zwiększonej dawki witaminy C zapaleń dziąseł, przewlekłych aft. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z usług naszej firmy!
Kategoria:

Sklep stomatologiczny - dystrybutor sprzętu dla gabinetów stomatologicznych oraz naprawa sprzętu dentystycznego Poznań. W naszej ofercie znajdują się między innymi: unity stomatologiczne, końcówki NSK i KaVo, monitory LCD, kompresory, skalery, asystory i foteliki, autoklawy oraz endometry.
Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu dentystycznego. Przeprowadzamy montaż, demontaż i modernizację aparatury stomatologicznej. Wydajemy orzeczenia techniczne a także zapewniamy doradztwo przy zakupie wyposażenia gabinetu stomatologicznego. Prowadzimy też szkolenia w zakresie obsługi urządzeń medycznych oraz wystawiamy paszporty techniczne.
Kategoria:

Azamed to profesjonalna klikina wsparcia dla osób uzależnionych od alkoholu i narkotyków. Zapewniamy profesjonalne leczenie na najwyższym poziomie, dzięki czemu przestaną Państwo być ludźmi uzależnionymi, wyzwalając się od swoich problemów. Prowadzimy naszą działalność w Warszawie i okolicy dojeżdżając do naszych pacjentów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategoria:

Nazywamy się Medix i pragniemy gorąco polecić Państwu nasze profesjonalne usługi medyczne i diagnostyczne. Oferujemy badania rentgenowskie, mammografie, badania USG i EKG, testy wysiłkowe i alergologiczne, biopsje, gastroskopie, rektoskopie, zabiegi chirurgiczne, lecznicze masaże oraz wiele innych zabiegów i usług. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, a nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz znakomite referencje zawodowe - dzięki temu wszyscy nasi pacjenci mogą mieć stuprocentową pewność, że znajdują się w dobrych rękach. Więcej dokładnych wiadomości na temat naszej oferty mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej
Kategoria:

Serdecznie polecamy Państwu naszą witrynę internetową o adresie www.niechrapanie.pl. Znajdują się tam informacje, dotyczące diagnozowania problemów laryngologicznych związanych m.in. z chrapaniem i bezdechem sennym. Dodatkowo na stronie umieszczone są informacje o jednostce, która w ramach Centrum Medycznego MML, zajmuje się leczeniem tychże problemów. Swoje usługi świadczy ona na najwyższym poziomie (dzięki specjalnie wykwalifikowanemu w tym kierunku personelowi), używając najnowocześniejszego sprzętu i dzięki temu najnowszych metod m.in. koblacji. Serdecznie zapraszamy!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl