Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22089
415
1
65195

Instytut Genetyki Sądowej, działający od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów


 
Opis Laboratorium Genetica działające od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.

Standardowe ekspertyzy kryminalistyczne w dziedzinie biologii i genetyki sądowej wykonujemy w terminie 14 do 21 dni. Gwarantujemy naszym zleceniodawcom rzetelność i terminowość wydawania opinii.

Genetica.pl prowadzi prace naukowo-badawcze w dziedzinie genetyki sądowej, skupiające się na rozwijaniu narzędzi genetycznej identyfikacji i ustalania pokrewieństwa człowieka oraz innych organizmów roślin, zwierząt a także drobnoustrojów.

 

Słowa kluczowe test na ojcostwo   badania DNA   testy genetyczne
Url http://www.genetica.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Data wpisu Nov 20, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Cinis Med centrum medyczne Warszawa Wilanów jest połączeniem wiedzy i doświadczenia lekarzy oraz specjalistów. Ośrodek posiada w ofercie endokrynologię, kardiologię, radiologię, kardiologię dziecięcą oraz stomatologię. Stomatolog wybieli zęby, wyleczy je chirurgicznie oraz endodontycznie. Dentysta z Wilanowa doradzi w kwestii protetyki i implantologii. Prowadzi również leczenie sedacją wziewną, a w zabiegach używa metod znieczulenia Calaject.
Kategoria:

Rzucanie palenie nie było jeszcze nigdy tak proste. Poznaj najnowsze metody i sprawdzone środki. Nasza strona pozwoli Ci zbliżyć się do upragnionego celu i uwolnić od szkodliwego nałogu. Sprawimy, że rzucanie palenia stanie się przyjemnym doznaniem i już niedługo pochwalisz się swoją wolnością przed innymi. Sprawdziliśmy każdy dostępny na polskim rynku produkt wspierający osoby rzucające palenie. Na temat gum, plastrów czy tabletek wiemy praktycznie wszystko. Precyzyjny ranking umożliwi Ci dobranie metody odpowiadającej stylowi życia i potrzebom organizmu. Z naszą pomocą można zaoszczędzić cenny czas i wiele pieniędzy. Prezentujemy wiedzę i poglądy autorytetów w dziedzinie uzależnień i pokazujemy jak rzucić palenie w najbardziej skuteczny sposób. Doceniamy starania wszystkich palaczy i prezentujemy ich historie walki z nałogiem. Chcemy być przewodnikiem dla wszystkich, którzy postanowili odmienić swoje życie. Rzucanie palenie sprawiło, że jesteśmy lepszymi ludźmi. Nasza strona rozwija się w błyskawicznym tempie i przyciąga kolejnych odwiedzających.
Kategoria:

Klinika Stomatologii i Estetyki Twarzy z Kamienia Pomorskiego wykonuje zabiegi stomatologiczne oraz medycyny estetycznej. Współpracujemy z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej J. Bochińska z siedzibą w Szczecinie. Wykonujemy: wolumetrię twarzy czy szyi, trójwymiarowe modelowanie całej twarzy i szyi, indukcyjne usuwanie tkanki tłuszczowej preparatem AQUALYX, zabiegi redukcyjne przy użyciu kwasu hialuronowego. Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, a lekarze mają przeszło 20 letnie doświadczenie. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną ofertę i więcej wiadomości o naszych usługach.
Kategoria:

Zapraszamy na forum prowadzone przez Fundację BARTEK, na którym moderatorzy będą odpowiadać na wasze pytania z zakresu chorób przenoszonych przez kleszcze. W miarę możliwości postaramy się skierować Was do lekarzy specjalistów.
Na forum będziemy przede wszystkim poruszali tematykę związaną z leczeniem boreliozy i koinfekcji które przy niej coraz częściej występują.
Kategoria:

Najskuteczniejszy krem do depilacji dostępny na rynku. Revitol Hair Removal sprawia, że depilacja jest łatwa, szybka i przyjemna. Krem zbudowany jest na bazie naturalnych składników i nadaje się do depilacji całego ciała. Dodatkowym atutem jest 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Krem Revitol jest naprawdę wart zakupu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl