Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19357
415
6
64463

Instytut Genetyki Sądowej, działający od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów


 
Opis Laboratorium Genetica działające od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.

Standardowe ekspertyzy kryminalistyczne w dziedzinie biologii i genetyki sądowej wykonujemy w terminie 14 do 21 dni. Gwarantujemy naszym zleceniodawcom rzetelność i terminowość wydawania opinii.

Genetica.pl prowadzi prace naukowo-badawcze w dziedzinie genetyki sądowej, skupiające się na rozwijaniu narzędzi genetycznej identyfikacji i ustalania pokrewieństwa człowieka oraz innych organizmów roślin, zwierząt a także drobnoustrojów.

 

Słowa kluczowe test na ojcostwo   badania DNA   testy genetyczne
Url http://www.genetica.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Data wpisu Nov 20, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
WyBudzeni to grupa ludzi dążąca to prawdy. Na stronie szczepienia.wybudzeni.com dostępne są różnego rodzaju informacje pomijane w każdy dzień przez media zarówno nowe, jak i historyczne. Możesz przeczytać opinie ludzi z całego świata dotyczące szczepień i ich negatywnych skutków. Przedstawiamy wiele ciekawych książek, materiałów, radzimy jak zdrowo żyć. Stawiamy na edukację i technologię.
Kategoria:

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego preparatu do skóry? W takim wypadku musisz przemyśleć zastosowanie preparatów Emolium, które doskonale sprawdzają się na różnych rodzajach skóry. Niezależnie od tego czy borykasz się ze skórą przesuszoną i złuszczającą się, czy też walczysz ze zmianami atopowymi, ciągłymi alergiami czy podrażnieniami, wybierzesz u nas coś dla siebie, coś co całkowicie przywróci równowagę Twojej skórze i odzyska ona pełne zdrowie. W ofercie znajdują się preparaty emoliencyjne hypoalergiczne.
Kategoria:

Profesjonalny dobór i sprzedaż aparatów słuchowych. Bezpłatne badania słuchu, Aparaty słuchowe. Refundacja NFZ
Kategoria:

Szybka pomoc specjalisty jest konieczna, kiedy pojawia się problem natury medycznej. Nie ma wtedy czasu na zwłokę i trzeba natychmiast odnaleźć dobrego lekarza oraz pobliską placówkę. Właśnie z myślą o takich zdarzeniach powstała strona internetowa przychodniabydgoszcz.pl. Utworzyliśmy bazę przychodni w województwie kujawsko-pomorskim, które doskonale zaspokoją Państwa potrzeby. Przejrzystość strony i starannie dobrane kategorie pomogą w szybkim znalezieniu lekarza najlepszego do rozwiązania Państwa problemu. Dzięki możliwości dodania lokalizacji placówki wyszukiwanie jest łatwe oraz skuteczne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się szczegóły:
Kategoria:

Daring Center zaprasza wszystkich którzy szukają niekonwencjonalnego masażu. W ofercie między innymi masaż leczniczy, masaż kręgosłupa, terapia manualna. Wyszkolona kadra masażystów oprócz masażu wysokiej klasy oferuje również zajęcia z dziedziny kurs masażu. Dodatkowo Daring Center oferuje skuteczne i ciekawe zajęcia typu gimnastyka, odchudzanie i kosmetyka. Jeżeli interesuje Cię masaż leczniczy, a może odchudzanie to skorzystaj z usług Daring. Działające na terenie miasta Warszawa Daring Center zaprasza wszystkich na skuteczny masaż.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl