Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19205
415
3
64419

Instytut Genetyki Sądowej, działający od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów


 
Opis Laboratorium Genetica działające od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.

Standardowe ekspertyzy kryminalistyczne w dziedzinie biologii i genetyki sądowej wykonujemy w terminie 14 do 21 dni. Gwarantujemy naszym zleceniodawcom rzetelność i terminowość wydawania opinii.

Genetica.pl prowadzi prace naukowo-badawcze w dziedzinie genetyki sądowej, skupiające się na rozwijaniu narzędzi genetycznej identyfikacji i ustalania pokrewieństwa człowieka oraz innych organizmów roślin, zwierząt a także drobnoustrojów.

 

Słowa kluczowe test na ojcostwo   badania DNA   testy genetyczne
Url http://www.genetica.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Data wpisu Nov 20, 2008
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Każdy z Państwa, kto zauważył u siebie pogłębiające się problemy ze słuchem, powinien koniecznie udać się do fachowca. Takim ekspertem na obszarze województwa warmińsko - mazurskiego jest firma Has, posiadająca siedzibę w Olsztynie oraz w Iławie. To firma, jaka oferuje kompleksowe usługi w zakresie pomocy osobom niedosłyszącym oraz protetyki słuchu. Głównym nurtem działalności firmy jest sprzedaż profesjonalnych oraz nowoczesnych aparatów słuchowych, przy pomocy jakich można u klientów uzyskać najlepsze efekty słyszenia. Firma Has ma w swej ofercie aparaty analogowe oraz cyfrowe, najnowszej generacji, pochodzące od renomowanych producentów. Co ważne firma troszczy się o konkurencyjność cenową. Dodatkowo angażuje odpowiednio wyszkolonych specjalistów w postaci laryngologów i protetyków słuchu, jacy służą profesjonalnym doradztwem, poradami w obszarze samego zmysłu, jak również aparatów słuchowych. Tę ofertę trzeba poznać. Zapraszamy na naszą witrynę.
Kategoria:

Profesjonalny dobór i sprzedaż aparatów słuchowych. Bezpłatne badania słuchu, Aparaty słuchowe. Refundacja NFZ
Kategoria:

Praktyka Stomatologiczna ES DENTICA, to absolutny lider na rynku stomatologicznym w Tychach. Sekretem owego sukcesu, jest ogromne doświadczenie oraz kompetentne podejście do każdego pacjenta,a także bogate zaplecze techniczne. Praktykę prowadzą wykwalifikowani lekarze stomatolodzy, którzy zapewniają komfort i najwyższą jakość usług. ES DENTICA posiada kompleksowe, obszerne i sterylnie czyste gabinety, nowoczesną aparaturę i sprzęt medyczny. Personel gabinetu odbywa ciągłe szkolenie na kursach i sympozjach naukowych w celu podniesienia swoich kwalifikacji. Rozległa oferta usług, zawiera: stomatologię zachowawczą, estetyczną, dziecięcą, endodoncję, chirurgię, implantologię oraz wybielanie. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:

Wszyscy rodzice wiedzą, że każda choroba swojej pociechy może wiązać się z dużym ryzykiem. Nie dziwi więc, że rodzice często bardzo przeżywają wszelkie dolegliwości dzieci. Oczywiście, można ustrzec się przed chorobami, stosując kilka sposobów. Podstawą powinna być profilaktyka. Gdy naszej pociesze coś dolega, należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Warto jednak szukać alternatywnych źródeł, na przykład w internecie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sposobów leczenia chorób i dolegliwości u dzieci, wejdź na leczymydzieciaki.pl. Znajdziesz tu odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Dowiesz się o szczególnie kłopotliwych problemach, na przykład alergie u dzieci, ząbkowanie oraz rotawirusy.
Kategoria:

Fundacja Godula-Hope- jesteśmy fundacją, która działa z myślą o zdrowiu i życiu człowieka. W minionych latach zauważaliśmy znaczny wzrost zachorowań na nowotwory. Przyczyną tego jest oczywiście późne ich wykrywanie. Dlatego też powstała myśl, żeby zmienić tę niekorzystną rzeczywistość i wprowadzić pozytywne zmiany. Naszym głównym celem jest podpieranie programów wczesnego rozpoznawania chorób nowotworowych oraz metod ich leczenia. Wspieramy również działania w zakresie edukacji medycznej, szkolenia kadr lekarskich oraz świadczenia pomocy lekarskiej. Wspieramy przeróżnego typu szpitale i placówki medyczne. Dbamy o to, by każdy miał szanse na szybkie rozpoznanie i wyleczenie choroby. Zebrane fundusze podchodzą od wrażliwego i hojnego społeczeństwa. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl