Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19429
415
1
64495

Instytut Genetyki Sądowej, działający od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów


 
Opis Laboratorium Genetica działające od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.

Standardowe ekspertyzy kryminalistyczne w dziedzinie biologii i genetyki sądowej wykonujemy w terminie 14 do 21 dni. Gwarantujemy naszym zleceniodawcom rzetelność i terminowość wydawania opinii.

Genetica.pl prowadzi prace naukowo-badawcze w dziedzinie genetyki sądowej, skupiające się na rozwijaniu narzędzi genetycznej identyfikacji i ustalania pokrewieństwa człowieka oraz innych organizmów roślin, zwierząt a także drobnoustrojów.

 

Słowa kluczowe test na ojcostwo   badania DNA   testy genetyczne
Url http://www.genetica.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Data wpisu Nov 20, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Gabinet Optidental z siedzibą w Gdyni zapewnia pacjentom usługi w zakresie stomatologii kosmetycznej, zachowawczej, estetycznej i dziecięcej, a także endodoncji, ortodoncji oraz protetyki. Pośród zabiegów odnalazły się tj. m.in. kosmetyczne wypełniania, zmiana kształtu oraz odcienia zęba, wybielanie zębów i ich leczenie w zaawansowanym stanie zapalnym, zgorzelinowym, czy też przewlekłymi zmianami zapalnymi. Gabinet zaopatrzony został w aparat umożliwiający przeprowadzenie czynności z obszaru chirurgii stomatologicznej tj. dłutowanie pozostawionych korzeni zębów, czy też ekstrakcja. Szczegółowe informacje powiązane z działalnością gabinetu odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Laboratorium FLC Pharma prezentuje Państwu niezwykły lek na krążenie, którego dobroczynny wpływ z pewnością zauważycie już po krótkim używaniu. Jest to kardiosuplement, który dzięki dużej zawartości kwasów Omega-3 i -6 w najczystszej formie gwarantuje najwyższy poziom ich przyswajalności. Ponadto kwasy te skutecznie wpływają na równowagę układu krążenia, regenerując go i poprawiając jego wydajność.
Kategoria:

Interesujesz się problematyką połączoną z komórkami macierzystymi? Szukasz informacji kiedy je pobierać i bankować? A być może jesteś w ciąży a tym samym potrzebowałbyś zapewnić mu pewną przyszłość? Zapraszamy do odwiedzenia portalu krewpepowinowa.pl, na jakim znajdziesz zbiór wiadomości na tematy takie jak na przykład komórki macierzyste, bank krwipępowinowej i tego, jakie są źródła tych niezwykłych komórek jak również z jakiej przyczyny krew pępowinowa zawierająca komórki stała się jeszcze systematyczniej donowana tudzież użytkowana do przeszczepów. Zbieramy dla Państwa wszystkie informacje i doniesienia medyczne dotyczące zarówno samych komórek jak również ich przeszczepiania i utrwalania. Na portalu odkryjesz zarówno bez liku korzystnych tekstów tudzież informacje dotyczące placówek pobierających komórki w Polsce.
Kategoria:

Mój gabinet stomatologiczny w Wieliczce to doskonały wybór dla każdego kto marzy o posiadaniu zdrowych i pięknych zębów. Ciągle inwestuje w swój rozwój oraz sprzęt do mojego gabinetu oraz w szkolenia poprawiające moje umiejętności. Tym co mnie wyróżnia to fakt, że każdego pacjenta traktuje wyjątkowo i dbam o to aby dobrze zapamiętał wizytę w moim gabinecie. Jako dentysta z Wieliczki pomogę każdemu w odzyskaniu zdrowych i pięknych zębów.
Kategoria:

Najszerszy panel domowych testów diagnostycznych w Polsce! Certyfikowane, w pełni bezpieczne i wiarygodne i skuteczne. Cechują się taką samą jakością jak testy używane w profesjonalnych laboratoriach medycznych. Testy służą celom profilaktycznym. Za ich pomocą można zdiagnozować wiele niebezpiecznych chorób i schorzeń. W naszej ofercie posiadamy m.in. testy owulacyjne, które są uznawane za testy na płodność dla kobiet. Sprawdź kiedy będziesz mieć owulację, kontroluj swoje dni płodne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl