Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
5
65012

Instytut Genetyki Sądowej, działający od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów


 
Opis Laboratorium Genetica działające od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.

Standardowe ekspertyzy kryminalistyczne w dziedzinie biologii i genetyki sądowej wykonujemy w terminie 14 do 21 dni. Gwarantujemy naszym zleceniodawcom rzetelność i terminowość wydawania opinii.

Genetica.pl prowadzi prace naukowo-badawcze w dziedzinie genetyki sądowej, skupiające się na rozwijaniu narzędzi genetycznej identyfikacji i ustalania pokrewieństwa człowieka oraz innych organizmów roślin, zwierząt a także drobnoustrojów.

 

Słowa kluczowe test na ojcostwo   badania DNA   testy genetyczne
Url http://www.genetica.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Data wpisu Nov 20, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Firma Consultronix powstała w 1987 roku i jest wiodącym dystrybutorem wszelkiego rodzaju sprzętu medycznego: okulistycznego, dermatologicznego, radiologicznego, ortopedycznego i urologicznego.
Kategoria:

Salon optyczny Super Optyk, który od wielu lat prowadzi kompetentne usługi optyczne. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Mysłowicach. W ramach prowadzonej działalności proponujemy darmowe badania wzroku w obszarze doboru okularów: właściwą ocenę wady wzroku oraz przymiarkę oprawek. W naszej ofercie stylowe i modne oprawki dla każdego. Zapewniamy bogaty wybór oprawek, szkieł, lup, okularów progresywnych, okularów z antyrefleksem czy powłoką Optifog oraz okularów lornetkowych dla osób niedowidzących. Nasz profesjonalny zespół fachowców pomoże w doborze odpowiednich okularów w zależności od potrzeb i wymagań klientów: od sportowych po stylowe, od designerskich po klasyczne. Realizujemy recepty NFZ na soczewki okularowe. Gwarantujemy przyjemną i doświadczoną obsługę oraz niskie ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Strona zawiera informacje dotyczące masaży jakie wykonuję. Są to między innym masaże zdrowotne inaczej nazywane leczniczymi przy uszkodzeniach kręgosłupa, relaksacyjne skierowane dla osób po ciężkim dniu w pracy czy siłowni. Przy rehabilitacji stosuję metodę PNF oraz kinesiotapingu.Wykonywane zabiegi dobierane są indywidualnie w czasie wywiadu chorobowego, tak aby działanie było skuteczne i bezpieczne. W czasie wykonywanego zabiegu rozmawiam z pacjentem o prawidłowych wzorcach ruchowych i przyczynie powstałego urazu kręgosłupa lub innego narządu ruchu. Zabiegi wykonywane są w profesjonalnym gabinecie.
Kategoria:

Gabinet neurologiczny w Przygodzicach to specjalistyczny gabinet lekarski, w jakim zaświadczane są usługi medyczne z zakresu neurologii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu lekarza neurologa, jaki przyjmuje w gabinecie oraz współczesnym przyrządom medycznym, realne jest zdiagnozowanie padaczki, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona, bólów głowy, zawrotów głowy oraz zaburzeń równowagi. Pacjenci gabinetu neurologicznego w Przygodzicach mają zapewnione badania neurologiczne, a również diagnostykę oraz leczenie zdiagnozowanych chorób. W gabinecie przeprowadzane są okresowe badania neurologiczne dla osób genetycznie zagrożonych chorobami neurologicznymi. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo osobistego w gabinecie w Przygodzicach. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu.
Kategoria:

Calivitanoni,prostata,grzybica,oczyszczenie organizmu,odchudzanie,suplementy diety,preparaty mineralne,gronkowiec.Sklep natury.Skorzystaj z usług niezależnego dystrybutora Calivity.Preparaty pomocne w leczeniu i profilaktyce przewlekłych chorób takich jak grzybica alergia,nadwaga,miażdzyca.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl