Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20820
415
4
64966

Instytut Genetyki Sądowej, działający od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów


 
Opis Laboratorium Genetica działające od 2005 roku, wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.

Standardowe ekspertyzy kryminalistyczne w dziedzinie biologii i genetyki sądowej wykonujemy w terminie 14 do 21 dni. Gwarantujemy naszym zleceniodawcom rzetelność i terminowość wydawania opinii.

Genetica.pl prowadzi prace naukowo-badawcze w dziedzinie genetyki sądowej, skupiające się na rozwijaniu narzędzi genetycznej identyfikacji i ustalania pokrewieństwa człowieka oraz innych organizmów roślin, zwierząt a także drobnoustrojów.

 

Słowa kluczowe test na ojcostwo   badania DNA   testy genetyczne
Url http://www.genetica.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Kraje Miasta Regiony > Wielkopolskie
Data wpisu Nov 20, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Nasz instytut zajmuje się profesjonalnym leczeniem wad wzroku. Jeżeli szukasz lekarzy stosujących najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki chorób oczu oraz specjalizujących się w ich leczeniu - zapraszamy do naszego instytutu. Osoby związane z okulistyką zapraszamy na nasze szkolenia.

Nasz instytut posiada najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie każdy z zabiegów wykonać szybko, sprawnie nie narażając naszych pacjentów na komplikacje.
Kategoria:

abinet Stomatologiczny Dental Art oferuje usługi następujące usługi stomatologiczne:z zakresu:

* stomatologii zachowawczej
* stomatologii estetycznej
* protetyki
* chirurgii stomatologicznej
* implantologii
* endodoncji
* periodontologii.

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki stomatologicznej, oferujemy leczenie pod mikroskopem, zdjęcie RTG szczęki oraz zębów na miejscu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu na dziedzińcu Hotelu Radisson.
Kategoria:

Salon dentystyczny Luxdent oferuje gamę usług, dzięki którym na dłużej zatrzymasz zdrowy, olśniewający bielą, uśmiech, tak ważny podczas każdego, przede wszystkim pierwszego, kontaktu. Salon Luxdent oferuje zabiegi stomatologiczne na najwyższym, światowym poziomie, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, w niezmiernie przystępnej cenie. Zapraszamy na darmowe wizyty kontrolne oraz adaptacyjne dla dzieci. Proponujemy scaling, piaskowanie, licówki, kompleksowe leczenie kanałowe, zabiegi ekstrakcyjne i szeroki wachlarz usług protetycznych i wybielanie. Wyjątkowo gorąco zapraszamy najmłodszych pacjentów, bo wiemy jak ważne jest wypracowanie właściwych nawyków od wczesnego dzieciństwa. Dzięki systematycznej profilaktyce zbędne stają się zabiegi inwazyjne. Wszystkie informacje na temat oferowanych przez nas usług, cennik i kontakt znajdziecie Państwo na stronie:
Kategoria:

Prywatny gabinet w Poznaniu zaprasza na konsultacje z doświadczonym psychologiem. Pracuje w nim Natalia Guglas - Jankowiak doktor nauk medycznych. W ofercie gabinetu jest terapia indywidualna oraz grupowa. Skorzystać z niej mogą małżeństwa, pary i rodziny. Prowadzone są spotkania terapeutyczne dla dzieci i młodzieży. Psycholog specjalizuje się w psychoterapii osób z zakłóceniami nerwicowymi, lękowymi, depresyjnymi. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta, jednocześnie zapewniając pełną dyskrecję i profesjonalną pomoc. Więcej wiadomości oraz pełna oferta znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Stołeczne przedsiębiorstwo Balumed specjalizuje się w opiece medycznej dzieci od czasu poczęcia. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo zdrowotne, począwszy od prowadzenia ciąży, aż do fachowej pomocy po urodzeniu dziecka. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, mających ponadprzeciętne doświadczenie medyczne, gwarantujące fachowe traktowanie każdego zagadnienia. Długi czas otwarcia pozwalają na łatwe umówienie wizyty ludziom pracującym. Posiadamy bardzo nowoczesne urządzenia medyczne, dzięki czemu możemy szybko zidentyfikować i usunąć przyczyny problemów zdrowotnych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl