Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
5
65012

Instruktor jazdy na rolkach - kraków


 
Opis Chciałbyś nauczyć się jeździć na rolkach ale się boisz? Chcesz uniknąć błędów początkującego? Pomyśl o nauce pod okiem wykwalifikowanego instruktora. To najlepszy sposób aby szybko i bezpiecznie nauczyć się jazdy na ośmiu kółkach. Poza lekcjami indywidualnymi prowadzimy także bezpłatne, cotygodniowe warsztaty slalomowe. Zapraszamy osoby w każdym wieku.

 

Słowa kluczowe instruktor   szkoła   nauka   jazdy na rolkach   kraków
Url http://zasuwaj.pl/
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Sport Turystyka > Serwisy sportowe
Data wpisu May 21, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Zapraszamy do zapoznaniem się z cennikiem Serwisu samochodowego A-Z Autoserwis Kraków. Powierz swoje auto fachowcom, specjalistyczny sprzęt, mechanicy z długoletnim doświadczeniem, kilka stanowisk jakie wezmą na warsztat Państwa pojazd! Jesteśmy najlepsi w mechanice samochodowej pojazdów osobowych i dodatkowo w serwisie samochodów powypadkowych oraz lakierniczych. Wykonujemy również naprawę klimy samochodowej, wymianę opon, i dodatkowo wszelkie inne naprawy.
Kategoria:

W obecnych czasach już nie tylko modne ubranie i samochód są wyznacznikiem stylu. Trzeba także modnie się odżywiać, co zazwyczaj oznacza całkowite lub częściowe zerwanie z tradycyjnymi polskimi potrawami oraz past foodami. W dobrym tonie jest jedzenie posiłków w barach sushi Kraków, ponieważ kuchnia orientalna jest wciąż dość rzadka i dzięki temu modna.
Kategoria:

Współczesne obiekty konferencyjne zawsze urządzone są w projektor i hotspot. W naszym portalu zdołasz zareklamować swój hotel jak też wyszukać obiekt na konferencje. Konferencje branżowe rozszerzają wiedzę pracowników i podwyższają ich kwalifikacje. Super obszerna baza obiektów konferencyjnych. Największy portal konferencyjny w Polsce. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie urządzonymi salami konferencyjnymi.
Kategoria:

Bezpłatne ogłoszenia wynajmu pokoi lub mieszkań z centrum Krakowa i okolic. Co dzień dodajemy nowe propozycje, każdy znajdzie coś wyjątkowego dla ciebie. Każdą ofertę przedstawiają zdjęcia i ceny, które podajemy wraz z powierzchnią i standardem wyposażenia danego obiektu. Znajdź tanie pokoje do wynajmu oraz stancje w Krakowie. Przeglądaj i dodawaj darmowe ogłoszenia wynajmu i odnajdź coś sam raz dla siebie.
Kategoria:

Atomikpl sp. z o.o. 33-100 Tarnów, ul. Wekslarska 15/1, e-mail: atomikpl@tlen.pl, tel. 0146272251. Sprzęt ratownictwa medycznego francuskiej firmy Contact Securite SA. Wyposażenie dla karetek pogotowia, służb ratownictwa, sprzęt reanimacyjny, do ewakuacji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl