Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22141
415
3
65251

Instruktor jazdy na rolkach - kraków


 
Opis Chciałbyś nauczyć się jeździć na rolkach ale się boisz? Chcesz uniknąć błędów początkującego? Pomyśl o nauce pod okiem wykwalifikowanego instruktora. To najlepszy sposób aby szybko i bezpiecznie nauczyć się jazdy na ośmiu kółkach. Poza lekcjami indywidualnymi prowadzimy także bezpłatne, cotygodniowe warsztaty slalomowe. Zapraszamy osoby w każdym wieku.

 

Słowa kluczowe instruktor   szkoła   nauka   jazdy na rolkach   kraków
Url http://zasuwaj.pl/
Kategorie Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Sport Turystyka > Serwisy sportowe
Data wpisu May 21, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Wykonujemy operaty szacunkowe niezbędne do uzyskania rekompensaty z tytułu pozostawienia nieruchomości poza obecnymi granicami rzeczypospolitej polskiej - rzetelnie i fachowo.

Służymy poradą jeżeli nie uzyskali Państwo jeszcze wymaganego ustawą postanowienia wojewody.

Nasza rekomendacja to zadowoleni klienci, to liczne zrealizowane na podstawie naszych operatów szacunkowych wypłaty świadczeń pieniężnych.
Kategoria:

Zakład Pogrzebowy STELA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Od blisko 15 lat istniejemy na krakowskim rynku pogrzebowym służąc Państwu wsparciem w najtrudniejszych chwilach. Organizujemy transport zwłok i prochów, zarówno krajowy jak i miedzynarodowy. W ofercie zakładu pogrzebowego posiadamy szeroki wybór trum i urn, kwiatów, wieńców i wiązanek.
Kategoria:

Współczesne obiekty konferencyjne zawsze urządzone są w projektor i hotspot. W naszym portalu zdołasz zareklamować swój hotel jak też wyszukać obiekt na konferencje. Konferencje branżowe rozszerzają wiedzę pracowników i podwyższają ich kwalifikacje. Super obszerna baza obiektów konferencyjnych. Największy portal konferencyjny w Polsce. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie urządzonymi salami konferencyjnymi.
Kategoria:

Sklep internetowy z książkami. Tanie książki! Zapraszamy serdecznie do księgarni wysyłkowej. Stale rosnąca liczba pozycji, szybka wysyłka i niskie ceny oraz wiele innych atutów z pewnością przypadną Państwu do gustu. Najlepszy antykwariat w Polsce! Działamy z miłości do książek a pasja czytania jest dla nas wyznacznikiem działania. Otrzymujecie Państwo u nas miłą i profesjonalną obsługę. Serdecznie zapraszamy. U nas między innymi do zakupienia: Albumy, Architektura i Sztuka, Biografie, Dla dzieci i młodzieży, Encyklopedie i słowniki, Fakty i reportaże, Fantastyka, Historia, Historyczne średniowiecze, Historyczne Dzieje Najnowsze, Historyczne II Wojna Światowa, Historyczne nowożytność, Historyczne starożytność, Horrory i thrillery, Kino, teatr, film, Kryminały i sensacje, Literatura Piękna, Naukowe i akademickie, Popularnonaukowe, Poradniki i kulinarne, Przygodowe, Religie, Reprinty, Romanse, Turystyka i przewodniki, Wydania do 1945 roku. Stałe zniżki i promocje!
Kategoria:

Dom Dziecka Nr 2 jest placówką opiekuńczo wychowawczą typu socjalizacyjnego, przeznaczoną dla 30 dzieci. Do domu dziecka przyjmowane są dzieci od urodzenia do 13 roku życia. Jeżeli dziecko nie ma możliwości powrotu do rodziny naturalnej lub umieszczenia w rodzinie adopcyjnej bądź zastępczej, pozostaje w placówce do 18 roku życia lub dłużej jeżeli kontynuuje naukę szkolną.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl