Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22090
415
1
65196

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Inne > Religie

Wpisy
Sortowanie :
Doświadczony i solidny producent oferuje trumny kremacyjne służące do spopielania zwłok. Wytwarzane są z różnych gatunków drewna lub kartonu, wewnątrz posiadają miękką wyściółkę z tkaniny. Mogą one być w rozmiarach i modelach w zależności od potrzeb zamawiającego.
Dostępne są też urny kremacyjne do przechowywania prochów: drewniane, metalowe, ceramiczne lub granitowe. Pokrywy są zamykane hermetycznie.

W sprzedaży jest szeroki asortyment, producent gwarantuje przystępne ceny i krótki czas realizacji zamówienia. Zapraszamy do współpracy zakłady pogrzebowe.
Kategorie:

Data dodania: Feb 14, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Polski Serwis Informacyjny poświęcony fenomenowi Medziugorja. Medziugorje to miejsce w którym od ponad 30 lat trwają domniemane objawienia Matki Bożej Królowej Pokoju. Według świadectw widzących są to ostatnie objawienia Matki Bożej na ziemi. Serwis ma na celu przekazywanie niezbędnych informacji dotyczących tego fenomenu oraz orędzi Matki Bożej. Odwiedzaj nas często, zachęcamy do wnikliwego czytania orędzi.
Kategorie:

Data dodania: Jun 24, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro usług pogrzebowych Bielany ma w swojej ofercie również szeroką gamę akcesoriów pogrzebowych. Oferujemy między innymi duży wybór kondolencyjnych wieńców kwiatowych w różnych kształtach i rozmiarach, wiązanek kwiatowych, stroików kwiatowych zarówno na trumnę jak i podkówek otaczających urnę. Wszystkie akcesoria funeralne oferujemy w przystępnych cenach.
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Usługi pogrzebowe świadczone przez firmę Elizjum za każdym razem odznaczają się bardzo wysokim profesjonalizmem. Każdy klient spotka się tutaj z pracownikami którzy mają pełną świadomość tego, w jak niełatwej sytuacji znalazła się taka osoba i traktują wykonywaną przez siebie pracę z całkowitym szacunkiem. Dom pogrzebowy posiada wszystkie rzeczy niezbędne do szybkiego przeprowadzania swoich usług, a dodatkowo sama przygotowana przez niego oferta jest niezwykle obszerna. Znajduje się w niej zarówno ogromny wybór usług dotyczących chociażby transportowania zwłok jak i profesjonalna organizacja pogrzebu. Osoby zdecydowane na skorzystanie z czegoś takiego same nie będą musiały w takim razie włożyć najmniejszego nawet wysiłku w zaplanowanie takiej uroczystości.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów. oferujemy transport, przechowywanie i kremację zwłok z należytym im szacunkiem. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług zakładu pogrzebowego KOSMALIA Halina i Marek. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż załatwienie wszelkich formalności związanych z pochówkiem może być dla Państwa w tym czasie trudne, dlatego też gwarantujemy pomoc w otrzymaniu zasiłku pogrzebowego, a także załatwiamy wszelakie formalności w Państwa imieniu w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. W ofercie Mamy trumny, wieńce, klepsydry - słowem, wszystko, co niezbędne jest do kompleksowej organizacji ceremonii. Więcej na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mieszkamy w różnych krajach i mówimy różnymi językami, ale łączą nas wspólne cele. Każdy z nas regularnie poświęca czas na to, żeby pomagać innym w poznawaniu Biblii oraz dzielić się dobrą nowiną o Królestwie Bożym. I właśnie dlatego, że dajemy świadectwo, czyli rozmawiamy z ludźmi o Bogu Jehowie i Jego Królestwie, jesteśmy nazywani Świadkami Jehowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Katolicki Sklep Internetowy Liturgiczny.pl to największy sklep z dewocjonaliami w sieci. W swojej ofercie ma ponad 3000 produktów a wśród nich: monstrancje, tabernakula, dewocjonalia, obrazy religijne, książki katolickie. Polecamy także oferowane w promocyjnych cenach pamiątki chrztu świętego, pamiątki bierzmowania. Oferujemy szeroki wybór prezentów na ślub, pierwszą komunię święta a także urodziny, prymicje.
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2011 Wejść: 2 Ranking: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Komentarze Ranking

Internetowa strona parafii Niepokalanego Serca Maryi w Radlinie Głożynach,
diecezja katowicka, dekanat niedobczycki. Na stronie znajdziesz informacje dotyczące porządku nabożeństw, sakramentów, historii parafii a także bieżące informacje: intencje i ogłoszenia. Serce naszej Niebieskiej Matki pełne jest dobroci, miłosierdzia, zrozumienia dla ludzkiej słabości.
Pragnieniem Serca Maryi jest, aby każdy człowiek zbliżył się do Boga. To pragnienie determinuje Jej misje i tajemnice macierzyństwa w świecie i w Kościele: Maryja nieustannie zaprasza nas do zmiany życia, do nawrócenia.
Kategorie:

Data dodania: Dec 3, 2010 Wejść: 101 Ranking: 5.00 Głosów: 1
Hot Top Rated

Komentarze Ranking

XXI wiek to era ciągłych ulepszeń, osiągania coraz lepszych wyników w każdej dziedzinie. Dzięki temu odległość między odległymi punktami nie grają żadnej roli. Nowinki technologiczne oddziałują także w dziedzinie organizacji pochówków. Nie ma żadnych barier w zakresie przewozu ciała z każdego miejsca na Ziemi. Zajmują się tym zakłady pogrzebowe we współpracy z największymi firmami transportowymi. W naszym serwisie można znaleźć dane kontaktowe firm pogrzebowych, ich cenniki i zakres usług. W ofercie coraz częściej pojawia się możliwość zrobienia makijażu zmarłym. Zaleca się to zwłaszcza wtedy, gdy zaszły pewne zmiany w ciele spowodowane wypadkiem lub chorobą. Polecamy tylko profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy cieszą się prestiżem. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych.
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wirtualny Cmentarz uczcij pamięć zmarłych dodaj wpis w portalu ku pamięci zmarłych , zapal świeczkę , wpisz się do Księgi Pamięci przekaż słowa otuchy rodzinie zmarłej osoby. Zlokalizuj grób na cmentarzu. Pamiętajmy o zmarłych - wpis jest beztermininowy i bezpłatny.
Kategorie:

Data dodania: Dec 15, 2008 Wejść: 5 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl