Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Inne > Opakowania prezentowe

Wpisy
Sortowanie :
MAGNUS Sp. z o.o. to producent opakowań tekturowych o renomie międzynarodowej. Dzięki inwestycjom w rozwój firma realizuje najbardziej zaawansowane technologicznie zlecenia, odpowiadając w ten sposób na rosnące oczekiwania rynku. W ofercie dostępne są wszystkie modele opakowań FEFCO, m.in. klapowe, z wiekiem, fasonowe. Istnieje możliwość zamówienia 1 opakowania na wymiar, z atrakcyjnym nadrukiem.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2022 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wręczasz bardzo ważny prezent ukochanej osobie i chcesz, żeby miał również odpowiednią oprawę? Na pewno tak! Zatem zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą fantastyczną ofertą. Nie zwlekaj i złóż zamówienie już dziś! Mamy piękne i eleganckie pudełka z wieczkiem, okrągłe, okładkowe, z wykrojnika i na zamówienie! Tak! Jeśli tylko chcesz — stworzymy opakowanie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju!
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprzedażą opakowań z PP różnych kształtów, formatów i kolorów zajmuje się firma eMDe-PACK w Kielnie. Proponujemy opakowania z etykietami IML lub z nadrukami offsetowymi. Wszystkie są zgodne z ISO, wymaganiami systemu HACCP oraz dysponują świadectwa jakości zdrowotnej PZH. Dzięki temu mogą być przeznaczone do kontaktu z produktami spożywczymi. Polecamy również opakowania z tworzyw sztucznych przeznaczone dla produktów chemii budowlanej: wiadra o różnych kształtach, puszki plastikowe i wiele innych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategorie:

Data dodania: Jan 25, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

MER Plus to profesjonalna firma zajmująca się produkcją toreb reklamowych. Siedziba firmy znajduje się w Sulejówku w województwie mazowieckim, a jej działalność w branży sięga 1993 roku. Przedsiębiorstwo proponuje szeroki wybór toreb wykonanych z papieru. Można tu zakupić torby w wielu rozmiarach i wariantach, z papieru ekologicznego, ozdobnego, laminowanego, fakturowanego a także ozdobione dowolnym nadrukiem. Firma zapewnia fachową i pomocną obsługę, atrakcyjne ceny i szeroki wybór asortymentu. Więcej szczegółów na temat produktów i usług znaleźć można na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 9, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Siatka rolnicza, sznurek rolniczy, taśma spinające PP i PET to tylko niektóre z produktów, jakie oferuje firma WALD-GOLD Sp. z o. o. w Brańsku. Jesteśmy producentem opakowań, który działa na rynku od ponad 20 lat. W sprzedaży mamy też siatkę do paletyzacji, opakowania ozdobne i tuby oraz zamknięcia: strunowe ZIP czy CLIPBAND. Zapraszamy do współpracy firm z branży spożywczej, przemysłowej oraz rolnej. Dzięki doświadczeniu i wiedzy oraz ofercie, w jakiej się wyspecjalizowaliśmy gwarantujemy produkty najwyższej jakości. Zachęcamy do skorzystania i do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Minipak.pl jest producentem opakowań kosmetycznych oraz zajmuje się nadrukiem na opakowaniach kartonowych. To również drukarnia opakowań kartonowych, która oferuje szereg usług związanych z grafiką na pudełkach z tektury litej i warstwowej. Jako producent opakowań kartonowych z nadrukiem firma oferuje pudełka kartonowe najwyższej jakości. Drukarnia przygotuje dla Ciebie kartoniki z nadrukiem. Sprawdź wysokiej jakości pudełka tekturowe.
Kategorie:

Data dodania: Jun 4, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zakład introligatorski Katarzyny Napieraj w Katowicach oferuje oprawę i naprawę wszelkiego rodzaju publikacji. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne, które są zainteresowane nabyciem pudeł, pudełek i kartonów w ramach indywidualnego zapotrzebowania. Gwarantujemy najwyższy poziom prac oraz estetykę, dzięki czemu dostarczamy wytrzymałe i stosowne pudła kartonowe i opakowania kartonowe. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony. W razie pytań prosimy o kontakt.
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Opakowania oferowane przez drukarnię Papillon charakteryzują się świetną jakością wykonania! Drukarnia Papillon Kraków, w województwie małopolskim, świadczy usługi z zakresu poligrafii reklamowej oferując opakowania kartonowe i kaszerowane, a także opakowania z tektury litej lub falistej. Drukarnia Papillon to profesjonalna firma, która doświadczenie w branży poligraficznej zdobywała przez lata - dziś jest liderem na rynku.
Kategorie:

Data dodania: Aug 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Opakowania z tektur litych, sztancowane, kaszerowane, z nadrukiem FLEXO w 3 kolorach oferuje firma MAKART-BOX Bojakowscy Sp.J. z siedzibą w Domaniowie. W ofercie dysponujemy też opakowania dla gastronomii z atestem HŻ oraz displaye i standy - przenośne systemy reklamowe. Mamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 także certyfikat RESY umożliwiający wprowadzanie wyrobów w naszych opakowaniach na obszar Niemiec. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Producent Opakowań Tekturowych Viki Family z Warszawy oferuje opakowania przygotowywane według specyfikacji klienta. W decyzji pomóc może katalog FEFCO, który zawiera dużą liczbę rozwiązań pudełek kartonowych. Projekt dopasujemy tylko pod względem wymiarów, lub przygotujemy indywidualny projekt, dostosowany do zawartości, którą ma chronić. Gwarantujemy atrakcyjne ceny producenta oraz szybką realizację zleceń. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest pod Warszawą co zapewnia szybką dostawę do klientów z woj. mazowieckiego. Viki Family jako jeden z nielicznych producentów opakowań tekturowych posiada certyfikat Forest Stewardship Council, który oznacza że nasze opakowania to produkt ekologiczny. Tektura powstaje z makulatury lub włókien drewnianych pozyskanych z lasów, w których jest prowadzona odpowiedzialna polityka zarządzania zasobami naturalnymi. W całym cyklu produkcji pudełek tekturowych przestrzegane są zasady gospodarki zrównoważonej. Jeżeli zależy Ci na środowisku naturalnym - chcesz chronić jego zasoby oraz zapewnić rozwój, zwracaj uwagę na to, z czego zostały wytworzone produkty które kupujesz. Wybór opakowań kartonowych to w dzisiejszych czasach obowiązek. Klienci wymagają opakowań nieszkodliwych dla środowiska i są gotowi płacić za to więcej. Firmy które korzystają z takich opakowań są postrzegane jako nowoczesne i odpowiedzialne. Opakowanie takie podnoszą w oczach konsumentów również ocenę zawartości. Producent Opakowań Tekturowych Viki Family Warszawa Oferujemy opakowania tekturowe klapowe i fasonowe, z tektury litej lub falistej z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym. Produkujemy opakowania zbiorcze i dla pojedynczych produktów, opakowania wysyłkowe, pudełka archiwizacyjne, wysokiej jakości pudełka kaszerowane, z wklejanym okienkiem, koperty tekturowe, kartony do przeprowadzki i inne. Pełna oferta jest dostępna na stronie viki.com.pl. Zapraszamy do jej odwiedzenia.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl