Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
25
65310

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Inne

Wpisy
Sortowanie :
Oferujemy profesjonalny montaż filtrów cząstek stałych Euro 5 do autobusów, ciężarówek i osobowych. Największy wybór producentów filtrów DPF i katalizatorów SCR, gwarancja i załatwienie formalności.
Dzięki zamontowaniu filtra cząstek stałych w pojeździe z normą Euro 1 lub 2 właściciel pojazdu podniesie ekologię w pojeździe do Euro 4 co umożliwi mu wjazd do zielonych stref w Europie oraz niższe opłaty drogowe.
Oferujemy także rejestrację i wyrabianie ekologicznych plakietek. Ekologiczna plakietka jest przyklejana na szybę auta, które chce wjechać do strefy ekologicznej w danym mieście. Bez takiej naklejki właściciel może otrzymać wysoki mandat. Obecnie firma wyrabia plakietki uprawniające do wjazdu do miast niemieckich, duński i angielskich. Strefy te nazywa się Low Emission Zones.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona szeroko informuje o tym, czym jest filtr cząstek stałych i system SCR - jakie ma funkcje i dlaczego usuwanie fap /dpf jest nielegalne i niekorzystne dla użytkownika. Obecnie użytkownicy pojazdów z filtrem cząstek stałych w momencie jego zapchania stoją przed dylematem jego usunięcia lub wymiany w serwisie, która jest bardzo kosztowna. Mogą też swój fap dpf oraz katalizator SCR zregenerować a koszt takiej regeneracji jest bardzo niski w porównaniu z usługami serwisowymi.
Na stronie dowiesz się także: jak zregenerować filtr cząstek stałych oraz system katalizatora SCR co zrobić gdy filtr zacznie się zapychać i jak rozpoznać pierwsze symptomy zapchanego filtra cząstek stałych; po co w ogóle są filtry cząstek stałych, katalizatory SCR w naszych samochodach; w jakich krajach jakie są kary za usunięcie dpf oraz jak policja sprawdza posiadanie filtra cząstek stałych.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do poznania się z ofertą firmy z Wolsztyna, będącej w stanie wykonać każde opakowanie kartonowe. WOK to firma z rodzinna z tradycją,od wielu już lat specjalizująca się w produkcji solidnych oraz uniwersalnych kartonów. Na życzenie klienta jest również w stanie podjąć się realizacji niepopularnych zleceń. Tworzy nietypowe konstrukcje, zróżnicowane pod względem kształtów jak i rozmiarów. Opiera swoją produkcję o nowoczesne zaplecze maszynowe a także materiały najlepszej jakości. To wszystko sprawia, że można obdarzyć ją zaufaniem oraz uznać za firmę w pełni rzetelną. Produkuje ona średnio 300 000m3 tektury miesięcznie, co czyni ją liderem w branży tego typu usług. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami jej oferty, zobacz koniecznie tę stronę internetową:
Kategorie:

Data dodania: Nov 11, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Agencja detektywistyczna „Sektor” to przede wszystkim doświadczenie i profesjonalizm. Detektywi z agencji „Sektor” nie odrzucają z góry żadnego zlecenia, które mogłoby zostać przez innych uznane za trudne, czy nietypowe i do każdej sprawy podchodzą w sposób indywidualny, co odzwierciedla się już w ofercie, która jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Detektywi często prowadzą śledztwa równolegle do czynności prowadzonych przez policję i we współpracy z nią, co niezwykle dobrze wpływa na szybkość rozwiązywania spraw oraz skuteczność. Oprócz zleceń, które mają w swojej ofercie inne agencje detektywistyczne, „Sektor” zajmuje się także windykacją długów, nawet jeżeli wcześniejsza egzekucja komornicza okazała się bezskuteczna. Poza tym, że biuro oferuje klientom wsparcie psychologiczne i prawnicze, jeżeli zachodzi taka konieczność, każdy klient może liczyć na stuprocentową lojalność i dyskrecję oraz subtelność w rozwiązywaniu delikatnych spraw związanych z wiernością w związku, czy prześwietleniem partnera życiowego, co sprawia, że detektywi są godni zaufania i polecenia. Szczegółowa oferta dostępna jest na stronie internetowej agencji.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2013 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Komentarze Ranking

Firma Zdrojpak jest czołowym wytwórcą opakowań tekturowych takich jak pudła klapkowe, pudła typu fefko, przekładki, separatory, opakowania wykorzystują wysokiej jakości tekturę falistą, Możliwość doboru stosownego koloru tektury jak również nadruku pozwala na spełnianie nadziei innowacyjnych odbiorców. Wieloletnie praktyka i dostosowywanie się do panującego zlecenia na naszych rynkach stwarza że Zdrojpak jest bardzo chętnie i w ogromnej liczbie przypadków wybieranym dostawcą opakowań.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Eurofaser ma niewiarygodnie bogatą propozycję produktów takich jak aparaty powietrzne, tlenowe, maski, kaptury, filtropochłaniacze, lampy akumulatorowe i ładownice, ogrzewacze, urządzenia filtrowentylacyjne, mierniki i detektory stacjonarne, oraz dodatkowo przenośne. Jak również kilka innych towarów spełniających wymagania przyszłościowych klientów. Profesjonalna porada i wsparcie pracowników zapewniają udane i trafne zakupy.

http://www.eurofaser.pl
Aparat tlenowy
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Awans- Serwis proponuje rozległą gamę urządzeń związanych z obsługą urządzeń podczyszczających ścieki jak stabilizatory substancji ropopochodnych, piaskowniki, osadniki odstojniki szlamu, komory rozdziału, separatory tłuszczu, pompowanie ścieków i studnie przelewowe. Wieloletnie doświadczenie, a też dbałość o wysoka klasę oferowanych urządzeń stanowi dla kontrahentów korporacji Firma Awans- Serwis doskonałą ofertę rynkową.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Wierzbowe Ranczo to niecodzienne miejsce zaskakujące rustykalnym stylem charakterystyczną atmosferą , , a ponadto zielenią zaskakującą gości. Wierzbowo świadczy usługi z zakresu organizacji wesel, imprez okolicznościowych, warsztatów, zielonych szkół, istnieje sposobność wynajęcia obiektu na potrzeby szkoleń, czy firmowych wyjazdów. Przepiękna okolica, a również wiele trakcji przygotowanych dla klientów pozwala na niezwykle spędzony czas w miłej atmosferze.
Kategorie:

Data dodania: Sep 26, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Tercja jest bardzo przyszłościowym studiem nagrań dźwiękowych, wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i kwalifikacje wyróżniają ich na przyszłościowym rynku. Rejestracja, montaż, mastering dźwięku dostosowany do zaleceń jakie prezentują nabywcy to propozycja z jaką firma Tercja działa na naszym rynku. Spersonalizowane podejście do każdego zlecenia, najwyższa jakość , a oprócz tego efektywna współpraca to czynniki szczególne pozwalające na budowanie zaufania odbiorców.
Kategorie:

Data dodania: Sep 26, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PPHU Jasal Jan Salamon jest specjalistą w produkcji , a oprócz tego montażu wyrobów wykonywanych z laminatów temoutwardzalnych, propozycja przygotowana dla kontrahentów zawiera elementy tj. kabiny sanitarne, prysznicowe, przebieralnie, parawany, szafki basenowe, elewacje, okładziny ścian, blaty umywalkowe. Wszelkie produkty wykonane z najwyższej klasy materiałów gwarantują komfort i niezwykłą funkcjonalność. Specjalistyczna pomoc , a dodatkowo wsparcie w wyborze właściwych produktów wyróżniają Jasal na naszym nowoczesnym rynku.
Kategorie:

Data dodania: Sep 26, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl