Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22090
415
1
65197

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Inne

Wpisy
Sortowanie :
Przedsiębiorstwo wielofunkcyjne P.W. AGROUNIMA, z siedzibą główną w Krotoszynie, poleca rozległy zakres usług z dziedziny produkcji maszyn i urządzeń rolniczych. Mamy własny park maszynowy oraz specjalistyczne urządzenia peryferyjne umożliwiające obróbkę mechaniczną, plastyczną, a nawet usługi ślusarskie oraz spawalnicze. Poza tym prowadzimy sprzedaż m.in. artykułów do produkcji rolnej oraz ogrodniczej, produktów do wyposażenia stajni bądź chlewni i podstawowych narzędzi gospodarczych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie zamieściliśmy więcej wiadomości oraz szczegółów o naszych usługach i ofercie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli szukacie firmy, która oferuje usługi ocieplania pianką poliuretanową, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Purekspert W. Chmielewski K. Potocki Sp. j. w Kaczkach. Wykonujemy ocieplanie poddaszy, ocieplanie budynków przemysłowych i rolniczych, zapewniając znakomitą termoizolację - ograniczenie straty ciepła zimą, a latem ochronę przed zbytnim nagrzaniem oraz paraprzepuszczalność. Poza tym gwarantujemy oszczędność i duży spadek kosztów energii w stosunku do izolacji tradycyjnej, nawet do 45%! Odwiedź naszą stronę i sprawdź nasze realizacje!
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szeroką gamę 250 modeli szczelnych, bezobsługowych akumulatorów i ogniw ołowiowo-kwasowych dostarcza firma EMU Sp. z o.o. Sp.k. w Gdańsku. Nasze akumulatory i baterie pracują dla takich obiektów, jak szpitale, banki, centra medyczne, obiekty policyjne, budynki użyteczności publicznej, obiekty dostawców sieci komórkowych czy stacje telewizyjne i centra danych. Uzupełnieniem naszej oferty są wszelkie akcesoria do akumulatorów, m.in.: stojaki i szafy bateryjne, ładowarki do akumulatorów, okablowanie i łączniki, zasilacze, prostowniki czy testery. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nowoczesne instalacje solarne oferuje firma OZE Technik w Gryfinie. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii, ale także w trosce o Państwa rachunki, zajmujemy się sprzedażą gazu i prądu. Nasza oferta obejmuje systemy fotowoltaiczne, folie grzewcze, pompy ciepła i kolektory słoneczne. Proponujemy także małe elektrownie wiatrowe przeznaczone dla odbiorców indywidualnych i dla małych firm. Wszystkie rozwiązanie dopasujemy do Twoich potrzeb - zapewniamy fachowe i techniczne doradztwo, a dzięki wiedzy i doświadczeniu, nasi handlowcy wspólnie z Państwem znajdą optymalne rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu ofertę firmy MieMar. Przedsiębiorstwo rozwija się nieprzerwanie od ponad 30 lat, ciągle poszerzając zakres swojej działalności tak żeby sprostać oczekiwaniom klientów. Nasz zakład położony jest w miejscowości Mirków, w województwie dolnośląskim. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z obróbką metali. Wykonujemy między innymi spawanie gazowe, a dodatkowo spawanie metali metodą TIG oraz MIG. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z naszą firmą, szczegóły dostępne są na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Mark-Arko założona w 2003 roku w Markach pod Warszawą, z filią w Toruniu, prowadzi produkcję oraz sprzedaż tkanin krawieckich, również importowanych z takich krajów jak: Korea, Chiny, Tajwan, Indonezja. Oferuje usługę pikowania ultradźwiękowego czy też niciowego na przeróżnego typu tkaninach oraz wypełnieniach. Zapewnia mocne oraz estetyczne połączenie ze sobą wielu warstw tkaniny. W przypadku wątpliwości bądź pytań, służy doświadczonym i fachowym doradztwem powiązanym z doborem optymalnych i nowatorskich rozwiązań krawieckich. Aby poznać pełną ofertę firmy zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę firmy Marlon DDD zlokalizowanej w Krakowie. Od wielu lat działamy w branży deratyzacyjnej, dezynfekcyjnej oraz dezynsekcyjnej. Przeprowadzamy profesjonalne sprzątanie po zmarłych. Oferowane usługi obejmują dezynfekcje po zmarłych, jak też usuwanie zapachów po zgonie. Stosujemy sprawdzone rozwiązania dla zapewnienia najlepszych rezultatów. Przygotowujemy indywidualną oraz dokładną wycenę każdego realizowanego zlecenia, tak aby zapewnić naszym klientom optymalne rezultaty w atrakcyjnych cenach. W celu poznania szczegółów oferty zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Linie.pl świadczy specjalistyczne usługi maszynowego malowania pasów. Zasięg jej działalności obejmuje całą Polskę a klientami są właściciele hal przemysłowych czy magazynowych a oprócz tego zakładów produkcyjnych, parkingów czy garaży. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem pasów, odświeżaniem a także usuwaniem starych oznaczeń. W pracy używa specjalistycznego, precyzyjnego sprzętu a ponadto trwałych i sprawdzonych materiałów. Zapewnia profesjonalizm, fachowe doradztwo oraz szybką realizację zlecenia. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty bądź skontaktować z firmą, wystrczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Badania analityczne oraz próbki z zakresu ochrony środowiska, żywności, wody i procesu wytwarzania żywności oferuje LABORATORIUM Spółka Wodna Strzegowa w Ostrzeszowie. Liczne certyfikaty i uprawnienia pozwalają nam na realizacje zlecenia w zakresie akredytowanego pobierania i badania próbek w dziedzinie mikrobiologii i fizykochemii. Posiadamy akredytację na 73 metody badawcze, w tym m. in. wód powierzchniowych i podziemnych, odpadów, basenów, osadów ściekowych, a także pasz, tuszy zwierzęcej czy czystości powietrza. Całą ofertę przedstawiamy na stronie, na jaką zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprzedaż i serwis urządzeń biurowych na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego oferuje firma Ksero Contakt. Na rynku funkcjonujemy od 1995 r. i wyspecjalizowaliśmy się w serwisie oraz obsłudze drukarek, kopiarek, kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Oferta obejmuje całkowitą obsługę - dostawy i instalacje u użytkownika, wymianę materiałów eksploatacyjnych oraz utylizację zużytego sprzętu. W naszej ofercie znajdą Państwo takie marki, jak: Rex Rotary, Ricoh, Nashuatec, Gestetner czy Kyocera-Mita. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt i zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl