Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
2
64830

Informacje pracownicze na SzukajPrace.pl


 
Opis Ta strona pomoże Ci bezpłatnie szukać pracy w wielu miastach i okolicach.
W celu rekrutacji po prostu wyślij do nas swoje CV. Pomagamy najlepszym w znalezieniu pracy.
Nasza firma nie zajmuje się w sposób bezpośredni tzw. pośrednictwem pracy jak to czynią jednostki samorządowe. Nadesłane CV analizujemy i kontaktujemy się z kandydatem celem zaproponowania potencjalnej, konkretnej oferty pracy z działów publikowanych na naszej stronie SzukajPrace.pl

 

Słowa kluczowe pracodawca   oferty pracy   cv   praca   rekrutacja   Sosnowiec   Bielsko-Biała   sprzedawcy   praca Katowice   Rybnik   Kraków   szukam pracy
Url http://szukajprace.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Dec 14, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Praca
Portal internetowy praca-sosnowiec.pl przedstawia wiele interesujących ofert pracy, które zebrane zostały z rejonu Sosnowca a także pobliskich miejscowości. Pracodawcy wybierają nasz portal ze względu na niewysokie opłaty oraz dużą oglądalność prowadzonej przez nas witryny. Regularne czytanie propozycji zatrudnienia umożliwi zainteresowanym wysyłanie aplikacji w krótkim czasie po publikacji ofert. Zachęcamy również do czytania przedstawionych artykułów, które odnoszą się do trudniejszych tematów obowiązującego w kraju prawa pracy.
Kategoria:

Wrocław IT - regionalna baza firm i ofert pracy branży IT z Wrocławia i okolic. Oferty pracy, adresy firm, profile działalności, wiadomości, baza kontaktów. Zapraszamy, znajdź wymarzoną pracę w branży IT. Twoja kariera, przyszłość i nowe relacje biznesowe we Wrocławiu!
Kategoria:

Jakapraca.pl to ogólnopolski serwis zawierający ogłoszenia o pracę. Setki ofert zostały pogrupowane w wiele branż m.in. administracja, budownictwo, praca fizyczna, kadra zarządzająca, medycyna oraz wiele innych. Serwis jest całkowicie bezpłatny zarówno dla agencji pracy i pośredników jak i dla osób poszukujących atrakcyjnej pracy w swoim regionie.
Kategoria:

Serwis pracy z ofertami pracy, na którym możesz umieścić swoje CV. Codziennie newsletter z setkami ofert pracy z różnych branż. Praca w Polsce, praca w Czechach, ogólnie dużo ogłoszeń pracy za granicą. Praktyki, staże, konkursy. Z nami znajdziesz dobrą pracę!
Kategoria:

Firma Marvel Personal Consulting działa w branży od kilkunastu lat. Proponujemy kontrahentom świadczenia związane z pośrednictwem pracy poza granicami naszego kraju. Wyspecjalizowaliśmy się w znajdowaniu zatrudnienia na terenie Holandii a także Niemiec. Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia, co gwarantuje legalność naszych czynności. Oferujemy doradztwo w wyszukaniu pracy stałej, jak i sezonowej. Współpracujemy z uznanymi pracodawcami, dzięki czemu możemy zagwarantować obsługiwanym przez nas klientom odpowiednie warunki pracy. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl