Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23169
415
6
65600

Informacje pracownicze na SzukajPrace.pl


 
Opis Ta strona pomoże Ci bezpłatnie szukać pracy w wielu miastach i okolicach.
W celu rekrutacji po prostu wyślij do nas swoje CV. Pomagamy najlepszym w znalezieniu pracy.
Nasza firma nie zajmuje się w sposób bezpośredni tzw. pośrednictwem pracy jak to czynią jednostki samorządowe. Nadesłane CV analizujemy i kontaktujemy się z kandydatem celem zaproponowania potencjalnej, konkretnej oferty pracy z działów publikowanych na naszej stronie SzukajPrace.pl

 

Słowa kluczowe pracodawca   oferty pracy   cv   praca   rekrutacja   Sosnowiec   Bielsko-Biała   sprzedawcy   praca Katowice   Rybnik   Kraków   szukam pracy
Url http://szukajprace.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Dec 14, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Praca
Oferty pracy, praca w Polsce i za granicą. Baza CV dzięki której znajdziesz pracę lub pracownika. Codziennie najnowsze oferty pracy, artykuły, porady, przykłady CV.
Kategoria:

Szukasz pracy wakacyjnej lub sezonowej za granicą? Zapraszamy na naszą stronę, znajdą Państwo tutaj program pracy wakacyjnej do USA popularnie zwany przez studentów Work and Travel, oraz program pracy sezonowej do Kanady, którego angielska nazwa brzmi Working Holiday in Canada. Nasze biuro oferuje również rozliczanie się z podatku zapłaconego za granicą . Zapraszamy!
Kategoria:

Na stronie firmy autumn.care.eu z Poznania wszyscy jej potencjalni klienci oraz pracownicy znajdą wszystkie potrzebne informacje dotyczące działania i funkcjonowania tej znanej i cenionej od lat agencji pracy. Strona firmy jest bardzo jasna i przejrzysta. Bez problemu można znaleźć na niej wszystkie potrzebne informacje. Co najistotniejsze dla potencjalnych kandydatów do pracy – można tam znaleźć od razu oferty pracy.
Kategoria:

Mówisz po niemiecku? Opiekowałeś się osobą starszą? Chcesz dobrze zarobić? Pomoże Ci w tym firma Helper 24. Z nią możesz zarobić do 5 tysięcy złotych.
Agencja Helper posiada mnóstwo ofert pracy jako opiekunka osób starszych. Po podpisaniu umowy istnieje możliwość wyjazdu za Odrę na miesiąc, dwa lub więcej. To ty o tym decydujesz.
Wysokość zarobków osoby na takim stanowisku (opieka Niemcy) zależy od kilku czynników. Są nimi m.in. stopień niepełnosprawności podopiecznego, poziom języka w jakim się porozumiewasz, lub to ile posiadasz kwalifikacji zawodowych.
Helper 24 podczas pobytu w Niemczech gwarantuje całodobową opiekę koordynatora, kartę EKUZ i dokument A1 oraz ubezpieczenie.
Kategoria:

Szukasz pracy, pracownika, firmy do współpracy? Doroboty.com.pl to najnowsze oferty pracy dla Ciebie, oferty outsourcingu dla Twojej firmy i skuteczna reklama Twoich usług. Nasz serwis łączy w sobie tradycyjny serwis pracy z serwisem B2B i ofertami przetargów. Co więcej, jeśli już gdzieś zapłaciłeś (lub nie) i zostawiłeś swoje ogłoszenie, na doroboty.com.pl możesz wstawić linka do Twojego ogłoszenia już istniejącego w sieci.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl