Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23641
415
4
65736

Informacje pracownicze na SzukajPrace.pl


 
Opis Ta strona pomoże Ci bezpłatnie szukać pracy w wielu miastach i okolicach.
W celu rekrutacji po prostu wyślij do nas swoje CV. Pomagamy najlepszym w znalezieniu pracy.
Nasza firma nie zajmuje się w sposób bezpośredni tzw. pośrednictwem pracy jak to czynią jednostki samorządowe. Nadesłane CV analizujemy i kontaktujemy się z kandydatem celem zaproponowania potencjalnej, konkretnej oferty pracy z działów publikowanych na naszej stronie SzukajPrace.pl

 

Słowa kluczowe pracodawca   oferty pracy   cv   praca   rekrutacja   Sosnowiec   Bielsko-Biała   sprzedawcy   praca Katowice   Rybnik   Kraków   szukam pracy
Url http://szukajprace.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Praca
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Dec 14, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Praca
Praca-chrzanow.info to miejsce, gdzie poszukujący pracy na terenie Chrzanowa i okolic znajdą kilkaset ofert. Natomiast dla pracodawców to doskonałe miejsce do poszukiwania właściwych kandydatów do pracy. Zachęcamy użytkowników serwisu do wykorzystania możliwości, jakie stwarza nasz portal. Proces przesłania i publikacji oferty pracy zajmuje zaledwie kilka chwil i jest naprawdę bardzo tanie. Codziennie pojawiają się u nas nowe oferty pracy od różnych firm na różnorodne stanowiska pracy. Polecamy Państwu śledzenie naszego serwisu oraz skorzystanie z naszego newslettera.
Kategoria:

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z okazji i wybrania portalu ogłoszeniowego Sprzedaj w sieci. Jeżeli chcecie mieć pewność, że znajdziecie miejsce gdzie znajdują się przeróżne ogłoszenia to oczywiście sprawdzajcie wszystko co do zaproponowania mają w Sprzedaj w Sieci. Liczne ogłoszenia motoryzacyjne, związane z nieruchomościami oraz oczywiście pracą. Zapraszamy już teraz
Kategoria:

Ogłoszenia rzeszowskie w parunastu kategoriach skierowane do wszystkich odwiedzających nie zależnie od wieku i stopnia wykorzystywania obsługi Internetu. Od tej chwili w swoim zaciszu możesz szukać nowego mieszkania, wybrać solarium lub szukać atrakcyjnej pracy w Rzeszowie. Wszystko za darmo bez uciążliwych logowań, odwiedzasz nasz serwis następnie dodajesz ogłoszenia za pomocą formularza i już się ono wyświetla. Przyjmujemy ogłoszenia z Rzeszowa, wszystkie pozostałe są od razu kasowane.
Kategoria:

Ludzi bez pracy zapraszamy do częstego korzystania z witryny internetowej praca-ruda.pl. W naszym serwisie użytkownicy odnajdą wiele ogłoszeń od przedsiębiorstw, których miejscem działalności jest Ruda Śląska i okolice. Mamy wielu oferentów, co zawdzięczamy temu, że naszą grupę portali odwiedza co miesiąc około 100 tysięcy użytkowników. Zatrudniającym oferujemy możliwość dodania anonsu w niezwykle konkurencyjnej cenie. Trudnimy się również umieszczaniem propozycji pracy na wielu stronach i serwisach społecznościowych. Na naszej stronie znajdą Państwo porady dotyczące rozumienia prawa pracy.
Kategoria:

Atrakcyjne zarobki do 5 tysięcy złotych? To możliwe, gdy znasz język niemiecki i masz praktykę w opiece nad starszą osobą. Na wysokość zarobionych pieniędzy wpływają zadania postawione przed kandydatką.
Osoby, które są poszukiwane na takie stanowisko to najczęściej kobiety w wieku powyżej 40 lat. Podczas swojej pracy pomagać będą seniorowi i dbać o domostwo. Osoby te korzystają z usług sprawdzonych agencji pracy takich jak np. Favoris
Wymagania, które musi spełnić osoba na takim stanowisku to przede wszystkim komunikatywne porozumiewanie się w języku niemieckim i posiadane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
Favoris gwarantuje w pełni legalne zatrudnienie, opłacanie wszelkich składek, ubezpieczenie oraz całodobową opiekę konsultanta na terenie Niemiec.(opieka Niemcy)
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl