Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23666
415
12
65737

incomtech | Innowacyjne technologie komputerowe dla Ciebie i Twojej firmy


 
Opis Strona internetowa zielonogórskiej firmy incomtech zajmującej się serwisem komputerów, wdrażaniem oraz tworzeniem oprogramowania. Firma posiada w swojej ofercie oprogramowanie do wspomagania pracy gabinetów stomatologicznych incomDENT. Tworzy strony internetowe w systemie CMS. Wiele swoich rozwiązań opiera o oprogramowanie Open Source.

 

Słowa kluczowe incomtech   sieci   budowa   systemy   informatyk   serwis   komputerĂłw   komputery   obsĹ�uga   informatyczna   oprogramowanie   paweĹ�   wasylewicz
Url http://www.incomtech.eu
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Serwis komputerowy
Data wpisu Nov 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Nowoczesne, w pełni funkcjonalne oprogramowanie, doskonale dopasowane do potrzeb firmy? Oczywiście. Potrafimy to zrobić i zrobimy - zespół programistów i statystyków tylko czeka, aby pomóc stworzyć idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Nasze umiejętności pozwolą wykorzystać w pełni dostępne możliwości i spełnić wszelkie oczekiwania odnośnie oprogramowania dedykowanego specjalnie dla klienta.
Kategoria:

Firma Mega-Tech posiada oprogramowania, które są przeznaczone do prowadzenie działalności, czyli Faktura Small Business Handel i Faktura Small Business. Program jest dla firm funkcjonujących na rynku oraz dla nowych przedsiębiorstw. Użytkownik jest w stanie nauczyć się ich w 10 min. Zaletą ich są darmowe aktualizacje oraz wsparcie pomocy technicznej. Firma dba o swoich klientów, którzy zawsze mogą zwrócić się z pytaniem odnośnie programu i wnieść sugestie. Zapraszamy do przeczytania naszej oferty na stronie internetowej
Kategoria:

Oferujemy trafne wyjście dla przedsiębiorstw, które pragną mieć stały, elektroniczny dostęp do dokumentów. Skorzystanie z naszej oferty pozwala ułatwić i poprawić administrowanie instytucją. Jest to dodatkowo nadzwyczaj ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki naszej propozycji korzystanie z sekretariatu oraz dostęp do znaczących dokumentów będzie sprawny i lepiej kontrolowany. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.
Kategoria:

W skład systemu Printoscope wchodzi kilka modułów, które umożliwiają dostosowywać instalacje do danego środowiska sieciowego. Monitorowanie wydruków może odbywać się w środowiskach heterogenicznych, możliwe jest równoczesne rejestrowanie wydruków z różnych systemów operacyjnych.
Kategoria:

Firma Viking oferuje klientom profesjonalne oprogramowanie do przemysłu piekarniczego oraz cukierniczego. Przygotowane przez nas oprogramowanie Infopiek cechuje duża funkcjonalność oraz łatwość obsługi. Nasze oprogramowanie jest pomocne we wszystkich obszarach działalności piekarni oraz cukierni, niezależnie od jej wielkości. Mamy także programy dla sklepów firmowych. Działamy w branży od bardzo długiego czasu, co pozwoliło nam na zagwarantowanie świetnej klasy proponowanych świadczeń. Elastycznie dostosowujemy opcje aplikacji do zgłoszonych przez klienta wymagań.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl