Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22603
415
16
65481


 
Opis Dobrym sposobem na zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu obsługi takich programów jak Power BI, MS Project, Java i wielu innych jest wzięcie udziału w szkoleniach oferowanych przez Imperium Szkoleniowe. Zapewnimy szkolenia zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, opiekę mentorską oraz możliwość wyboru formy szkolenia w tym również e-learningu. Dzięki nam można odnieść długookresowe korzyści.

 

Słowa kluczowe ms project   excel kurs   bezpieczeństwo informacyjne
Url http://www.imperiumszkoleniowe.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Feb 18, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Firma Seargin, której siedziba zlokalizowana została w Gdańsku, oferuje klientom fachowe szkolenia SAP. Proponujemy również programy nauczania SAP. Nasza propozycja obejmuje uczestnictwo w szkoleniach otwartych a także zamkniętych, personalnie dostosowywanych do oczekiwań wskazanych przez kontrahentów. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w aspekcie wyboru świadczeń do konkretnych, zgłoszonych przez klientów oczekiwań. Szczegóły odnoszące się do przedstawionej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Portal megaszkolenia.pl zawiera ogromną liczbę danych odnoszących się do organizowania szkoleń branżowych Prezentujemy czytelnikom wiadomości dotyczące szkoleń ogólnodostępnych a także zamkniętych. Użytkownicy odnajdą na naszych łamach propozycje z wielu regionów Polski. Współpracują z nami profesjonalne firmy szkoleniowe, dzięki czemu przedstawiona oferta będzie ciekawa dla wielu osób. Proponujemy sposobność odszukania odpowiednich szkoleń za pośrednictwem przygotowanych przez nasz zespół w sposób użyteczny kategorii tematycznych.
Kategoria:

RockMaser jest jednym z największych jednostek szkoleniowych w obrębie alpinizmu przemysłowego w Polsce. Mamy wieloletnie doświadczenia w podobny sposób w pracowaniu na wysokościach jak też edukowaniu tudzież przeszkalaniu alpinistów przemysłowych. Proponujemy Państwu między innymi kurs montera rusztowań jak i Usługi alpinistyczne. RockMaster jest indywidualnym oraz wyłącznym dystrybutorem specjalnego sprzętu wspinaczkowego dla przemysłu marki Singing Rock - w przedstawionej ofercie pomiędzy innymi siatki bezpieczeństwa, szelki bezpieczeństwa oraz inne. Nasza jednostka posiada internacjonalne akredytacje instytucji wysokościowych. Zapraszamy firmy jak również pojedynczych odbiorców do przedłożenia się z propozycją naszych szkoleń tudzież instrumentów wspinaczkowych.
Kategoria:

Firma od wielu lat wykonje szkolenia, świadczy usługi w zakresie bhp, p.poż oraz ochronie środowiska, na rzecz firm i instytucji, obsługi kontraktów inwestycyjnych, budów - oferujemy Państwu kompleksową obsługę w ramach outsourcingu.
Celem Firmy BHP SECURITY jest profesjonalna pomoc Firmom, Instytucjom, Inwestorom w celu efektywnego podnoszenia ich standardów bezpieczeństwa.
Kategoria:

RMSU (Realna Metoda Skutecznego Uwodzenia) to polska filia światowego projektu. Samorozwój, podryw, podrywanie i uwodzenie kobiet - to jest to, w czym jesteśmy prawdopodobnie najlepsi. Aby dowiedzieć się więcej o metodach i datach treningów zapraszamy na naszą stronę internetową!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl