Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
24
65310


 
Opis Dobrym sposobem na zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu obsługi takich programów jak Power BI, MS Project, Java i wielu innych jest wzięcie udziału w szkoleniach oferowanych przez Imperium Szkoleniowe. Zapewnimy szkolenia zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, opiekę mentorską oraz możliwość wyboru formy szkolenia w tym również e-learningu. Dzięki nam można odnieść długookresowe korzyści.

 

Słowa kluczowe ms project   excel kurs   bezpieczeństwo informacyjne
Url http://www.imperiumszkoleniowe.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Feb 18, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Inwitujemy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Ośrodek Szkolenia Kadr SIMP z siedzibą w Bydgoszczy. Rodowód naszej firmy dosięga 1921 roku. Jesteśmy dobrowolną i demokratyczną organizacją użyteczności społecznej specjalizująca się w przeprowadzaniu kursów zawodowych. Na przestrzeni naszej wieloletniej aktywności przeszkoliliśmy i przeegzaminowaliśmy ok. 70 tysięcy inżynierów i techników wielu specjalności i zawodów pokrewnych. Na specjalne życzenie firm oraz instytucji realizujemy kursy na terenie ich aktywności dokładnie z określonym wcześniej terminem. Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty znajdują się na stronie www.
Kategoria:

Strona poświęcona edukacji medialnej. Prezentuje jak
media wpływają na dziecko i jego rozwój. Poruszane
są takie zagadnienia jak internet, bezpieczeństwo,
marketing dziecięcy.
Kursy z zakresu edukacji medialnej oraz inteligencji zakupowej.
Na szkoleniu dowiesz się m.in tego jak reklama wpływa
na dziecko, jak dzieci są manipulowane,
jak robić zakupy z dzieckiem,jak nie dać się naciągać.
Kategoria:

Portal megaszkolenia.pl zawiera ogromną liczbę danych odnoszących się do organizowania szkoleń branżowych Prezentujemy czytelnikom wiadomości dotyczące szkoleń ogólnodostępnych a także zamkniętych. Użytkownicy odnajdą na naszych łamach propozycje z wielu regionów Polski. Współpracują z nami profesjonalne firmy szkoleniowe, dzięki czemu przedstawiona oferta będzie ciekawa dla wielu osób. Proponujemy sposobność odszukania odpowiednich szkoleń za pośrednictwem przygotowanych przez nasz zespół w sposób użyteczny kategorii tematycznych.
Kategoria:

BHP Consulting świadczy usługi z zakresu szkoleń BHP w Warszawie. W swojej firmie zatrudniła ponad 38 specjalistów, posiadających odpowiednie uprawnienia. BHP Consulting w relacjach biznesowych ceni sobie: uczciwość, pracowitość, zaufanie, dbałość i odpowiedzialność. Szkolenia przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracodawcy i pracownikom podczas codziennej pracy.
Kategoria:

Łódzka firma szkoleniowa zajmująca się szkoleniami. W ofercie firmy znajdują się szkolenia miękkie i informatyczne oraz szkolenia integracyjne. Szkolenia są prowadzone w formie zamkniętej i otwarte. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony gdzie przedstawiony jest szczegółowy program dostępnych szkoleń.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl