Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080

IKS Solino - Kopalnie Soli Inowrocław!


 
Opis IKS SOLINO to najlepiej znany dostawca soli oraz produktów solnych w Polsce. Nasze produkty są wykorzystywane w wielu branżach począwszy od przemysłu spożywczego, poprzez mięsny, chemiczny, ciepłowniczy, energetyczny szklarski aż do chłodniczego. Sól znajduje zastosowanie w medycynie, używana jest jako składnik paszy dla zwierząt, do uzdatniania wody w basenach i w akwariach, do utrzymania dróg zimą. W naszej ofercie znajdziecie państwo m. in. : sól, sól kuchenną, sól spożywczą, sól przemysłową oraz tabletki solne wspomagające uzdatnianie wody oraz zzmiękczanie wody. Zapraszamy do odwiedzenie naszej witryny

 

Słowa kluczowe sól   uzdatnianie wody   zmiękczanie wody
Url http://www.solino.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Produkcja Przemysł
Data wpisu May 19, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Kantorpark to kantory w Poznaniu i Swarzędzu - znajdziesz tu specjalnie przystosowane pomieszczenia, w których będziesz mógł czuć się bezpiecznie. Zapraszamy do naszych oddziałów.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Arpi z Gdańska. Już od 1995 roku firma oferuje wszechstronne usługi reklamowe. Zaświadczane usługi obejmują stworzenie projektów graficznych, drukowanie wielkoformatowe, cyfrowe oraz cięcie ploterowe. Polecamy różne rozwiązania reklamowe: banery, siatki mesh, plakaty, citylighty, grafiki na witryny, tablice, flagi, samoprzylepne napisy oraz grafiki w przeróżnych rozmiarach, a także pieczątki, wizytówki, ulotki, foldery i wiele innych. Ponadto oklejamy grafikami reklamowymi różne powierzchnie, okna, samochody, jachty i statki. Podejmujemy się ogromnych i małych zleceń, a również oferujemy stałą współpracę. Zamówienia przyjmujemy mailowo oraz osobiście w siedzibie naszej firmy, zawsze kompetentnie doradzając oraz udzielając praktycznych wskazówek. Więcej szczegółowych wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Profesjonalna konstrukcja stołów bilardowych czyni grę w bilard przyjemniejszą i bardziej relaksującą. Ponieważ nowoczesne stoły bilardowe cenowo kształtują się bardzo różnie, osoba nowa najprawdopodobniej od razu nie będzie wiedziała, jaki powinna wybrać. Służymy poradą każdemu, kto będzie jej oczekiwał. Kupując w Fa-bil na pewno nie będziesz zawiedziony, a gra w bilard stanie się Twoim nowym hobby.
Kategoria:

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie wysokiej jakości usług związanych między innymi z wykonywaniem produkowania jak też dystrybuowania urządzeń pomiarowych, jak rejestratory. Gwarantujemy naszym klientom krótkie terminy realizowania poszczególnych zamówień. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do korzystania z naszych usług! Skontaktuj się z nami teraz!
Kategoria:

Hurtownia rajstop w Ząbkach poleca bogatą kolekcję rajstop dziecięcych firm:WOLA,GATTA,KNITTEX,SYNTEX,w cenach fabrycznych.Serdecznie zapraszamy do Ząbek,Skorupki 78 codziennie 8-17 sobota 8-13.Życzymy tanich i udanych zakupów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl