Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
2
64830

IKS Solino - Kopalnie Soli Inowrocław!


 
Opis IKS SOLINO to najlepiej znany dostawca soli oraz produktów solnych w Polsce. Nasze produkty są wykorzystywane w wielu branżach począwszy od przemysłu spożywczego, poprzez mięsny, chemiczny, ciepłowniczy, energetyczny szklarski aż do chłodniczego. Sól znajduje zastosowanie w medycynie, używana jest jako składnik paszy dla zwierząt, do uzdatniania wody w basenach i w akwariach, do utrzymania dróg zimą. W naszej ofercie znajdziecie państwo m. in. : sól, sól kuchenną, sól spożywczą, sól przemysłową oraz tabletki solne wspomagające uzdatnianie wody oraz zzmiękczanie wody. Zapraszamy do odwiedzenie naszej witryny

 

Słowa kluczowe sól   uzdatnianie wody   zmiękczanie wody
Url http://www.solino.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Produkcja Przemysł
Data wpisu May 19, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Kanig sp. jawna to ceniony na rynku dystrybutor wody Kryształ. Firma wiedzie działalność w miejscowości Michałów Reginów od przeszło czterdziestu lat i stale troszczy się o ysoki standard wykonywanych usług. Zapewniamy klientom wysokiej jakości produkt, który dzięki swoim walorom posiada wielu odbiorców. Woda Kryształ wytwarzana jest w poliwęglanowych butlach wielokrotnego użytku o objętości 18,9 l, a dozowanie odbywa się za sprawą różnych urządzeń, które są dopasowane do potrzeb i możliwości korzystającego. W związku z tym może odnaleźć wykorzystanie prosta pompka jak i profesjonalny dystrybutor, z którego napijecie się zimnej, orzeźwiającej wody, jak również jest możliwość dozowania wody gorącej pozwalającej na zaparzenie kawy, czy herbaty. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:

W województwie mazowieckim czołowe miejsce w branży sprzedaży elektronarzędzi oraz narzędzi akumulatorowych zajmuje firma P. H. Skiff Technik Ewa Chodźko, jaka istnieje na rynku od 1990 roku. Prezentowana firma ma w swojej ofercie szeroki wybór elektronarzędzi i narzędzi akumulatorowych, znanych i cenionych marek, chociażby Makita, Metabo, Celma, Bort czy Defort. Ma ona w sprzedaży wszelakiego typu wiertarki, wkrętarki, młoty, pilarki, agregaty prądotwórcze i wiele innych narzędzi. Długoletnie doświadczenie firmy Skiff Technik wzbudza do niej zaufanie i gwarantuje fachową obsługę i fachowe doradztwo. Dlatego też warto jest zapoznać się ze szczegółami oferty tej firmy, jakie umieszczono na stronie:
Kategoria:

Firma Alphadan ma bardzo wszechstronną ofertę towarów papierniczych, sprzętu biurowego, artykułów szkolnych, elementów używanych w malarstwie, modelarstwie. Bardzo ciekawy asortyment, szeroki zakres dodatków kreatywnych, rozwiązań pozwalających na ciekawe połączenie pasji z pięknem. Zrealizowane dla nabywców promocje, oferty specjalne czy obniżki pozwalają na ciekawy zakup w korzystnej cenie. Pracownicy służą poradą i wsparciem związanym z wyborem artykułów spełniających zmieniające się wymagania i nadzieja innowacyjnego klienta.
Kategoria:

Hipermarket E.Leclerc Jerozolimskie Warszawa. Na stronie: aktualna gazetka - oferta, bony towarowe, Dobrana Paczka, praca w E.Leclerc, własne marki: ECO+ i Wiodąca Marka, karta kredytowa E.Leclerc Maxima. Posiadamy 800 miejsc: parking podziemny i naziemny. Stacja benzynowa.
Kategoria:

Firma FOLTAPE w Warszawie zajmuje się sprzedażą i dystrybucją narzędzi malarskich i glazurniczych oraz produktów ochronnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową na terenie całego kraju oraz zapewniamy własny transport. W naszej ofercie znajdują się: folie malarskie, budowlane, bąbelkowe, paroizolacyjne, plandeki, tektura falista i budowlana, taśmy klejące, siatki elewacyjne, wałki i pędzle malarskie, worki na gruz, worki polipropylenowe, ubrania i rękawice robocze, pace, kielnie, mieszadła, miary, artykuły ścierne itd. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl