Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011

IKS Solino - Kopalnie Soli Inowrocław!


 
Opis IKS SOLINO to najlepiej znany dostawca soli oraz produktów solnych w Polsce. Nasze produkty są wykorzystywane w wielu branżach począwszy od przemysłu spożywczego, poprzez mięsny, chemiczny, ciepłowniczy, energetyczny szklarski aż do chłodniczego. Sól znajduje zastosowanie w medycynie, używana jest jako składnik paszy dla zwierząt, do uzdatniania wody w basenach i w akwariach, do utrzymania dróg zimą. W naszej ofercie znajdziecie państwo m. in. : sól, sól kuchenną, sól spożywczą, sól przemysłową oraz tabletki solne wspomagające uzdatnianie wody oraz zzmiękczanie wody. Zapraszamy do odwiedzenie naszej witryny

 

Słowa kluczowe sól   uzdatnianie wody   zmiękczanie wody
Url http://www.solino.pl
Kategorie Firmy wg branż > Handel
Produkcja Przemysł
Data wpisu May 19, 2010
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Handel
Jeśli chcesz wiedzieć, czy należy ci się odszkodowanie za śmierć dziadka, który zginął w tragicznym wypadku, nagle, to koniecznie sprawdź stronę odszkodowanie448 gdzie odnajdziesz wiele wartych uwagi propozycji. Dzięki nim będziesz w stanie efektywnie i łatwo uzyskać najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe. W Polsce znajdzie się kilka takich firm, które w tym zakresie naprawdę dobrze funkcjonują. Właśnie dlatego świetnym rozwiązaniem, będzie ich wybranie. Skorzystaj koniecznie z tej oferty, a szybko odnajdziesz najlepszej klasy odszkodowania.
Kategoria:

Firma CITY powierzchnie wielkoformatowe, działalność w ramach kampanii wizualnych różnego rodzaju, takich jak outdoor, czy instore, digital – tym wszystkim zajmujemy się z maksymalnym zaangażowaniem, wierząc, że perfekcja na każdym etapie tworzenia kampanii zagwarantuje sukces nam oraz wszystkim naszym klientom. Pracowaliśmy przez wiele lat na sukces wielu marek, a sukces ten przełożył się na dynamiczny rozwój naszej firmy. Pracuje dla nas duże grono wyspecjalizowanych fachowców: specjalistów od psychologicznych oraz technicznych aspektów reklamy, a także wielu wspaniałych i kreatywnych designerów. Nasi projektanci doskonale wiedzą, jak stworzyć coś, co przyciągnie wzrok wielu osób. Nasze kampanie outdoor są wręcz widowiskowe, a jeśli chodzi o kampanie wewnątrz galerii lub na targach – korzystamy z nowoczesnych urządzeń, wdrażamy rozwiązania digital na bardzo wysokim poziomie. Nasze kampanie trafiają do wielu osób, stale się rozwijamy, a młodym osobom, które u nas pracują, nigdy nie kończą się pomysły.
Kategoria:

Wyjątkowa oferta naszego producenta to blueberry poland które zadowoli każdego z was. Jeśli zależy tobie na smacznych i dobrych borówkach powinieneś zgłosić się właśnie do nas! Gwarantujemy wam jedne z najlepszych borówek, które cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Spełniamy oczekiwania każdego chcąc wyjść wam naprzeciw. Tylko u nas możesz zamówić takie borówki już przez internet gdzie zostaną one wam dostarczone bez problemów!
Kategoria:

Firma Alphadan ma bardzo wszechstronną ofertę towarów papierniczych, sprzętu biurowego, artykułów szkolnych, elementów używanych w malarstwie, modelarstwie. Bardzo ciekawy asortyment, szeroki zakres dodatków kreatywnych, rozwiązań pozwalających na ciekawe połączenie pasji z pięknem. Zrealizowane dla nabywców promocje, oferty specjalne czy obniżki pozwalają na ciekawy zakup w korzystnej cenie. Pracownicy służą poradą i wsparciem związanym z wyborem artykułów spełniających zmieniające się wymagania i nadzieja innowacyjnego klienta.
Kategoria:

KLIMAFIL s.c. Jeżeli jesteś zainteresowany zamontowaniem systemu wentylacji bądź klimatyzacji u siebie w domu lub w miejscu pracy, to doskonale trafiłeś. Zajmujemy się także sprzedażą szerokiego wachlarza filtrów, które mogą być w takowych instalacjach wykorzystywane. Nasza firma charakteryzuje się przede wszystkim wysokim profesjonalizmem usług, dużą mobilnością oraz terminowością. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl