Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24502
415
77
65940

hurtowniaelka.pl blachy miedziane


 
Opis Elka to biegła hurtownia metali nieżelaznych z siedzibą w Gdańsku. Zapewniamy duży wybór różnego rodzaju produktów ze stali nierdzewnej takich jak: rury, profile, pręty, blachy, siatki, sita, kątowniki, ceowniki, kolana i linki. Posiadamy bardzo duży wybór produktów wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu, m.in. przez stocznie, zakłady zbrojeniowe, zakłady lotnicze oraz producentów maszyn. Naszym klientom zapewniamy odpowiedzialną obsługę. Zapraszamy do kontaktu.

 

Słowa kluczowe blachy miedziane   hurtownia metali   hurtownia metali kolorowych   hurtownia stali Gdańsk   hurtownia stali nierdzewnej   hurtownie stali   metale kolorowe   metale nieżelazne   perforowanie blachy   rury kwadratowe
Url http://www.hurtowniaelka.pl
Kategorie Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Jan 13, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Usługi budowlane
W Okuniewie niedaleko Warszawy ma swoją siedzibę ceniony przez klientów zakład szklarski. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1990 roku od produkowania luster metodą natryskową. Obecnie nasza oferta otacza również wytwarzanie szklanych paneli kuchennych, drzwi, kabin prysznicowych i innych produktów. Proponujemy szkło grafitowe, ornamentowe, matowe oraz krystalicznie białe. Dzięki profesjonalnym i doświadczonym pracownikom oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać każde zamówienie. Zapewniamy przystępne ceny produktów. Dodatkowe informacje o naszej propozycji dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:

2. CODA
Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Coda ze Zbąszynia w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w produkcji i montażu profesjonalnych systemów ogrodzeniowych różnego rodzaju. Oferujemy Państwu siatki ogrodzeniowe plecione, ocynkowane albo ocynkowane i powlekane PCV, panele ogrodzeniowe ocynkowane i malowane proszkowo 2D i 3D, siatki leśne oraz hodowlane, siatki do upraw leśnych oraz zgrzewane, słupki i akcesoria, podmurówkę prefabrykowaną a oprócz tego bramy i furtki skrzydłowe i przesuwane oraz fachowy montaż zamówionego produktu. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo budowlane Drewland to firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca trwałe i wygodne domy letniskowe i mieszkalne wykonane z drewna. Proponujemy głownie domy szkieletowe oraz domy z bali drewnianych jak również inne systemy budowlane. Proponowane przez nas domy są energooszczędne i przede wszystkim szybkie w budowie. Odpowiednio zabezpieczone służą ich mieszkańcom na długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz zachęcamy do współpracy.
Kategoria:

Jesteśmy przedsiębiorstwem. które na rynku istnieje od 1989 roku i składa się z doświadczonych specjalistów. W naszym przedsiębiorstwie są zatrudnieni inżynierowie, menadżerowie z zakresu budownictwa czy też wielu innych pracowników technicznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać izolacje natryskowe pianką PUR czy też izolacje polimocznikiem. Każdy nasz klient może liczyć na pełną dokumentację techniczną z wykonanych przez nas usług. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z naszą firmą będzie w pełni zadowolony. Jesteśmy w stanie każdemu zapewnić najlepszą izolację swoich budynków zgodną z najwyższymi standardami.
Kategoria:

VERA-VIA to firma z Częstochowy, która od 11 lat zajmuje się produkcją oraz sprzedażą oznakowania pionowego ruchu drogowego i szeregu produktów z zakresu reklamy wielkogabarytowej. Oferujemy możliwość wykonania grafik indoor i outdoor, w tym plakatów, banerów, naklejek, fotografii. Przy realizacji zamówień wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt: plotery tnące Jaguar 2 i 4 oraz ploter drukujący Mutoh ValueJet. Z kolei do wykonania znaków drogowych stosujemy folie odblaskowe 3M I-ej, II-ej i III-ej generacji. Zakres naszej działalności obejmuje również montaż znaków drogowych oraz reklam. Szczegółowe wiadomości dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl