Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997


 
Opis Zastanawiasz się nad tym w jaki sposób dobrać bieliznę dla siebie i dla swojego ukochanego? Szukasz sklepu, którym będziesz mieć spory wybór? Zapraszamy Cię do zapoznania się z bogatą ofertą naszej hurtowni bielizny i odzieży. Prowadzimy sprzedaż w formie online, mamy szeroki wybór i stawiamy na przystępne ceny. Mamy coś dla dzieci, kobiet i mężczyzn.

 

Słowa kluczowe hurtownia bielizny   hurtownia odzieży   hurtownia zabawek   hurtownia online
Url http://hurtownialuka.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Firmy wg branż > Handel
Data wpisu Dec 20, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Kupujemy, przejmujemy zadłużone spółki kapitałowe. Pośredniczymy w sprzedaży udziałów w spółkach prawa handlowego,głównie w pakietach 100% zapewniających całkowitą kontrolę nad spółką.
Przejmujemy zarządy w spółkach rokujących możliwość dalszego funkcjonowania na rynku, po uprzedniej restrukturyzacji,zawarciu układu i ograniczeniu kosztów stałych. Tworzymy na bazie przedsiębiorstwa w likwidacji,nowy podmiot, który może wykorzystać potencjał spółki likwidowanej.
Oferujemy zmianę zarządu, zgłoszenie zmian do KRS, doradztwo i pełną obsługę prawną, a także prawne przejęcie zobowiązań.
Działalność w zakresie obrotu udziałami w spółkach kapitałowych prowadzimy od 2000 roku.
Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w obrocie udziałami i akcjami odczuwamy po zaufaniu, jakim obdarzają nas zleceniodawcy, polecając nasze usługi nowym klientom i przedsiębiorcom.
W przypadku zainteresowania Naszą ofertą prosimy o kontakt :
Doradca Prawny: Piotr Krauze +48 516 805 960

Consultgeneral Sp. z o.o.
ul.Głowackiego 7A
32-800 Brzesko
tel. +48 14 663 38 35
fax +48 14 663 38 36
tel.kom. +48 516 805 960
biuro@consultgeneral. biz
www.consultgeneral.biz

KRS: 0000001191
NIP: 869-19-29-322
REGON: 020343090
Kategoria:

Nasza oferta jest nadzwyczajnie obfita i pełna wielorakich możliwości. Proponujemy, nie tylko profesjonalne rozwiązania, lecz także pomoc w utworzeniu osobistego interesu. Nasi doradcy podpowiedzą, jak należy zapisać wniosek o dotację, a także jak zaplanować działalność, aby była ona najbardziej dochodowa. ECO Myjnie posiadają najświeższe urządzenia myjące, jakie świetnie się egzaminują w sektorze samochodowym, ale także w gastronomii czy służbie zdrowia. Zapewniamy niskie opłaty przy zachowaniu najwyższych standardów. Zapraszamy do współpracy wszystkich pragnących ekspresowo i efektywnie pozbyć się zbytecznego zabrudzenia. Więcej o nas na naszej stronie internetowej:
Kategoria:

Chcesz podpisać umowę na ubezpieczenie mieszkania? Szukasz towarzystwa ubezpieczeniowego, które zaproponuje Ci dobre warunki? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję, wejdź na stronę tanieubezpieczeniemieszkania, zapoznaj się z naszymi zasadami działania i skorzystaj z naszych usług. My zajmiemy się porównaniem ofert dopasowanych do Twoich potrzeb, damy Ci kilka cennych wskazówek i powiemy jak czytać ogólne warunki umowy.
Kategoria:

Ofertą Biura Excelio jest świadczenie usług w ramach wirtualnego biura. Excelio to cztery lokalizacje w Warszawie - Al. Jerozolimskie 6/406, Marszałkowska 83/29, Smolna 13/406 oraz Rejtana 7/9 lok. 1. Lokalizacje pozwalają między innymi na uzyskanie łatwego dostępu do Urzędów Skarbowych. Dodatkowo klienci korzystając z usług Biura Excelio mogą też liczyć na możliwość zarejestrowania działalności pod danym adresem jednego z biur, czy też na obsługę poczty, faksu oraz telefonu. Excelio oferuje również pomoc prawną i księgową.
Kategoria:

Firma PIN Consulting Sp. z o.o. ma siedzibę zlokalizowaną w Piasecznie. Nasza firma specjalizuje się w gwarantowaniu bezpieczeństwa funkcjonowania przedsiębiorstwom. Funkcjonujemy w licznych obszarach, dlatego możemy zagwarantować osobom zainteresowanym naszymi świadczeniami, dużą skuteczność działania. Elementami naszej działalności jest zapewnienie bezpieczeństwa danych personalnych, szeroki zakres BHP, ochrona prawna podmiotów gospodarczych i wiele innych. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy jest doskonałą wizytówką doskonałej klasy świadczonych usług. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl