Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
7
65012


 
Opis "ELEKTRO-HURT" to firma działająca na rynku elektrotechnicznym od wielu lat. Prowadząc sieć hurtowni elektrycznych w wielu miastach Polski, (np. Poznań, Opole, Wrocław), zapewnia bogaty asortyment hurtowo i detalicznie. W ofercie dostępny jest m.in. osprzęt instalacyjny, elektronarzędzia, rury i listwy, systemy tras kablowych, źródła światła, rozdzielnice elektryczne, szafy sterownicze, kable i przewody elektryczne. Firma "ELEKTRO-HURT" współpracuje z cenionymi producentami, oferując najlepszy asortyment na rynku w atrakcyjnych cenach.

 

Słowa kluczowe korytka kablowe   listwy na kable   rozdzielnice elektryczne   szafy sterownicze   kable   przewody   hurtownia elektryczna
Url http://elektro-hurt.gniezno.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Feb 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
W Tczewie w województwie pomorskim mieści się siedziba firmy Automex System. Zajmujemy się wykonywaniem urządzeń i systemów ważących, a działalność w branży prowadzimy już od 1995 roku. Dysponujemy specjalistycznym, na bieżąco modernizowanym parkiem maszynowym i zatrudniamy sztab doświadczonych inżynierów. W naszej ofercie znaleźć można nalewarki wagowe, wagopakarki, wagi specjalne, do napełniania worków big-bag czy też wyposażenie linii rozlewczych. Gwarantujemy fachowy serwis urządzeń, najwyższą jakość oferowanych rozwiązań i atrakcyjne warunki współpracy. Szczegóły oferty zamieściliśmy na naszej witrynie.
Kategoria:

OGA BIS to firma trudniąca się sprzedażą balanserów, narzędzi, jak również szybkozłącz cenionej marki NITTO KOHKI. Nasza siedziba mieści się w Swarożynie. Oferujemy Państwo bardzo rozbudowaną ofertę narzędzi, u nas mogą zakupić Państwo m.in. pilnikarki oraz piły, szlifierki kątowe i trzpieniowe, wiertarki, młotki igłowe elektryczne, przenośne wytłaczarki hydrauliczne. Oprócz samej sprzedaży owych produktów, trudnimy się również ich serwisem, zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i późniejszym. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na witrynie internetowej.
Kategoria:

Portal zajmujący się tematyką przemysłu. Mający ciekawe akcesoriów przemysłowych, specjalne opracowania obejmujące temat czynności usługowo-przemysłowych oraz przewozu materiałów. W portalu znaleźć można sporo wiadomości i nowinek ze świata przemysłu czy recenzje ciekawych inwestycji.
Kategoria:

Proponujemy zapoznanie się z propozycją firmy firmy Palko-Plast z Warszawy. Jesteśmy firmą, jaka oferuje całościową obsługę w zakresie dostarczanych przez nas produktów. Dysponujemy idealnie wyposażonym zapleczem technicznym, a w naszej pracy wykorzystujemy zarówno wiedzę, jak i wypróbowane technologie. Nasi wykwalifikowani pracownicy dbają o każdy element naszego artykułu. Oferujemy wszechstronną usługę i gwarantujemy, że jesteśmy terminowi oraz słowni. Możesz mieć pewność, że wytworzony przez na towar, będzie na najwyższym poziomie. Zapraszamy do nawiązania współpracy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu działalność firmy Ko-Ma z Opola, profesjonalnego przedsiębiorstwa z wieloletnią praktyką w obrocie surowcami wtórnymi. Specjalizujemy się w szybkim i bezpiecznym odbiorze surowców wtórnych. Obok skupu stali, aluminium, miedzi, puszek, akumulatorów czy też chłodnic samochodowych, specjalizujemy się także w kasacji pojazdów samochodowych i demontażu konstrukcji stalowych, budowlanych i przemysłowych. Nasze prace stoją na wysokim poziomie, gdyż staramy się zadowolić wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających petentów. Nasza kadra pracownicza to grono przeszkolonych pracowników, które poradzi sobie z każdym problemem. Najważniejsza jest dla nas terminowość oraz rzetelność wykonywanych przez nas prac w wyjątkowo niskich cenach. W celu zapoznania się ze szczegółową propozycją przedsiębiorstwa zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl