Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22090
415
1
65196


 
Opis "ELEKTRO-HURT" to firma działająca na rynku elektrotechnicznym od wielu lat. Prowadząc sieć hurtowni elektrycznych w wielu miastach Polski, (np. Poznań, Opole, Wrocław), zapewnia bogaty asortyment hurtowo i detalicznie. W ofercie dostępny jest m.in. osprzęt instalacyjny, elektronarzędzia, rury i listwy, systemy tras kablowych, źródła światła, rozdzielnice elektryczne, szafy sterownicze, kable i przewody elektryczne. Firma "ELEKTRO-HURT" współpracuje z cenionymi producentami, oferując najlepszy asortyment na rynku w atrakcyjnych cenach.

 

Słowa kluczowe korytka kablowe   listwy na kable   rozdzielnice elektryczne   szafy sterownicze   kable   przewody   hurtownia elektryczna
Url http://elektro-hurt.gniezno.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Feb 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Firma Aimtech z Warszawy zaprasza Państwa do współpracy oraz skorzystania ze swojej ciekawej oferty. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów transportu wewnętrznego. Oferujemy Państwu uniwersalne podnośniki i komponenty i akcesoria np. elektrobębny, szczotki techniczne i antystatyczne a także wytrzymałe taśmy gumowe i tworzywowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny jak i miłą atmosferę współpracy. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany i doświadczony personel. Żeby dowiedzieć się więcej bądź skontaktować z naszą firmą, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy PHSC Systemy Czyszczące Sp. z o.o. -producenta: preparatów myjących, czyszczących, powłok antygraffiti systemu AGS Professional i powłok antyplakatowych. Albowiem w bieżących czasach graffiti stało się niemalże plagą firma ta proponuje Państwu ścieranie graffiti z użyciem zmywaczy KT systemu AGS Professional. Ich wartością jest to, że nie uszkadzają czyszczonych powierzchni. Oprócz tego PHSC Systemy Czyszczące proponuje wykorzystanie powłok antygraffiti dających troskę czasową bądź trwałą - w zależności od potrzeb. przedsiębiorstwo proponuje również zabezpieczenia antyplakatowe, chroniące przed wnikaniem kleju oraz umożliwiające dokładne usunięcie taśm, nalepek i plakatów. Ponadto oferują oni Państwu kompetentne pranie chemiczne elewacji, a także czyszczenie i mycie ekranów akustycznych. Więcej na stronie.
Kategoria:

Głównym profilem działalności zakładu Bamor z Reska jest produkcja kontenerów użytkowych. W ofercie ma też wykonywanie konstrukcji stalowych. Dzięki ponad 50-letniej obecności na rynku zdobyła bogate doświadczenie. Przedsiębiorstwo dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym, dzięki któremu zlecone zamówienia może wykonywać szybciej i sprawniej. Przyjmuje ona także zlecenia na kontenery o niestandardowych rozmiarach. Do tej pory firma wytwarzała kontenery przeznaczone dla handlu, usług, sanitariatu bądź celów mieszkaniowych. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć zamieszczoną na stronie internetowej przedsiębiorstwa.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Zakład Hydrauliki Siłowej z Kobylanki. Od 1999 roku zajmujemy się fabrykacją i naprawą modułów hydrauliki siłowej. Ponadto prowadzimy doradztwo techniczne oraz konstrukcyjne oraz służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów w zakresie hydrauliki siłowej, co umożliwia ukończenie urządzeń prototypowych, zgodnych z indywidualnym zamówieniem użytkownika. Potencjał, który posiada nasza jednostka sprawia, iż jesteśmy w stanie dorównać niemalże każdemu wyzwaniu. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Szczegółowe informacje o przedsiębiorstwie zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

trzonkidrewniane.plProdukcja artykułów z drewna to podstawowy profil działalności firmy Rąpała Stanisław Wyroby z drewna mieszczącej się w Rzepienniku Biskupim. W różnorodnej ofercie znajdują się drewniane artykuły dla górnictwa, trzonki do narzędzi, motyk, grabi, siekier, toporów, łopat, drzewce flagowe, kije do szczotek, mioteł, mopów, paliki geodezyjne oraz tarcica drzewna. Sprzedawane są artykuły w rozmaitych rozmiarach oraz kształtach. W zakładzie wykonywane są także indywidulne zlecenia klientów, a zakupiony towar dowożony jest na miejsce. Zapewniamy, że dzięki stosowaniu wysokogatunkowego drewna, wszystkie artykuły charakteryzuje wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Wieloletnie doświadczenie w obróbce drewna pozwalają również na udzielanie kompetentnych porad i pomoc w doborze odpowiednich wyrobów. Dokładna oferta została przedstawiona na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl