Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20443
415
14
64917


 
Opis "ELEKTRO-HURT" to firma działająca na rynku elektrotechnicznym od wielu lat. Prowadząc sieć hurtowni elektrycznych w wielu miastach Polski, (np. Poznań, Opole, Wrocław), zapewnia bogaty asortyment hurtowo i detalicznie. W ofercie dostępny jest m.in. osprzęt instalacyjny, elektronarzędzia, rury i listwy, systemy tras kablowych, źródła światła, rozdzielnice elektryczne, szafy sterownicze, kable i przewody elektryczne. Firma "ELEKTRO-HURT" współpracuje z cenionymi producentami, oferując najlepszy asortyment na rynku w atrakcyjnych cenach.

 

Słowa kluczowe korytka kablowe   listwy na kable   rozdzielnice elektryczne   szafy sterownicze   kable   przewody   hurtownia elektryczna
Url http://elektro-hurt.gniezno.pl/
Kategorie Produkcja Przemysł
Data wpisu Feb 6, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Od samego początku zajmujemy się zaopatrzeniem technicznym przedsiębiorstw produkcyjnych w takie produkty jak pasy zębate, koła zębate, pasy napędowe, pasy transportowe, przenośniki taśmowe i inne..
W pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania z dziedziny techniki napędu i transportu.

Nasze produkty to oryginalne i wysokiej jakości materiały renomowanych światowych producentów. W swojej pracy stawiamy na jakość, dlatego gwarantujemy fachowe doradztwo techniczne i sprawną obsługę z 24-godzinnym serwisem na terenie całego kraju.

Specjalizujemy się w dostawach:
• taśm bezkońcowych (poliuretanowe, silikonowe, neoprenowe)
• taśm transportujących (PVC, PU, tkaninowe, gumowe, siatkowe, teflonowe)
• pasy napędowe płaskie, łączone
• pasy zębate (gumowe calowe, poliuretanowe metryczne)
• pasy wielorowkowe i wariatorowe
• pasy klinowe gumowe i łączone
• tuleje ETP, samozaciskowe
• tuleje Taper Lock
• łańcuchy
• koła łańcuchowe i zębate
• elektrobębny i rolki
• elementy pneumatyki
Kategoria:

W naszej ofercie odnalazło się niemało rozwiązań, jakie z powodzeniem mogą odnaleźć zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Wobec tego też oferujemy takie produkty jak sensory do mediów płynnych i gazowych, do rozróżniania obiektów oraz układów diagnostycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak udzielać konsultacji i dopomagać w doborze odpowiedniego dla naszych Klientów towaru. Posiadamy rutynowe systemy, ale na specjalne życzenie, realne jest skomponowanie wyspecjalizowanego urządzenia. Ifm electronic sp. z o.o. to pełne przekonanie i gwarancja najwyższej próby artykułów i usług. Komplet głównych informacji o naszej działalności i pełna propozycja, zamieszczone są na naszej stronie internetowej:
Kategoria:

SP Gniewko Kluczewo produkuje pomadki mleczne i syropy (syropy wysokosłodzone). W ofercie jest również woda mineralna - woda pomorzanka oraz cukierki krówki. Gniewko z Kluczewa to producent pomadek i producent syropów.
Spółka Gniewko Kluczewo - producent pomadek mlecznych, syropów, cukierków krówki i wody nisko zmineralizowanej Pomorzanka.
Kategoria:

Dudix, jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji oraz sprzedaży rusztowań ramowych. Mamy bogate doświadczenie w tej branży, jakie uzyskiwaliśmy przez wiele lat, współpracując zarówno z firmami z Polski jak i z zagranicy. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy opracowane specjalnie na Państwa potrzeby ocynkowane rusztowania ramowe dostosowane do rusztowań typu Plettac, Layher, Rux i Bosta. Posiadamy pozytywną rekomendację na eksploatację jak i dystrybucję naszych systemów rusztowaniowych otrzymaną od Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej. A jako jedna z niewielu firm na rynku posiadamy zrobotyzowane stanowisko spawalnicze, zapewniające najwyższą jakość naszych wyrobów. Miarą naszego sukcesu jest Państwa satysfakcja, dlatego stale pracujemy nad udoskonalaniem naszych artykułów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie:
Kategoria:

Firma HYDAC to najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej obejmujące komponenty, systemy hydrauliczne oraz agregaty hydrauliczne i agregaty smarne. Nasza oferta to filtry, hydroakumulatory, zawory, bloki sterownicze, armatura, chłodnice, systemy chłodzące, pompy, konsole pomp, czujniki, elektronika, sprzęgła. Zakres naszej działalności obejmuje również projektowanie, montaż, uruchomienie i wyspecjalizowany serwis urządzeń. To, co jednak nas wyróżnia to fachowa wiedza inżynierska, wieloletnie doświadczenie i profesjonalne podejście do klienta, poparte szkoleniami technicznymi.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl