Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64950


 
Opis Szukasz sprawdzonych propozycji finansowych? Chciałbyś gdzieś ulokować swoja gotówkę, ale nie wiesz, na jakie fundusze i lokaty zwracać uwagę? Zapraszamy Cię na naszego bloga. Od lat sprawnie poruszamy się po świecie finansów. Wiemy, jakie są oczekiwania naszych czytelników i każdego dnia staramy się poruszać tematy związane z pożyczaniem i inwestowaniem gotówki. Jeśli chcesz zgłębić swoją wiedzę, to zrobisz to właśnie u nas. Zachęcamy do regularnego zaglądania na nasz portal.

 

Słowa kluczowe inwestycje   fundusze   nieruchomości   oszczędzanie   finanse
Url http://www.infofinansowy.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Data wpisu Jul 25, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Oferta Wielkopolska SKOK to usługi finansowe dla każdego. To polska kasa oszczędnościowo-kredytowa godna najwyższego zaufania. Załóż konto ROR za złotówkę lub bezpłatne konto, jeśli masz poniżej 30 lat. Nasze stabilne lokaty terminowe to zysk nawet przy oszczędzaniu małych kwot. Nasze ubezpieczenia na życie, samochód i mieszkanie to poczucie bezpieczeństwa dla ciebie i rodziny. W Wielkopolska SKOK udzielamy też pożyczek. Pożyczki na PIT lub na wyciąg szybka pożyczka chwilówka.
Kategoria:

Usługi księgowe. Profesjonalna księgowa oferuje :Prowadzenie Pełnej Księgowości, Książki Przychodów i Rozchodów, rozliczanie PIT, obsługę dokumentów dla ZUS i US. Ponad 1o lat doświadczenia, wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalności Rachunkowość. Solidnie i rzetelnie. Zapraszam do skorzystania z moich usług.
Kategoria:

Przedstawiamy Ci naszą ofertę i chcemy Ci powiedzieć, że jesteśmy specjalistami od dobierania kredytów i ubezpieczeń. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i do przedsiębiorców. Znamy się na kredytach hipotecznych, ale potrafimy także znaleźć korzystny leasing bez BIK. Jeśli więc Twoja firma ma przejściowe kłopoty finansowe i jeżeli wydaje Ci się, że nie masz szans na zakup nowej floty samochodów, to zgłoś się do nas.
Kategoria:

Działalność naszej firmy skupia się przede wszystkim na dobieraniu korzystnych pakietów ubezpieczeniowych dla wszystkich klientów. Współpracę chętnie podejmiemy z osobami młodymi, które dopiero wkraczają w dorosłe życie, i które na przykład szukają ubezpieczenia turystycznego, ale także z osobami, które są w sile wieku i które chcą zawrzeć dodatkową umowę na ubezpieczenia zdrowotne. Jesteśmy dyspozycyjni i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
Kategoria:

Krystyna Fabijańska to agent ubezpieczeniowy PZU z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w obszarze różnego rodzaju ubezpieczeń. Posiada dwa biura w Radzyniu Podlaskim, mimo to swoją działalność prowadzi na terenie całej Polski. Krystyna Fabijańska w swojej ofercie posiada polisy zarówno dla osób indywidualnych, jak i małych, dużych i średnich firm, a także osób prowadzących działalność gospodarczą, dobrowolne i obowiązkowe. Służy także wsparciem oraz radą przy wyborze różnorodnego rodzaju ubezpieczeń: komunikacyjne, majątkowe (w tym AC, OC, NNW, NNW max, PZU Autopomoc), rolnicze, dla lekarzy i pozostałych grup zawodowych, turystyczne. Wykupienie polis łączy się z wieloma rabatami ze strony ubezpieczyciela, na przykład do 60% ulgi na OC za jazdę bezwypadkową, a także z obsługą oraz opieką medyczną na najwyższym poziomie, co czyni ofertę Krystyny Fabijańskiej jedną z lepszych na rynku. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl