Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168


 
Opis Wykonujemy na terenie całego kraju odwierty pod pompy ciepła. Posiadamy rozbudowane oraz nowoczesne zaplecze techniczne, co pozwala nam zapewnić solidne odwierty do pomp ciepła. Nasze usługi obejmują również wiercenia geologiczne, wiercenie studni, badania zagęszczenia gruntu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe Studnie   Wiercenie studni   Odwierty pod pompy ciepła
Url http://www.aquapomp.pl
Kategorie Budownictwo > Pompy ciepła
Data wpisu Jun 17, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Pompy ciepła
Na stronie internetowej firmy Wirpomp odnaleźć można ofertę zestawów hydroforowych wraz z różnymi rodzajami pomp. Przedsiębiorstwo WIRPOMP istnieje na rynku od 1958 roku potwierdzając tym samym swoje spore doświadczenie. Dzięki stworzonej witrynie można szczegółowo zapoznać szczegółowe zapoznanie się z produktami przedsiębiorstwa takimi jak hydrofory czy pompy zatapialne. Fachowe doradztwo ze strony pracowników zagwarantuje satysfakcje z zakupu.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo APVACUUM istnieje od ponad pięciu lat, ale pomimo krótkiego stażu na rynku może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży próżniowej. Nasza propozycja skierowana jest do klientów instytucjonalnych. Zajmujemy się dostarczaniem doskonałej jakości artykułów i systemów z aspektu techniki i technologii próżniowych oraz powiązanej z tym kompleksowej obsługi klientów. Proponujemy również świadczenia serwisowe dla wszystkich oferowanych przez nas produktów. Prowadzimy działalność na terenie Polski. Charakteryzuje nas wysoka jakość oferowanych artykułów i usług oraz wysokie kwalifikacje zatrudnionych przez nas ludzi.
Kategoria:

SONNIGER to europejski dostawca nowoczesnych, ekologicznych i optymalnie dobranych urządzeń do ogrzewania przemysłowego. Jesteśmy generalnym dystrybutorem nagrzewnic gazowych firmy APEN GROUP - największego europejskiego producenta i lidera w zakresie technologii nagrzewnic gazowych. W naszej ofercie znajdują się także przemysłowe kurtyny powietrzne SONNIGER GUARDPRO.

SONNIGER to także filozofia HEATING PARTNERS, której głównym celem jest wsparcie rozwoju biznesu firm branży grzewczej.
Jednym z kluczowych celów działania SONNIGER jest promocja filozofii HEATING PARTNERS. My w SONNIGER jako PARTNERZY, stawiamy sobie na celu wsparcie rozwoju firm branży grzewczej poprzez wykorzystywanie wieloletnich doświadczeń pozyskanych na różnych rynkach europejskich.
Doświadczenia SONNIGER zdobyte na rynkach europy zachodniej oraz wschodniej to cenne źródło wiedzy i inspiracji. Dlatego też, poza kompleksową wiedzą z zakresu produktów oferowanych przez SONNIGER, chcielibyśmy podzielić się praktyczną wiedzą i doświadczeniem z zakresu zarządzania, organizacji działań sprzedażowych, marketingowych ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki rynku grzewczego.

Doradcy SONNIGER to zespół otwartych, kompetentnych, dynamicznych i gotowych do współdziałania ludzi. Poza pomocą w doborze urządzeń chętnie doradzimy jak skutecznie pozyskiwać nowych Klientów, prowadzić działania sprzedażowe czy budować wiarygodny wizerunek Twojej firmy.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo J.J. Krupiński w Klimontowie w województwie małopolskim zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy wysokiej jakości agregaty wysokociśnieniowe, lekkie podgrzewacze wody, bębny na węże wysokociśnieniowe, a dodatkowo pompy nurnikowe. Oferujemy serwis i naprawę agregatów oraz pomp. Wykonujemy również nietypowe elementy toczone wg rysunków i inne niestandardowe zlecenia. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.
Kategoria:

Usługi w zakresie odwiertów pod pompy ciepła. Wykonywane przez specjalistów, przy wykorzystaniu najlepszego dostępnego na rynku sprzętu.

Nasi specjaliści służą pomocą i poradą. Firma wykonuje oględziny w terenie.

W tym celu proszę odwiedzić dział kontakt i umówić się na spotkanie. Do Państwa dyspozycji kontakt poprzez wiadomość e-mail, kontakt telefoniczny (podano numer komórkowy i telefon stacjonarny), oraz fax.

Zapraszamy na witrynę firmy odwierty.eu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl