Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
3
64866


 
Opis Wchodząc na stronę internetową 360money, która stanowi wysokiej klasy blog, poświęcony poradom z rynku finansów oraz pieniędzy, możecie Państwo zaznajomić się z szeroką gamą artykułów specjalistycznych, jakie związane są z tematyką: zarabianie, oszczędzanie, praca, inwestycje. Zachęcamy do zaznajomienia się bliżej z naszą tematyką wpisów i kontaktu w razie większego zainteresowania przedsiębiorczością.

 

Słowa kluczowe inwestycje   oszczędzanie   zarabianie   praca   finanse
Url http://www.360money.pl
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Data wpisu Jul 25, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Oferty nieruchomości Opole. Mieszkania, domy, lokale, obiekty komercyjne, inwestycyjne, działki. Sprzedaż oraz wynajem.
Głównym celem naszej działalności jest pomoc Państwu przy zawieraniu umów kupna/sprzedaży, najmu/wynajmu nieruchomości. Naszą pierwszą licencję zawodową odebraliśmy ponad 12 lat temu i od tego czasu nieprzerwanie świadczymy dla naszych Klientów usługi pośrednictwa w zakresie szeroko pojętego obrotu nieruchomościami. Zdajemy sobie sprawę że każdej ze stron zależy, by transakcje zawierane były zgodnie z przepisami prawa, bezpiecznie i korzystnie dla zainteresowanych stron. Dlatego też w swojej wieloletniej działalności czynności pośrednictwa wykonujemy ze szczególną starannością kierując się zasadą ochrony interesów osób, na rzecz których są one wykonywane. Współpracujemy z instytucjami wspomagającymi obrót nieruchomościami takimi jak : banki, rzeczoznawcy majątkowi, geodeci, architekci, oraz notariusze.
Nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Od wielu lat jesteśmy uczestnikami wszelkich szkoleń organizowanych przez Opolskie Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości oraz Powszechne Towarzysto Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości w Warszawie. Dodatkowo od ponad roku uczestniczymy w indywidualnym projekcie unijnym podnoszącym kwalifikacje wszystkich naszych Agentów. W ramach tego programu jesteśmy uczestnikami szkoleń z zakresu nieruchomości, prawa, fotografii, rozmowy z klientem, negocjacji, home stagingu oraz wielu innych zagadnień związanych z szeroko pojętym obrotem nieruchomościami. Jako firmie zależy nam, aby nasi Agenci byli najlepiej wykwalifikowanymi specjalistami na rynku.
Kategoria:

Jeżeli oczekujesz pomocy i nie wiesz, w jaki sposób poprawnie wypełnić pit 37 to jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem w Internecie formularzpit37.pl gdzie możesz otrzymać kompleksową pomoc w zakresie wypełniania i rozliczania się. Wiedza, jaką możemy Ci przekazać przyda się Tobie na całe życie powodując, że bezbłędnie i sprawnie będziesz mógł lub mogła wypełniać i rozliczać się z różnego rodzaju pitów.
Kategoria:

Nie musisz fatygować się do stacjonarnych placówek firm ubezpieczeniowych, aby sprawdzić jakie są ich aktualne oferty prezentowanych polis. W tym celu możesz wejść na stronę internetową naszej firmy, a co za tym idzie skorzystać z bardzo prostego narzędzia wyszukiwania polis rozmaitych towarzystw. Współpracę prowadzimy z kilkudziesięcioma punktami ubezpieczeniowymi. Więcej informacji o nas w naszym serwisie.
Kategoria:

Szukasz biura rachunkowo-podatkowego, jakie zapewni wszechstronną obsługę Twojej firmie? Oczekujesz profesjonalizmu, a także punktualności realizowanych zleceń? W takim razie powinieneś zaznajomić się z ofertą istniejącego od 1995 roku biura rachunkowo-podatkowego Thomeyer. Wskutek wieloletniej działalności i osiągniętemu doświadczeniu kancelaria podatkowa zapewnia usługi o najwyższym standardzie. Determinantami sukcesu tej firmy są przede wszystkim: kompetencja, profesjonalizm, interdyscyplinarna wiedza, a także indywidualne nastawienie do każdego zadania. W dodatku biuro rachunkowo-podatkowe Thomeyer może poszczycić się wieloma kontraktami i ogromnym gronem zadowolonych i stałych klientów. Do tego gwarantuje tajność, bezpieczeństwo, oszczędność czasu i punktualne realizowanie zleceń. Biuro mieści się w Elblągu. Więcej informacji o obszarze usług kancelarii podatkowej mieści się na stronie.
Kategoria:

Decydując się na rzetelne usługi Biura Informacji Gospodarczej Erif klienci będą mogli sprawdzić, czy ich kontrahent jest wypłacalny finansowo. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, troszczy się też o regularną aktualizację swoich baz danych, które zdobyły pozytywną weryfikację przez GIODO. Oferta przeznaczona jest praktycznie do wszystkich form działalności w Polsce, w tym także i do klientów indywidualnych, którzy jako zwyczajni konsumenci pragną zweryfikować dane o wybranych firmach, jakie są dłużnikami, ale też i które regularnie płacą swoje zobowiązania finansowe o czasie. Decydując się więc na ofertę firmy będzie można dowiedzieć się naprawdę dużo.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl