Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995


 
Opis Firma CGO Offshore Services proponuje kontrahentom sposobność założenia spółek w lokalizacjach offshorowych. Trudnimy się także doradztwem związanym z optymalizacją obciążeń podatkowych. Z naszych usług mogą korzystać zarówno klienci prywatni, jak również podmioty gospodarcze. Nasze biura znajdują się w Łodzi oraz w Warszawie. Dodatkowo proponujemy dużą liczbę innych usług, pośród których kontrahenci znajdą interesujące dla siebie opcje. Ze szczegółami oferty mogą Państwo zapoznać się po kontakcie telefonicznym lub mailowym z naszymi konsultantami.

 

Słowa kluczowe wirtualne biura   usługi offshore   holdingi europejskie   ochrona kapitału   fundusze inwestycyjne
Url http://spolki.cgolegal.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Prawo
Data wpisu Oct 22, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Prawo
Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski & Guzek świadczy usługi kompleksowej obsługi prawnej, a w szczególności prowadzi sprawy z zakresu obsługi prawnej klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz z zakresu doradztwa podatkowego. Partnerami Adwokackiej Spółki Partnerskiej Grzybkowski & Guzek są adwokaci Tomasz Grzybkowski i Tomasz Guzek. Adwokat Tomasz Grzybkowski jest również doradcą podatkowym.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka Agata Klima-Nowak mieści się w Szczecinie. Została utworzona przez szczecińską adwokat Agatę Klimę-Nowak, aby mogła ona świadczyć pomoc prawną wszystkim, którzy – choć nie są prawnikami – chcą lub muszą zapoznać się z systemem prawnym, organami ścigania, sądami oraz organami administracyjnymi, w tym z urzędami podatkowymi.
Celem Kancelarii Adwokackiej jest właśnie niesienie pomocy takim klientom. Dlatego Kancelaria Adwokacka zapewnia usługi prawnicze osobom fizycznym, całym rodzinom, jednoosobowym przedsiębiorcom, spółkom i innym podmiotom.
Chociaż Szczecin to rodzinne miasto mecenas Agaty Klimy-Nowak – tutaj skupia się jej życie służbowe i prywatne – Kancelaria Adwokacka usługi prawnicze świadczy w całym regionie zachodniopomorskim, a gdy zaistnieje taka potrzeba – na terenie całej Polski.
Wszystkie zlecone sprawy Kancelaria Adwokacka podejmuje starannie i z zaangażowaniem, wykorzystując nabytą wiedzę i doświadczenie Agaty Klimy-Nowak, która jako adwokat zawsze poszukuje efektywnych rozwiązań, które zapewnią klientom Kancelarii Adwokackiej sukces, a ponadto pewność.
celem Agaty Klimy-Nowak nie jest tylko „chodzenie do sądu”, lecz RZECZYWISTE ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW.
Klienci mogą się skontaktować z Kancelarią Adwokacką oraz z adwokatem zarówno osobiście w siedzibie Kancelarii przy ul. Tkackiej 55 w Szczecinie, jak i za pośrednictwem telefonu (91 8315383 i 601 746019) oraz za pomocą poczty elektronicznej: adwokat(at)akn.szczecin.pl
Adwokat Agata Klima-Nowak zaprasza także do czytania jej bloga „Prawo dla przedsiębiorczych”, którego szczerze rekomenduje. Na pewno okaże się on praktyczny.
Kategoria:

Jest to adres firmy prawnej, której działalność nakierowana jest na udzielanie pomocy ludziom, którzy doświadczyli krzywdy i przysługuje im odszkodowanie. Ogromne doświadczenie a także skuteczność prowadzonych spraw sprawiły, że w rynek ubezpieczeń firma ta wpisała się już na stałe. Obrona praw klientów, które bronione są tutaj jak własny honor spowodowały, że dzisiaj biuro to jest odzwierciedleniem solidnego i rzetelnego partnera prawnego. Proponując bogata paletę usług, zawierających na przykład odszkodowania za chorobę zawodową, niesie pomoc tym, którym jest potrzebna.
Kategoria:

Adwokat gwarantuje kompleksową obsługę prawną kontrahentów indywidualnych i przedsiębiorstw, reprezentowanie przed sądami powszechnymi, organami administracji państwowej i samorządowej oraz w postępowaniach egzekucyjnych w przedmiocie wyegzekwowania należności pieniężnych i niepieniężnych. Dostarczamy usługi w ramach różnorodnych gałęzi prawa, w zależność od potrzeb naszych Klientów udzielamy pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, rodzinnego, konsumenckiego, spadkowego, a dodatkowo prawa pracy, prawa gospodarczego i handlowego. Sporządzamy również opinie oraz analizy prawne, a dodatkowo w imieniu klienta kierujemy również pertraktacje oraz reprezentujemy jego interesy przed takimi instytucjami jak sąd czy odpowiedni urząd.
Kategoria:

Zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowania za wypadki komunikacyjne i wypadkami w pracy w UK. Bez żadnych kosztów uzyskamy odszkodowania za wypadek w Wielkiej Brytanii nie z Twojej winy. Oferujemy: odszkodowania za urazy, zwrot kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu oraz wynajęcie pojazdu zastępczego (dla poszkodowanego kierowcy), refundacje wydatków leczenia, w razie trwałego i nieodwracalnego szwanku na zdrowiu renta lub całkowity zwrot utraconych dochodów, oraz inne wydatki poniesione w wyniku wypadku. Ponadto zapewniamy konsultacje lekarskie z specjalistą w dziedzinie urazów powypadkowych. Więcej w serwisie odszkodowanie.org.uk gdzie można znaleźć porady na temat wypadek UK
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl