Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
10
65104


 
Opis Firma CGO Offshore Services proponuje kontrahentom sposobność założenia spółek w lokalizacjach offshorowych. Trudnimy się także doradztwem związanym z optymalizacją obciążeń podatkowych. Z naszych usług mogą korzystać zarówno klienci prywatni, jak również podmioty gospodarcze. Nasze biura znajdują się w Łodzi oraz w Warszawie. Dodatkowo proponujemy dużą liczbę innych usług, pośród których kontrahenci znajdą interesujące dla siebie opcje. Ze szczegółami oferty mogą Państwo zapoznać się po kontakcie telefonicznym lub mailowym z naszymi konsultantami.

 

Słowa kluczowe wirtualne biura   usługi offshore   holdingi europejskie   ochrona kapitału   fundusze inwestycyjne
Url http://spolki.cgolegal.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Prawo
Data wpisu Oct 22, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Prawo
Strona Skuteczny-adwokat to niezależny ranking adwokatów z naszego kraju. Jeżeli poszukujecie opinii na temat adwokata, którego macie w planach zatrudnić zapraszamy na tę stronę. Znajdziecie tutaj wiele opinii, które na bieżąco weryfikujemy. Chcemy, żeby nasza strona opierała się na rzetelnych informacjach. Jeżeli poszukujecie dobrego adwokata ze swoich stron zachęcamy Was do lektury strony Skuteczny Adwokat. Dzięki naszej stronie wybierzecie dla siebie dobrego adwokata.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Adwokata Stanisława Szufla i Adwokat Agnieszkę Szufel-Figurską, członków Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej w Kielcach, funkcjonuje w Kielcach od 1969 roku. Nasi Adwokaci mają duże doświadczenie zawodowe, specjalizują się w obsłudze Klientów indywidualnych, oraz przedsiębiorstw. Nasza Kancelaria Adwokacka wykonuje pomoc prawną na rzecz osób fizycznych , jak też świadczy całościową obsługę podmiotów gospodarczych. Usługi prawne są pełnione w Kielcach, województwie świętokrzyskim, a dodatkowo na terenie całego kraju samodzielnie i w oparciu o współpracę z innymi kancelariami adwokackimi. Kancelaria Adwokacka świadczy także pomoc prawną udzielając konsultacji prawnych on-line. Ten rodzaj pomocy prawnej dotyczy przygotowania pisemnej opinii prawnej , opracowania projektu umowy lub innej konsultacji zagadnień prawnych, nie wymagających bezpośredniego kontaktu z Klientem, a dodatkowo analizy akt toczącego się postępowania bądź innych dokumentów.
Kategoria:

Strona podsuwa łatwy sposób na pozbycie się problemów natury prawnej. Firma daje nam możliwość wyceny odpowiedniego pisma. Możemy też dostać cenną poradę, lub potrzebną umowę. Wystarczy najpierw skorzystać z formularza- znajdziemy go na stronie. Później dostajemy darmową wycenę zamawianego pisma. Firma ma szerokie spectrum działania - oferuje pisma w sprawach cywilnych (np. dot. uchylania się od zapłaty, kwestiach rozwodowych czy powiązanych z prawami rodzica), karnych (np. umorzenie postępowania, zawieszenie kary) czy administracyjnych (np. problemy ze "skarbówką", podział gruntu). W przypadku dalszych wątpliwości odnośnie działania serwisu, należy zajrzeć do działu kontakt.
Kategoria:

Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych. Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania. W okresie 11- tu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne, odszkodowania za błędy lekarskie itp. Można powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w odszkodowaniach. Nasze prowizje nalezą do najniższych na rynku lecz mimo to oferujemy najwyższa jakość naszych usług. Skontaktuj się z nami, pozwól sobie pomóc.
Kategoria:

Działanie internetowej platformy Lexshop zasadza się na sprzedaży wzorów pism prawniczych. Bogata baza dokumentów zawiera liczne szablony między innymi apelacji w różnorodnych sprawach, czy też szeregu pozostałych pism, stworzonych przez specjalistów z konkretnej gałęzi prawa. Wszelkie wzory są dodatkowo przed udostępnieniem dla odbiorcy weryfikowane, przez co kupujący otrzymują gotowy do uzupełnienia szablon. Każdy szablon ma podaną daną cenę, która nie jest wygórowana. Cechą szczególną wzorów jest także opisanie ich rozbudowanym komentarzem autorów, co pozwala odbiorcom dowiedzieć się przykładowo o terminach składania wniosków, bądź też opłatach administracyjnych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl