Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65028


 
Opis Firma CGO Offshore Services proponuje kontrahentom sposobność założenia spółek w lokalizacjach offshorowych. Trudnimy się także doradztwem związanym z optymalizacją obciążeń podatkowych. Z naszych usług mogą korzystać zarówno klienci prywatni, jak również podmioty gospodarcze. Nasze biura znajdują się w Łodzi oraz w Warszawie. Dodatkowo proponujemy dużą liczbę innych usług, pośród których kontrahenci znajdą interesujące dla siebie opcje. Ze szczegółami oferty mogą Państwo zapoznać się po kontakcie telefonicznym lub mailowym z naszymi konsultantami.

 

Słowa kluczowe wirtualne biura   usługi offshore   holdingi europejskie   ochrona kapitału   fundusze inwestycyjne
Url http://spolki.cgolegal.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Prawo
Data wpisu Oct 22, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Prawo
Zachodniopomorskie Centrum Odszkodowań to firma, jaka zaistniała z myślą o pomocy osobom, które dochodzą należnych odszkodowań od firm ubezpieczeniowych. Z naszych usług skorzystać może każdy, kto wymaga wsparcia w dochodzeniu odszkodowania z tytułu szkód własnych, majątkowych lub komunikacyjnych. Wiemy jak trudno jest należycie zinterpretować przysługujące poszkodowanym prawa, z tej przyczyny udzielamy niezbędnych rad i podpowiedzi i upraszczamy uzyskanie przydatnych kosztorysów bądź ekspertyz dzięki trwałej kooperacji z niezależnymi rzeczoznawcami. Wnikliwe informacje na temat propozycji naszych działań odkryjecie Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Ochrona zarówno osobista jak i też mienia publicznego to domena ochrony juwentus. W tym wypadku dana osoba ma możliwość skorzystania z bardzo szerokiej oferty firmy w ramach której znajduje się wiele projektów takich jak m.in. ochrona za pomocą telefonu komórkowego, systemy alarmowe, monitoring oraz ochrona aut. Większość usług opiera się o nowoczesne systemy które w dużym stopniu mają wpływać na bezpieczeństwo danej jednostki.
Kategoria:

Monika Peda to Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk Południe w Gdańsku. Kancelaria istnieje od 2011 roku i w zakres jej obowiązków wchodzą wszystkie obowiązki komornicze ustalone regułami kodeksu cywilnego i ustawy o komornikach sądowych i egzekucji. Zapoczątkowanie współpracy z Kancelarią komorniczą polega na złożeniu oryginału tytułu wykonawczego i wypełnieniu właściwego wniosku egzekucyjnego. Egzekutor mając do dyspozycji systemy elektroniczne, tudzież posługując się innymi źródłami uzyskiwania informacji, ma za zadanie ustalenie majątku dłużnika i jego zajęcie na drodze przymusu egzekucyjnego. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Radcy Prawnego Justyna Lubińska z Płocka. W obszar usług wykonywanych przez Kancelarię wchodzi: udzielanie porad, sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie pozwów, apelacji, wniosków, tworzenie i analiza umów. Dodatkowo reprezentujemy klienta w postępowaniach sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych. Pomagamy w kwestii windykacji należności. Nowo powstającym podmiotom gospodarczym w rejestrowaniu działalności. Obsługujemy również klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Kategoria:

Potrzebujesz pomocy w zakresie prawa rodzinnego lub karnego? Adwokat Anna Marcinkowska oferuje porady prawne i reprezentację w trakcie postępowania sądowego – klientom indywidualnym i przedsiębiorcom.
Doświadczona prawniczka, absolwentka łódzkiego Wydziału Prawa i Administracji, może wystąpić jako Twój pełnomocnik lub obrońca. Jej specjalizacja obejmuje zwłaszcza sprawy dotyczące rozwodów, alimentów, prawa do opieki nad dziećmi, podziału majątku małżonków, choć w zakresie jej usług znajduje się również prawo karne, a zwłaszcza pomoc przy uzyskaniu zadośćuczynienia czy odszkodowania.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl