Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948


 
Opis Firma CGO Offshore Services proponuje kontrahentom sposobność założenia spółek w lokalizacjach offshorowych. Trudnimy się także doradztwem związanym z optymalizacją obciążeń podatkowych. Z naszych usług mogą korzystać zarówno klienci prywatni, jak również podmioty gospodarcze. Nasze biura znajdują się w Łodzi oraz w Warszawie. Dodatkowo proponujemy dużą liczbę innych usług, pośród których kontrahenci znajdą interesujące dla siebie opcje. Ze szczegółami oferty mogą Państwo zapoznać się po kontakcie telefonicznym lub mailowym z naszymi konsultantami.

 

Słowa kluczowe wirtualne biura   usługi offshore   holdingi europejskie   ochrona kapitału   fundusze inwestycyjne
Url http://spolki.cgolegal.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Prawo
Data wpisu Oct 22, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Prawo
Kancelaria prawna Poznań. Kompleksowa obsługa prawna firm. Radca prawny, Poznań. W naszej ofercie doradztwo prawne z dziedzin: zakładanie spółek, windykacja wierzytelności, egzekucje komornicze. Obsługa osób fizycznych: rozwody, spadki. Umowy, pisma procesowe. Reprezentacja przed sądem.
Kategoria:

Zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowania za wypadki komunikacyjne i wypadkami w pracy w UK. Bez żadnych kosztów uzyskamy odszkodowania za wypadek w Wielkiej Brytanii nie z Twojej winy. Oferujemy: odszkodowania za urazy, zwrot kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu oraz wynajęcie pojazdu zastępczego (dla poszkodowanego kierowcy), refundacje wydatków leczenia, w razie trwałego i nieodwracalnego szwanku na zdrowiu renta lub całkowity zwrot utraconych dochodów, oraz inne wydatki poniesione w wyniku wypadku. Ponadto zapewniamy konsultacje lekarskie z specjalistą w dziedzinie urazów powypadkowych. Więcej w serwisie odszkodowanie.org.uk gdzie można znaleźć porady na temat wypadek UK
Kategoria:

Zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego kierowcy śpiącemu w kabinie w podróżach zagranicznych należy się specjalne uposażenie w formie ryczałtu za nocleg. Na skutek tego wyroku otwarły się drzwi do otrzymania odszkodowania za ryczałt w ciągu minionych trzech lat. Warto uświadomić sobie, że jest szansa odzyskania do 150 tys. zł.

Kierowco - napisz lub zadzwoń do nas (RyczaltZaNoclegi.pl), do wszystkich spraw przystępujemy w sposób indywidualny, nie czekaj! Nasi pracownicy za darmo rozpatrzą Twoją sprawę. Nie bierzemy żadnych opłat wstępnych (pobieramy jedynie prowizję od wygranych spraw)! Już dziś odwiedź naszą stronę i pozyskaj niezbędne informacje: http://ryczaltzanoclegi.pl/
Kategoria:

Komornik Sądowy Marian Piasecki przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie działa na obszarze całego Powiatu tarnowskiego, Gminy Miasta Tarnów i gminy wiejskiej Tarnów. Komornik przeprowadza postepowania egzekucyjne w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne od dłużników, a także przeprowadza postepowanie zabezpieczające. W razie konieczności prowadzi licytacje zabudowanych oraz niezabudowanych nieruchomości, domów, własnościowego prawa do lokali spółdzielczych oraz ruchomości, takich jak samochody, urządzenia AGD oraz RTV na warunkach ustalonych przez wierzyciela. Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku, a interesanci przyjmowani są we wtorki i czwartki. Szczegółowe informacje udzielane są po kontakcie telefonicznym albo mailowym. Dane kontaktowe, ogłoszenia o licytacjach i wzory wniosków znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Adwokata Stanisława Szufla i Adwokat Agnieszkę Szufel-Figurską, członków Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej w Kielcach, funkcjonuje w Kielcach od 1969 roku. Nasi Adwokaci mają duże doświadczenie zawodowe, specjalizują się w obsłudze Klientów indywidualnych, oraz przedsiębiorstw. Nasza Kancelaria Adwokacka wykonuje pomoc prawną na rzecz osób fizycznych , jak też świadczy całościową obsługę podmiotów gospodarczych. Usługi prawne są pełnione w Kielcach, województwie świętokrzyskim, a dodatkowo na terenie całego kraju samodzielnie i w oparciu o współpracę z innymi kancelariami adwokackimi. Kancelaria Adwokacka świadczy także pomoc prawną udzielając konsultacji prawnych on-line. Ten rodzaj pomocy prawnej dotyczy przygotowania pisemnej opinii prawnej , opracowania projektu umowy lub innej konsultacji zagadnień prawnych, nie wymagających bezpośredniego kontaktu z Klientem, a dodatkowo analizy akt toczącego się postępowania bądź innych dokumentów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl