Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
12
65106


 
Opis Profesjonalne i skuteczne masaże w Gdańsku – tak wygląda główna specjalizacja prezentowanego gabinetu. Firma ta zatrudnia fachowców posiadających duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje w zakresie wykonywania masaży leczniczych i relaksacyjnych. Oferta obejmuje między innymi masaż tkanek głębokich, a także wiele innych standardowych form masażu, które pozwolą na zrelaksowanie się oraz zadbanie o odpowiedni stan zdrowia kręgosłupa.

 

Słowa kluczowe masaż gdańsk   gdańsk masaż   masaże gdańsk   masażysta gdańsk   masaż leczniczy gdańsk   masaż trójmiasto   masaż relaksacyjny gdańsk
Url http://masaze-gdansk.com.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu May 18, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Jest nam nadzwyczaj przyjemnie zaprezentować Państwu propozycję Centrum Psychologiczno-Terapeutycznego Carpe Diem ze Szczecina. Celem naszej jednostki jest przede wszystkim niesienie pomocy w rozwiązywaniu kłopotów natury psychologicznej. Proponujemy Państwu różnego typu porady psychologiczne. W razie potrzeby przeprowadzamy psychoterapie indywidualne, rodzinne oraz małżeńskie. Świadczymy również pomoc w terapii różnych problemów, oferujemy spotkania w grupach wsparcia. Nasza propozycja adresowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak również różnego rodzaju instytucji. Dokładne informacje o naszej jednostce oraz informacje adresowe odnajdą Państwo na stronie internetowej!
Kategoria:

Nie wolno ignorować problemy związane z uzębieniem. Niejednokrotnie jest tak, że ludzie bagatelizują bolące zęby, a następnie okazuje się, że kłopot jest tak poważny, że trzeba je powyrywać. Tak więc stomatolog Rzeszów jest tu pomocny. Gabinet stomatologiczny Rzeszów to gwarancja bardzo dobrej jakości oferowanych usług. Prosty kontakt, dodatkowo bardzo miła i szybka obsługa klienta świadczą o tym, że każdy pacjent z pewnością będzie zadowolony. Niemal każdy z nas boi się chodzić do stomatologa. Dlatego dentysta Rzeszów wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi. Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek wątpliwości co do zabiegu, nie powinien się bać zadawać pytania. Właściwie poinformowany pacjent odczuwa mniejszy stres, dzięki czemu zabieg będzie dla niego łatwiejszy do zniesienia. Dlatego każdy kto ma jakiekolwiek obiekcje i chce być obsłużony w sposób szybki, musi wybrać się lub nawiązać kontakt z gabinetem Dens-Med.
Kategoria:

Niepubliczny ZOZ Medyk Dent Stomatologia - założony w roku 2004. Gabinet ma siedzibę w mieście Ostrów Wielkopolski przy ul. Sienkiewicza 4. Zatrudnia fachową załogę, która specjalizuje się w usługach stomatologicznych w sferze: implanty, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza. Gwarantowana generalna konsultacja, darmowa. Motto zespołu brzmi: Implanty w dobrej cenie i jakości dla naszych pacjentów! Jego celem jest, żeby ceny wszczepów stomatologicznych były przystępne dla szerszej grupy ludzi niż dotychczas. Implanty zębów, nazywane inaczej tytanowymi wszczepami śródkostnymi, zastępują własne korzenie zębów stracone w większości przypadków z powodu paradontozy, próchnicy lub urazów. Zakładane są wszczepy sprawdzonych producentów, m.in.: Cortex Dental Implants, MIS, OSTEOPLANT, A.B. Dental Devices Ltd. Oferta ZOZ zapewnia profesjonalne świadczenia w dziedzinie wszczepów. Medyk Dent zapewnia gwarancję, taką że w wypadku odrzutu wszczepu i braku zrostu zespół przeprowadza ponowną bezpłatną implantację, a gdy nie jest to możliwe, leczony uzyskuje refundację opłat.
Kategoria:

Jeden z najlepszych gabinetów medycyny estetycznej w Poznaniu zaprasza na zabiegi upiękniające dla Pań i Panów. Już nie musisz szukać kompromisów dla swojej urody. Dzięki wszechstronnej wiedzy medycznej i profesjonalnemu podejściu dra Trzeciaka będziesz się cieszyć nieskazitelną urodą, którą od razu dostrzegą wszyscy Twoi znajomi. Medycyna estetyczna nie ma przed nami tajemnic. Zapisz się na wizytę już dziś w końcu jesteś tego warta.
Kategoria:

W dobie działania przetworzonej żywności oraz zanieczyszczenia powietrza czy codziennego stresu, jednostka CK ESTHETICA z Piaseczna oferuje urzeczywistnianie szeregu nieinwazyjnych zabiegów kosmetycznych, wpływających pozytywnie na samopoczucie i wygląd ciała. Wykwalifikowana kadra firmy wykonuje zawodowe masaże i modelowanie figury oryginalnymi aczkolwiek efektywnymi metodami, podejmuje się zabiegów relaksacyjnych na stopy i stylizacji paznokci a także z powodzeniem wykorzystuje presoterapię dbającą o harmonijne krążenie płynów w ciele. Strona internetowa firmy mieści wszelkie dogłębne informacje o produktach oraz usługach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl