Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21679
415
0
65082


 
Opis Przedsiębiorstwo Hurom specjalizuje się w wytwarzaniu wyciskarek do soków. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje doskonała jakość a także wieloletnia wytrzymałość. Zapewniamy wysoką wydajność wyciskania soku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Proponujemy dużą różnorodność artykułów, pośród których każdy klient odnajdzie interesującą dla siebie propozycję. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dużą liczbę przepisów na soki. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją oraz nabycia doskonałe klasy wyciskarki.

 

Słowa kluczowe hurom dystrybutor   wyciskarka   hurom wyciskarki   hurom   hurom w polsce
Url http://hurompolska.pl
Kategorie AGD RTV > Sprzęt AGD
Data wpisu Oct 7, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: AGD RTV > Sprzęt AGD
Firma RAMKO została założona w 1992 roku i jest dwupokoleniową firmą rodzinną.

RAMKO specjalizuje się w produkcji nowoczesnych opraw oświetleniowych.

Swoją dobrą pozycję na rynku oświetleniowym zawdzięcza głównie:

* nowoczesnemu wzornictwu
* wysokiej jakości oraz konkurencyjnej cenie
* możliwości wykonania oświetlenia pod zamówienia wyłącznie dla klienta
* dostosowaniu lamp do standardów technicznych danego kraju
* produkcji pod inwestycje (hotele, centra handlowe, lotniska, salony)

RAMKO posiada dwie siedziby, obie usytuowane ok. 15 km od centrum Warszawy.
Kategoria:

Strona www saeco-zielonagora.pl – to serwis renomowanego producenta ekspresów do kawy.
Poznaj naturalny smak kawy!
Oddział firmy Saeco dedykowany dla województwa lubuskiego mieści się w Zielonej Górze.
Przygotowaliśmy w swej ofercie ekspresy kawowe ciśnieniowe m, in. : ekspresy biurowe , ekspresy gastronomiczne, ekspresy kolbowe.
Nasza marka świadczy wysokiej jakości usługi serwisowe ekspresów kawowych Saeco dostępne na terenie Zielonej Góry.
Zaopatrujemy również osoby prywatne, a także restauracje i kawiarnie – dostarczamy kawę renomowanej włoskiej marki Manuel Caffe. Staramy się sprostać najbardziej wyszukanym gustom.
Obecni na rynku zbytu od ponad 50 lat. Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło na oferowanie usług jak najwyższej jakości, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:

Rynekagd.pl jest miejscem, gdzie możesz zdobyć dobrej jakości sprzęt AGD szanowanych marek. Asortyment produktów zawiera różne rodzaje maszyn do szycia, oraz sprzęt do jadalni i kuchni.
RynekAGD.pl posiada szeroki wybór urządzeń szyjących. Można kupić w szczególności szwalnicze, mechaniczne i komputerowe maszyny do szycia. Ponadto klienci mogą nabyć hafciarki wraz z osprzętemi programami. Podobnie klienci mogą zakupić coverlocki oraz overlocki, odpowiednie do dzianin i innych elastycznych tkanin. Dodatkowo rynekAGD.pl posiada wiele dodatków do szycia, jak np. ostrzałki, noże, nożyczki, elementy zamienne maszyn, a nawet preparaty chemiczne i manekiny. Natomiast spośród sprzętu do kuchni wybrać można garnki, patelnie, noże kuchenne i sztućce, tostery, czajniki, oraz wszelkiego typu przybory kuchenne: foremki, cedzaki, młynki, dzbanki, tarki, miski, moździerze, otwieracze i wiele innych.
Kategoria:

W sklepie internetowym 4chef oraz w działającym od niedawna showroomie w Poznaniu, zapoznać się możecie z profesjonalnymi urządzeniami do kuchni molekularnej, sprzętami gastronomicznymi do restauracji, oferowaną porcelaną gastronomiczną i innymi produktami proponowanymi przez 4chef. Współpracujemy tylko z najlepszymi firmami z branży, dzięki czemu kupujecie sprawdzone produkty i akcesoria kuchenne do wyposażenia gastronomii.
Kategoria:

KLIMAHURT sprzedaż klimatyzatorów, agregatów chłodniczych, części zamiennych do agd, narzędzi do klimatyzacji, spężarek chłodniczych, czynników chłodniczych. Klimahurt Klimatyzacja i Chłodnictwo Sp. z o.o. jest firmą, która zaopatruje serwisy oraz firmy instalatorskie działające w branży klimatyzacji i chłodnictwa. Staramy się być dla Naszych klientów partnerem. Objawia się to w polityce udzielania rabatów, doradztwie oraz pomocy merytorycznej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl