Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22079
415
7
65194

Hotel dla psów Gorzów


 
Opis Hotel dla psów posiada całoroczne ogrzewane podłogowo murowane pomieszczenia. Każdy pies przebywa w osobnym boksie z dostępem do dziennego światła oraz oświetleniem elektrycznym oraz do indywidualnego wybiegu. Pomieszczenia wyłożone są na ścianach i podłodze kafelkami. Działalność hotelu została zgłoszona w Powiatowym Inspektoracie Wetrynarii.


Hotel ma podpisana umowę z Weterynarzem Specjalistą Psów i Kotów na całodobową opieke w nagłych wypadkach. Hotel położony jest w lesie ale posiada bardzo łatwy dojazd do drogi krajowej

 

Słowa kluczowe pies   Rancho   Gorzów wlkp   hotel   pensjonat   pieska   opieka   psa Brzozowiec
Url http://www.hoteldlapsow.com.pl
Kategorie Rośliny Zwierzęta > Psy
Data wpisu Oct 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Rośliny Zwierzęta > Psy
Sprawdź Na Psa Urok Zielona Góra, zobacz co proponuje Groomer. To tutaj możesz sprawdzić jak doskonale działa fryzjer psi, to tutaj możecie mieć pewność, że dostaniecie trymowanie psa, że strzyżenie psów, strzyżenie yorka będzie znakomite w każdym calu. Jeżeli kochacie swoje psy to idealnie trafiliście, to u nas uzyskacie wszystko co znakomite w tej dziedzinie. Zapraszamy już dzisiaj do współpracy, wybierajcie właśnie nasze usługi
Kategoria:

Ciekawą ofertę powiązaną z karmami zwierzęcymi klienci odnajdą w propozycji firmy Royal Canin, której siedziba znajduje się w Niepołomicach. Posiadamy najnowocześniejszy zakład wytwórczy, który umożliwia zagwarantowanie świetnej jakości oferowanych artykułów. Kooperujemy tylko z wykwalifikowanymi fachowcami, którzy pomagają w dopasowaniu produktów do potrzeb zwierząt. Zapewniamy bardzo dużą dostępność produktów na terenie całej Polski, dzięki doskonale rozwiniętej przez naszą firmę sieci dystrybucyjnej.
Kategoria:

Psy rasy Tosa Inu na pewno nie należą do łatwych w obyciu, ale dobrze przygotowane od wieku szczenięcego na pewno mogą dać wiele radości. W hodowli tej rasy znajdującej się w Nowym Sączu i mającej nazwę Twierdza Samuraja, stykamy się z wysokiej klasy okazami, dzięki którym z pewnością nowi właściciele będą w pełni zadowoleni z tego, co kupują. Zaglądając na stronę internetową hodowli Twierdza Samuraja, możemy zapoznać się z tym, w jaki sposób działa owa hodowla, z całą jej historią, możemy zapoznać się z charakterystyką owej rasy, z galerią zdjęć, z filmikami, z informacją na temat planowanych miotów, jak również możemy tam znaleźć szereg innych przydatnych informacji na temat tej jakże wdzięcznej rasy psów pochodzących z Japonii.
Kategoria:

Ośrodek Szkolenie Psów jak sama nazwa wskazuje zajmuje się profesjonalnymi szkoleniami czworonogów. Zajęcia są organizowane poprzez wykwalifikowaną kadrę, w skład której wchodzą instruktorzy związku kynologicznego. Ośrodek działa na terenie Warszawy już od bardzo długiego czasu i cieszy się dziś bardzo dużą popularnością i renomą. Zakres szkolenia ośrodka jest bardzo zróżnicowany, między innymi obejmuje on szkolenie psów stróżujących, towarzyskich, psów obronnych czy też psów użytych na wystawy.
Kategoria:

Karmy dla psów. Sklep internetowy. Atrakcyjne ceny. Bogata oferta. Specjalne promocje dla stałych klientów.Sklep zoologiczny, posiadający w ofercie: Lupine,Nutra, Dog Chow, Purina, Pro Plan, Royal Canin, Eukanuba.Pożywienie,Jedzenie,szczeniąt,sucha,suche,przysmaki,nutro choice.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl