Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21680
415
2
65082

Hotel dla psów Gorzów


 
Opis Hotel dla psów posiada całoroczne ogrzewane podłogowo murowane pomieszczenia. Każdy pies przebywa w osobnym boksie z dostępem do dziennego światła oraz oświetleniem elektrycznym oraz do indywidualnego wybiegu. Pomieszczenia wyłożone są na ścianach i podłodze kafelkami. Działalność hotelu została zgłoszona w Powiatowym Inspektoracie Wetrynarii.


Hotel ma podpisana umowę z Weterynarzem Specjalistą Psów i Kotów na całodobową opieke w nagłych wypadkach. Hotel położony jest w lesie ale posiada bardzo łatwy dojazd do drogi krajowej

 

Słowa kluczowe pies   Rancho   Gorzów wlkp   hotel   pensjonat   pieska   opieka   psa Brzozowiec
Url http://www.hoteldlapsow.com.pl
Kategorie Rośliny Zwierzęta > Psy
Data wpisu Oct 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Rośliny Zwierzęta > Psy
Jeśli chciałbyś stać się dumnym posiadaczem owczarka długowłosego Niemieckiego, który będzie twoim przyjacielem to odwiedź naszą hodowlę. W naszej hodowli Odważny Owczarek traktujemy specyficzne wszystkie psiaki. Każdego dnia opiekunowie dbają o ich wszystkie potrzeby. Wykonują swoje zadania z przyjemnością i miłością do czworonogów. Spędzają czas z owczarkami na zabawie, spacerach i treningach.
Kategoria:

Psiaki.net.pl to darmowa giełda psów rasowych. W serwisie można za darmo dodawać ogłoszenia o planowanych miotach, szczeniętach lub też dorosłych psach. Kategorie odpowiadają podziałom na grupy wg grup Fédération Cynologique Internationale (FCI), dzięki czemu w łatwy i szybki sposób można znaleźć daną rasę. Wszystkie rasy psów zarejestrowane są w Międzynarodowym Związku Kynologicznym, łącznie z tymi, które nie występują na terenie Polski.

Serwis posiada również katalog hodowców i informacje o wystawach w 2010 r.
Kategoria:

Informacje o rasie, historia, wzorzec, zdrowie, ciekawostki. Domowa strona o wspaniałym psie rasy Staffordshire Bull Terrier, który jest typowym przedstawicielem rasy. Jest zrównoważony, rozumny, bardzo aktywny. W stosunku do ludzi wylewnie okazuje swoją czułość i wykorzystuje swoje poczucie humoru co sprawia, że świat wokół niego nie może być nudny.
Kategoria:

Wielu z nas kocha zwierzęta, jednakże psy są dla nas szczególnie istotne, albowiem uważamy je za swoich najlepszych przyjaciół. Jeśli więc Ty także kochasz psy a szczególnie interesuje nas rasa Whippeta na pewno powinieneś odwiedzić stronę internetową Whippet Charat Core. Na stronie tej znajdziesz wszelkie informacje jakie są Ci potrzebne, jeżeli chcesz kupić takiego psa oraz idealnie się nim opiekować. Na pewno warto posłuchać rad i wskazówek zawartych na stronie, albowiem psy te wymagają wyjątkowej opieki aby mogły cieszyć się doskonałym samopoczuciem każdego dnia oraz energią fizyczną. Na pewno warto ponieważ strona prowadzona jest przez fachowców i profesjonalistów, którzy o psach rasy Whippet wiedzą wszystko.
Kategoria:

Karmy dla psów. Sklep internetowy. Atrakcyjne ceny. Bogata oferta. Specjalne promocje dla stałych klientów.Sklep zoologiczny, posiadający w ofercie: Lupine,Nutra, Dog Chow, Purina, Pro Plan, Royal Canin, Eukanuba.Pożywienie,Jedzenie,szczeniąt,sucha,suche,przysmaki,nutro choice.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl