Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
92
64952

Hotel dla psów Gorzów


 
Opis Hotel dla psów posiada całoroczne ogrzewane podłogowo murowane pomieszczenia. Każdy pies przebywa w osobnym boksie z dostępem do dziennego światła oraz oświetleniem elektrycznym oraz do indywidualnego wybiegu. Pomieszczenia wyłożone są na ścianach i podłodze kafelkami. Działalność hotelu została zgłoszona w Powiatowym Inspektoracie Wetrynarii.


Hotel ma podpisana umowę z Weterynarzem Specjalistą Psów i Kotów na całodobową opieke w nagłych wypadkach. Hotel położony jest w lesie ale posiada bardzo łatwy dojazd do drogi krajowej

 

Słowa kluczowe pies   Rancho   Gorzów wlkp   hotel   pensjonat   pieska   opieka   psa Brzozowiec
Url http://www.hoteldlapsow.com.pl
Kategorie Rośliny Zwierzęta > Psy
Data wpisu Oct 17, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Rośliny Zwierzęta > Psy
Karmy dla psów. Sklep internetowy. Atrakcyjne ceny. Bogata oferta. Specjalne promocje dla stałych klientów.Sklep zoologiczny, posiadający w ofercie: Lupine,Nutra, Dog Chow, Purina, Pro Plan, Royal Canin, Eukanuba.Pożywienie,Jedzenie,szczeniąt,sucha,suche,przysmaki,nutro choice.
Kategoria:

Co się dowiesz na tym blogu ? choroby psów - na co zwrócić uwagę karmy dla psów - jak zdrowo odżywiać swojego psa ? legowiska dla psów - jakie najlepiej wybrać Pielęgnacja psa - jak i czym czesać swojego psa ? Wychowanie psa - jak wychować swojego psa żeby był posłuszny, zdrowy i ciągle wesoły ?
Kategoria:

Zakwaterowanie w prawdziwym domu, optymalna temperatura...to nie oferta ekskluzywnych wakacji, a hotel dla psa, w którym możesz zostawić swojego czworonoga, jeśli nie masz jak się nim zaopiekować przez pewien czas. Zwierzętom zapewniamy stałą dawkę ruchu, osobne boksy i odpowiednie wyżywienie. Teraz możesz faktycznie wypoczywać, bez przejmowania się sytuacją Twojego pupila.
Kategoria:

Jeśli chciałbyś stać się dumnym posiadaczem owczarka długowłosego Niemieckiego, który będzie twoim przyjacielem to odwiedź naszą hodowlę. W naszej hodowli Odważny Owczarek traktujemy specyficzne wszystkie psiaki. Każdego dnia opiekunowie dbają o ich wszystkie potrzeby. Wykonują swoje zadania z przyjemnością i miłością do czworonogów. Spędzają czas z owczarkami na zabawie, spacerach i treningach.
Kategoria:

Oferuję:
Strzyżenie psów rasowych
Strzyżenie psów nierasowych
Przygotowanie do wystawy
Strzyżenie kotów
Trymowanie psów
Czesanie
Zapraszam wszystkich właścicieli psów do skorzystania z
moich usług. Właścicielom airedale terrierów, sznaucerów oraz jamników szorstkowłosych proponuję także przygotowanie psa do wystaw.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl