Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
41
65007

HOLOWANIE KRAKóW 502 434 170


 
Opis Zakład Blacharsko-Lakierniczy.Holowanie Kraków Piotr Bugaj Kraków ul.Szafrańska 9 telefony: 502 434 170 012 641 01 04 http://www.holowanie-krakow.witryna.info/ bernadeta27@wp.pl Nasza firma oferuję profesjonalną i całodobową obsługę klienta.Naszym atutem jest sprawność i dyspozycyjność.

 

Słowa kluczowe holowanie kraków   holowanie   kraków   holowanie samochodów   holowanie aut   holowanie tirów   auto   hol   serwis kraków   naprawa   24h
Url http://www.holowanie-krakow.witryna.info/
Kategorie Motoryzacja > Diagnostyka
Data wpisu Jul 11, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja > Diagnostyka
Jeśli szukasz pomocy wykwalifikowanych mechaników, to odnajdziesz ją u nas - w warsztacie samochodowym DAVANTI. Nasze filie mieszczą się w Bytomiu oraz Katowicach. Zleceniodawcy cenią nas za kompleksowość oraz terminowość. Realizujemy zamówienia zgodnie z ich wymaganiami, nie uszczuplając przy tym portfela. oferujemy usługi w zakresie mechaniki, geometrii zawieszenia, klimatyzacji, serwisu opon, usług reklamowych, sprzedaży części zamiennych oraz montażu instalacji LPG. Polecamy także naukę w naszej szkole jazdy w Zabrzu, a w niej wsparcie doświadczonych oraz wykształconych fachowców i auta wykorzystywane w czasie egzaminów. zachęcamy do kontaktu i odwiedzin strony internetowej.
Kategoria:

Profesjonalna diagnostyka samochodów i serwis naprawczy w Luzinie koło Wejherowa zaprasza do warsztatu wyposażonego w sprzęt diagnostyczny najnowszej generacji. Oferujemy wysokiej klasy usługi prowadzone przez doświadczonych i wykształconych specjalistów . Zapewniamy wysokiej jakości uslugi, pełną diagnostykę i solidne uslugi naprawcze. Zapraszamy do kontaktu, pracujemy od poniedziałku do soboty.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu prężnie działające, mające praktykę, nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowanych fachowców, Stacje Kontroli Pojazdów na warszawskiej Białołęce, na Woli, na Mokotowie, Ursusie, na Wesołej oraz w dzielnicy Włochy. To sześć Stacji wchodzących w skład Sieci Stacji Kontroli Pojazdów w Warszawie. Każda z przedstawionych placówek posiada szerokie grono stałych klientów, którzy akceptują profesjonalne usługi tych Stacji. Stacje te posiadają doskonałej klasy przyrządy i urządzenia pozwalające na wykonywanie badań technicznych motocykli, przyczep, pojazdów samochodowych, ciężarowych do 3,5 tony oraz dostawczych. Na dodatek Stacje te oferują przeglądy techniczne, bieżące napraw, fachową pomoc z dziedziny motoryzacji. Do dyspozycji interesantów oddają wykwalifikowanych fachowców, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Bliższe informacje o każdej ze stacji znajdziecie na stronie internetowej.
Kategoria:

Mechanikę czy elektromechanikę samochodową, piaskowanie i lakierowanie proszkowe, renowację klimatyzacji razem z wymianą czynników chłodniczych a także rząd innych usług związanych z motoryzacją warto powierzyć w znacznym stopniu wykwalifikowanym fachowcom precyzyjnie kooperującym ze znanym i docenianym wrocławskim warsztatem AUTO KLINIKA. Od 1997 r. przedsiębiorstwo wciąż rozszerza obszar swojej działalności o dodatkowe szczegóły powiązane z diagnostyką, reperacją bądź serwisowaniem ewentualnie lakierowaniem tudzież blacharstwem przeróżnego rodzaju pojazdów samochodowych. Pozostałe informacje mieszczą się na stronie internetowej AUTO KLINIKI.
Kategoria:

Auto-Żywna to nie tylko solidny serwis samochodowy, w jakim świadczone są usługi naprawcze, ale także efektywna autopomoc. Gwarantujemy dwudziestoczterogodzinne holowanie aut o różnych gabarytach (na terenie Białegostoku bezpłatne). Na czas prac naprawczych zapewniamy samochody zastępcze, a pośród nich tj. Mercedes CLK. Z zakresu podstawowych usług dotyczących napraw aut polecamy lakiernictwo, blacharstwo, wulkanizację, a także mechanikę samochodową. Wychodząc naprzeciw potrzebom zleceniodawców, zapewniamy ratalny system naprawczy "ŻAGIEL". Nasi specjaliści są do Państwa usług w zakresie autonapraw od poniedziałku do soboty. Szczegóły na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl