Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22015
415
2
65164

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Hobby Rozrywka

Wpisy
Sortowanie :
Start 4 Event jest firmą, która zajmuje się szeroko pojętą organizacją i uświetnianiem różnego rodzaju imprez i eventów. Cechują się rozsądnymi cenami oraz pełnym zapleczem sprzętowym. Do ich zadań na imprezie należy zapewnienie nagłośnienia, sprzętu audiowizualnego takiego jak ekrany LCD oraz osprzęt typu konferencyjnego. Zatrudniają wielu doświadczonych specjalistów w zakresie obsługi sprzętu a także oprawy artystycznej. Na życzenie klienta mogą również zorganizować częściową obsługę techniczną w zależności od jego potrzeb. W ich kompetencje wchodzi również tworzenie muzyki na życzenie. Dodatkowo posiadają fotobudkę do uświetnienia i uwiecznienia imprezy w oryginalny sposób.
Kategorie:

Data dodania: Mar 31, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma EVERLIN z długoletnim doświadczeniem, oferuje szeroki asortyment skakanek. Odciągi gumowe wykorzystywane są w np. w turystyce. W ofercie liny elastyczne z odciągiem elastycznym typu 8, liny bagażnikowe, naciągi z zaczepami. W asortymencie także ekspandor stosowany między innymi do teczek biurowych, produkcji siatek bagażnikowych, jak również o katapult lotniczych.
Kategorie:

Data dodania: Feb 16, 2015 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Firma ProGames działa w sektorze automatów rozrywkowych na rynku krajowym i zagranicznym. Jest producentem i dystrybutorem głównie automatów siłowych typu Boxer. Branża urządzeń rozrywkowych to dynamiczny sektor gospodarki w związku z tym firma Progames stara się podążać za aktualnymi trendami tworząc nowe produkty takie jak Boxer Gift, który charakteryzuje się wysoką niezawodnością i nieszablonowym designem. Ponadto przyszli nabywcy urządzeń rozrywkowych mają też możliwość wyboru produktu spośród innych urządzeń rozrywkowych takich jak: automaty sportowe, automaty dla dzieci czy automaty z nagrodami.
Kategorie:

Data dodania: Oct 24, 2014 Wejść: 0 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

W propozycji naszego sklepu wyskokowego, znajdą Pastwo najróżniejsze alkohole świata. Oprócz tego, w ofercie są cygara, kieliszki, delikatesy świata i co niemiara odrębnych. Stawiamy przede wszystkim na fachową obsługę, szybki czas wysyłki i obsługę posprzedażową. Nasz wybór idealnie nadaje się na podarunek, w związku z tym zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą. Dzięki nam uszczęśliwisz swoich bliskich! Wejdź na www.propaganda24h.pl i zaznajomże się z lokalną propozycję. Jeśli szanujesz sobie wyśmienite alkohole, koniecznie zajrzyj do naszego sklepu.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na stronie pokazuję jak odlewać przedmioty w formach i w jaki sposów zalewać je w gorącej temperaturze. Znajdziesz tu wszystkie informacje potrzebne do przeprowadzenia udanego odlewu z gipsu. Krok po kroku przeprowadzę cię przez wszystkie etapy produkcji i pokażę jak odlewać przedmiowy. Dodatkowo na stronie znajdziesz autorski darmowy poradnik w którym dowiesz się wszystkich potrzebnych Ci rzeczy o odlewanie przedmiotów.
Kategorie:

Data dodania: Apr 28, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Wkoło Nas to portal skierowany do całokształtu społeczności. Został stworzony w celu komunikowania o tym, co dzieje się wokoło nas bądź w pobliskich miejscach. Dzieli się na cztery grupy tematyczne. Tworzą go kategorie, kryjące się pod nazwami: Droga życia, Impreza, Święta i Wypoczynek. Użytkownicy portalu do wyliczonych kategorii mogą przyporządkowywać zdarzenia ze swojego życia, dołączać opisy oraz prezentować zdjęcia oraz filmy. Dzięki temu internauta dowiaduje się, co wydarzyło się bądź, co ma się wydarzyć dookoła jego miejsca zamieszkania. Zakładka „A co w mieście” skierowana jest do urzędów miast i gmin, jakie mogą informować swoich mieszkańców o planowanych inicjatywach kulturalnych, inwestycjach i innych. Z zakładki tej skorzystać może także każdy, kto organizuje coś ciekawego w swojej okolicy i chciałby zainteresować mieszkańców swoją inicjatywą. Wygląd portalu można modyfikować, przez wybór skórki. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zespół muzyczny FENIX z Działdowa to grupa wokalno-instrumentalna obsługująca przyjęcia weselne oraz małe oraz duże imprezy także do 400 osób. Zespół posiada wysokiej klasy sprzęt muzyczny i nagłośnienie najnowszej generacji, jakie znakomicie sprawdza się w przypadku dużych sal weselnych. Piosenki śpiewane są na żywo, przeważnie w języku polskim i angielskim, są to utwory z lat 80, 90, ale również aktualne przeboje. Przyjemnym dodatkiem jest zestaw oświetlenia, jaki jest odpowiednio aranżowany do utworu. Podczas grania, zespół dopasowuje repertuar do uczestników imprezy, tak, aby spełnić wszelkie oczekiwania każdego z nich. Zespół FENIX gra na terenie Działdowa, ale również w całym województwie Warmińsko-Mazurskim, Kujawsko-Pomorskim w okolicach Brodnicy, Mazowieckim w okolicach Mławy i Żuromina. Więcej wiadomości o zespole pod adresem internetowym.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wędkarstwo i Turystyka Morska Rosa Ventorum stawia na zapewnienie swoim Klientom niezapomnianych przeżyć i ewentualność oddania się swojemu hobby w trakcie wielogodzinnych rejsów wędkarskich. Od lat naszym celem jest wytwarzanie wyśmienitych usług w atrakcyjnych opłatach. Zadowolenie naszych stałych Klientów jest dla nas wystarczającym powodem do rozszerzania naszej aktywności i zwiększania wachlarzu ewentualności. W cenę wchodzi kawa, herbata, woda mineralna podczas całego rejsu bez ograniczeń, licencja wędkarska na połów dorsza( rejs 10 godzinny,12 godzinny oraz 15 godzinny), a także patroszenie dorsza. Inwitujemy do zaznajomienia się z treścią zamieszczoną na naszej stronie internetowej:
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentując Stadninę Kopytko trzeba podkreślić, że istniejemy od wielu lat, dzieląc się ze wszystkimi chętnymi naszą pasją, którą są konie. Stadnina której właścicielem jest Robert Krampa mieści się w Kielnie w województwie pomorskim z dala od zgiełku miasta, pędu i codziennych spraw. Tutaj przenosicie się w inny świat, a otoczenie wyjątkowych zwierząt jakimi są konie naładuje Was energią i wzmocni. Nasza oferta zawiera naukę jazdy konnej od podstaw, zajęcia dla zaawansowanych jeźdźców z ujeżdżania, skoków, lub wyjazdy w teren. Urządzamy weekendy rodzinne i urlopy w siodle. Warto dodać, że prowadzimy profesjonalny hotel dla koni, w którym zwierzęta otaczane są całodobową opieką, wraz z regularnym karmieniem oraz wyprowadzaniem na padok. Odwiedź naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Obecnie teatr ognia, to już nie tylko sztuka, ale bardzo popularna rozrywka, dzięki której można się po prostu dobrze zabawić. Fireshow są wydarzeniami coraz częściej pokazywanymi także na imprezach w klubach. Zawsze pokaz taki odnosi wielki sukces, dlatego że ludzie chcą mieć bliski kontakt z prawdziwym ogniem i zobaczyć co można z nim zrobić, jeśli tylko potrafi się zapanować nad płomieniami, a właśnie to potrafią profesjonalni tancerze ognia. Są to ludzie łączy pasję z zawodem, przez co każde ich fireshow stoi na najwyższym poziomie. Więcej o naszej agencji, mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl