Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
97
64952


 
Opis W Krakowie mieści się siedziba firmy HITBUS, która działa w branży motoryzacyjnej już od 1996 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się przebudową pojazdów ciężarowych na busy o pojemności od 6 do 26 miejsc siedzących. Proponujemy zabudowy osobowe, brygadowe, autobusowe lub specjalistyczne według indywidualnych wytycznych Klienta. Posiadamy też uprawnienia do wykonywania badań technicznych (wtórna homologacja) i zajmujemy się instalowaniem akcesoriów w pojazdach. Zapewniamy profesjonalizm, szybką realizację zlecenia i atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe zabudowa pojazdów ciężarowych   zabudowy na podwoziach samochodów dostawczych   zabudowy do przewozu osób   zabudowa pojazdów ciężarowych na busy   zabudowa na busy do przewozu osób   zabudowy brygadowe pojazdów ciężarowych   zabudowy autobusowe pojazdów ciężarowych  
Url http://zabudowabusa-hitbus.pl
Kategorie Motoryzacja
Data wpisu Jul 2, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Chcesz w tym roku zdać prawko? Jeszcze nie wybrałeś szkoły? Mobilizujemy Cię do poznania propozycji szkoły Auto Jazda. Pomijając zdarzenie, iż istniejemy niejaką z pierwszych szkół w rejonie, cały czas się kształtujemy i przedkładamy innowacyjne metody edukacji i zdawania testów. Dopasowujemy odmiany nauki do naszych odbiorców, dlatego zapewniamy ewentualność nauki w formie e-learningu. Dzięki temu rozwiązaniu to Ty selekcjonujesz okres i obszar nauki! Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółów, zapraszamy Cię na naszą stronę www.autojazda.com.pl.
Kategoria:

Firma HARY zajmuje się montażem i serwisem postojowych ogrzewań samochodowych i klimatyzacji w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych pojazdach specjalnych.
Wykonujemy pełen zakres usług. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firm Eberspaecher i Webasto.
Kategoria:

Działalnością firmy Mondial Assistance jest pomoc drogowa na terenie całego kraju udostępniana dla kierowców przez cały czas, to jest 24h/7 i w święta. Pomoc potrafi dotrzeć do kierowcy w krótkim czasie, bowiem firma posiada więcej jak dwa tysiące lawet jak i zatrudnia kilkadziesiąt zaufanych podwykonawców. W spisie usług dostępne są również między innymi pomoce serwisu dla pojazdów z przyjazdem do poszkodowanego w celu usunięcia usterki, która spowodowała unieruchomienie samochodu. Poszkodowani dzięki bezpłatnej aplikacji na telefony mogą też łatwo podać dokładną lokalizację. Firma posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie.
Kategoria:

Firma 4CR jest producentem i dystrybutorem najwyższej jakości urządzeń i produktów, które służą do kompleksowej obsługi profesjonalnej naprawy lakierniczej. Wszystkie podawane przez nas rozwiązania cechuje daleko posunięta skuteczność - ich używanie pozwala otrzymać w pełni satysfakcjonujący efekt estetyczny i techniczny. Współpracujemy z setkami zakładów lakierniczych i warsztatów na terenie całej Polski. Doskonała lokalizacja naszego centrum logistycznego, wszechstronne zaopatrzenie magazynów i flota przygotowanych do najdalszej drogi samochodów, pozwalają nam szybko i bezpiecznie zrealizować każdej wielkości zamówienie. Staramy się ciągle optymalizować naszą ofertę, żeby stawała siec oraz bardziej atrakcyjna dla coraz szerszego grona użytkowników. Nasza marka stała się synonimem jakości samej w sobie. Jakości, która może stać się podstawą Twojego sukcesu. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znaleźć można na stronie:
Kategoria:

Regeneracja tylnej belki w pojazdach marki Peugeot i Citroen to najistotniejsza część oferty, jaką przedstawia wszystkim klientom reklamowany serwis samochodowy. Dzięki jego długoletniemu doświadczeniu można być przekonanym o najwyższej półce napraw. Serdecznie zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl