Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997

HERKAM - kostka granitowa, kostka brukowa, wyroby z granitu


 
Opis Granit, bruk, kostka granitowa, kostka brukowa, wyroby z granitu. Na naszą ofertę składa się kostka granitowa w różnych rozmiarach (4x6, 6x8, 8x10, 15x17) i kolorach (szara, szaro-ruda). Nasza kostka charakteryzuje się najwyższą jakością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Słowa kluczowe kostka granitowa   kostka brukowa   wyroby z granitu   kostka   granitowa   brukowa   kostka granitowa ceny   kostka brukowa tanio   tania kostka brukowa   bruk   granit   strzegom   herkam
Url http://herkam.pl
Kategorie Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Data wpisu Jan 6, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 1.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Kamieniarstwo
Świadczymy usługi kamieniarskie w zakresie wyrobu blatów (łazienkowych i kuchennych) z kamienia, a także kominków, parapetów i schodów. Do produkcji wykorzystujemy granity, piaskowce i marmury charakteryzujące się pięknym wyglądem oraz trwałością. Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu internetowego.
Kategoria:

Kamieniarstwo Kurnicki Zakład kamieniarski - Strzegom. Wykonujemy wysokiej jakości: grobowce, nagrobki granitowe, nagrobki pojedyncze i podwójne. W ofercie też tablice nagrobkowe, blaty, posadzki granitowe i meble granitowe. Sprzedajemy nagrobki również w hurcie. Kliknij teraz w link i zobacz na stronie jaka jest nasza oferta - sprawdź co polecamy.
Kategoria:

Firma Kami-Bud z Nowego Targu specjalizującej się w produkcji i sprzedaży różnego rodzaju kamieni takich jak: andezyt,rula,imitacja kamienia,piaskowiec,kostka granitowa,kamień elewacyjny,gneiss,grys ozdobny,kwarcyt,łupek itp.Kamień przed przyklejeniem należy oczyścić drucianą szczotką w ściągnięcia ewentualnego pyłu. Klej należy nakładać za pomocą grzebienia na podłoże i na kamień w taki sposób, aby po przyłożeniu kamienia do ściany linie powstałe od ząbków krzyżowały się. Taki sposób zapewnia przyleganie kamienia w każdym miejscu.
Kategoria:

Kamieniarstwo Hoder oferuje wiele elementów wystroju wnętrz wykonanych z kamieni naturalnych takich jak granit i marmur. Najbardziej znane zastosowanie to: schody, parapety, blaty łazienkowe, blaty kuchenne, posadzki oraz wszelkiego rodzaju okładziny ścienne i podłogowe.Naszym atutem są najwyższej jakości kuchenne blaty granitowe: z podwieszanymi zlewozmywakami, zlewozmywakami na równi z blatem, pochylniami ociekowymi, frezowanymi rowkami ociekowymi, ekskluzywnym wykończeniem krawędzi blatu kuchennego, pogrubianiem blatu przez tzw. podklejki oraz możliwością niewidocznego ogrzania blatu.
Kategoria:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Zakład Kamieniarski Kamsid z Międzyrzecza. Firma rozpoczęła aktywność w 1980 roku. Jesteśmy fabrykantem nagrobków oraz elementów budowlanych takich jak schody, blaty, czy parapety. Przeszło 30 lat doświadczenia pozwala dostarczać klientowi produkt najwyższej jakości, na co składają się specjalistyczne maszyny i wykwalifikowana kadra pracownicza. Nasi pracownicy to pracownicy z wieloletnim stażem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem i pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na nasza stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl