Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21878
415
2
65124

HERKAM - kostka granitowa, kostka brukowa, wyroby z granitu


 
Opis Granit, bruk, kostka granitowa, kostka brukowa, wyroby z granitu. Na naszą ofertę składa się kostka granitowa w różnych rozmiarach (4x6, 6x8, 8x10, 15x17) i kolorach (szara, szaro-ruda). Nasza kostka charakteryzuje się najwyższą jakością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Słowa kluczowe kostka granitowa   kostka brukowa   wyroby z granitu   kostka   granitowa   brukowa   kostka granitowa ceny   kostka brukowa tanio   tania kostka brukowa   bruk   granit   strzegom   herkam
Url http://herkam.pl
Kategorie Budownictwo > Kamieniarstwo
Budownictwo > Materiały budowlane
Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów
Data wpisu Jan 6, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 1.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Kamieniarstwo
Prezentujemy Państwu firmę Loniek, która specjalizuje się w obróbce kamienia. Na zlecenia osób prywatnych i przedsiębiorców kosntruujemy płoty, schody na zewnątrz oraz wewnątrz budynków, elewacje, tarasy oraz posadzki, parapety, blaty kuchenne, kominki i inne elementy wykończeniowe. Poza tym zajmujemy się konstruowaniem różnego typu nagrobków. Oprócz tego polecamy inne prace związane z renowacją i konserwacją kamienia. Używamy materiałów najwyższej jakości, jakie cechuje również wysoka trwałość oraz różnorodność barw i faktury. Mają Państwo do wyboru marmur, granit i piaskowiec. Zapewniamy terminową i solidną realizację każdego zlecenia oraz udzielamy specjalistycznych porad. W trakcie kilkunastu lat działalności otrzymaliśmy wielu usatysfakcjonowanych klientów, w całym kraju. Na stronie internetowej prezentujemy wszystkie nasze usługi.
Kategoria:

Wykonujemy nagrobki i pomniki granitowe z kamieni naturalnych.
Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem. Nasza specjalizacja to nagrobki i pomniki innej formy. Posiadamy nowoczesne maszyny do obróbki kamienia oraz dobrze wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych prac. Prowadzimy montaż nagrobków na terenie całego kraju.
Udzielamy kilkuletniej gwarancji na nasze wyroby.
Kategoria:

Jeśli poszukują Państwo znakomitej firmy specjalizującej sie w obróbce i renowacji kamienia, zachęcamy zaznajomić się z propozycją usług dopełnianych poprzez zakład kamieniarski ECOSTON, dysponujący całkowicie urządzoną pracownią w Warszawie. Otwarcie doradzimy dobór właściwych surowców i rozwiązań, sporządzimy projekt zaś w dalszej kolejności zajmiemy się całkowitą adaptacją i montażem w dowolnej lokalizacji na terenie kraju. Robimy schody kamienne, blaty i posadzki, kominki i parapety a nawet realizujemy wykończenia łazienek oraz innych pomieszczeń w marmurze lub granicie. Wspomagające szczegóły propozycji Galerii Kamienia ECOSTON zawarto na stronie www wraz z wzorcowymi realizacjami.
Kategoria:

Kamieniarstwo jest dziedziną branży budowlanej, która dość szybko się rozwija. Nasz zakład kamieniarski w Rzeszowie dostarcza wysokiej jakości kamień naturalny dla budownictwa przemysłowego oraz mieszkaniowego. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć choćby blaty kuchenne z marmuru lub granitu. Granit i marmur to podstawowe kruszce z których wykonujemy swoje produkty.
Kategoria:

Granitowe nagrobki wciąż są jednymi z najmodniejszych – dzisiaj jednak niekoniecznie muszą być bardzo surowe oraz proste w swoim wyrazie. Każdy może dzisiaj bez trudu sprawić, że nagrobek kogoś bliskiego stanie się estetyczny i wyjątkowy – dokładnie taki, jak nasi bliscy zmarli. W takich chwilach warto zaufać profesjonalistom, takim jak oferująca na terenie województwa zachodniopomorskiego swoje propozycje oraz pomoc firma Celtic.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl