Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20077
415
7
64744

GW Numeric - Plotery frezujące, elektrowrzeciona, systemy sterowania


 
Opis GW Numeric jest producentem przemysłowych ploterów frezujących sterowanych komputerowo. Plotery GW Numeric służą do obróbki tworzyw sztucznych, drewna, materiałów drewnopochodnych, metali kolorowych, kompozytów itp. Plotery mają zastosowanie przede wszystkim w przemyśle reklamowym, meblarskim, galanterii drzewnej, prototypowniach, modelarniach. Ciężki ploter frezujący typu KOLIBER służy do produkcji form wtryskowych. Plotery wyposażone są w autorski system sterowania Wincam, który daje operatorowi wiele możliwych strategii obróbczych, wizualizuje proces obróbczy, pozwala przerwać i wznowić proces w dowolnej chwili, wymienić narzędzie robocze itp. GW Numeric jest wyłącznym dystrybutorem elektrowrzecion i silników wysokoobrotowych Teknomotor na Polskę.

 

Słowa kluczowe plotery frezujące   plotery cnc   frezarki cnc   elektrowrzeciona   teknomotor   silniki wysokoobrotowe   frezowanie 3D   cnc
Url http://www.gwnumeric.pl
Kategorie Produkcja Przemysł
Produkcja Przemysł > Automatyka
Data wpisu Oct 10, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Produkcja Przemysł
Oprócz fabrykacji zagrodzeń, absorbujemy się także sprzedażą detaliczną i dzięki dobrze wyekwipowanemu zapleczu samochodowemu, możemy nie tylko osiągać nawet najtrudniejsze zmówienia i przynieść je pod wskazany adres. JONIEC jest jednostką wielobranżową i w następstwie tego można u nas znaleźć wiele towarów w wyjątkowo niskich cenach. Od lat dbamy o najważniejszą postać posługi i obsługę, która wesprze dostosować najlepsze dla Państwa propozycje i zagwarantuje chciane rezultaty. Poza typową sprzedażą, mamy w ofercie autorskie sugestie, które gwarantują optymalizację pracy. Najistotniejsze informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:
Kategoria:

Sprężarki, sprężarki powietrza AEG w sklepie ABC KOMPRESORY dostępne w Tychach lub na stronie internetowej sklepu. Sprężarki powietrza zakupione w sklepie dostarczamy kurierem. Wszystkie sprężarki powietrza objęte gwarancją producenta. Kompresory AEG to najnowszy wyrób na rynku. Sprężarki powietrza AEG wyróżniają się na tle konkurencji bardzo cichą pracą. Przykładowo sprężarka powietrza o pojemności 50 l to hałas 70 dB. Sprężarki powietrza o wydajności 850 l/min to hałas 70 dB. ABC KOMPRESORY oferuje serwis sprężarek. Wykonujemy instalacje pneumatyczne, W szerokiej ofercie sklepu; sprężarki tłokowe, sprężarki śrubowe, sprężarki bezolejowe, pompa, sprężarkowa, zbiorniki powietrza, armatura pneumatyczna.
Kategoria:

MDJ ELEKTRONIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mikołowie istnieje na rynku od 1995 roku i od początku swego działania zajmuje się automatyką i elektroniką przemysłową. Firma ta specjalizuje się w projektowaniu, programowaniu oraz wprowadzaniu systemów nadzorowania oraz sterowania w takich działach przemysłu jak: górnictwo, motoryzacja, przemysł maszynowy, spożywczy czy włókienniczy. Rozwiązania tej spółki znalazły również zastosowanie w nauce. Wieloletnie doświadczenie prezentowanej firmy przysporzyło się do wdrożenia do produkcji szeregu produktów z obszaru automatyki przemysłowej. Propozycja tej firmy skierowana jest na rynek polski a także zagraniczny. Produkty przedsiębiorstwa MDJ ELEKTRONIC wykorzystywane są w Rosji, Czechach, Ukrainie, Holandii, Niemczech czy Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Szczegóły na stronie.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Stal-Met jest producentem znacznej gamy zestawów z specjalizacji metalicznej w tym: okuć budowlanych, noży do kosiarek rotacyjnych, kombajnów zbożowych, sieczkarni do kombajnów, kosiarek bijakowych polskich oraz zagranicznych, a także innych elementów wykorzystywanych w budownictwie. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku wytwórczości elementów metalowych, dzięki czemu mamy setki zadowolonych klientów oraz niezwykle majętną ofertę towarów. Świadczymy usługi z obrębu obróbki skrawaniem, cięcia elektrodrążarką drutową CNC, drążenia elektrodrążarką erozyjną NC, tłoczni, ślusarstwa ogólnego. Więcej o naszej ofercie na stronie internetowej.
Kategoria:

EMPAS do dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w województwie mazowieckim. Produkujemy dodatkowo sprzedajemy najwyższej klasy preparaty do chemicznej obróbki metali dla przemysłu metalowegow szczególności motoryzacyjnego i wojskowego. Funkcjonujemy dla Państwa od 1994 roku. W trakcie naszej wieloletniej działalności udało nam się zdobyć zaufanie szerokiego grona kontrahentów, którzy cenią sobie naszą rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność. Gwarantujemy wysoką klasę naszych produktów oraz przystępne ceny dla każdego klienta. Więcej informacji na temat naszej działalności mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl