Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21863
415
3
65120

Gry


 
Opis Lubisz gry? Jeśli tak koniecznie odwiedź tą stronę! Znajdziesz na niej super gry online podzielone na wiele kategorii oraz darmowe gry freeware/shareware/trial do pobrania za darmo!. Zagraj w darmowe gry online flash podzielone na takie kategorie jak: gry akcji, sportowe, smieszne oraz wiele innych, oglądaj oraz pobieraj za darmo smieszne filmiki. Na stronie można również pobrać gry, stare gry oczywiście również za free z szybkiego serwera.

 

Słowa kluczowe gry   gry online   darmowe gier   fajny gierki
Url http://cvr.pl/
Kategorie Internet > Gry online
Internet > Gry Internetowe FPS,FPP
Data wpisu Dec 12, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Gry online
1. Gry
Strona zawiera kolekcję starannie dobranych i wyselekcjonowanych gier flash dla najmłodszych graczy. Redaktorzy dołożyli wszelkich starań aby zebrane gry nie zawierały treści niewłaściwych dla dzieci. Na stronie znajdziemy m.in: gry akcji, przygodowe, platformowe, zręcznościowe, dla dziewczyn, stare, muzyczne i inne. Każda gier posiada opis zawierający informację o grzę i krótką informację jak grać. Istnieje możliwość oceny każdej gry i dodania jej do ulubionych przez co nie ma problemu ze znalezieniem jej po ponownym powrocie na stronę.
Kategoria:

Najbardziej rozbudowany konwerter RW online do gry OGame.pl. Wiele możliwości konwertowania raportów wojennych, w tym wiele kolorystyk, układów tekstu, nazw jednostek, sposobów tworzenia bilansu starcia oraz wiele innych.
Konwerter obsługuje też raporty zbiórki pola zniszczeń, ataków rakietowych, skanów planet wroga oraz zmianę wielkości obrony.
Kategoria:

Najlepsza polska Ugamela. Nasz Clone Ogame to prawdziwa gratka dla miłośników gier typu xNova i nie tylko. Klasyczny urok dobrej gry via www oraz sposób na nudę, tego Ci dostarczymy. Gra online w przeglądarce nie tylko dla fanów gatunku. Darmowa rejestracja, masa dodatków i oryginalnych usprawnień. Nie znajdziesz tego na innych xNovach oraz na samym Ogame.
Kategoria:

Szukasz tylko najlepszych gier przeglądarkowych? Szukałeś różnych stron, ale żadna jeszcze dostatecznie Cię nie zadowoliła? Wejdź na Gry-Online.info i rozkoszuj się tylko dobrymi grami!
Portal Gry-Online.info został stworzony w celu dostarczenia niesamowitej rozrywki. Bogata oferta gier sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!
Gry przygodowe, gry akcji oraz wiele, wiele innych - wszystkie gry online znajdziesz w jednym miejscu.
Żadna ze znajdujących się na witrynie gier nie wymaga dodatkowych opłat.
Życzymy świetnej zabawy!
Kategoria:

W gry z serii Mario uwielbia grać sporo osób, stąd też jeśli i ty się do nich zaliczasz, koniecznie wejdć na tę stronę. Zobaczysz tu wiele interesujących wersji gier Mario, zarówno tych standardowych, ale też i fanowskich modyfikacji. Oprócz oryginalnych gier Mario można wyszukać też i te, jakie są oparte na tym samym pomyśle. W witrynie wyeksponowane zostały najbardziej popularne gry, jak też i ostatnio dodane do katalogu gier. Gracze mogą utworzyć swoje własne konto i zacząć dostawać punkty, oceniać gry jak też wymieniać się komentarzami z pozostałymi użytkownikami portalu. W witrynie dodano też możliwość przesłania własnej gry.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl