Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24334
415
3
65893

gry PC


 
Opis Sklep internetowy z grami 3kropki.pl. Gry - ps2, pc, komputerowe, ps3, psp, xbox, 360, gba, ds, gc, psx, n-gage. Programy - multimedialne, aplikacje, edukacyjne. Elektronika - konsole, akcesoria, kontrolery.

 

Słowa kluczowe Sklep internetowy   gry   z grami   ps2   pc   psp   ps3   xbox   360   gba   ds   gc   psx   programy   gry komputerowe   n-gage   gameboy   multimedia   konsole   akcesoria   pady   myszki   podkładki   mp3 playery   pamięci flash   słuchawki   głośniki   kontrolery gier   odtwarz
Url http://www.3kropki.pl
Kategorie Hobby Rozrywka > Hobby
Komputery > Gry
Internet > Sklepy internetowe
Data wpisu Jan 3, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Hobby Rozrywka > Hobby
Dwoje ludzi wypoczywających na wakacjach w Tajlandii nie powinno myśleć o pracy. No tak, ale gdyby nie myślało, nie mielibyśmy w tej chwili w krajobrazie warszawskiego Mokotowa tak wyjątkowego miejsca, jakim jest klubokawiarnia podróżnicza „Tam i z powrotem”. To miejsce, w którym możemy dobrze zjeść, napić się, ale przede wszystkim spotkać się z tymi, których określamy mianem poszukiwaczy przygód. Banalny pomysł, który został przekuty na rzeczywistość i z powodzeniem nie tylko funkcjonuje, ale także prężnie się rozwija. Z całą pewnością warto zapoznać się z ową kawiarnia, albowiem atmosfera w niej panująca jest naprawdę wyjątkowa. Z całą pewnością będziemy się tu doskonale bawić.
Kategoria:

Sklep internetowy z grami 3kropki.pl. Gry - ps2, pc, komputerowe, ps3, psp, xbox, 360, gba, ds, gc, psx, n-gage. Programy - multimedialne, aplikacje, edukacyjne. Elektronika - konsole, akcesoria, kontrolery.
Kategoria:

Nasza firma i nasz zespół to ludzie połączeni wspólną pasją. Są nią modele zdalnie sterowane. Chcemy nie tylko dostarczyć Państwu najwyższej jakości samochodów RC, ale także propagować modelarstwo jako sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie znajomych. Zespół HPI Polska zawsze pomoże Państwu wybrać odpowiedni model samochodu.

Być może widziałeś kogoś, kto jeździł takim modelem na ulicy i sam chciałbyś spróbować. Być może jesteś modelarzem, który już coś wie o tego rodzaju modelach, ale chciałbyś przekonać się, w czym leży siła naszych modeli. W każdym z tych przypadków rozpoczęcie przygody z modelami HPI jest prostsze niż myślisz.

Modele sterowane możemy bardzo ogólnie podzielić na 2 kategorie: "zabawek" i "modeli RC". "Zabawki" na pewno wiele razy widziałeś w centrach handlowych, w reklamach dla dzieci na kanałach z kreskówkami. Po włożeniu baterii jeżdżą, mrugają światłami, wydają odgłos silnika. Te drugie na pierwszy rzut oka są podobne - ale to tylko wrażenie. Modele RC to zaawansowane technologicznie miniatury prawdziwych samochodów. Możesz je tuningować, zmieniać im obudowę, dostosowywać opony do nawierzchni. W pełni dostosować je do swoich potrzeb. Są szybsze i na torze zachowują się jak swoje odpowiedniki w rzeczywistości.
Kategoria:

4. Wino
Odkryć tajemnice win to odkryć nowy smak życia. Wytrawny znawca radzi, jak wybierać wino, jak je przechowywać, jak rozróżniać subtelne odcienie jego koloru, aromatu i smaku. Uczy, jak sprawdzać treściwość win, określać ich wiek oraz jak należy je degustować, by rozpoznać pochodzenie szczepu winnego.

W serwisie znajdziesz również informacje, jaka jest właściwa temperatura serwowania przechowywania wina w zależności od gatunku, rocznika oraz regionu pochodzenia. Dowiesz się, jakie wina podawać do poszczególnych potraw, aby uzyskać ich jedyny niepowtarzalny, pełny smak.
Kategoria:

Prawdziwe ciasta domowej roboty. Najlepsze przepisy na coś słodkiego. Przepisy na ciasta, torty, ciastka i inne słodkości. Nie musisz już więcej szukać, u nas znajdziesz przepisy i porady nawet dla bardzo początkujących artystów w dziedzinie kulinarii. Najlepsze przepisy na ciasta, torty i inne słodkości. Prawdziwe ciasta domowej roboty. Prawdziwe ciasta domowej roboty.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl