Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
58
65011

Gry Online


 
Opis Jogle.pl to serwis rozrywkowy na którym znajdziesz gry online, filmiki, gry do pobrania, dowcipy, śmieszne obrazki i wiele innych ciekawych rzeczy!

 

Słowa kluczowe gry do pobrania   gry online   śmieszne teksty   filmiki   obrazki   galeria   zdjęcia   ciekawostki   dowcipy   humor   dobra zabawa   rozrywka
Url http://www.jogle.pl/
Kategorie Internet > Gry online
Internet > Portale
Data wpisu May 6, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Internet > Gry online
Jogle.pl to serwis rozrywkowy na którym znajdziesz gry online, filmiki, gry do pobrania, dowcipy, śmieszne obrazki i wiele innych ciekawych rzeczy!
Kategoria:

Pirate Storm jest to odkrywcza i całkowicie nowa gra online, w której gracz wciela się w rolę pirata. Jej głównymi zaletami są na pewno świetna grafika. Użytkownik może sielankowo sunąć po spokojnym morzu, odnajdować kosztownych skarbów czy napadać na wrogie statki. Niezależnie od tego czy prowadzi się rozgrywkę z innymi graczami czy z komputerem, zawsze dzieje się coś interesującego. Zagraj teraz i przekonaj się sam wspinając się w pirackim rankingu najlepszych rabusiów na świecie, że to doskonała zabawa.
Kategoria:

Odmiana pokera jaką jest texas holdem bardzo szybko zyskała wielu zwolenników na całym świecie. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące gry texas holdem poker. Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz nauki gry w pokera.
Kategoria:

Tibia - Ots to serwis poswiecony real tibi oraz open tibia serwer. Znajdziesz tutaj wszytko czego potrzebujesz aby być dobrym graczem mim. skrypty, mapy, ewipunek itp. Serdecznie zapraszam na otserv.info. Kazdy początkujaczy gracz znajdzie cos dla siebie. Pozdrawiam Mystic
Kategoria:

Portal o bezpłatnej rozrywce Massie multiplayer online jaką jest Metin2. Spotkasz tu ziemię poradników, wzorce progresu, najświeższe dane ze globu zabawy, obszerne opcje społecznościowe jak również długą recenzję zabawy. Na dużą obserwację zasługuje nasza recenzja która da wam możliwie największy wgląd w glob wykreowany przez kompanię planującą uciechę.

Metin jest uciechą action mmorpg w której możesz stworzyć konto w jednym z trzech imperiów i pokierować losami swojego pozornego JA. W tym bajkowym globie zdołasz być kim tylko zapragniesz: intensywnym wojakiem, panujący demoniczną wytrzymałością surą, przydatnym czarownikiem albo żywym ninja.

W zabawy Metin2 jeżeli znudzi tobie zarzynanie coraz większych wielkości pokraków zdołasz pochwycić się wieloma cudzoziemskimi sprawami wśród których znajdą się tak korzystne profesje jak: rybak, alchemik oraz górnik. To ty osobiście rozwiążesz kim zostawisz i jak wpłyniesz na rozgrywkę – czy twój Nick zostanie zapamiętany na zawsze, zależy jedynie od twych poczynań.

Na równoległą uwagę zasługuje program małżeństw aprobujący nam na poślubienie goście z którą istniejemy bardzo blisko. Odblokowuje to zasięg do wyjątkowych artykułów dostępnych tylko i wyłącznie w sklepiku z artykułami. Podarują one równoczesne paragrafy doświadczeń, bardziej wartosciowe szanse na bystre albo rozstrzygające natarcie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl