Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
9
65048

Grupa START remonty


 
Opis GRUPA START to ekipa fachowców bogatych w wiedzę techniczną i praktyczną. Zajmujemy się kompleksowymi remontami, wykończeniami wnętrz oraz adaptacjami pomieszczeń.
Oferta:
Specjalizujemy się w usługach wykończeniowo-remontowych, a w szczególności:
-okładziny z płyt gipsowo - kartonowych, sufity podwieszane, zabudowy nietypowe, ścianki działowe
-wygłuszanie i ocieplanie pomieszczeń (wełną mineralną , styropianem)
-docieplenia poddaszy
-tynki gipsowe, posadzki i wylewki samopoziomujące
-gładzie i struktury różnego typu
-prace malarskie różnego typu
-tapetowanie
-prace glazurnicze: glazura i terakota
-montaż urządzeń sanitarnych: WC, bidet, umywalki, prysznice, wanny itp.
-montaż paneli ściennych i podłogowych
-układanie wykładzin dywanowych
-sprzedaż i montaż okien PCV (ceny poducenta)
-sprzedaż i montaż żaluzji, rolet (ceny poducenta)
Prace instalacyjne
-hydrauliczne
-elektryczne
Ocieplanie ścian budynków:
-ocieplenia styropianem, różne systemy
-ocieplania z wełny mineralnej, różne systemy

 

Słowa kluczowe remonty   remont   ekipa remontowa   kompleksowe remonty   remont legionowo   montaż okien   remont warszawa   wykończenia   ekipa   okna pcv   fachowcy   remont łazienki  
Url http://www.gruparemonty.pl
Kategorie Budownictwo
Budownictwo > Remonty
Budownictwo > Usługi budowlane
Data wpisu Mar 15, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Sama roleta okienna nie wystarczy, aby zablokować owadom dostęp do mieszkania. Potrzebna będzie jeszcze także porządna moskitiera na okno. Skoro mamy już taką moskitierę możemy spać spokojnie, gdyż na pewno nie pozwoli ona na wlatywanie owadów do środka naszego mieszkania. Pozwala to na cieszenie się otwartym oknem, gdy noc piękna i ciepła i nareszcie pomaga nam w pełni cieszyć się całym okresem letnim.
Kategoria:

Miło nam zaprezentować Państwu jednostkę Technogips, która znajduje się w Częstochowie. Od przeszło 15 lat prowadzimy skład budowlany. Posiadamy wysokiej klasy materiały, przeznaczone do wykończenia wnętrz oraz utworzenia nowoczesnej elewacji. Proponujemy dobre ceny. U nas odszukają Państwo nowości rynkowe, takie jak – farby i tynki samoczyszczące na elewacje. Wyprzedajemy materiały do suchej zabudowy wnętrz, gipsową oraz cementową mieszankę tynkarską, a też materiały do renowacji fasad i ociepleń. W sprzedaży znajdują się także dobrej jakości farby, chemia budowlana lub akcesoria. Klientom poszukującym oferujemy materiały termoizolacyjne, w tym styropian i wełnę mineralną. Co więcej polecamy wysokiej jakości farby, dostępne w najszerszej palecie. Czekamy na firmy, firmy, składy budowlane, rzemieślników i klientów indywidualnych. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia witryny działalności.
Kategoria:

W ofercie firmy Żar-Wir znajdą Państwo rozległy zakres usług. Od 1992 roku specjalizujemy się w projektowaniu, sprzedaży i montażu instalacji ogrzewania ciepłym powietrzem czy też wodą. Jesteśmy przedstawicielem przedsiębiorstw Dimension One Spas oraz Tylo. Oferujemy Państwu sprzedaż: wkładów do kominków, wkładów z płaszczem wodnym, blatów, parapetów, marmuru, granitu, piaskowca, wanien SPA, kabin saunowych oraz niezbędnych akcesoriów. Oferowane przez nas sauny są gwarancją wspaniałej jakości i trwałości produktu. Naszymi atutami jest rzetelna jakość usług, sprawne realizowanie zleceń, atrakcyjne ceny, doświadczona kadra oraz doradztwo wyśmienitych fachowców. Firma Żar-Wir to także indywidualne podejście do każdego Klienta. Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie.
Kategoria:

Zapraszamy do zaznajomienia się z aktywnością firmy Waldemara Franke. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Wysokiej. Zajmujemy się wykonywaniem posadzek betonowych, które dzięki odpowiedniemu wylewaniu i użyciu najlepszej jakości betonu mają szczególne właściwości umożliwiające zastosowanie ich jako nawierzchni rozmaitych obiektów. Gładka oraz twarda powierzchnia naszych betonowych posadzek nietrudno się czyści i jest odporna na ścieranie. Odznacza się też pokaźną odpornością w sytuacji potężnego nacisku, co czyni ją doskonałą nawierzchnią hal magazynowych i parkingów wielomiejscowych. Profesjonalnie kładziemy również tynki- zarówno wewnętrzne oraz zewnętrzne. dokładniejsze informacje o naszej firmie i prowadzonej przez nas działalności znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Nasza firma od niemal roku uczestniczy w programie rzetelnej firmy. Potwierdzeniem naszej rzetelności i terminowości jest dobyty przez nas certyfikat. Obejrzeć można go na naszej stronie internetowej. Tam znaleźć można także wykonane do tej pory przez nas domy z bali. Oglądając je można odnieść wrażenie, że Przenosza one w świat architektury górskiej. Mówiąc dokładniej my budujemy domy z drewna, kierując się technologiami, które przez ponad sto lat były testowane na Podhalu. Wiemy więc, że nasze technologie sprawdzają się idealnie w każdych warunkach. Zachęcając ludzi do inwestowania w domy drewniane zaznaczamy, że mieszkanie w nich to życie w zgodzie z naturą. Nie oznacz to jednak, że nią ma w nich miejsca na nowoczesne technologie. Jest, ale wiele z tych technologii tak naprawdę nie jest tu potrzebnych. Przykładem jest wentylacja czy klimatyzacja, nad która czuwa mikroklimat domu. Jak więc widzimy, nasze domy to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl