Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
53
65007

GREENFLOR Mieszanki traw


 
Opis Greenflor to firma, jaka jest producentem trawników w rolkach i systemów zielonych dachów. Wyłowione trawy są przez nas wysiewane, pielęgnowane, podlewane i użyźniane przez przeszło półtora roku - aż do momentu, gdy z nasion powstanie piękny, zielony trawnik. Dbamy również o to, by był ścisły i wolny od chwastów. Nasza trawa w rolce nie wymaga również żadnych szczegółowych warunków glebowych, wyjątkowej pielęgnacji oraz uprawy. Jednak najważniejszą wartością naszych trawników jest możliwość zakładania ich przez cały rok. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Praktyka i kompetencja w zawodzie zezwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub mailowego. Szczegółowe informacje o przedsiębiorstwie znajdują się na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe Trawniki   Mieszanki traw   Trawa   Trawniki rolowane   Trawniki w rolkach   Systemy dachowe zielone   Producent trawników w rolkach   System zielonych dachów   Producent trawników
Url http://greenflor.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu Apr 17, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Al-ko zapewnia najwyższą postać oferowanych rozwiązań. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, wobec tego animujemy do dzielenia się z nami wszelkimi uwagami. Rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom są szczególnie funkcjonale i przychylne dla użytkownika.Zapewniamy naszym Klientom efektywną i doświadczoną obsługę. Nasi eksperci bezustannie śledzą wszelakie zmiany zauważalne na rynku urządzeń ogrodniczych i udoskonalają nasze kosiarki spalinowe.Chętnych do zaznajomienia się z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje:
Kategoria:

LANDPROJEKT Architektura Krajobrazu oferuje szeroki zakres usług w dziedzinie architektury krajobrazu. Wykonujemy projekty ogrodów oraz wielobranżowe projekty terenów zieleni m.in. projekty zagospodarowania terenów publicznych, skwerów i parków, projekty placów zabaw w ramach programu Radosna Szkoła. Na potrzeby inwestycji przygotowujemy inwentaryzacje zieleni (inwentaryzacje dendrologiczne), projekty gospodarki drzewowstanem oraz studia krajobrazowe. Zespół projektowy tworzą wysokiej klasy specjaliści - architekci krajobrazu. Dzięki temu oferujemy swoim klientom rzetelną wiedzę na temat kształtowania przestrzeni, dodatkowo popartą doświadczeniem zawodowym. Wykonaliśmy szereg opracowań dla urzędów gmin, firm architektonicznych oraz klientów indywidualnych. Zdobyliśmy także nagrody w konkursach projektowych.
Kategoria:

Każda osoba, która cieszy się posiadaniem terenu działkowego wie, jak istotne jest prawidłowe nawadnianie ogrodu. W dzisiejszych czasach istnieje szeroki wachlarz wszelkiego rodzaju narzędzi umożliwiających, tudzież ułatwiających nawadnianie Poznań. Dostępny jest na przykład system, za pomocą którego możliwe jest automatyczne nawadnianie Poznań. Niewątpliwie pozwala to na sprawniejsze a także precyzyjniejsze wykonanie czynności, jaką jest właśnie nawadnianie ogrodu. Nawadnianie Poznań to idealny wybór i prawdziwy strzał w dziesiątkę! Dlatego też warto wziąć pod uwagę automatyczne nawadnianie Poznań.Nawadnianie ogrodu automatyczne jest w Poznaniu błyskawiczne.
Kategoria:

Oferujemy proste w obsłudze i niedrogie w eksploatacji automatyczne systemy nawadniające ogród. Wykonujemy projekty oraz montaż całej instalacji. Założenie automatycznego systemu nawadniania przynosi same korzyści - nasze rośliny są zadowolone, my oszczędzamy czas i wodę. Nasze kwalifikacje zawodowe opieramy na: kilkuletnim doświadczeniu w terenach zieleni i systemach nawadniających, licznych tematycznych wyjazdach zagranicznych, wizytach w ogrodach, w związku z czym możemy zweryfikować naprawdę ładne akcenty. Urządzenia zraszające i kroplujące, które są podstawą systemów wdrażanych przez naszą firmę, dostarczą wodę do każdego miejsca w ogrodzie. Zraszacze, mikrozraszacze i linie kroplujące nawodnią trawniki, rabaty kwiatowe, żywopłoty, drzewa i krzewy, a także rósliny w pojemnikach na tarasie i balkonie. W naszej ofercie znajdują się elementy wyposażenia zielonych terenów ozdobnych, które są bardzo istotne dla wyglądu i trwałości ogrodu. Są to m.in. systemy nawadniające, geomembrany, instalacje oświetlenia ogrodowego.
Kategoria:

Oferujemy Państwu wysokiej jakości meble ogrodowe, krzesła ogrodowe, mebli rattanowych i kawiarniane z Niemiec Włoch Hiszpanii.
Jesteśmy przedstawicielem takich firm jak: Siena Garden Queen`s , Kettler Nardi Resol
Meble znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z różnych materiałów począwszy od drewna metala luminium a skończywszy na rattanie syntetycznym zwanym technorattanem.
Wybór jednak stosownych mebli nie jest wcale prosty, ponieważ na początku trzeba określić wymiary wielkość i zrobić wizualizacje w docelowym miejscu. Przed kupnem mebli należy przede wszystkim zrobić projekt kawiarni czy restauracji uwzględniając całe rozlokowanie mebli. Jak już mamy projekt należy uwzględnić styl jaki będzie przebijać, może być to trend nawiązujący do toskańskiej wsi lub prowansalskich regionów Francji. Zdarzyć się może że w danym lokalu będzie ogród wtedy trzeba będzie zainwestować jeszcze w meble ogrodowe krzesła ogrodowe,
Jako, że meble wykorzystywane w sektorze gastronomicznym narażone są na bardzo dużą eksploatację powinny być one solidnie wykonane, z trwałych materiałów oraz być odporne na warunki pogodowe.
Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne technologie użyte do ich wykonania zapewniają im długą żywotność.
Meble kawiarniane mają łatwe do codziennej pielęgnacji i mycia powierzchnie. Blaty stołów odporne są na wysoką temperaturę, wodę deszcz kurz
Często atutem stołów i krzeseł znajdujących się w naszej ofercie jest możliwość składania lub ich sztaplowania co jest bardzo proste - każdy sobie poradzi
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również akcesoria dekoracyjne, akcesoria związane z zabezpieczeniem przed kradzieżą oraz pokrowce.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl