Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
5
64831

GREENFLOR Mieszanki traw


 
Opis Greenflor to firma, jaka jest producentem trawników w rolkach i systemów zielonych dachów. Wyłowione trawy są przez nas wysiewane, pielęgnowane, podlewane i użyźniane przez przeszło półtora roku - aż do momentu, gdy z nasion powstanie piękny, zielony trawnik. Dbamy również o to, by był ścisły i wolny od chwastów. Nasza trawa w rolce nie wymaga również żadnych szczegółowych warunków glebowych, wyjątkowej pielęgnacji oraz uprawy. Jednak najważniejszą wartością naszych trawników jest możliwość zakładania ich przez cały rok. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Praktyka i kompetencja w zawodzie zezwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub mailowego. Szczegółowe informacje o przedsiębiorstwie znajdują się na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe Trawniki   Mieszanki traw   Trawa   Trawniki rolowane   Trawniki w rolkach   Systemy dachowe zielone   Producent trawników w rolkach   System zielonych dachów   Producent trawników
Url http://greenflor.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu Apr 17, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Al-ko zapewnia najwyższą postać oferowanych rozwiązań. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, wobec tego animujemy do dzielenia się z nami wszelkimi uwagami. Rozwiązania, które oferujemy naszym Klientom są szczególnie funkcjonale i przychylne dla użytkownika.Zapewniamy naszym Klientom efektywną i doświadczoną obsługę. Nasi eksperci bezustannie śledzą wszelakie zmiany zauważalne na rynku urządzeń ogrodniczych i udoskonalają nasze kosiarki spalinowe.Chętnych do zaznajomienia się z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje:
Kategoria:

Sadzimy.com.pl to doskonały sklep dla wszystkich osób, które czerpią przyjemność z hodowania traw, kwiatów czy też warzyw. Specjalizujemy się w dystrybucji najlepszej jakości, różnorodnych nasion, nawet roślin egzotycznych, niedostępnych standardowo w naszym klimacie. Zapraszamy do zapoznania się z korzystnymi cenami naszych produktów i zapraszamy do zakupów!
Kategoria:

Internetowy sklep ogrodniczy szeroki wybór nawozów środków ochrony roślin opryskiwacze narzedzia ceramika i wiele innych dla amatorskiego i profesjonalnego ogrodnictwa. Posiadamy w ofercie produkty najlepszych producentów z branży ogrodniczej takich jak Substral, Pokon, Zielony Dom, Bayer, MArolex, Kard, Host international.
Kategoria:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą usługi z zakresu zakładania ogrodów. Specjalizujemy się w realizacji terenów zieleni i projektowaniu ogrodów dla Klientów publicznych i prywatnych.

Usługi pielęgnacyjne:

pielęgnacja drzew i krzewów:

- cięcia sezonowe, sanitarne, formujące,
- opryski przeciw chorobom i szkodnikom roślin,
- dosadzanie i przesadzanie roślin,

konserwacja trawnika:

- aeracja,
- wertykulacja,
- nawożenie,
- koszenie,
- opryski chastobójcze i grzybobójcze,

konserwacja rabat:

- dosadzanie i wymiana roślin,
- odchwaszczanie,
- uzupełnianie ściółki

Będziemy zaszczyceni mogąc zaprojektować Twój ogród.
Kategoria:

Mati-Met oferuje ogrodzenia panelowe, ogrodzenia kratowe, zgrzewane, przemysłowe, ocynkowane charakteryzują się łatwym i szybkim montażem, dużą wytrzymałością oraz bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl