Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948

GREENFLOR Mieszanki traw


 
Opis Greenflor to firma, jaka jest producentem trawników w rolkach i systemów zielonych dachów. Wyłowione trawy są przez nas wysiewane, pielęgnowane, podlewane i użyźniane przez przeszło półtora roku - aż do momentu, gdy z nasion powstanie piękny, zielony trawnik. Dbamy również o to, by był ścisły i wolny od chwastów. Nasza trawa w rolce nie wymaga również żadnych szczegółowych warunków glebowych, wyjątkowej pielęgnacji oraz uprawy. Jednak najważniejszą wartością naszych trawników jest możliwość zakładania ich przez cały rok. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Praktyka i kompetencja w zawodzie zezwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale także daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub mailowego. Szczegółowe informacje o przedsiębiorstwie znajdują się na stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe Trawniki   Mieszanki traw   Trawa   Trawniki rolowane   Trawniki w rolkach   Systemy dachowe zielone   Producent trawników w rolkach   System zielonych dachów   Producent trawników
Url http://greenflor.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Data wpisu Apr 17, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Oferujemy proste w obsłudze i niedrogie w eksploatacji automatyczne systemy nawadniające ogród. Wykonujemy projekty oraz montaż całej instalacji. Założenie automatycznego systemu nawadniania przynosi same korzyści - nasze rośliny są zadowolone, my oszczędzamy czas i wodę. Nasze kwalifikacje zawodowe opieramy na: kilkuletnim doświadczeniu w terenach zieleni i systemach nawadniających, licznych tematycznych wyjazdach zagranicznych, wizytach w ogrodach, w związku z czym możemy zweryfikować naprawdę ładne akcenty. Urządzenia zraszające i kroplujące, które są podstawą systemów wdrażanych przez naszą firmę, dostarczą wodę do każdego miejsca w ogrodzie. Zraszacze, mikrozraszacze i linie kroplujące nawodnią trawniki, rabaty kwiatowe, żywopłoty, drzewa i krzewy, a także rósliny w pojemnikach na tarasie i balkonie. W naszej ofercie znajdują się elementy wyposażenia zielonych terenów ozdobnych, które są bardzo istotne dla wyglądu i trwałości ogrodu. Są to m.in. systemy nawadniające, geomembrany, instalacje oświetlenia ogrodowego.
Kategoria:

econcrete - konkretny sposób na sukces to firma ogrodnicza działająca na terenie całej Polski. Zajmujemy się projektowaniem, wykonywaniem oraz pielęgnacją ogrodów, terenów zieleni miejskiej, parków, placów zabaw. Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze (od projektu do efektu).
Kategoria:

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą przygotowaną przez doświadczonych ekspertów z firmy Gras, znajdującej się w Chełmży. Zakładamy ogrody oraz dbamy o ich ładny wygląd. Zajmujemy się planowaniem oraz realizowaniem nawet najdrobniejszych elementów wystroju Twojego ogrodu- w tym małej architektury, alejek, podjazdów. Możemy wybudować oczka wodne, kaskady lub wyciąć zbędne drzewa. W zależności od potrzeb oraz oczekiwań Klienta, zakładamy też trawniki- rozwijamy trawę z rolki, bądź wysiewamy. By była piękna nawet w największe upały, montujemy automatyczne systemy nawadniania. Odwodnimy oraz przeprowadzimy drenaż wskazanego terenu, w zimie zajmiemy się odśnieżaniem przy pomocy nowoczesnego sprzętu. Więcej informacji zobaczycie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Kwiaciarnia Szafran oferuje wszelkiego rodzaju kwiaty, wiązanki, wieńce i bukiety okolicznościowe na także na takie okazje jak: śluby, komunie św., chrzty św.,
oraz wiele innych. Wykonujemy dekoracje i aranżacje z kwiatów, przygotujemy samochody do ślubów. W naszej ofercie znajduje się również centrum ogrodnicze gdzie zaopatrzyć mogą zarówno się działkowcy jak i osoby pragnące zaprojektować i urządzać swój ogród. Bogaty wybór sprzętu ogrodniczego: krzesła, leżaki, stoliki, namioty ogrodowe. Roślinność: kwiaty cebulkowe, sadzonki jednoroczne, byliny, drzewka owocowe, choinki, iglaki, tuje.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kwiaciarni, bogaty asortyment kwiatów, sadzonek, roślin, sprzętu ogrodniczego i wielu innych.
Kategoria:

Firma TAXUS na początku trudniła się aranżacją ogrodów, jest już na rynku już od 1995 roku. Wieloletnia działalność przedsiębiorstwa wpłynęła na jej bogate doświadczenie, dlatego firma ta jest dziś jedną z bardziej znanych firm na rynku. Posiada szeroką ofertę usługową. Zapraszamy do zaznajomienia się z jej stroną www oraz przedstawioną tam ofertą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl