Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19429
415
1
64495


 
Opis Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promienników krótkofalowych (lamp grzewczych) jak i długofalowych (paneli grzewczych). Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania związane z technologią podczerwieni. Oferujemy szeroki wybór promienników krótkofalowych (lamp grzewczych) (także pyło- i wodoszczelnych) z możliwością ich przetestowania oraz promienników długofalowych (paneli grzewczych) (także wodoszczelnych).

 

Słowa kluczowe panele grzewcze   lampy grzewcze
Url http://global-online.pl/
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Data wpisu Apr 19, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Firma z kilkunastoletnim stażem na rynku urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a także sprzedaży, montażu oraz uruchomień urządzeń marki Vaillant i Saunier Duval na terenie Szczecina, okolic i całego woj. zachodniopomorskiego. Prowadzi również dystrybucję części zamiennych do wszystkich modeli urządzeń, marek Vaillant i Saunier Duval . Zaopatrujemy serwisantów i klientów indywidualnych.
Kategoria:

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu działalność naszej firmy - przedsiębiorstwo Plumber Janiak Adam Instalacje sanitarno - grzewcze i gazowe. Jesteśmy firmą, jaka ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Od dwudziestu lat trudnimy się świadczeniem usług z obszaru wykonywania instalacji grzewczych opartych na różnych paliwach, jak również instalacji gazowych. Klientom proponujemy dodatkowo sprzedaż kotłów stałopalnych, w których posiadamy duży wybór. Dokonujemy również napraw wszystkich instalacji sanitarnych. Na wszystkie nasze usługi zapewniamy gwarancję. Jesteśmy firmą, która zatrudnia zespół fachowców, którzy nadane im obowiązki wykonują solidnie oraz z zachowaniem wszystkich norm. Mamy wielkie grono usatysfakcjonowanych klientów, które ciągle się powiększa. Dokładamy wszelkich starań, ażeby działalność naszej firmy odznaczała się profesjonalizmem. Zachęcamy do współpracy. Szczegóły oferty na witrynie internetowej.
Kategoria:

Kotły parowe, ogrzewanie, technika grzewcza.
Posiadamy uprawnienia UDT w zakresie remontów i montażu urząrzen
podlegających pod UDT takich jak zbiorniki ciśnieniowe, kotły parowe i wodne,
rurociągi. Wykonawstwo i remonty urządzeń techniki grzewczej.
Wykonujemy konstrukcje stalowe, rurociągi, ziorniki ciśnieniowe.
Kategoria:

Caloriss - tanie ogrzewanie hal bez zbędnych kalorii. Instalacje grzewcze, efektywne promienniki gazowe, nagrzewnice gazowe, ekologiczne systemy grzewcze dla przemysłu. Na stronie opisane oferowane u nas promienniki i nagrzewnice. Zapraszamy po promiennik ceramiczny i dwustopniowy rurowy.
Kategoria:

CIEPŁONET jest dystrybutorem produktów takich jak: ogrzewacze wody, wymienniki ciepła, pompy ciepla,
kolektory słoneczne, spiralne i biwalentne wymienniki ciepła, bufory, systemy solarne oraz kotły na paliwa stałe.
Nasza dystrybucja odbywa się wyłącznie przez Internet co umożliwia oferowanie produktów w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy najszybszą realizację zamawianego produktu przy utrzymaniu najwyższej jakości produktu i bardzo sprawnej procedurze serwisowej i gwarancyjnej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl