Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19996
415
16
64691


 
Opis Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promienników krótkofalowych (lamp grzewczych) jak i długofalowych (paneli grzewczych). Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania związane z technologią podczerwieni. Oferujemy szeroki wybór promienników krótkofalowych (lamp grzewczych) (także pyło- i wodoszczelnych) z możliwością ich przetestowania oraz promienników długofalowych (paneli grzewczych) (także wodoszczelnych).

 

Słowa kluczowe panele grzewcze   lampy grzewcze
Url http://global-online.pl/
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Data wpisu Apr 19, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Polimet produkuje: kotły co Granpal, kotły na pelet, owies, zboża, pestki, kotłownie na biomasę : pelet, słoma, zrębki drewna, zboże, kotłownie mobilne, przenośniki : taśmowe, ślimakowe, łańcuchowe, lamelowe, ruchoma podłoga, konstrukcje stalowe, urządzenia filtracyjne : cyklony, multicyklony, filtry nabojowe
Kategoria:

Jeżeli szukasz węgla kamiennego o długim czasie palenia i wysokiej kaloryczności, skorzystaj z propozycji firmy Trucker-Speed mieszczącej się w Łaziskach Górnych koło Mikołowa. Oferujemy dodatkowo najlepszy ekogroszek, miał węglowy oraz ekomiał. Zapewniamy przystępne ceny i własny transport zamówionego towaru na terenie obszaru całego Śląska. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji zarówno klientów detalicznych, jak również hurtowych. Przy większych bądź regularnych zamówieniach stosujemy upusty oraz dajemy możliwość negocjacji cen. Co więcej zajmujemy się usługami złomowania pojazdów na terenie Śląska. Nasi pracownicy wykonują także profesjonalne rozbiórki oraz wyburzenia. Więcej na stronie.
Kategoria:

Zakład Produkcyjno-Handlowy Stanisława Krzaczka proponuje szeroki wybór niezawodnych urządzeń grzewczych, w tym piece oraz kotły centralnego ogrzewania i kotły przemysłowe. Sprzedawane przez nas systemy pozwalają na ogrzewanie przy wykorzystaniu rozmaitych wyrobów - węgla, ekogroszku, drewna, biomasy. Wysoka jakość wykonania oraz zróżnicowany zakres mocy powoduje, że znajdują one zastosowanie przy ogrzewaniu różnego typu budynków - od mieszkań oraz domów jednorodzinnych po budynki użyteczności publicznej i hale przemysłowe. Oprócz tego oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu napraw kotłów oraz pieców grzewczych. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma METRON – TERM to przedsiębiorstwo które swoje usługi oferuje już od bardzo długiego czasu. Firma ta jest znana z rzetelności , a ponadto z fachowości, gdyż w skład kadry pracowniczej wchodzą wykwalifikowani profesjonaliści. Firma para się usługami rozliczania cen zużycia mediów, takich jak ogrzewanie czy zużycie ciepłej i zimnej wody. Firma posiada dużą wiedzę praktyczną, dlatego cieszy się dzisiaj ogromną popularnością.
Kategoria:

Kominki w zasięgu Twojej ręki – nowoczesne, bez dymu, bez zapachu, całkowicie bezpieczne. Tylko nasz sklep z kominkami oferuje atrakcyjne bio kominki posiadające certyfikaty – nasze rozwiązania są mobilne, nie stwarzają żadnego ryzyka i są przyjazne środowisku naturalnemu. Jeśli chciałbyś mieć kominek w domu, nabądź biokominek na płynne paliwo – już dziś możesz go zakupić i użytkować w Polsce bez żadnych pozwoleń. Dodatkowo sprzedajemy atrakcyjne i funkcjonalne wkłady kominkowe, dekoracje kominkowe i paliwo Fanola. Nasze kominki są naprawdę eko, przydatne oraz ładne, możesz z nich korzystać w mieszkaniu, na balkonie lub w ogrodzie, prowadzimy też specjalne kominki dla kawiarni czy hoteli. Kominek elektryczny to dla Ciebie za mało? Nowoczesne kominki z pewnością spełnią Twoje oczekiwania!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl