Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773


 
Opis Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promienników krótkofalowych (lamp grzewczych) jak i długofalowych (paneli grzewczych). Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania związane z technologią podczerwieni. Oferujemy szeroki wybór promienników krótkofalowych (lamp grzewczych) (także pyło- i wodoszczelnych) z możliwością ich przetestowania oraz promienników długofalowych (paneli grzewczych) (także wodoszczelnych).

 

Słowa kluczowe panele grzewcze   lampy grzewcze
Url http://global-online.pl/
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Data wpisu Apr 19, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Firma Imers przygotowała dla klientów dużą różnorodność kaloryferów. Oferujemy klientom sposobność przygotowania dowolnego towaru zgodnie z przedstawionymi wymiarami. Doradzamy w doborze najlepszych towarów, które personalnie dostosowujemy do konkretnych wymagań. Przygotowaliśmy opcję różnorodnego wykończenia oferowanych przez nas artykułów. Gwarantujemy doskonałą jakość a także wieloletnią odporność proponowanych towarów. Nasze produkty są sprzedawane w niezwykle konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do kooperacji.
Kategoria:

CzysteGrzanie.pl to firma, która specjalizuje się w montażu energooszczędnych systemów grzewczych. Dążymy do minimalizowania kosztów zaopatrzenia budynku w energię cieplną i elektryczną, dzięki wykorzystaniu naturalnych zasobów energetycznych takich jak wiatr, promieniowanie słoneczne, opady, pływy morskie i geotermia. Oferta naszej firmy obejmuje takie produkty jak: ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły gazowe oraz kotły węglowe. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem dotacji na kolektory. Za pośrednictwem naszej strony internetowej mogą Państwo zapoznać się z naszymi certyfikatami, autoryzacjami i referencjami.
Kategoria:

Sklep MON-TER ma swoją siedzibę w Bełchatowie na ulicy Wojska Polskiego 40 (przy targowisku miejskim). Zajmujemy się sprzedażą artykułów hydraulicznych, gazowniczych, sanitarnych. W naszej ofercie znajdują się także zlewozmywaki. Świadczymy usługi: montaż kuchenek gazowych
Kategoria:

Klima - Vent jest jednym z czołowych w Polsce dostawców elementów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. W swojej ofercie posiadamy asortyment najlepszych producentów europejskich i światowych z branży materiałów instalacyjnych tego typu.
Różnorodność i wysoka jakość naszych produktów sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować elementy kompleksowych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla projektów dowolnego typu – od budowy domów jednorodzinnych po największe inwestycje przemysłowe.  
 Oprócz bogatego asortymentu proponowanych produktów zapewniamy także pomoc naszych wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, którzy służą naszym klientom swoją wiedzą i pomocą.
 Firma Klima - Vent nastawiona jest na ciągły rozwój, a jej celem jest zapewnianie wszystkim swoim klientom najwyższej jakości produktów i usług.
Kategoria:

Ciepły Kominek to firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, produkcji, montażu kominków i saun. W ofercie posiadamy szeroki asortyment wkładów kominkowych i piecyków wolno stojących takich firm jak: Austroflamm, Spartherm, Brunner, Schmid, Romotop. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie i aranżacji otoczenia ognia mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm. Szerzej o naszej ofercie na stronie. www.cieplykominek.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl