Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
18
65106


 
Opis Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promienników krótkofalowych (lamp grzewczych) jak i długofalowych (paneli grzewczych). Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania związane z technologią podczerwieni. Oferujemy szeroki wybór promienników krótkofalowych (lamp grzewczych) (także pyło- i wodoszczelnych) z możliwością ich przetestowania oraz promienników długofalowych (paneli grzewczych) (także wodoszczelnych).

 

Słowa kluczowe panele grzewcze   lampy grzewcze
Url http://global-online.pl/
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Data wpisu Apr 19, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Kompleksowo funkcjonalne oraz oszczędne w wykorzystywaniu kotły centralnego ogrzewania osiągalne są przy użyciu doświadczonej oraz precyzyjnie wyspecjalizowanej firmy KOŁTON. Firma zajmuje się kompleksowo fabrykowaniem kotłów przeróżnego rodzaju, wielkości i budowy, dopasowanych do palenia osobnego typu paliw. Osiągalne są zarówno proste kotły jednokomorowe, jak także wielokomorowe kotły do wykorzystywania w celu ogrzania większych przestrzeni. Przedsiębiorstwo KOŁTON po wielokroć otrzymało wyróżnienia oraz certyfikaty jakości. Całkowita propozycja wyrobów razem ze specyfikacją poszczególnych towarów dostępne są na stronie internetowej.
Kategoria:

Jeżeli szukasz węgla kamiennego o długim czasie palenia i wysokiej kaloryczności, skorzystaj z propozycji firmy Trucker-Speed mieszczącej się w Łaziskach Górnych koło Mikołowa. Oferujemy dodatkowo najlepszy ekogroszek, miał węglowy oraz ekomiał. Zapewniamy przystępne ceny i własny transport zamówionego towaru na terenie obszaru całego Śląska. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji zarówno klientów detalicznych, jak również hurtowych. Przy większych bądź regularnych zamówieniach stosujemy upusty oraz dajemy możliwość negocjacji cen. Co więcej zajmujemy się usługami złomowania pojazdów na terenie Śląska. Nasi pracownicy wykonują także profesjonalne rozbiórki oraz wyburzenia. Więcej na stronie.
Kategoria:

Ciepły Kominek to firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, produkcji, montażu kominków i saun. W ofercie posiadamy szeroki asortyment wkładów kominkowych i piecyków wolno stojących takich firm jak: Austroflamm, Spartherm, Brunner, Schmid, Romotop. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie i aranżacji otoczenia ognia mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm. Szerzej o naszej ofercie na stronie. www.cieplykominek.pl
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo Inside z Poznania. Od 1998 roku istniejemy jako salon firmowy firmy Viessmann. Dostarczamy ekologiczne rozwiązania z dziedziny grzewczej. Zakupią u nas Państwo: kotły gazowe, olejowe, na drewno, kolektory słoneczne, pompy ciepła, podgrzewacze wody, wentylacje mechaniczną, grzejniki i ogrzewanie podłogowe. Nasze usługi oferujemy klientom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów Viessmann. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy pełną ofertę i więcej informacji.
Kategoria:

Doceniasz czas spędzony na rześkim powietrzu? Masz restaurację z ogródkiem lub być może pracujesz na otwartych powierzchniach? Wszystkich tych, jacy narażeni są na oddziaływanie naszej chłodnej aury zapraszamy na naszą stronę internetową. Jesteśmy marką dostarczającą profesjonalne rozwiązania w obszarze nagrzewania zewnętrznego. W naszej ofercie znajdą Państwo takie towary jak na przykład między innymi promiennik podczerwieni jak też parasol gazowy. Niezwykły styl, obronność oraz wygoda oraz efektywność używania naszych artykułów, zezwala radować się spędzaniem czasu pod przysłowiową „chmurką” bez nieprzyjemnego doświadczenia chłodu. Nasze towary znakomicie nadają się zarówno do osobistych ogrodów tudzież na tarasy, jak też do hotelowych lub restauracyjnych ogródków.
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl