Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005


 
Opis Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą promienników krótkofalowych (lamp grzewczych) jak i długofalowych (paneli grzewczych). Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania związane z technologią podczerwieni. Oferujemy szeroki wybór promienników krótkofalowych (lamp grzewczych) (także pyło- i wodoszczelnych) z możliwością ich przetestowania oraz promienników długofalowych (paneli grzewczych) (także wodoszczelnych).

 

Słowa kluczowe panele grzewcze   lampy grzewcze
Url http://global-online.pl/
Kategorie Budownictwo > Ogrzewanie
Data wpisu Apr 19, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Ogrzewanie
Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo PGNiG TERMIKA. Jesteśmy największym wytwórcą ciepła i energii elektrycznej w Polsce. Ciepło i energię wytwarzamy metodą kogeneracji. Posiadamy elektrociepłownie w Warszawie: Ciepłownię Kawęczyn, Elektrociepłownię Siekierki, Elektrociepłownię Żerań, Ciepłownię Wola oraz Elektrociepłownię Pruszków w Pruszkowie. Specjalizujemy się także w skupie wierzby energetycznej. Chcemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy jedynie doświadczonych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas usług. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Metalteres działa na rynku już od 1976 roku oraz od tego czasu zdobyła duże grono usatysfakcjonowanych klientów. Zajmujemy się produkcją oraz montażem kotłów węglowych, wykonujemy kompleksowo i modernizujemy instalacje co, cwu i gaz w obiektach mieszkalnych. Jesteśmy pierwszą firmą na Śląsku, która wprowadziła do swojej oferty kotły z podajnikiem paliwa pracujące w układzie zamkniętym ze zbiornikiem przeponowym. Duże doświadczenie oraz profesjonalizm naszych pracowników jest gwarancją wysokiej jakości usług, natomiast wykorzystanie wysokiej jakości materiałów do produkcji naszych urządzeń powoduje, że są one praktycznie niezawodne. Wszystkie informacje i szczegóły znajdą Państwo na stronie:
Kategoria:

Strona polskiej firmy, która w wielu krajach Europy podbija rynek producentów kotłów grzewczych. Strona wykonana jest profesjonalnie i dzięki temu można znaleźć na niej wszelkie niezbędne informacje. Oprócz informacji o samej firmie, jej misji i stosowanych technologiach, można znaleźć te, które pozwolą potencjalnemu klientowi dokonać optymalnego wyboru. Na stronie zawarty jest dokładny opis poszczególnych pieców. Wszystkie piece co, także piece na paliwa stałe omówione są tutaj pod względem nawet najdrobniejszych szczegółów.
Kategoria:

Osoby interesujące się szeroko pojmowaną ekologią muszą szybko zajrzeć na tę stronę internetową. Jeżeli potrzebujesz informacji dotyczących tak popularnej obecnie biomasy i jej praktycznego zastosowania, zawartość tego serwisu internetowego na pewno Ci się spodoba. Tutaj dowiesz się sporo na temat dostępnych obecnie dotacji na elektrociepłownie biomasowe oraz kotły na biomasę i nowoczesne biogazownie. W regularnie zamieszczanych artykułach zawarto wszystkie przydatne informacje związane z ekonomicznymi atutami biomasy.
Kategoria:

W każdym domu potrzebna jest łazienka. Jednakże wiele osób w tym miejscu najlepiej się relaksuje czy po prostu spędza dużo czasu. Łazienka może być także bardzo wygodnym pomieszczeniem, jeśli zaaranżujemy ją w kolorach, które poprawiają samopoczucie czy odprężają, przyda się również odpowiednia wanna. Wanny Spa czy wanny z hydromasażem są obecnie znacznie częściej wybierane, ponieważ za rozsądną kwotę można mieć bardzo funkcjonalne urządzenie. Dzięki kąpieli z hydromasażem można poczuć się po prostu lepiej czy też może ustąpić ból kręgosłupa, a nawet napięcia mięśniowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl