Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20819
415
4
64966


 
Opis Na profesjonalny przegląd rejestracyjny zaprasza do Gliwic Stacja Kontroli Pojazdów Ponicki Diagnostic. Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania przeglądów rejestracyjnych pojazdów do 3,5 tony. Badamy technicznie auta osobowe i dostawcze, motory i motorowery, quady, ciągniki rolnicze, auta sprowadzone z zagranicy lub zasilane gazem, pojazdy skierowane przez organ kontroli lub starostę. W naszej Stacji Kontroli Pojazdów badamy nadwozie, podwozie, napęd pojazdu, a także sprawdzamy systemy odpowiedzialne za bezpieczeństwo. Nowoczesny system, jaki wprowadziliśmy, poinformuje naszych klientów o dacie kolejnego przeglądu. Polecamy również skorzystanie z usługi sprawdzenia stanu technicznego pojazdu przed jego zakupem. Przy pomocy komputera w naszej stacji diagnostycznej w Gliwicach odnajdziemy przyczynę każdej usterki i skutecznie ją usuniemy. Nasz serwis oferuje sprzedaż wysokiej jakości części zamiennych.

 

Słowa kluczowe Gliwice stacja kontroli pojazdów   Gliwice stacja diagnostyczna   stacja diagnostyczna
Url http://https://ponicki.pl
Kategorie Motoryzacja
Motoryzacja > Diagnostyka
Motoryzacja > Części samochodowe
Data wpisu Apr 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Naszym celem jest dostarczyć klientom różnorodne produkty w celu ich bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w dostarczeniu aktualnych produktów, takich jak tylny widok w lusterku, małych monitorach LCD, mini rejestratorów z wyświetlaczem LCD, szerokokątnych mini kamer.
Sprzedaż i instalacja m.in. kamera cofania, monitor samochodowy, rejestrator mobilny, czujniki parkowania, gps tracker, lokalizator. monitor w lusterku i inne na zamównienie
Kategoria:

Firma Autospec Janusz Sadowski funkcjonuje od 2004 roku. Za sprawą kompetentnego podejścia, a także wieloletniej praktyki, zdołał on pozyskać wiele pozytywnych referencji, a także szerokie grono zadowolonych ze współpracy klientów. Na swoim koncie ma nieskończoną ilość z sukcesem przeprowadzonych zleceń, a każdego dnia do jego firmy zgłaszają się nowi klienci, poszukujący profesjonalnej porady w zakresie rzeczoznawstwa samochodowego. Proponowane usługi cechują się profesjonalizmem oraz terminową realizacją. W propozycji odnaleźć można: opisy i analizy odszkodowań dla urzędów celnych oraz firm ubezpieczeniowych, opisy po kolizjach oraz wypadkach, szacowanie kosztów napraw z wykorzystaniem systemu AUDATEX, wyceny wartości rynkowych w programie INFO- EKSPERT, a także wycena maszyn i urządzeń i wiele innych. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie.
Kategoria:

Dedykowana fanom marki Alfa Romeo strona forum.alfaholicy.org zapewnia możliwość interesującej dyskusji o pojazdach. Dogodnie zaprojektowane wątki rozmowy umożliwiają łatwe znalezienie interesujących wątków, bez potrzeby czytania wszystkich informacji. Użytkownicy odnajdą wśród publikowanych postów mnóstwo wartościowych informacji oraz porad na temat towarów Alfa Romeo. Dajemy także uczestnikom dyskusji sposobność umieszczania ofert sprzedaży w odpowiednim dziale. Idealny stan Państwa samochodu będzie możliwy dzięki skutecznym poradom.
Kategoria:

Firma ENDURO 7 oferuje kontrahentom dużą różnorodność części a także akcesoriów do Enduro i motocrossu. Każde proponowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty charakteryzuje doskonała klasa, która wpływa na wysoką wytrzymałość. Wszystkie artykuły zostały posortowane na konkretne kategorie, co zdecydowanie upraszcza ich znalezienie. Gwarantujemy wszystkim kontrahentom profesjonalną pomoc w zakresie wyboru odpowiednich artykułów do określonych wymagań. Siedziba naszej firmy znajduje się w Koszalinie. Zapraszamy Państwa do współpracy.
Kategoria:

Wypożyczalnia samochodów M. Smajek, M. Helbin ma do zaoferowania 9-osobowy samochód, który można wynająć na dowolny okres. Dzięki dużej przestrzeni bagażowej idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych wycieczek turystycznych oraz wyjazdów służbowych, a nowoczesne systemy bezpieczeństwa zapewnią komfort podróżowania. Wypożyczalnia busów wyróżnia się elastycznym podejściem oraz otwartością wobec klientów. Samochód można wypożyczyć na lotnisku w Krakowie Balicach lub dowolnym miejscu w Polsce.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl