Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20348
415
2
64858


 
Opis Na profesjonalny przegląd rejestracyjny zaprasza do Gliwic Stacja Kontroli Pojazdów Ponicki Diagnostic. Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania przeglądów rejestracyjnych pojazdów do 3,5 tony. Badamy technicznie auta osobowe i dostawcze, motory i motorowery, quady, ciągniki rolnicze, auta sprowadzone z zagranicy lub zasilane gazem, pojazdy skierowane przez organ kontroli lub starostę. W naszej Stacji Kontroli Pojazdów badamy nadwozie, podwozie, napęd pojazdu, a także sprawdzamy systemy odpowiedzialne za bezpieczeństwo. Nowoczesny system, jaki wprowadziliśmy, poinformuje naszych klientów o dacie kolejnego przeglądu. Polecamy również skorzystanie z usługi sprawdzenia stanu technicznego pojazdu przed jego zakupem. Przy pomocy komputera w naszej stacji diagnostycznej w Gliwicach odnajdziemy przyczynę każdej usterki i skutecznie ją usuniemy. Nasz serwis oferuje sprzedaż wysokiej jakości części zamiennych.

 

Słowa kluczowe Gliwice stacja kontroli pojazdów   Gliwice stacja diagnostyczna   stacja diagnostyczna
Url http://https://ponicki.pl
Kategorie Motoryzacja
Motoryzacja > Diagnostyka
Motoryzacja > Części samochodowe
Data wpisu Apr 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę warsztatu samochodowego Auto-Paulux, jaki znajduje się w Katowicach. Już ponad 20 lat specjalizujemy się w naprawach samochodowych. Oferujemy Państwu profesjonalne przeglądy techniczne, a także zajmujemy się wulkanizacją ogumienia i wywarzaniem kół. Dodatkowo instalujemy przeróżne urządzenia car audio, GSM i GPS, a także alarmy, blokady skrzyni biegów, zamki centralne, immobilisery, czujniki parkowania oraz inne. Nowoczesne zaplecze techniczne, w którego rozwój stale inwestujemy oraz wykwalifikowana kadra pracownicza gwarantuje usługi na wysokim poziomie. Możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych Klientów, zarówno klientów prywatnych i firm. Oferujemy przystępne ceny i profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się rzeczowo udzielić odpowiedzi na każde pytanie. Więcej na stronie.
Kategoria:

Sofiba spółka z o.o. dla firm transportowych akcesoria do tachografów cyfrowych, czytniki, tachografy, wykresówki, segregatory tacho itp. Oprogramowanie do rozliczania kierowców i ewidencji czasu pracy kierowcy. Szkolenia dla kierowców i przedsiębiorców z obsługi tachografów i przepisów czasu jazdy, przerw i odpoczynków. Kontrola zużycia paliwa SKT, GPS, nawigacja, VoIP
Kategoria:

Jest to strona dystrybutora gąsienic stosowanych jako element układu jazdy. Na stronie tej spotkamy mnóstwo znanych światowych marek. W ofercie tego sklepu znajdziemy na przykład gąsienice do minikoparek. Poza sprzętem znajdziemy także sporo wskazówek, jakie pomogą nam dokonać zakupu sprzętu dla nas najlepszego. Każdy z produktów został tutaj dokładnie omówiony pod kątem technicznym. Wybierając markę, otrzymujemy od ręki informacje między innymi na temat rozmiaru gąsienicy czy zamiennika. Pod adresem tym spotkamy też niezbędne dane do kontaktu.
Kategoria:

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę wypożyczalni aut Rent a Car ze Szczecina. Oferujemy Państwu wypożyczenienie samochodów różnych marek wraz z zabezpieczeniem AC, OC i NW, które jest obowiązujące na obszarze całej Polski. Oferujemy działające pojazdy oraz bardzo atrakcyjne warunki najmu! Umożliwiamy zarówno wypożyczenienie samochodu na dobę, jak i na dłuższy okres czasu. W swojej ofercie posiadamy także foteliki dziecięce, bagażniki na rowery i inne dodatki. Więcej informacji o warunkach współpracy i pełna oferta naszej firmy znajduje się na stronie internetowej, do której odwiedzania serdecznie zachęcamy!
Kategoria:

www.e-wrak.pl - z myślą o legendach motoryzacji... Niegdyś marzenia, dziś tylko przydrożne wraki... Zapomniane pojazdy wpisują się w otaczający nas krajobraz... Nie pozwólmy im gnić i rdzewieć w zapomnieniu... Dlaczego kochamy zabytkowe pojazdy? Bo mają duszę. Dziś to tylko kawałki złomu porzucone w przydrożnych krzakach, lasach, czy też polach malowniczo wpisujące się w krajobraz i urozmaicające go. Mowa jest oczywiście o Syrenach, Warszawach, Trabantach, czy Zaporożcach. Dla jednych symbole minionych epok, dla innych stare i rozlatujące się wraki.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl