Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20460
415
3
64924


 
Opis Na profesjonalny przegląd rejestracyjny zaprasza do Gliwic Stacja Kontroli Pojazdów Ponicki Diagnostic. Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania przeglądów rejestracyjnych pojazdów do 3,5 tony. Badamy technicznie auta osobowe i dostawcze, motory i motorowery, quady, ciągniki rolnicze, auta sprowadzone z zagranicy lub zasilane gazem, pojazdy skierowane przez organ kontroli lub starostę. W naszej Stacji Kontroli Pojazdów badamy nadwozie, podwozie, napęd pojazdu, a także sprawdzamy systemy odpowiedzialne za bezpieczeństwo. Nowoczesny system, jaki wprowadziliśmy, poinformuje naszych klientów o dacie kolejnego przeglądu. Polecamy również skorzystanie z usługi sprawdzenia stanu technicznego pojazdu przed jego zakupem. Przy pomocy komputera w naszej stacji diagnostycznej w Gliwicach odnajdziemy przyczynę każdej usterki i skutecznie ją usuniemy. Nasz serwis oferuje sprzedaż wysokiej jakości części zamiennych.

 

Słowa kluczowe Gliwice stacja kontroli pojazdów   Gliwice stacja diagnostyczna   stacja diagnostyczna
Url http://https://ponicki.pl
Kategorie Motoryzacja
Motoryzacja > Diagnostyka
Motoryzacja > Części samochodowe
Data wpisu Apr 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Motoryzacja
Moto Silesia jest warsztatem zajmującym się wszelkimi naprawami dotyczącymi motocykli, skuterów czy też motorowerów. Jednocześnie też musimy w tym miejscu wskazać na taki element ich działalności jak bardzo skutecznie prowadzony serwis. Nie trzeba dodawać, że dotyczy on również tego samego rodzaju pojazdów. Moto Silesia to miejsce, w którym możemy wymienić olej, przygotować nasz motocykl do długiego sezonu, możemy sprawić, że nasz motocykl będzie lśnił jak nowy, ale przede wszystkim w tym miejscu nasza maszyna będzie przygotowana w sposób rzetelny, z dbałością o każdy, nawet ten najdrobniejszy szczegół, a nam przecież o to chodzi, aby móc bez większych przeszkód pomknąć przed siebie i nie martwić się o stan techniczny.
Kategoria:

W Warszawie usytuowana jest siedziba znanego i cenionego dystrybutora artykułów wyposażenia pojazdów specjalnych w Policji i Wojsku czy Straży oraz innych służbach - H.P. FONICA. By jak w najwyższym stopniu skutecznie służyć Państwu wielozadaniowym, kompetentnym wsparciem, cały czas ubogacamy nasze doświadczenie i urozmaicamy bogaty asortyment osiągalnych wyrobów. Przy użyciu naszej firmy uda się otrzymać kompleksowe doradztwo, pomocne w doborze odpowiedniego sprzętu, a potem szybko otrzymać zamówiony towar. Dla Państwa wygody powołaliśmy sklep internetowy, w którym odnaleźć można poszczególne lampy oraz inne akcesoria. Detaliczne wiadomości mieści strona www.
Kategoria:

Zdecydowana większość z nas decyduje się na to, by poruszać się samochodem. Jest to najbardziej komfortowy środek transportu. A nam zależy przecież na tym, by przemieszczać się szybko i komfortowo. Do tego zmusza nas życie – a żyjemy naprawdę szybko. Jeśli mamy samochód, jeździmy nim na co dzień, musimy liczyć się i z tym, że auto od czasu do czasu będzie się psuło, będzie wymagało naprawy. Niekiedy samochód psuje nam się na drodze, podczas podróży. Co w takiej sytuacji zrobić? Odpowiedź nie jest trudna – wezwać pomoc drogową. W każdym dużym mieście są firmy, które pracują dwadzieścia cztery godziny na dobę. Taka pomoc drogowa jest do dyspozycji przez całą dobę. Wystarczy tylko zadzwonić pod odpowiedni numer, by pomoc przyjechała we wskazane miejsce.
Jeżeli szukasz taniej i solidnej pomocy drogowej w Krośnie – wybierz Gex-Hol.
Kategoria:

Przedstawiamy Ci specjalistyczny portal motoryzacyjny i mamy nadzieję, że jeśli tylko będziesz szukać jakichś porad na temat samochodów i motocykli, to zajrzysz właśnie do nas. Każdego dnia umieszczamy nowe wskazówki i staramy się poruszać tematy zgodne z oczekiwaniami naszych czytelników. Wiemy, że wybór auta nie jest prostym zadaniem i dlatego też radzimy, jak to zrobić. Znamy się na motoryzacji i chętnie dzielimy się wieloma informacjami na ten temat.
Kategoria:

Parking Szogun wychodzi vis a vis oczekiwaniom nowoczesnych podróżników. Parking zapewnia bezpieczeństwo pozostawianym na nim pojazdom. 24h ochrona, monitoring, właściwe oświetlenie, elektroniczny system wjazdów, a także wyjazdów, ubezpieczenie pokrywające koszty kradzieży lub uszkodzenia zaparkowanego samochodu, utwardzona płyta parkingowa, niewielka odległość od lotniska. Precyzja i świadomość powierzanych obowiązków staje się elementem charakterystycznym Parking Szogun, dbałość o renomę i rozpoznawalność staje się składnikiem przemawiającym na plus nowoczesnej działalności.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl