Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20356
415
2
64870

Giełda Transportowa, wolne ładunki, wolne pojazdy


 
Opis Giełda transportowa on-line Amicus-Transport wolnych ładunków i wolnych pojazdów przeznaczona dla firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjno-usługowo-handlowych.Wystarczy się tylko zarejestrować!
Chcesz zwiększyć zyski swojej firmy?
Szukasz wolnego ładunku lub pojazdu?
Masz wolne ładunki lub pojazdy?
Chcesz pozyskać nowych kontrahentów?
Masz do czynienia z branżami: transport, spedycja, logistyka?
Zarejestruj się na giełdzie transportowej Amicus-Transport.
Giełda Transportowa Amicus-Transport to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.
Na portalu znajduje się również rejestr dłużników oraz giełda wierzytelności.
Dostęp do rejestru dłużników i giełdy wierzytelności otrzymasz po zarejestrowaniu się na giełdzie transportowej Amicus-Transport. Zapraszamy!
www.amicus-transport.pl
www.amicus-transport.eu

 

Słowa kluczowe giełda transportowa   wolne ładunki   wolne pojazdy   transport   wolne ladunki   gielda transportowa   giełda ładunków   spedycja   logistyka
Url http://www.amicus-transport.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Data wpisu Feb 18, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Firma "AKUM" zajmuję się hurtową i detaliczna dystrybucja akumulatorów rozruchowych do wszystkich typów pojazdów "od skutera do TIR-a" oraz baterii trakcyjnych i AGM/GEL. Posiadamy także bogaty wybór akcesoriów takich jak prostowniki , ładowarki akumulatorowe, klemy itp.
Kategoria:

Firma Fortis przeprowadzki to profesjonalna firma przeprowadzkowa działająca na terenie Łodzi. Siła firmy tkwi w zatrudnianiu pracowników którzy uwielbiają pracę z ludźmi i nowe wyzwania. Dzięki temu w firmie panuje miła rodzinna atmosfera, która mogą odczuć klienci zamawiający przeprowadzkę w firmie Fortis przeprowadzki.
Firma Fortis przeprowadzki posiada rozbudowaną ofertę która dedykowana jest do dwóch grup docelowych. Pierwszą z nich stanowią klienci indywidualni, obiektem ich zainteresowania może być przeprowadzka domu, mieszkania lub usługa polegająca na przywiezieniu i wniesieniu nowych mebli oraz utylizacji starych. Drugą grupę docelową stanowią klienci biznesowi, obiektem ich zainteresowania może być przeprowadzka firmy, powierzchni biurowych, magazynów, szwalni.
Cennik świadczonych przez firmę usług przeprowadzkowych polegają na umówieniu się z klientem na stawkę godzinową za wykonywanie usługi (ta opcja wybierana jest zazwyczaj przez klientów indywidualnych z uwagi na możliwość szybkiego zamówienia przeprowadzki) lub na zaproszeniu przedstawiciela firmy Fortis przeprowadzki na bezpłatną wycenę (opcja ta jest wybierana zazwyczaj przez klientów biznesowych z uwagi na konieczność wcześniejszej akceptacji kosztów usługi przeprowadzkowej przez zarząd firmy)
Firma Fortis przeprowadzki reklamuje się sloganem "Fortis siła twojej przeprowadzki" slogan ten ma upewniać klientów w przekonaniu, że Fortis przeprowadzki to rzetelny, sumienny, uczciwy kontrahent i dzięki temu przeprowadzka z tą firmą jest miła i przyjemna.
Kategoria:

Wycieczki autokarowe do włoch z ATS Express. Firma oferuje wycieczki objazdowe last minute - wycieczki po Polsce i wycieczki po Europie (Chorwacja, Włochy i inne kraje). Zapraszamy na wycieczki objazdowe po Europie i krajowe wycieczki autokarowe, kulinarne, kulturalne, tematyczne - wczasy autokarem Gdynia, Gdańsk, Wejherowo. Skorzystaj z oferty na wycieczki krajowe i zorganizowane wycieczki rowerowe (organizacja wycieczek rowerowych), wyjazdy na narty austria i włochy a także pielgrzymki Polska i zagranica. Na stronie atrakcyjan oferta - wycieczka do disneylandu i do legolandu.
Kategoria:

Firma transportowa TRANS-COM oferuje transport ponadgabarytowy wszelkiego rodzaju ładunków ciężkich, ponadnormatywnych, maszyn i ich części. Firma dysponuje specjalistycznymi, niskopodwoziowymi naczepami do przewozu takich ładunków. Trans-Com świadczy transport ponadgabarytowy zarówno w kraju jak i międzynarodowy. Kompleksowa obsługa, także załatwianie wszelkie formalności - od zezwoleń po rozładunek - związanych z organizacją przewozów ponadgabarytowych.
Kategoria:

Przeprowadzka w Łodzi może być niezwykłym utrapieniem, lecz może również pójść sprawnie i szybko. Wszystko zależy od tego w jaki sposób przygotujemy się do zmiany miejsca zamieszkania.

Jeszcze do niedawna przygotowania do przeprowadzki wiązały się z wielogodzinnym wertowaniem stron internetowych w poszukiwaniu informacji. Dziś sytuacja jest dużo prostsza ponieważ powstał niezależny serwis o przeprowadzkach w Łodzi, na którym zmieniające miejsce zamieszkania osoby mogą wymieniać się informacjami.

Nad całością serwisu pilną pieczę sprawują moderatorzy (są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży). To właśnie dzięki nim w serwisie publikowane są tylko i wyłącznie wysokiej jakości artykuły, o dużym znaczeniu merytorycznym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl