Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
50
64951

Giełda Transportowa, wolne ładunki, wolne pojazdy


 
Opis Giełda transportowa on-line Amicus-Transport wolnych ładunków i wolnych pojazdów przeznaczona dla firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjno-usługowo-handlowych.Wystarczy się tylko zarejestrować!
Chcesz zwiększyć zyski swojej firmy?
Szukasz wolnego ładunku lub pojazdu?
Masz wolne ładunki lub pojazdy?
Chcesz pozyskać nowych kontrahentów?
Masz do czynienia z branżami: transport, spedycja, logistyka?
Zarejestruj się na giełdzie transportowej Amicus-Transport.
Giełda Transportowa Amicus-Transport to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.
Na portalu znajduje się również rejestr dłużników oraz giełda wierzytelności.
Dostęp do rejestru dłużników i giełdy wierzytelności otrzymasz po zarejestrowaniu się na giełdzie transportowej Amicus-Transport. Zapraszamy!
www.amicus-transport.pl
www.amicus-transport.eu

 

Słowa kluczowe giełda transportowa   wolne ładunki   wolne pojazdy   transport   wolne ladunki   gielda transportowa   giełda ładunków   spedycja   logistyka
Url http://www.amicus-transport.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Data wpisu Feb 18, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Jeżeli poszukują Państwo miarodajnego, wypróbowanego, pierwszorzędnego przewoźnika realizującego transport międzynarodowy, polecamy zapoznać się z profilem usług oferowanych przez zlokalizowaną w Rudzie Śląskiej firmę EXPRESS-TEAM. Nasi kierowcy, z doświadczeniem popartym niezbędnymi licencjami i certyfikatami, na każdym etapie transportu dbają o harmonijny tok usługi oraz bezpieczeństwo poleconego materiału. W taborze posiadamy plandeki i kontenery, chłodnie, a poza tym wozy wyładowcze. Detaliczne informacje o zasadach dopełnianego poprzez EXPRESS-TEAM przewozu międzynarodowego dostępne są na stronie internetowej firmy.
Kategoria:

Z radością prezentujemy Państwu jednostkę spedycyjną Novspeed, która zajmuje się planowaniem i organizacją frachtu towaru. Nasza siedziba mieści się w Malborku, natomiast współpracujemy z jednostkami z całej Polski. Zaufały nam zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje oraz gigantyczni klienci strategiczni. Posiadamy doświadczenie w obsłudze rozlicznych branż: budowlanych, maszynowych, samochodowych, elektronicznych, spożywczych, odzieżowych oraz wielu innych. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Mogą to Państwo zrobić za pośrednictwem formularza na stronie, poprzez e-mail bądź telefonicznie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór aut dostawczych i ciężarowych, zarówno nowych jak i używanych. Trans-Poz S.A. to nowoczesne centrum handlu i usług motoryzacyjnych - zapraszamy!
Kategoria:

Nasza firma specjalizuje się w usługach transportowych. Klientom zapewniamy drogowy transport rzeczy na terenie Warszawy i okolic oraz całego kraju i Europy. Dysponujemy reprezentacyjnymi samochodami dostawczymi bez tachografów o ładowności do 1500kg i całą paletą aut ciężarowych o ładowności do 24t i różnego typu zabudowań takimi jak kontener czy plandeka. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, wykwalifikowanej kadrze oraz doświadczonym kierowcą, służymy Państwu natychmiastową pomocą. Kompleksowa realizacja naszych usług pozwoli usprawnić produktywność, zaoszczędzić czas i pieniądze.
Od początku istnienia nastawieni jesteśmy na perfekcyjne wykonywanie usług,
cechuje nas szybkość, punktualność, troska o powierzony towar i dostawę we właściwe miejsce. Współpracujemy z wieloma Firmami krajowymi i zagranicznymi, w których wzbudziliśmy zaufanie i chęć współpracy. Dodatkowo gwarantujemy bezpośredni kontakt z kierowcą lub spedytorem, konkurencyjne ceny oraz bezpieczeństwo powierzonego ładunku. Każda przesyłka ubezpieczona jest wysoką polisą a towary są należycie zabezpieczane.
Kategoria:

Firma transportowa TRANS-COM oferuje transport ponadgabarytowy wszelkiego rodzaju ładunków ciężkich, ponadnormatywnych, maszyn i ich części. Firma dysponuje specjalistycznymi, niskopodwoziowymi naczepami do przewozu takich ładunków. Trans-Com świadczy transport ponadgabarytowy zarówno w kraju jak i międzynarodowy. Kompleksowa obsługa, także załatwianie wszelkie formalności - od zezwoleń po rozładunek - związanych z organizacją przewozów ponadgabarytowych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl