Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
11
65081

Giełda Transportowa, wolne ładunki, wolne pojazdy


 
Opis Giełda transportowa on-line Amicus-Transport wolnych ładunków i wolnych pojazdów przeznaczona dla firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjno-usługowo-handlowych.Wystarczy się tylko zarejestrować!
Chcesz zwiększyć zyski swojej firmy?
Szukasz wolnego ładunku lub pojazdu?
Masz wolne ładunki lub pojazdy?
Chcesz pozyskać nowych kontrahentów?
Masz do czynienia z branżami: transport, spedycja, logistyka?
Zarejestruj się na giełdzie transportowej Amicus-Transport.
Giełda Transportowa Amicus-Transport to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.
Na portalu znajduje się również rejestr dłużników oraz giełda wierzytelności.
Dostęp do rejestru dłużników i giełdy wierzytelności otrzymasz po zarejestrowaniu się na giełdzie transportowej Amicus-Transport. Zapraszamy!
www.amicus-transport.pl
www.amicus-transport.eu

 

Słowa kluczowe giełda transportowa   wolne ładunki   wolne pojazdy   transport   wolne ladunki   gielda transportowa   giełda ładunków   spedycja   logistyka
Url http://www.amicus-transport.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Data wpisu Feb 18, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Imponująco wyposażona flota nowoczesnych aut dostawczych, team wysoce wykwalifikowanych dyspozytorów i kierowców, wieloletnie doświadczenie w branży, a także tysiące zadowolonych klientów - tym wszystkim może się pochwalić wielkopolskie przedsiębiorstwo Usługi Transportowe Marcin Kasztelan. Firma oferuje swoim odbiorcom profesjonalny transport samochodowy, przewóz towarów, organizację przeprowadzek i inne czynności spedycyjne. Dzięki wykorzystywanym przez Usługi Transportowe nowoczesnym systemom komunikacji i nawigacji satelitarnej, zleceniodawcy mają szansę przez 24 godziny na dobę monitorować losy swojej przesyłki ewentualnie kontaktować się z dyspozytorem oraz kierowcą w sprawie przebiegu dostawy. Przedsiębiorstwo prowadzi swoją działalność na terenie całej Unii Europejskiej, wszystkim kontrahentom gwarantując terminową realizację poleceń i nadzwyczaj konkurencyjne ceny. Szczegóły dotyczące propozycji dostępne są pod adresem
Kategoria:

Prezentowana witryna www dotyczy firmy przewozowej Trans Dojcz Usługi funkcjonującej na terenie miasta Poznań. Firma trudni się transportem krajowym i zagranicznycm. W portalu umieszczono charakterystykę działania oraz spory zakres usług, w tym które czynności są świadczone podczas przeprowadzki czyli spakowanie rzeczy, montaż i demontaż mebli, usługi dodatkowe, takie jak transport samochodu, niszczenie mebli, odbiór dzieci ze szkoły i niszczenie dokumentów. Firma ceni sobie dokładność i doświadczenie oraz ma adekwatne zaplecze techniczne. Wypada więc skorzystać z usług firmy.
Kategoria:

Firma Asik Sp. z o.o. od lat zajmuje się transportem osób na terenie kraju i za granicą oraz wynajmem busów i autokarów. W różnorodnej propozycji firmy znalazły się między innymi takie pojazdy jak: autokary Setra, Ford Transit, Mercedes Sprinter, a nawet samochód Land Rover Ranger. Istnieje więc możliwość przewozu zarówno małej grupy, od 4 do 8, osób, jak również kilkunasto lub kilkudziesięcioosobowej wycieczki. By podwyższyć wygodę jazdy oraz wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, wszystkie samochody zaopatrzone są w klimatyzację oraz ogrzewanie, dzięki czemu podróż będzie przyjemna i zimą, i latem. Nie tylko komfortowe i bezpieczne pojazdy są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług. O dobre imię firmy dbają również wykwalifikowani i kompetentni kierowcy, którzy zawsze sprawnie i terminowo wykonują wszystkie zadania. Dzięki tym, wspomnianym wyżej, zaletom już od 1985 roku przedsiębiorstwo Asik cieszy się zaufaniem swoich kontrahentów, różnego rodzaju firm, instytucji, biur podróży, a także osób prywatnych. Pełna oferta firmy oraz dane kontaktowe znaleźć można pod adresem
Kategoria:

Wyznajemy dzisiejsze biuro podróży, jakie swoim nastawieniem i inicjatywami wyprzedza inne oferty. Zaprzątamy się organizacją eskapad dla dzieci i dorosłych, w Polsce i za granicą, W krajowej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim niespotykane atrakcje a także dni pełne wrażeń, kolejnych doznań dla najmłodszych, Poręczamy najlepsze opłaty, opiekę wykwalifikowanej kadry a również bezpieczne, postępowe autokary. O ile poszukują Państwo wypróbowanych ofert, naturalnie w lokalnym biurze je Państwo znajdą.
Kategoria:

Przeprowadzka w Łodzi może być niezwykłym utrapieniem, lecz może również pójść sprawnie i szybko. Wszystko zależy od tego w jaki sposób przygotujemy się do zmiany miejsca zamieszkania.

Jeszcze do niedawna przygotowania do przeprowadzki wiązały się z wielogodzinnym wertowaniem stron internetowych w poszukiwaniu informacji. Dziś sytuacja jest dużo prostsza ponieważ powstał niezależny serwis o przeprowadzkach w Łodzi, na którym zmieniające miejsce zamieszkania osoby mogą wymieniać się informacjami.

Nad całością serwisu pilną pieczę sprawują moderatorzy (są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży). To właśnie dzięki nim w serwisie publikowane są tylko i wyłącznie wysokiej jakości artykuły, o dużym znaczeniu merytorycznym.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl