Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
39
65007

Giełda Transportowa, wolne ładunki, wolne pojazdy


 
Opis Giełda transportowa on-line Amicus-Transport wolnych ładunków i wolnych pojazdów przeznaczona dla firm transportowych, spedycyjnych, produkcyjno-usługowo-handlowych.Wystarczy się tylko zarejestrować!
Chcesz zwiększyć zyski swojej firmy?
Szukasz wolnego ładunku lub pojazdu?
Masz wolne ładunki lub pojazdy?
Chcesz pozyskać nowych kontrahentów?
Masz do czynienia z branżami: transport, spedycja, logistyka?
Zarejestruj się na giełdzie transportowej Amicus-Transport.
Giełda Transportowa Amicus-Transport to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.
Na portalu znajduje się również rejestr dłużników oraz giełda wierzytelności.
Dostęp do rejestru dłużników i giełdy wierzytelności otrzymasz po zarejestrowaniu się na giełdzie transportowej Amicus-Transport. Zapraszamy!
www.amicus-transport.pl
www.amicus-transport.eu

 

Słowa kluczowe giełda transportowa   wolne ładunki   wolne pojazdy   transport   wolne ladunki   gielda transportowa   giełda ładunków   spedycja   logistyka
Url http://www.amicus-transport.pl
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Firmy wg branż > Spedycja
Motoryzacja > Wynajem samochodów
Data wpisu Feb 18, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Gwarantując swoim klientom pełną satysfakcję ze współpracy firma MK Relocation Sp. z o.o., mająca swoją siedzibę w Warszawie gorąco zachęca Państwa do zapoznania się ze swą ofertą usługową, polegającą na dokonywaniu przeprowadzek na zlecenie na terenie Polski i poza jej granicami. Współprac z międzynarodowymi organizacjami jak i agencjami rządowymi, MK Relocation Sp. z o.o. z Warszawy zapewnia swoim klientom profesjonalizm, sprawność i rzetelność wykonywanych usług, poparte długoletnim doświadczeniem. Bezpieczeństwo powierzonego nam towaru zapewniamy poprzez zastosowanie niezbędnych materiałów zabezpieczających oraz opakowań. Jeżeli zainteresowaliśmy Państwa swoją ofertą to odsyłamy na tę stronę internetową:
Kategoria:

Mamy zaszczyt przedłożyć Państwu ofertę usług transportowych naszej firmy. Realizujemy każdy rodzaj transportu autokarowego:
* transfery lotniskowe
* wynajem autokarów
* wyjazdy firmowe
* spotkania biznesowe
* wycieczki szkolne
* wycieczki objazdowe
* wyjazdy narciarskie
* obsługa konferencji, koncertów
* przejazdy wahadłowe
* regularne przejazdy liniowe
Przygotowując ofertę uwzględniamy wszelkie wymagania stawiane przez zleceniodawców, ich życzenia oraz możliwości finansowe. Wspólnie z klientem wybieramy najodpowiedniejszy wariant współpracy.
Kategoria:

Firma "AKUM" zajmuję się hurtową i detaliczna dystrybucja akumulatorów rozruchowych do wszystkich typów pojazdów "od skutera do TIR-a" oraz baterii trakcyjnych i AGM/GEL. Posiadamy także bogaty wybór akcesoriów takich jak prostowniki , ładowarki akumulatorowe, klemy itp.
Kategoria:

Usługi od przewozu specjalistycznego z dźwigiem HDS po doradztwo unijne i inwestycyjne. A przy tym rzetelność, praktyka i fachowość charakteryzują przedsiębiorstwo OKSER z siedzibą w Lublinie. W przewozie maszyn i urządzeń budowlanych specjalizują się już od 2004 roku, a od kilku ostatnich lat uczestniczą w programie Rzetelna Firma. W zakres realizowanych przez nich usług wchodzi także załadunek i transport drzewa oraz sypkich materiałów, a także montaż konstrukcji drogowych. mają zezwolenie wydane przez Prezydenta Miasta Lublin uprawniające ich do transportu materiałów i substancji niebezpiecznych na obszarze całego kraju. Z zapałem przyjmą każde zamówienie, nawet te nietypowe. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o OKSER - zapraszamy do odwiedzin, kontaktu telefonicznego bądź mailowego lub na ich stronę.
Kategoria:

Najładniejsza limuzyna w Bydgoszczy, Toruniu i okolicy! Oczywiście z pełnym barkiem i miłym szoferem who can speak English sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy! Obsługujemy śluby, wesela, studniówki, wieczory panieńskie i wszystkie inne imprezy! www.limuzyny24.com Always English speaking driver!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl